לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2009, 16:28
  שי1111 שי1111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.08
יום מיון חובלים/צוללות-ינואר 09'.

יום מיון חובלים/צוללות-ינואר 09'.

טוב אז,היה לי אתמול יום מיון חובלים/צוללות,והמאמרים שבאינטרנט לא סיפקו אותי אז אני החלטתי לכתוב את המאמר לפרטי פרטים ממה שאני חוויתי, מה תוכן המיון:

אז, היום מתחיל בצורה רשמית בשעה 8:00 בבוקר אך אנשים הגיעו גם בשעה 11:00 ו-12:00 ועדיין קיבלו אותם,אני לצורך העניין הגעתי בשעה 9:30.

בסה"כ עליכם לעבור 4 תחנות: שאלון השלמת משפטים,שאלון אישי,בדיקת א.ק.ג ומבחנים פסיכוטכניים מול המחשב. סדר התחנות אינו משנה,איפה שיש מקום כנס.... אם יש משהו מתיש ביום הזה אז זה המבחנים הפסיכוטכניים שמן הסתם גם היו הכי ארוכים.

אני ארחיב עד כמה שאפשר על כל תחנה,נתחיל מהקל אל הכבד:

בדיקת א.ק.ג:

אתה נכנס לחובשת ומוריד שעונים,תכשיטים, ובקיצור כל מה שעשוי ממתכת בכדי לא לשבש את פעולת המכשירים.
אתה מוריד חולצה ומקפל את שרוולי המכנס,ולאחר מכן החובשת מורחת לך מין ג'ל על החזה ומחברת מכשירים על הרגליים ועל החזה-אם הכול בסדר 5 שניות מרגע הכניסה- יצאת.

שאלון מס' 1:
השאלון הראשון הוא על זמן של 20 דקות [זה די מספיק] הוא שאלון של השלמת
משפטים,לדוג': הילד בכה כי.......

הילדה הייתה מאושרת כי.........

אמא טובה היא אמא..........

אתם תסיימו את זה בזמן ,פשוט זרמו עם זה.

שאלון מס' 2:

השאלון הזה הוא יותר ארוך בגלל שהוא כולל גם סיפור קורות- חיים, אך הוא בלי הגבלת זמן-השאלון הוא בעצם שאלון אישי על מקום מגוריך ,חבריך,משפחתך,אני הביא לכם סעיפים שהיו שם:

- הייתה טבלה שבו אתה צריך למלאות את הפרטים של כל מבני משפחתך,כמו:גיל,שם,השכלה,שירות בסדיר.

-יש טבלה של כל המקצועות שהרחבת מעל ל3 יח"ל שהם בעצם מתמטיקה,אנגלית ומקצוע מורחב.
בסוף הטבלה יש שאלה האם אהבת את המקצועות תענו בכנות גם אם לא אהבתם לא נראה לי שזה ישפיע [עובדה שאני הצלחתי במיונים].

-3 תכונות חיוביות ו-3 שאתה מעוניין לשפר [אני רשמתי שאני מעוניין לשפר את יכולת הלימוד שלי כי אני גרוע-ובכל זאת קיבלתי חובלים].

-שאלה של איפה אתה רוצה לשרת,חובלים או צוללות,אני רשמתי צוללות-אך התוצאות בסוף היום היו שונות וזה מה שמוזר[כבר תבינו בהמשך].

המבחנים הפסיכוטכניים:
חשוב לציין שלא כל השאלות במחשב הם שאלות חשיבה והיגיון,אלא גם שאלות על עצמך.

היה שם חלק עם 240 משפטים שבהם אתה צריך לכתוב אם זה מתאים לך באישיות בסולם של 1-7,כאשר: 1-זה ממש לא מתאים לי ו-7- זה מתאים לי בדיוק, משפטים לדוג':

"אני שואף להצליח בחיים"- כמובן שרשמתי 7[מתאים לי בדיוק].

"אני מתעצבן משטויות"- מן הסתם שרשמתי 1.

השאלות של החשיבה וההיגיון היו יותר מסובכות,דוג' לשאלת היגיון:

יש שני תמונות שבכל אחת מהם רואים אדם מחזיק משקל של 50 קילו,רק שלכל אחד יש אחיזה שונה,והשאלה היא למי כבד יותר,או שאולי לשניהם כבד באותה מידה?

התשובה לשאלה היא פשוט לא להסתכל על המשקל כי שניהם מרימים את אותו משקל,אלא להסתכל על צורת האחיזה-יש דברים שיותר קל להחזיק בצורה מסויימת.

האינסטינקט הטבעי של כל אחד הוא פשוט לענות שאין שום הבדל בין האנשים בגלל שהוא רואה שכל אחד מהם מרים את אותו משקל,50 קילו-אבל שוב נסו להסתכל על כל הפרטים הקטנים בתמונה.

יש גם חלק של ידע כללי,כל מיני שאלות על מילים שבחיים לא שמעתי עליהם ומושגים ימיים-חשוב להדגיש שזה לא מחייב,עובדה שלא ידעתי כלום וקיבלתי חובלים.

בזה נגמר היום לחלק מאיתנו, כי יש כאלו שעשו להם קטע עם פסיכולוג [אמרו לי שזה לגבי מי שמתלבטים לגביו] מבקשים מהם לבנות בעזרת קשים כל מיני צורות שעולה להם בראש-כמובן שזה בלתי אפשרי , אך הם מנסים לראות מי מנהיג,מוביל את החברה.....בכל אופן לי לא היה פסיכולוג.

היום נגמר בשבילי בשעה 13:00 אך חיכיתי לתוצאות עד שעה 17:00.

אני רוצה לשתף אתכם במשהו- במיונים רשמתי שאני רוצה "צוללות" אך הייתה לי תחושה שהייתי ממש טוב גם במבחנים וגם בשאלונים,בכל אופן קיבלתי בסוף "חובלים".

היינו 25 שקיבלו חובלים הרבה מתוכם הם במיוני צוות-אוויר[טייס].

ערכתי סקר קטן בזמן ההמתנה לתוצאות ושמתי לב שכולם בלי יוצא מן הכלל ביקשו להיות ב"חובלים" ולא ב"צוללות" ומן הסתם הרבה מאיתנו קיבלו דווקא "צוללות" ולכן אני לא מבין אם ביקשתי "צוללות" איך קיבלתי "חובלים" שזה דווקא הקורס היותר "נחשב" והיותר יוקרתי בין השניים??

בכל מקרה הגיבוש הוא מתישהו באפריל,עדיין אין תאריך מדוייק אך אני עדיין מתלבט בין קורס חובלים לבין יחידת חי"ר מובחרת[מגלן,מטכל,אגוז...].

מצטער שהמאמר כזה ארוך אך הייתי חייב לפרט לאנשים הבאים שיעברו את המיונים וירצו לדעת מה תוכן המיון.

שי [1111] דסטה- יום מיון חובלים/צוללות-ינואר 09'.

נערך לאחרונה ע"י שי1111 בתאריך 20-01-2009 בשעה 16:50. סיבה: מופיעים לי סימנים מוזרים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר