לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2009, 18:56
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
יום מיון חובלים צוללות - היה פיצוץ, ה"מאמר"!

היי חברים

היה היום מיון לחובלים\צוללות, והיה פשוט נהדר, חבר'ה מצחיקים (בעיקר בנות), מבחנים חופרים, ועוד ועוד, על כך אפרט בהמשך.

אתחיל בכך שהגעתי לשם קצת באיחור בערך של 10 דקות, תל השומר, מתחילים בהליך, קודם התחלנו בבדיקת א.ק.ג. משם להרצאה של צוללן, החובל לא יכל להגיע, אפילו סרט לא הראו לנו וישר התחלנו במבחנים... אין מה לפרט כי מה שרשום במאמר האחרון זה ממש אותו הדבר, ממש נקודה לנקודה.
(והנה קישור למי שצריך http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=455917)
היה ממש קל, אמנם ארוך, החבר'ה שם היו נורא מצחיקים והעברנו צחוקים שם בטירוף.

אספר לכם שהיה רוב של בנות ביום מיון הזה, אם היינו בערך 40 איש שם, אז רק 10-15 בנים, והשאר בנות.
לקראת סוף המיון היה את הקטע של הפסיכולוגית, הכניסו ככה קבוצות, ורק אני ועוד ממש מעט ממי שהיה שם לא נכנסנו, כנראה שהם התלבטו לגבי הרבה שם, בכל מקרה, אחרי מלא זמן, קראו לכמה מאיתנו, נכנסנו שם בערך 5 בנים כולל אותי ועוד איזה 15-20 בנות... נתנו לנו להמתין שם קצת, כולם היו פסימיים, הבנים אמרו שבגלל שיש פה בנות אז זה בטח לא צוללות וזה או חובלים או כלום.. וכולם היו שם פסימיים חחח, אני היחיד שהייתי אופטימי ואמרתי להם שיהיו אופטימיים! אז הבחורצ'יק נכנס ואמר לנו שתודה רבה שבאתם, אנחנו רוצים לבשר לכם ש"בצער רב" עברתם!!!!!!!!!!!!! חחח ואז כולם צעקו, צרחו, שמחו, שרקו, מחאו כפיים, בכוווווו היה אדירררררררר רגע של שיחרור!

בחוץ היו עוד כמה בנים שכנראה חלקם קיבלו צוללות והחלק האחר כנראה לא קיבל, ועוד כמה בנות שגם לא קיבלו, בכל מקרה, היה אדיר!

מה שמוזר היה, אמרו בא.ק.ג שאם הבדיקה לא בסדר אז הם יתקשרו חודש-חודשיים לפני הגיוס למי שהבדיקות לא יצאו טוב ויבקשו ממנו לעשות בדיקות נוספות, האם יש לי אפשרות להתקשר לפני (והאם זה למדור סיירות) בשביל לוודא שהכל טוב, כי קצת נלחצתי והתרגשתי לקראת המיון הזה ואני חושש שמא ייצא לא טוב. אז תודה לעוזרים בנדון

שיהיה אחלה שבוע!! שוטי ספינתי.. הים סוער :]

יאללה יום חמישי בגרות בפיזיקה!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2009, 17:04
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Ride שמתחילה ב "יש יותר משני גיבושי חבולים..."

אם זה ככה, אז יש שוני גדול מאוד בין שני הגיבושים, כלה במתמיינים אליהם, הרי שלגיבוש מיום הסיירות, מגיעים חבר'ה שראו שהם בכושר אך פשוט לא מתאימים לסיירות יותר מובחרות, ולגיבוש מיום המיון, מגיעים חבר'ה שעברו בדיקות יותר קפדניות וגם שונות לגמרי ממה שעברו החבר'ה מיום הסיירות (שם הראו כושר) ופה בודקים דברים שונים לגמרי כמו, ידע, חכמה, תכונות שהם רוצים בחובלים ועוד ועוד.. ויום המיון נעשה ע"י חיל הים עצמו..

זה אומר שיש הבדל עצום בבחירת המועמדים שממשיכים לקורס חובלים אחרי הגיבוש בין שני הגיבושים השונים...
ואני מניח שגם בין שני הגיבושים יש הבדלים פיזיים מהותיים, כלומר הגיבוש שאהיה בו בעזרת השם, יהיה ברמה פיזית קלה יותר מאשר הגיבוש של החבר'ה מהסיירות?

מה אתם אומרים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר