לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2009, 20:01
  משתמש זכר TacTOnic FiRe TacTOnic FiRe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.08
זאת פריקה רצינית,יעל אם את יכולה תכנסי פליזזזזזזז

אני מבקש מכל המגיבים לא לרדת עליי בבקשה,אני עוד חודש בן 16,אני זלזלתי המון בלימודים שלי ואני כיתה י'.

לפני שבוע המורה שלי אמר שיש אסיפת הורים ואמא שלי הלכה,כל הציונים שלי נכשלו 40 50 55.......

עכשיו אני לא הייתי כך שנה הקודמת,הוא אמר שאם זה ימשיך,אז יש סיכוי שאני אשאר כיתה בסוף השנה....

עכשיו אני ממש לא מבין את זה,בכל מקצוע כמעט היו לנו שתיי מבחנים ומלא בחנים,המורה אומר שהבחנים לא נכנסים לתעודה אלא רק המבחנים,וכל הבחנים שלי למועט שתיים הם מעל 70 71 89 ו97 ועוד גבוהים כאלה,ללכת להראות למורה את הציונים שלי? זה יעזור,כל הבחנים שלי גבוהים לרק מבחן אחד נכשל ומבחן אחד שעבר,שאת השכלול של שתייהם בכל מקצוע יוצר קטן בגלל המבחן הראשון......

עכשיו אמא שלי המסכנה,אני ממש עצוב,היא משקיעה ולא צועקת עליי בכלל,היא לקחה לי מלפני שבוע מורה פרטי במתמטיקה,מחר אני הולך לאיבחון,נראה מה יהיה,היא הולכת ורוצה לשלם בישבילי 1200 ש"ח,זה יעזור לי או לא? כי אני לא רוצה לבזבז את הכסף שלה סתם ובסוף אני אכשל,מי פה היה מאובחן בחיים שלו?

לפי מה שאתם רואים בכתב שלי,יש לי ליקויים בכתב,או שאין שגיאות כתיב בכלל?

תודה עמנואל,אוהב אתכם,תגיבו חברים יקרים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2009, 22:31
  אינקה אינקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
שלום עמנואל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TacTOnic FiRe שמתחילה ב "זאת פריקה רצינית,יעל אם את יכולה תכנסי פליזזזזזזז"

אין לך בעיות בכתיבה בכלל

תראה, אני בטוח שאתה כמו רוב האנשים בעולם - בלי שום בעיות ולא זקוק לשום איבחון.
אבל, לרוב האנשים בעולם (בעיקר בגילאי התיכון) יש מחלה... וקוראים לה: דלקת בקרום החשק.
לא משנה למה אין חשק ללמוד בתיכון, אם בגלל תוכנית הלימודים, אם בגלל ריבוי העיסוקים האחרים, אם בגלל עצלות טבעית, אם בגלל כל סיבה אחרת..
זו המציאות.

וכמו רוב רובם המוחלט של האנשים אני בטוח שהציונים שלך הם תוצאה של השקעה, השקעת -קיבלת ציון טוב, לא השקעת - קיבלת ציון לא טוב.. הרי אי אפשר לקבל ציון טוב במבחן בלי לדעת את החומר הנלמד.. ואי אפשר לדעת את החומר הנלמד בלי להשקיע וללמוד אותו נכון?

זה הכל.

אז אל תהיה עצוב, תחשוב עם עצמך מה אתה רוצה ולאן פניך מועדות, ואם תחליט שאתה רוצה להצליח בלימודים, אז תבין שצריך להשקיע, ותדע גם סוד, שאם משקיעים נהנים..
ותגיע להחלטה מה לעשות.
ואל תדאג ממה שהיה, אם תחליט להתחיל מחדש, זה לא קשה כ"כ ואל תחשוב שאבדו סיכוייך. בדיוק להיפך! עכשיו אחרי שהתנסת בתוצאות של העצלות מי כמוך מבין כמה חשוב להתגבר עליה, וכך תוכל להתקדם ולהצליח עוד יותר ממה שהצלחת מקודם.
ואם אכן כך תחליט, שברצונך להתחיל מחדש ולהשקיע, גם אל תחשוש מההורים או מהמורים, דבר איתם בכנות, תסביר להם שאתה רוצה להתחיל להשקיע והם ישמחו מאוד לעזור.
ותראה איך שמעז יצא מתוק.

בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י אינקה בתאריך 20-01-2009 בשעה 22:34.
ישן 21-01-2009, 19:46

אח אינקה אינקה.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TacTOnic FiRe שמתחילה ב "זאת פריקה רצינית,יעל אם את יכולה תכנסי פליזזזזזזז"

תגובה מקוממת מאוד,אני לא הייתי יכול לחשוב על בן אדם עם תגובה יותר טובה משלך,(כמו שאומרים,כל מה שמדמיינים קיים,ומה שלא-לא!!!!!!!!! חחחחח)

אבל חשוב לי להזכיר,הבטחתי אחרי האסיפת הורים למורה שלי שאני אתחיל דף חדש,עברו מאז שבועיי והוא בא אליי בבום,את הבום הזה היה עדיף לתת כבר בזמן האסיפה לא?

בכל זאת,מחר אני הולך ביום חמישי לאיבחון,תאחלו בהצלחה,מחייבים אותי לעשות את זה,ואמא שלי אמא ממוצעת,אבל בכל זאת קופצת על ההזדמנות ושמחה.....

ואני עדיין לא מבין למה המחנן אמר לי שיש לי שגיאות כתיב,אולי שגיאות בתשובות חח אבל מה wtf שגיאות בכתב שלי??????? חח

מה זה איבחון אפרופו,לפי מה שאמרו לי הסקתי שזה דומה למבחן איי קיו,איך זה,זה למוגבלים,מה הולך?

אינקה אני מחכה גם לתגובה שלך חח,תהיה לי בריא,יש לך ראש פתוח,אם אירן הייתה ככה,ממזמן היינו אחים אנחנו והם.
ישן 22-01-2009, 10:48
  אינקה אינקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
לדעתי העניין פשוט (וגם לא פשוט)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי TacTOnic FiRe שמתחילה ב "אח אינקה אינקה....."

ברמה העקרונית, פשוט מאין כמוהו.
שוב, לא משנה בכלל מה היה. השאלה היא רק מה תעשה מעכשיו והלאה.

אם תחליט שאתה רוצה להשקיע בלימודים ולהצליח, אז תראה שמהר מאוד תשלים את החומר, תשכח מכל מה שהיה והכל יבוא על מקומו בשלום.

העניין הלא פשוט הוא האם יהיה לך הכוח להתמיד ולהשקיע, או שתחזור להבריז מהשיעורים ולא ללמוד אחרי יום יומיים.

ובנוגע להצלחה ביישום ההחלטה להתחיל להשקיע, אני חושב שדווקא מתוך הרע ייצא טוב, כי ברגע שיעלה לך בראש לחפף, תמיד תוכל להזכיר לעצמך מה קרה לך כשחיפפת, וזה יהיה בשבילך חומר דלק להתגבר ולהשקיע. כמו אומרים "אין חכם כבעל נסיון".

בנוגע לאיבחון, אפילו שכבר יום חמישי.. רק כדי שלא תכניס לעצמך לראש שאתה צריך אבחון ושיש לך בעיות חס ושלום..

אז תדע - אם כשהשקעת בלימודים הצלחת, וכשלא השקעת לא הצלחת.
ואם חוסר ההשקעה שלך נבעה מעצלנות נורמלית (כמו רוב התלמידים) להשקיע בלימודים, ולא מהפרעה כלשהיא שאתה לא מסוגל לשבת יותר מרגע ולחשוב יותר משניה - אז אני לא רואה למה אתה צריך איבחון... אתה פשוט צריך ללמוד וב"ה אין לך שום בעיה.

בכל מקרה, עם אבחון ובלי אבחון (אבחון יכול להיות דווקא דבר טוב כי בד"כ אומרים בעיקר דברים חיוביים וזה מחזק את הביטחון העצמי ונותן מוטיווציה) - העיקר שיהיה בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י אינקה בתאריך 22-01-2009 בשעה 10:53.
ישן 23-01-2009, 14:24
  asharuf asharuf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.06

מגיע לך המון כל הכבוד
לא הרבה ילדים מבינים בגיל שלך שהם מדרדרים בזמן
בדרך כלל הם מתעוררים אחרי הצבא
אז צעד אחד כבר עשית וזה מצויין

מעכשיו אתה צריך להתחיל לשבת (למרות שאף אחד לא אוהב) ולהשקיע
זה אומר להקשיב בשיעורים
לסכם בשיעור אם יש לך את הכשרון
ולהשתתף בשיעור (זה דבר שהמורים אוהבים)
ללמוד לפני מבחן תמיד עוזר אני גיליתי את זה מאוחר מדיי

אני מאחל לך המון בהצלחה
וברגע שהבנת את הבעיה נשאר רק לפתור אותה
אז בהצלחה

ובסוף שנה תדווח לנו שקיבלת 100 בכל המקצועות

ישן 23-01-2009, 21:30
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07

נראה שכבר הבנת את הנקודה שכולם ניסו להסביר פה אז רק להוסיף קצת..

אם זה מנחם אותך, כמעט לכל אחד יש את התקופה שהוא מבריז, לא לומד למבחנים, לא עושה שיעורים, ולא לומד בגרוש. בטח כבר ראית שבהתחלה זה נחמד לגמרי, עושים שטויות, צחוקים, נהנים... אחרי כמה זמן, מגיע הקטע של ההורים, שהמחנכת כבר מתחילה לדאוג, טלפונים להורים, שיחות עם היועצת וכל זה.בטח כבר הבנת לבד אם זה שווה את זה או לא, אז עכשיו אתה פשוט צריך לקחת את עצמך בידיים, ללמוד למבחנים, להיכנס לשיעורים, להשקיע, עדין לא מאוחר מידי ובסוף תראה עד כמה שזה ישתלם לך, גם הקטע עם הציונים, וגם ההרגשה שלך שעמדת בזה

ישן 28-01-2009, 21:13

חדשות טובות,התכוננתי וקיבלתי 89 במבחן אחרון בתורה,ישבתי וקראתי סיכומים בחומר,ואפילו התחלתי להתפרץ למורה בפנים בשיעור חח(טוב בואו לא נגזים יזיזיי חחח)......

פעם חשבתי שאם אני אלמד אז יתייחסו אליי שונה,התחילו להתייחס אליי מוזר בגלל שלא הייתי לומד,הפוך ממה שחשבתי,כנראה בתיכון נותנים ערך למי שיצא ממנו משהו בעתיד,וגם הבנתי את זה,שאפשר גם ללמוד וגם לצאת לבלות באותו זמן,ואם אפשר לשאול לפני שאתם נועלים עוד איזה שאלה קטנה,אני לרוב יוצא בימיי שישי מהבית לבחוץ.......

מה קרה שכולם יוצאים בימי שישי,למה לא חמישי חחח?

ימי יציאה=ימי שישי,ימים אחרים=לבלות בקטנה באיזה מסעדה סתם ככה.......שישי נותנים בראש,כאילו מה הקטע?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר