לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2009, 12:27
  יניב מ. יניב מ. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.09
נינג'יטסו - מנסה לבאר ולהבין

שלום לכולם. אני בן 24 ורוצה להתחיל להתאמן באמנות לחימה. יש לי רקע של כמה שנים בג'י דו קוואן (טאי קוואן דו מסורתי, לא הספורט המודרני עם כל המגנים וכו'). קראתי המון בפורום הזה ובכל מני אתרים שמצאתי, בעיקר על נינג'יטסו. מה שמשך אותי בכיוון זה העובדה שא"ל הזו מוצגת כיעילה במצבים אמיתיים, משלבת מכות ובריחים והטלות, וגם בגלל הצדדים הרוחניים יותר והצדדים הקשורים בגששות, השרדות בטבע וכדומה שמעניינים אותי מאוד.

הבעיה שככל שקראתי התחלתי להבין יותר ויותר (ואז פחות ופחות...) שישנם הרבה סכסוכים ואי-הסכמות בין השיטות בארץ ובעולם בכלל - קוגו ריו, בוג'ין קאן, נינפו, מי נאמן למקורות, מי מזוייף מי פה מי שם והראש כבר מסתחרר. אני מתכוון לגשת לשעור נסיון בכמה מהדוג'ואים אבל אני מחפש גם דעה של מי שמבין פה שתעזור לי להבין מה ההבדלים בין השיטות והאם באמת הן נלמדות בהיקף רחב כמו שנאמר באתרים של בוג'ין קאן והקוגו ריו.

אני כבר מבולבל ומנסה להבין האם נינג'יטסו משתמש בעיקר במכות או בבריחים והאם באמת מושם דגש גם על קרבות חיים באימונים (הרבה אנשים טוענים שלא ואם כך זה חבל בעיני). כהערת סיום אני רוצה להגיד שיהיה ברור: מה שמעניין אותי זה אמנות לחימה שמשלבת מכות ובריחים והטלות, ויישום ואימון קרבי (לא רק one step spar), וביחד עם פן רוחני מה טוב! האם יש דבר כזה?
תודה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר