לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2009, 09:08
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נעצרתי על ההתחלה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 2Sky שמתחילה ב ""אהדה" לישראל בפורומי העולם"

"סטורמפרונט" ידוע כמקום מפגש לנאמני ה"אחווה הארית": זה הרבה מעבר לאיזו מפלגת ימין גזעני באוסטריה, אגב.

בעבר קראתי שם די ביסודיות (תקופה של כמה חודשים) ואני בלב שקט מזהיר מפני מציאת "תומכים" שם: לא בגלל איזו בעיה "מוסרית" של רפי נפש (שיגידו שכל תמיכה מצד מי שיש לו איזו דעה על יהודים אינה ראוייה), אלא משום שמדובר על בור הביוב של העולם הנוצרי/לבן שרק משום שהמסננת בפתחו אינה מאפשרת מעבר של אוייבינו המוסלמים, אין לראות בכך שהנה ראוייה.

בפורום הנ"ל שורצים כמה וכמה יהודים וגם מוסלמים: בשני המקרים מדובר על "מקרים" קשים, או אופורטוניסטים רדופים, של אנשים שמעוניינים לפרוק את התסכולים שיש להם על הצד השני בקרב הקהל צבא הדם של ש white supremists.

חתך רחב של גולשים שם הנם בעלי לא רק נטיה נאו נאצית, אלא אף מאמצים דרכי מחשבה אידאולוגיות של האגף המאוד ניצי של התנועה הנאצית: צורת מחשבה שפעם נחשבה לנחלתם של כמה זקנים בבארי לוצ'ה או במדריד...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2009, 00:56
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "נעצרתי על ההתחלה..."

סטורמפרונט, אומה ודומיו, מעניינים אולי רק בתחום האננתרופולוגי או המודיעיני. לא יותר. אני לא אנתרופולוג ולא איש מודיעין ואסתפק בניתוח שלך. כל עוד הנאצים רק יושבים על ידיהם ומקללים... לא מעניין במיוחד. אם יתחילו לצאת למסע צלב נגד המוסלמים, אז יתחיל להיות מעניין.

ככלל. למוסלמים יש אויבים רבים, כפי שכתוב: "וישמעאל פגע רע: ידו בכל ויד כל בו". עמים אלו אוהבים אוטומטית כל מי שנראה להם שהורג ערבים בסיטונות. קשה לבשר להם את האמת: ערבים אחרים הורגים מוסלמים בסיטונות בהיקיפים ללא מתחרים.

שוב סיבכתי את עצמי בפורום צו"ב. הפעם חסום לחודש. אני חושב שהם מחפשים להעיף אותי סופית. זה לא מוצדק, הם יושבים לי על הזנב. אבל פורום איננו דמוקרטיה. שיהיה להם לבריאות, גם כך הם עושים לי טובה, לא מתרגש מהם יותר. רק מדקלמים שם מיפרטים על ערימות ברזל. מעט מידי מידע על טקטיקה או טכנולוגיה או חדשות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר