לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2009, 17:54
צלמית המשתמש של Judo1
  משתמש זכר Judo1 Judo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.08
שלח הודעה דרך MSN אל Judo1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "LOST - עונה 5 - אשכול 1"

2 פרקים מצוינים!

זהירות - ספויילר!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2009, 13:03
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06

ראיתי את שני הפרקים ביום חמישי בלילה, פתיחה מעולה לעונה החדשה.
אני רק רוצה שמישהו יחדד לי את מה שקורה עם דזמונד; אולי להתחיל להסביר מה בדיוק קרה לו בפרק שמראה את החזרה שלו לשירות הצבאי שלו (עונה 4), כשהוא היה חסר הכרה על הספינה. אני לא הבנתי לגמרי מה אלה בדיוק ה"חזיונות" שלו, ואיך הם משפיעים עליו, למה הם התחילו (אני משער שבגלל החשיפה למקור האנרגיה העצום שבן שחרר)..

ושאלה - בסוף הפרק השני (עונה 5 כמובן) רואים אישה שנראית כמו נזירה, שכנראה מצאה את המיקום של האי ויודעת שעוד 70 שעות הוא ישנה את המיקום (הזמן) שלו שוב. האם זו האמא של דניאל פארדיי? אליה דניאל אמר לזדמונד ללכת?

ועוד שאלה - כשהאי זז בזמן אחורה הוא שינה את המיקום שלו. איך זה קורה? זה קשור בתזוזת לוחות טקטוניים או משהו כזה? מעניין.

הלפ

נערך לאחרונה ע"י NVJ בתאריך 24-01-2009 בשעה 13:06.
ישן 24-01-2009, 17:05
צלמית המשתמש של Judo1

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "ראיתי את שני הפרקים ביום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NVJ
ראיתי את שני הפרקים ביום חמישי בלילה, פתיחה מעולה לעונה החדשה.
אני רק רוצה שמישהו יחדד לי את מה שקורה עם דזמונד; אולי להתחיל להסביר מה בדיוק קרה לו בפרק שמראה את החזרה שלו לשירות הצבאי שלו (עונה 4), כשהוא היה חסר הכרה על הספינה. אני לא הבנתי לגמרי מה אלה בדיוק ה"חזיונות" שלו, ואיך הם משפיעים עליו, למה הם התחילו (אני משער שבגלל החשיפה למקור האנרגיה העצום שבן שחרר)..

ושאלה - בסוף הפרק השני (עונה 5 כמובן) רואים אישה שנראית כמו נזירה, שכנראה מצאה את המיקום של האי ויודעת שעוד 70 שעות הוא ישנה את המיקום (הזמן) שלו שוב. האם זו האמא של דניאל פארדיי? אליה דניאל אמר לזדמונד ללכת?

ועוד שאלה - כשהאי זז בזמן אחורה הוא שינה את המיקום שלו. איך זה קורה? זה קשור בתזוזת לוחות טקטוניים או משהו כזה? מעניין.

הלפ

אין לי תשובות להכל, אבל מה שאפשר:

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י Judo1 בתאריך 24-01-2009 בשעה 17:08.
ישן 25-01-2009, 00:31
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "למה בלי תגית ספוילר אבל? איפה..."

מי שלא ראה עד עכשיו, לא מגיע לו לקבל אזהרה!!!! *פרצוף רשע*
לגברת קוראים מיס הוקינג, היא הופיע בפלאשבק של דזמונד בעונה 3 (Flashes Before Your Eyes). מן הסתם, כן, היא אמא של דניאל, ויותר מזה, היא חלק מ"רעים". נראית לי כמו איזה בוסית, משהו מקביל למדי לג'ייקוב אולי?
אולי ישות ששייכת לאי? אולי היא בעצמה ג'ייקוב?
לאנס, צ'ארלס היה באי. צ'ארלס הוא הראש של דארמה. הוא מנסה למצוא את האי שנים. הוא איבד את שליטתו על האי לבן והאחרים.
לגבי אנה לוסיה, זה היה בדמיון של הארלי.
כל אחד הוא מיוחד בסדרה.
דזמונד מספיק מיוחד בשביל שניאל יצליח לגרום לו (ע"י זה שהוא הקבוע שלו) לגרום לזיכרון הזה שהוא דופק לו על דלת הצוהר להתכלות לו כחלום בעתיד ולא לשנות אותו (כי המציאות היא כמו נהר שזורם בכיוון אחד - אתה לא יכול לשנות אותו).
אני מאמין שבאופן אישי אני יכול להתמודד עם כל השאלות, אז אם יש עוד, תשאלו.

ישן 25-01-2009, 13:48
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "מי שלא ראה עד עכשיו, לא מגיע..."

שאלות ל MITH ולכולם:

- בתור מה הופיע הגברת מסוף פרק 2 בפלאשבאק של דז ואיך אתה (MITH ) יודע איך קוראים לה?

- איך מסבירים את זה שהחדר אליו מובילה תחנת הסחלב (החדר עם ה"גלגל" שמסובבים) הייתה עמוק באדמה ויוזמת דארמה הייתה צריכה לחפור בשביל להגיע אליו? כלומר, לא הייתה בכלל גישה לחדר הזה.

- איך זה יכול להיות שאית'ן נפגש עם לוק, ירה בו ודיבר איתו בקפיצה של האי למועד בו התרסק המטוס עם פסלי המריה המלאים בסמים? זה אירוע שמשנה את העבר, לא? בקו זמן "האמיתי" אית'ן ולוק לא נפגשו במועד הזה ולאחר מפגש שכזה אית'ן היה אמור להכיר את ג'ון כשהם יפגשו ב"עתיד".

- מה דניאל (הפיזיקאי) חיפש ביומן אחרי שהוא ראה את הדימום באף של שרלוט ?

- אני לא מבין למה בן רוצה שרק שישיית אושיאנק תחזור אבל לא מפריע לו שפרנק (הטייס מסוק) ודז ישארו מאחור.

האם דניאל שיקר לסוייר שאי אפשר לשנות את העבר? כי כשדז יצא בסוף בחליפת התגוננת מהאץ' ודיבר עם דניאל הוא העיר לו שהוא דופק לו בדלת כבר 20 דקות וזה אומר שהוא שמע את הדפיקות של סוייר על הדלת.

הערות/ניחושים:

- נראה לי שכשייצבו את הקפיצות של האי הניצולים על האי לא יחזרו לנקודה בקו הזמן בה האי התחיל לקפוץ אלא האי יתייצב על נקודה שנתיים-שלוש קדימה ככה שכשישיית אושיאניק תחזור לאי זה לא יראה לניצולים שנשארו כאילו עברו 3 שנים.

- החיילים הם מתקופה שלפני יוזמת דארמה כשהאי שימש כעמדה צבאית כלשהי. האחרים חיסלו אותם וככה הם השיגו את הצוללת שלוק פיצץ בעבר. (הרי בתוכנית סיכום נאמר שהאחרים נוהגים לחסל את הקבוצות שמגיעות לאי ולהשתמש אח"כ בחפצים שלהם כבשלהם).

- אם MITH צודק והגברת מסוף פרק 2 היא אמא של דניאל והיא עובדת עם בן (כלומר משוייכת לקבוצת האחרים) אז זה אומר שדניאל שתול אצל ווידמור כי הוא גם היה שם כשבנו את תחנת הסחלב וגם הגיע במשלחת של ווידמור למצוא את האי.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 25-01-2009 בשעה 13:51.
ישן 25-01-2009, 23:56

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[size=3][font=Times New..."

- בתור מה הופיע הגברת מסוף פרק 2 בפלאשבאק של דז ואיך אתה (MITH ) יודע איך קוראים לה?
בתור אלוהים. אני יודע כי כתוב בקרדיט ככה.
- איך מסבירים את זה שהחדר אליו מובילה תחנת הסחלב (החדר עם ה"גלגל" שמסובבים) הייתה עמוק באדמה ויוזמת דארמה הייתה צריכה לחפור בשביל להגיע אליו? כלומר, לא הייתה בכלל גישה לחדר הזה.
יש לו גישה כי דארמה חפרו שם כמה שנים לפני שבן בכלל הגיע לאי.
- איך זה יכול להיות שאית'ן נפגש עם לוק, ירה בו ודיבר איתו בקפיצה של האי למועד בו התרסק המטוס עם פסלי המריה המלאים בסמים? זה אירוע שמשנה את העבר, לא? בקו זמן "האמיתי" אית'ן ולוק לא נפגשו במועד הזה ולאחר מפגש שכזה אית'ן היה אמור להכיר את ג'ון כשהם יפגשו ב"עתיד".
דניאל הסביר במפורש שהמציאות היא כמו נהר אחד. אתה יכול רק להתקדם אחורה או קדימה, אתה לא יכול ליצור נהר/זרם חדש. במילים אחרות, הם רק מבקרים את העבר, ובאופן עקרוני (שים לב להערות שלי בסוף) הם לא יכולים לשנות את העתיד ע"י ביקור בעבר.
- מה דניאל (הפיזיקאי) חיפש ביומן אחרי שהוא ראה את הדימום באף של שרלוט ?
אם אני לא טועה, בעונה שעברה גילינו שדניאל ושארלוט ביחד על האי. אין לי רעיון מיוחד לדימום חוץ מזה שזה אולי משהו שקשור לאי. מה שהוא חיפש ביומן בכלל לא קשור. אנחנו עדיין לא יודעים מה המטרה בזה שהוא שלח את דזמונד למצוא את גברת הוקינג.
- אני לא מבין למה בן רוצה שרק שישיית אושיאנק תחזור אבל לא מפריע לו שפרנק (הטייס מסוק) ודז ישארו מאחור.
מי אמר שפרנק חוזר לאי? הוא בסה"כ עוזר להם למצוא את האי, כי הוא טייס ונווט טוב, כמו שזה נראה. חוץ מזה, אנחנו עדיין לא יודעים כלום על מה הרעיון. בסיס המסתורין תלוי בסיום הפרק ה-2 שבו אנחנו סוף סוף רואים שיש לבן בוס. הוא מנסה לרצות את גברת הוקינג ואין לנו מושג למה. נחיה ונראה.
האם דניאל שיקר לסוייר שאי אפשר לשנות את העבר? כי כשדז יצא בסוף בחליפת התגוננת מהאץ' ודיבר עם דניאל הוא העיר לו שהוא דופק לו בדלת כבר 20 דקות וזה אומר שהוא שמע את הדפיקות של סוייר על הדלת.
נקודה מעניינת. אולי זאת פאשלה. הרעיון הוא שדניאל הוא ה"קבוע" של דזמונד, ולכן, וגם בגלל שדזמונד הוא מיוחד, יש לדניאל את האפשרות ליצור איתו קשר בעבר, בעוד האחרים לא יכולים לעשות זאת. דניאל גם מסוגל לגרום לדזמונד להתעורר מתוך חלום ולהיזכר בזה בתוך זיכרון.
הערות/ניחושים:
- נראה לי שכשייצבו את הקפיצות של האי הניצולים על האי לא יחזרו לנקודה בקו הזמן בה האי התחיל לקפוץ אלא האי יתייצב על נקודה שנתיים-שלוש קדימה ככה שכשישיית אושיאניק תחזור לאי זה לא יראה לניצולים שנשארו כאילו עברו 3 שנים.
??? לא הבנתי כלום. הקפיצות האלה בינתיים לא ברורות.
- החיילים הם מתקופה שלפני יוזמת דארמה כשהאי שימש כעמדה צבאית כלשהי. האחרים חיסלו אותם וככה הם השיגו את הצוללת שלוק פיצץ בעבר. (הרי בתוכנית סיכום נאמר שהאחרים נוהגים לחסל את הקבוצות שמגיעות לאי ולהשתמש אח"כ בחפצים שלהם כבשלהם).
באמת סתם ניחוש. זה יכול להיות כל דבר.
- אם MITH צודק והגברת מסוף פרק 2 היא אמא של דניאל והיא עובדת עם בן (כלומר משוייכת לקבוצת האחרים) אז זה אומר שדניאל שתול אצל ווידמור כי הוא גם היה שם כשבנו את תחנת הסחלב וגם הגיע במשלחת של ווידמור למצוא את האי.[/QUOTE]
אתה שוב מקדים את המאוחר. זאת התעלומה מספר אחת עכשיו ויש לה בערך אלף דרכי פיתרון. אני ממש לא חושב שהיא שייכת לאחרים. אם אתה שואל אותי, מיס הוקינג היא בכלל ג'ייקוב, בהתגלמותו הארצית ומחוץ לאי. הרי זה האדם היחיד עד היום שראינו שבן נותן לו חשבון. ברור שדניאל יודע משהו על אימא שלו אם הוא שולח לשם את דזמונד. חוץ מזה, ידוע שדניאל עובד אצל ווידמור, אבל אנחנו יודעים כבר ממזמן שהם זנחו את דיעותיהם אחרי שהם גילו את האמת עליו וכרגע הם חברים של הלוסטיס.

ישן 26-01-2009, 10:08

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "[size=3][font=Times New..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrandir21
איך מסבירים את זה שהחדר אליו מובילה תחנת הסחלב (החדר עם ה"גלגל" שמסובבים) הייתה עמוק באדמה ויוזמת דארמה הייתה צריכה לחפור בשביל להגיע אליו? כלומר, לא הייתה בכלל גישה לחדר הזה.
יש לו גישה כי דארמה חפרו שם כמה שנים לפני שבן בכלל הגיע לאי.
לא הבנת אותי. ברור שיוזמת דארמה חפרה לחדר הזה (ראינו את זה בתחילת פרק1עונה5) עוד לפני שבן הגיע לאי. השאלה היא איך מסבירים את זה שיוזמת דארמה הייתה צריכה לחפור בשביל להגיע אליו. השאלה מתייחסת לתעלומה מי יצר את החדר הזה עמוק מתחת לפני השטח ואח"כ סתם אותו בסלעים ואדמה כך שדארמה הייתה צריכה לחפור כדי להגיע אליו.

מי אמר שפרנק חוזר לאי? הוא בסה"כ עוזר להם למצוא את האי, כי הוא טייס ונווט טוב, כמו שזה נראה. חוץ מזה, אנחנו עדיין לא יודעים כלום על מה הרעיון. בסיס המסתורין תלוי בסיום הפרק ה-2 שבו אנחנו סוף סוף רואים שיש לבן בוס. הוא מנסה לרצות את גברת הוקינג ואין לנו מושג למה. נחיה ונראה.
שוב לא הבנת. מה ששאלתי זה למה זה לא חשוב לבן שפרנק יחזור לאי, כלומר למה שישיית אושיאנק שיצאו מהאי חיוניים אבל פרנק ודז שיצאו מהאי לא חיוניים לתוכנית הזו שלו שאנחנו לא יודעים מהי.

הערות/ניחושים:
??? לא הבנתי כלום. הקפיצות האלה בינתיים לא ברורות.
מה שהתכוונתי זה שנראה לי די ברור שהאי עצמו קופץ בזמן והוא לוקח איתו את כל האנשים שהיו עליו בזמן ש"התקליט התחיל לקפוץ" כמו שאמר דניאל. כשדניאל או בן יצליחו לסדר את זה שהאי יפסיק לקפוץ אני מאמין שהאי "יעצור" על נקודת זמן מתקדמת יותר מזו שבה הוא התחיל לקפוץ. במצב של היום שישיית אושיאנק נמצאת מחוץ לאי כבר 3 שנים מבחינתם אבל יכול להיות שכשהאי יתייצב בנקודת זמן אחת זו לא תהיה הנקודת זמן בא האי התחיל לקפוץ בזמן ככה שמבחינת הניצולים שנשארו על האי זה לא יראה כאילו עברו 3 שנים.

ולגבי הניחושים - זה כייף !

ישן 26-01-2009, 00:42
  dor92 dor92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.08
סליחה על פתיחת האשכול מקודם. הנה השאלות שלי:
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אחרי הבדיחה ההיסטרית שלך..."

השאלות באו אחרי שצפיתי בפרק הראשון והשני של עונה 5.

1. למה סעיד התנקש באנשים באכסניה? האם בן שולח אותו למשימות חיסול של אנשים? אם כן, למה?
2.סתם שאלה שלא קשורה - המבטא של דזמונד, מאיזה עיר\מדינה זה שייך?

3. למה צארלס וידמור רצה לחסל את כל יושבי האי? למה אומרים שהוא זייף התרסקות מטוס? הרי המטוס שלהם באמת התרסק!
4. למה לעזאזל כל החבורה משתפים פעולה עם בן ליינוס אחרי כל מה שהוא עשה להם?????

5.מצאתי חור ענק בפרק 2. שהארלי בא עם סעיד לאבא שלו... הוא היה מבוקש באותו זמן ואז באה המשטרה לבית של אבא שלו, הם רק מסר לו כרטיס ביקור והם לא ערכו חיפוש בבית !!! אם הם יודעים שהוא מבוקש הם אמורים לעשות חיפוש קפדני בכל ס"מ בבית של ההורים שלו !!! והם לא עשו.

6. השאלה הכי מעניינת : למה סאן רוצה להרוג את בן ליינוס? (בגלל זה היא משתפת פעולה עם וידמור...).

7. עדיין לא הבנתי אם בן הוא חלק מהדארמה אינישטיב. מה הקשר ביינו לבינם?

8. שמתם לב שדניאל דומה לאחמדניג'אד?

9. אני לא זוכר. למה בעלה של סאן לא הספיק לעלות על ההליקופטר בסוף עונה 4 ?

10. האם ידוע עד עכשיו בודאות למי שייך האי? לאנשי יוזמת דאהרמה, או ל"אחרים" ?

11. 12. מי זאת "רייז" שבן אמר לאשה המבוגרת בסוף פרק 2 שהוא איבד? ומי זו האשה המבוגרת שהוא דיבר אליה?
ישן 26-01-2009, 01:05
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "סליחה על פתיחת האשכול מקודם. הנה השאלות שלי:"

סחטיין על השירשור הלא קשור

אבל לא נורא, הנה כמה תשובות:

ציטוט:
1. למה סעיד התנקש באנשים באכסניה? האם בן שולח אותו למשימות חיסול של אנשים? אם כן, למה?

חיסול? לי זה נראה כמו הגנה עצמית.

ציטוט:
2.סתם שאלה שלא קשורה - המבטא של דזמונד, מאיזה עיר\מדינה זה שייך?

סקוטלנד

ציטוט:
3. למה צארלס וידמור רצה לחסל את כל יושבי האי? למה אומרים שהוא זייף התרסקות מטוס? הרי המטוס שלהם באמת התרסק!

ווידמור מעוניין למצוא את האי, אני מניח שהוא רצה במקור לחסל את יושבי האי כדי שהוא יוכל למצוא אותו לפני שהוא יוזז על ידם.
ווידמור זייף את התרסקות המטוס, כדי להסית את הזרקורים מהחיפוש הפרטי שלו אחר האי.

ציטוט:
4. למה לעזאזל כל החבורה משתפים פעולה עם בן ליינוס אחרי כל מה שהוא עשה להם?????

אין לנו מושג מלא בשלב הזה, השיתוף פעולה עם בן הוא ככל הנראה הכרח של התמודדות מול אויב משותף שזה ווידמור.

ציטוט:
5.מצאתי חור ענק בפרק 2. שהארלי בא עם סעיד לאבא שלו... הוא היה מבוקש באותו זמן ואז באה המשטרה לבית של אבא שלו, הם רק מסר לו כרטיס ביקור והם לא ערכו חיפוש בבית !!! אם הם יודעים שהוא מבוקש הם אמורים לעשות חיפוש קפדני בכל ס"מ בבית של ההורים שלו !!! והם לא עשו.

החוק אוסר חיפוש בבית ללא צו של שופט, צו של שופט לא ניתן ללא חשד סביר,
כל מה שהשוטרים עשו בבית הוא תשאול ראשוני - לשם כך לא ניתן צו חיפוש בד"כ.

ציטוט:
6. השאלה הכי מעניינת : למה סאן רוצה להרוג את בן ליינוס? (בגלל זה היא משתפת פעולה עם וידמור...).

אין לנו מידע על כך בשלב הזה, ההימור שלי הוא שזה קשור איכשהוא למותו של ג'ין, או שמדובר בהטעייה של בן ששלח אותה.

ציטוט:
7. עדיין לא הבנתי אם בן הוא חלק מהדארמה אינישטיב. מה הקשר ביינו לבינם?

בן הוא לא חלק מיוזמת דארמה באופן פורמלי, הוא היה בנו של אחד מעובדי התחזוקה,
בשלב מסויים מאס בן בתושבי היוזמה, וחבר למקומיים כדי לבצע בהם טבח המוני.

ציטוט:
8. שמתם לב שדניאל דומה לאחמדניג'אד?

http://www.optics.dpages.co.il

ציטוט:
9. אני לא זוכר. למה בעלה של סאן לא הספיק לעלות על ההליקופטר בסוף עונה 4 ?

הוא המשיך לרסס שאריות של החנקן הנוזלי בנסיון לעכב את המרעום מלהתפוצץ עד שהמסוק ימריא.

ציטוט:
10. האם ידוע עד עכשיו בודאות למי שייך האי? לאנשי יוזמת דאהרמה, או ל"אחרים" ?

ממש לא, ואל תצפה לגלות בזמן הקרוב

ציטוט:
11. 12. מי זאת "רייז" שבן אמר לאשה המבוגרת בסוף פרק 2 שהוא איבד? ומי זו האשה המבוגרת שהוא דיבר אליה?

האישה המבוגרת היא גברת הוקינג, היא הופיעה בעבר בפלשבאק של זדמונד,
כמו כן היא גם מופיעה בתצלום לצד הכומר שקיבל אותו למנזר שלו באותו פרק,
מעבר לזה אנחנו לא יודעים עליה הרבה - היא דמות די מסתורית בשלב הזה.

לגבי רייז, זה לא היא אלא הוא. "רייז" זה שם המשפחה של הוגו (הארלי), והכוונה לכך שהוא איבד אותו
מדברת על כך שהארלי החליט להסגיר את עצמו למשטרה במקום לבוא עם בן אחרי שנזכר במה שסעיד אמר לו.

צפייה נעימה

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 26-01-2009 בשעה 01:18.
ישן 26-01-2009, 01:33
  dor92 dor92 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "סחטיין על השירשור הלא קשור..."

חחח בואנה הרגת אותי עם הלינק לבדיקת ראיה...
בכל אופן:
לגבי תשובה 5 : "ללא חשד סביר" ?!?!?!?!?!?! עוברי האורח צילמו אותו מחזיק אקדח ביד אחרי שסעיד זרק את הבנאדם מהחדר באכסניה.תמונתו של הארלי התפרסמה בכל ערוצי הטלויזיה !! הוא עוד היה מפורסם מאוד כאחד מששת ניצולי הטיסה. המשטרה היו חייבים לבצע חיפוש בבית הוריו.

7. אם בן היה בנו של אחד מעובדי התחזוקה של היוזמה (ואני מסכים איתך) אז זה אומר שהוא גם היה נגד אביו? ולא היה אכפת לו שאביו ימות עם כל שאר חברי היוזמה?

"האישה המבוגרת היא גברת הוקינגס, היא הופיעה בעבר בפלשבאק של זדמונד,
כמו כן היא גם מופיעה בתצלום לצד הכומר שקיבל אותו למנזר שלו באותו פרק" - באיזה מספר פרק בדיוק מדובר ? באיזה עונה?

דרך אגב הנה התשובות של חבר שלי שגר בארה"ב ורואה את הסדרה לפני כולנו:

סעיד רוצה נקמה על המוות של אישתו נדיה, אני לא יודע אם אתה זוכר אבל בן פגש את סעיד בעירק וסיפר לו שצ'רלס וויטמור רצח את אישתו, עד כמה שזכור לי
המבטא של דזמוד הוא סקוטי, הוא גם שירת בגדוד המלכותי של סקוטלנד
בהתחלה סעיד שיטף פעולה עם בן כי הוא אמר לו שוויטמור רצח את אישתו, אבל בפרקים החדשים סעיד אמר להרלי שאם בן אומר לו לעשות משהו אז שיעשה בדיוק ההפך, אנחנו לא יודעים עדיין למה אבל ג'ק הגיע למסקנה שבן וג'ון לוק צודקים בזה שהם היו צריכים להישאר על האי.
סאן ניראה לי שהיא מאשימה את בן על המוות של בעלה ג'ין בגלל זה היא משתפת פעולה עם וויטמור
אנחנו יודעים שבן הוא היה בהתחלה חלק מהדארמה אינישיטיב, אבל הוא הרג את כולם באמצעות הגז שהוא השתמש בשביל להרוג את אבא שלו, ואז הוא הפך למנהיג של האחרים
דניאל לא דומה לאחמדיניגד, אחמדינגד מכוער פצצות
כשאנשיי הדארמה הגיעו לאי הם ניתקלו בסוג מסויים של אנשים הם קראו להם האחרים, האחרים רצו לסלק אותם מהאי בסוף הם הרגו אותם באמצעות בן. כל ההיסטוריה של האי לא ידוע לנו צריך להמשיך ליראות בשביל לדעת

נערך לאחרונה ע"י dor92 בתאריך 26-01-2009 בשעה 01:55.
ישן 26-01-2009, 11:15
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "חחח בואנה הרגת אותי עם הלינק..."

ציטוט:
לגבי תשובה 5 : "ללא חשד סביר" ?!?!?!?!?!?! עוברי האורח צילמו אותו מחזיק אקדח ביד אחרי שסעיד זרק את הבנאדם מהחדר באכסניה.תמונתו של הארלי התפרסמה בכל ערוצי הטלויזיה !! הוא עוד היה מפורסם מאוד כאחד מששת ניצולי הטיסה. המשטרה היו חייבים לבצע חיפוש בבית הוריו.

אני מזכיר לך שהארלי לא גר בבית באותו זמן אלא במוסד לחולי נפש, הבית שייך להוריו,
אי אפשר לפרוץ לבתים של אנשים סתם ככה, יש הליך וחוק מסודר - בכל מקרה הם לא הלכו לשום מקום
הם המשיכו לתצפת על הבית אם אתה זוכר, עד לנקודה שבה הארלי יצא החוצה להסגיר את עצמו.

ציטוט:
7. אם בן היה בנו של אחד מעובדי התחזוקה של היוזמה (ואני מסכים איתך) אז זה אומר שהוא גם היה נגד אביו? ולא היה אכפת לו שאביו ימות עם כל שאר חברי היוזמה?

יותר מכך, הוא רצח את אביו ממש לפני הטבח עצמו, באמצעות פחית גז רעיל כשהיו לבד במכונית מסחרית.
היחסים בינהם היו די עכורים, לא פעם אביו של בן האשים אותו בכך שאמו מתה בלידה שלו,
העובדה שהאב המתוסכל לא התקבל לתפקיד יותר רציני ביוזמה מאשר איש תחזוקה
גם הוסיפה למצב הרוח העגום שלו ותסכולים רבים שהוציא על בן כשהיה ילד קטן.

ציטוט:
"האישה המבוגרת היא גברת הוקינגס, היא הופיעה בעבר בפלשבאק של זדמונד,
כמו כן היא גם מופיעה בתצלום לצד הכומר שקיבל אותו למנזר שלו באותו פרק" - באיזה מספר פרק בדיוק מדובר ? באיזה עונה?

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...056#post3220917

ציטוט:
דרך אגב הנה התשובות של חבר שלי שגר בארה"ב ורואה את הסדרה לפני כולנו:

בעידן הטכנולוגי שלנו, היתרון צפייה של חבר שלך עלינו בארץ הוא במקרה הטוב בין שעתיים לשלוש שעות לפנינו.

אגב כל מה שכתבת כאן ידוע וממש לא חדש לנו, אנחנו ראינו את אותם פרקים שחבר שלך ראה, באותם זמנים.
ישן 26-01-2009, 16:36

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]לגבי תשובה 5 : "ללא..."

(משרשר ללאנס בלי קשר לשירשור)

1. אם כבר אנחנו ממתינים לפרק הבא בו תרביץ פה איזו תאוריה על מה קורה ולאן הסיפור הולך. (אגב, אהבתי שכתבת באחד השירשורים שסון באה לווידמור אבל אולי היא עובדת עם בן. לא יודע למה לא חשבתי על זה בעצמי).

2. כבר בעונה הקודמת, כשבן סיפר לסעיד שווידמור רצח את אישתו זה נראה לי מצוץ מהאצבע. לווידמור לא הייתה שום סיבה לעשות את זה ולבן היה סיבה מאוד טובה - הוא רצה לגייס את סעיד.
אני גם חושב שהחבר'ה שחיכו להארלי מחוץ למוסד היו שייכים לבן ולא לווידמור (הרי סעיד אמר להארלי שזה שהוא חיסל חיכה כמה ימים מחוץ למוסד. זה נשמע יותר כמו מעקב של בן מאשר הצהרת כוונות מצידו של ווידמור). בנוסף צריך לזכור שהחבר'ה שחיכו לסעיד בבית הבטוח ניסו לירות בו חצים מרדימים ולא כדורים חיים. אני גם מנחש שאלו חבר'ה של בן שניסו להשתלט על סעיד (שהפסיק לעבוד עם בן ואנחנו לא יודעים למה) עבור בן בהמשך לתוכניתו להחזיר את כל השישה לאי איכשהו (בן בטח מאמין שהוא לא יכול לשכנע את סעיד לסמוך עליו אז הוא החליט על החצים המרדימים).

ישן 26-01-2009, 23:15

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני לא אוהב להתעסק יותר מדי..."

כבר לא יודע למי לשרשר. אני אנסה לעשות קצת סדר.
דור, בסה"כ עשית לנו סיכום של הסדרה עד עכשיו. שום דבר לא חדש.
צ'נדי, אתה באמת מצפה שמישהו עכשיו יביא לך תיאוריה שלמה על אבודים? צריך לרשום ספר בשביל זה.
לגבי שאלתך השנייה: אנחנו לא באמת יודעים מי הרג את נאדיה. יכול להיות שבן מספיק חולה נפש בשביל להרוג אותה בעצמו אם הוא יודע שזה ישכנע את סעיד (למען השם, הוא הרג את אבא שלו). אני מזכיר לך שבן הגיע לחדר שינה של ווידמור ודיבר איתו. מה שאומר באופן פשוט מאוד: ווידמור יודע טוב מאוד שגם בן והחבר'ה מחפשים את האי. אם זה לא היה ברור עד עכשיו, הסיבה היחידה שבן סובב את הגלגל בתחנה על האי, היא בשביל שווידמור לא יגיע אליו. בגלל שווידמור יודע, די ברור שכל האנשים שניסו לעמור בעדם הם אנשים של ווידמור עצמו. סעיד לא הפסיק לעבוד עם בן, נהפוך הוא, הוא מגייס לו עוד אנשים, כמו הארלי, הרי הם מנסים להתאחד כולם (זה מה שרואים כשהם על הסירה).
דור, זה מאוד פשוט: דניאל אמר לדזי שהוא צריך למצוא את אימא שלו באוקספורד. ואנחנו רואים בבירור שלשם בן הולך - ועל כן גברת הוקינג היא אימא של דניאל.

ישן 27-01-2009, 00:05
  dor92 dor92 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "כבר לא יודע למי לשרשר. אני..."

עוד שאלות על לוסט:

1. איך זה שסאן לא מתה אחרי הלידה? הרי כל הנשים ההרות על האי היו מתות בלידה שלהם...אולי יש לזה קשר ליכולת ריפוי של האי על הניצולים?

2. מה עלה בגורלה של קלייר?

3. מה בעצם נגרם לאי כשדזמונד סיבב את המפתח של הדארמה? (חוץ מזה שהשתחררה אנרגיה חזקה).

4. איך הניצולים ידעו על הקונספירציה של וידמור על המטוס שהוא הטביע בים? הרי לא היה להם אמצעי תקשורת על האי. יכול להיות שדניאל אמר להם? אבל רגע, מצד שני ייתכן שדניאל עובד עבור וידמור ולכן הוא לא היה אמור להגיד להם את זה ועוד לסייע להם לברוח מהאי.
5. למה סעיד רצה שהארלי יצטרף אליו למסעות ההרג שלו אחרי האנשים של וידמור?
6. איך גון לוק הגיע לארון קבורה? הרי בפעם האחרונה שראינו אותו הוא היה על האי ואז היה את ההבזק שהעלים את האי.

ל mith : לגבי תשובתך : "דניאל אמר לדזי שהוא צריך למצוא את אימא שלו באוקספורד. ואנחנו רואים בבירור שלשם בן הולך - ועל כן גברת הוקינג היא אימא של דניאל" - לדעתי יש לך טעות. אין קשר בין הדברים. דניאל התכוון לאוניברסיטת אוקספורד (איפה שהם נפגשו כבר בעבר בפרק עם הפלאשים של דזמונד). בן בכלל נפגש עם מיס הוקינג במנזר. אין פה שום קשר לכך שאנו יודעים שמיס הוקינג היא אמא של דניאל.

ישן 27-01-2009, 08:18

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "כבר לא יודע למי לשרשר. אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrandir21
סעיד לא הפסיק לעבוד עם בן, נהפוך הוא, הוא מגייס לו עוד אנשים, כמו הארלי

לא מסכים.
1. היה קטע קצר כשבן וג'ק היו באכסנייה ובו בן רואה חדשות שם מספרים שהארלי רצח "מבקר" במוסד לחולי נפש ולכן מחפשים אותו - תגובתו של בן היא משהו בסגנון: "יש שינוי בתוכנית" והוא לא מרוצה מזה. כלומר זה לא היה חלק מהתוכנית שלו שסעיד יהרוג את אותו בן אדם.
2. סעיד לא לקח את הארלי לבן אחרי ששיחרר אותו מהמוסד אלא לבית בטוח.
3.סעיד אמר להארלי לעשות ההפך מכל מה שבן יגיד לו לעשות.
4. כשסעיד נפגע מהחץ המרדים הוא לא ביקש מהארלי לקחת אותו לבן.

אגב, מישהו הצליח לקרוא מה כתוב על החולצה של החייל שתפס את סוייר וג'ולייט? (היו שם שלושה-ארבעה חיילים אם אני לא טועה. אחד או שניים חטפו אבן בראש, אחד חטף סכין ועוד אחד נשאר בחיים: ג'ולייט הרימה נשק וכיוונה אליו עד שלוק יצא מבין השיחים. החייל הזה שלא נהרג - רשום לו משהו על החולצה.)

ישן 27-01-2009, 17:21
  dor92 dor92 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "איזה מדים יש להם? זה לא נראה..."

נראה לי שכאן אנחנו מקבלים הסבר למקור הצוללת (זאת שגון לוק פיצץ). כנראה שבתקופה מסויימת האי איכלס כח צבאי כלשהו. בקטע עם החיילים כנראה שהח'ברה קפצו לזמן שבו האי היה בשליטה צבאית ומשם בעצם באו החיילים האלה.

הנה התשובות של חבר שלי ועוד כמה שאלות שלו. מישהו מוכן לענות עליהם?

כל הנשים שיולדות על האי מתות, חוץ מקלייר שהייתה בסוף ההריון. סאן ילדה אחרי שהם עזבו את האי
קלייר נימצאת עם גייקוב ואבא של ג'ק לפי מה שראינו בעונה שעברה,
כשהיה ההבזק בפעם הראשונה זה גרם לדזמונד לחזות את העתיד, אני לא חושב שקרה משהו לאי. בפעם השניה ג'ון לוק הזיז את האי, כל שאר הפעמים זה מה שראינו בפרק האחרון, וזה גורם לשרלוט לדמם מה האף ועושה לה כאביי ראש.
אתה לא זוכר שהייתה מישהי בשם נאומי שצנחה על האי והם מצאו אותה והיא אמרה להם שכל העולם חושב שהם מתים כי מצאו את המטוס שלהם מרוסק מתחת למים ואז ג'ון לוק זרק לה סכין בגב.
סעיד התחיל לירצוח אנשים שהיו קשורים לוויטמור, לפי מה שאני זוכר היה מישהו מחוץ לבית משוגעים, ניראה לי שאותו מישהו רצה להרוג את הרלי, ואז סעיד הרג אותו והציל את הרלי,
או שסעיד רצה להגיע להרלי ליפניי שבנגמין לינוס הגיע אליו, או שאולי הם לא רוצים שזה יהיה ידוע לנו
בקשר לשאלה האחרונה שלך: כשאתה רואה את גק, קייט, הארון, סעיד, סאן, הרלי, וג'ון-לוק מת בארון קבורה בלוס אנגלס, אתה צריך להבין שהם נימצאים שלוש שנים אחריי, בעתיד, שזה בשבילהם 2007
בישביל האנשים באי, סוייר, גוליאט, דניאל, רוס, שרלוט וג'ולייט זה עדיין 2004.
.למרות שהאי משנה את הזמן שלו
2004
זה התעריך שהמטוס שלהם התרסק. אנחנו יודעים לפי שניי הפרקים החדשים שג'ון צריך למות בישביל שג'ק יחזור לאי
אז ג'ון חיי בעבר(על האי) אבל הוא מת בעתיד(בלוס אנגלס), אבל ניראה לי שהוא יקום לתחיה ברגע שהוא יחזור לאי
אגב אני לא יודע אם אתה יודע אבל השם גון לוק והשם שהוא הישתמש בו בפעם האחרונה ג'רמי בנת'ם שניי השמות האלה הם שמות של פילוסופים מפורסמים

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%27%D7%A8%D7%9E%D7%99_%D7%91%D7%A0%D7%AA%27% D7%9D

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%27%D7%95%D7%9F_%D7%9C%D7%95%D7%A7

עכשיו תורי לישאול שאלות על לוסט וחסר לך שאתה לא עונה לי
אני לא מבין מה דניאל פרדיי עשה בעבר כשהראו אותו בהתחלה של העונה החמישית
?למה ריצרד לא מזדקן
?למה הראו את ליבי בבית משוגעית עם הרלי ליפניי שהוא פגש אותה על האי
?למה האחרים לא עברו בזמן עם ג'ון לוק
למה כאשר סוייר דפק על הדלת של הצוהר דזמונד לא פתח , אבל כשדניאל דפק הוא כן פתח
?למה אישתו של סעיד נירצחה? כאילו מה הסיבה? למה דווקא היא
?מה בקשר לוואלט? גם הוא צריך לחזור לאי
?למה האחרים חטפו את וואלט בכלל
ישן 27-01-2009, 18:29
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "נראה לי שכאן אנחנו מקבלים..."

ציטוט:
?למה הראו את ליבי בבית משוגעית עם הרלי ליפניי שהוא פגש אותה על האי

אתה מדבר על עונה שעברה?
ובפלאשבאק הזה הגיעו לעתיד- אחרי שליבי כבר מתה. איפה ראית שזה היה לפני שהם נפגשו?
(אולי היה בפרק אחר ממה שאני מתכוונת אליו, ואני לא זוכרת.)

ציטוט:
למה כאשר סוייר דפק על הדלת של הצוהר דזמונד לא פתח , אבל כשדניאל דפק הוא כן פתח

יכולים להיות לכך מליון הסברים...
לפי מה שאני זוכרת, דניאל דפק על הדלת יותר זמן ויותר חזק.
וראינו את דזמונד בחליפה מלאה- שאני די בטוחה שלוקח זמן ללבוש אותה... (ולקחת את הנשק)

09.07.00-16.07.12

ישן 28-01-2009, 01:35

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=Mithrandir21] סעיד לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
לא מסכים.
1. היה קטע קצר כשבן וג'ק היו באכסנייה ובו בן רואה חדשות שם מספרים שהארלי רצח "מבקר" במוסד לחולי נפש ולכן מחפשים אותו - תגובתו של בן היא משהו בסגנון: "יש שינוי בתוכנית" והוא לא מרוצה מזה. כלומר זה לא היה חלק מהתוכנית שלו שסעיד יהרוג את אותו בן אדם.
2. סעיד לא לקח את הארלי לבן אחרי ששיחרר אותו מהמוסד אלא לבית בטוח.
3.סעיד אמר להארלי לעשות ההפך מכל מה שבן יגיד לו לעשות.
4. כשסעיד נפגע מהחץ המרדים הוא לא ביקש מהארלי לקחת אותו לבן.

נו אז?! לא הכוונה שהוא מחסל אנשים בשבילו, אבל הוא משתף פעולה, כמו שג'ק קייט והשאר גם משתפים.

ישן 27-01-2009, 13:02

המצפן שריצ'ארד נתן לג'ון לוק.

קראתי עכשיו תגובה של מישהו באחד הפורום ובדקתי את הבסיס שלה באתר lostpedia וזה נראה הגיוני.

אחרי שאית'ן יורה לג'ון ברגל, ריצ'ארד מופיע, מטפל בו ,נותן לג'ון מצפן ואומר לו שזה בשביל שהוא (הוא=ריצ'ארד) יוכל לזהות אותו.

עכשיו בואו נקפוץ אחורה: כשג'ון היה ילד קטן, ריצ'ארד הופיע אצל המשפחה האומנת שלו ואמר לאמא האומנת שהוא שוקל לצרף את ג'ון לבית ספר לילדים מיוחדים. הוא בחן את ג'ון ע"י זה שהוא הציג לו מגוון רחב של חפצים שמהם ג'ון היה צריך לבחור אילו מהחפצים כבר שלו. ג'ון בחר במצפן, בקבוקון עם חול וסכין (כשג'ון בחר בסכין ולא בספר ריצ'ארד עזב את המקום).

הרעיון הוא בעצם שריצ'ארד נתן לג'ון את המצפן מכיוון שהמוות של ג'ון (שנדרש לפי ריצ'ארד להחזרת השישייה) גרם איכשהו לזה שריצ'ארד לא יוכל לזהות אותו והדרך להחזרתו של ג'ון לחיים כרוכה בזה שריצ'ארד יוכל למצוא אותו בעבר.

ישן 27-01-2009, 19:51
צלמית המשתמש של Clown_of_Doom
  Clown_of_Doom Clown_of_Doom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי קורנסון שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר בינג] אני לא..."

אתם ממש מבולבלים!
דבר ראשון, הקבוע צריך להיות משהו או מישהו שממש ממש חשוב לך, ולא איזה מצפן מסריח.
דבר שני, אצל דזמונד זו הייתה "תופעת לוואי" בגלל עזיבת האי. לדניאל יש תאוריה שלפיה מי שנחשף לרמה גבוהה של רדיאציה או אלקטרומגנטיות, בעת עזיבת האי יכולות להיגרם "תופעות לוואי", אחת מהן היא קפיצת התודעה בזמן, מה שקרה לדזמונד.
לעומת זאת במקרה של לוק כל האי קופץ בזמן, אך שימו לב, מי שנולד באי לא קופץ בזמן אלא מופיע במצב שבו הוא היה באותה תקופה שאליה קפץ על האי, כלומר מה, איך ואיפה שאותו בן אדם היה באותה שנה שאליה האי קפץ, ואילו מי שלא נולד על האי קופץ עם האי בזמן, איך שהוא, פשוט שנה אחרת. לכן מי שמת מיושבי האי יכול להופיע בקפיצות שונות של האי בזמן, ואילו מי שמת מהניצולים, מת, וכנראה לא יופיע בפרקים הבאים, אולי רק בפלאשבקים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
As the French would say, Who doesn't like getting their butt sucked? Still, one minute you're just a kid getting off, and the next minute you'll never be a lawyer.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-01-2009, 20:16

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי Clown_of_Doom שמתחילה ב "אתם ממש מבולבלים! דבר ראשון,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Clown_of_Doom
אך שימו לב, מי שנולד באי לא קופץ בזמן אלא מופיע במצב שבו הוא היה באותה תקופה שאליה קפץ על האי, כלומר מה, איך ואיפה שאותו בן אדם היה באותה שנה שאליה האי קפץ, ואילו מי שלא נולד על האי קופץ עם האי בזמן, איך שהוא, פשוט שנה אחרת.

מעניין כי בעונה הקודמת (כשדניאל השיט אנשים לספינה בה הגיע הצוות של ווידמור) מיילס שאל את שארלוט מדוע היא "ממהרת לעזוב כ"כ מהר אחרי שניסתה לחזור לאי" ושארלוט אמרה לדניאל שהיא מחפשת את המקום בו נולדה. הנחתי שהיא נולדה באי אבל לפי איך שאתה מסדר את הדברים זה לא יכול להיות.

ישן 27-01-2009, 18:12

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "שתי שאלות שלא נדונו פה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמוליק
שתי שאלות שלא נדונו פה עדיין

השוטר שבא להוגו הביתה, זה לא הכושי הגבוה שכבר ביקר אותנו כמה פעמים?
לפחות פעם אחת בבית משוגעים, בראיונות של ג'ולייט, בלידה של ג'ון??
לא ואתה מתכוון למת'יו אבאדון שהופיע:
1. לצד ג'ון לוק בבית חולים אחרי התקרית עם אבא שלו שהובילה לנכות שלו.
2. לצד נעומי ז"ל באיזשהו אולם בו הנחה אותה לגבי המשימה שלה לפני שיצאה לאי.
3. לצד הארלי במוסד לחולי נפש שם הוא ניסה לברר איתו האם ניצולי ההתרסקות האחרים (חוץ מהשישייה) עדיין בחיים.

מה כתוב על החולצות של החיילים שרוצים לחתוך את ג'ולייט?
סמנתה כתבה שלאחד החיילים כתוב "ג'ונס" על החולצה

תמונה של מת'יו אבאדון

ישן 28-01-2009, 01:45

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "עוד כמה שאלות: חלק מהנוסעים..."

אנשים, איזה סלט אתם עושים. אתם מנסים בכוח לשאול את עצמכם שאלת כאילו אין מספיק. זה מטורף לגמרי.
הרעיון של המצפן זה סימן זיהוי ותו לא. אין שום קשר בין הקפיצה בזמן של לוק (ואין כזאת קפיצה, כל האי קופץ יחד, העובדה שרואים את לוק בנפרד לא אומרת שהזמן קופץ לו לבד) לבין זו של דזמונד. כמו שכבר נאמר כאן, דזמונד הוא מיוחד, זה לא רק המעבר בשדה האלקטרומגנטי הסובב את האי, זה משהו בדזמונד עצמו.
כל ההסברים לגבי "הקבוע" נאמרו, ובמשפט אחד, זאת התודעה שעוברת בזמן, לא הגוף ולא שום דבר אחר.
שארלוט ודניאל כן נולדו באי, הם ציינו את זה בצורה הכי מפורשת שרק אפשר בסוף העונה שעברה.
שמוליק, מה פתאום, לא דומה לו בכלל.
דור, אתה שואל פה את השאלות המרכזיות של הסדרה שאו שהם ברורות מאוד, או שהם לא ידועות עדיין.
לגבי האנשים מהחלק האחורי (מי שנשאר בחיים זאת אומרת: סינדי והילדים), אם אתה זוכר, באחד הפרקים בעונה ה-3, כשג'ק היה כלוא במחנה של האחרים, סנדי והילדים עברו ליד. כשלוק מגיע למחנה של האחרים, הוא מדבר עם סנדי. מכאן, כן, הם הצטרפו אליהם.
למה קלייר לא רוצה שקייט תחזיר את אהרון לאי?
אני יודע, כי אי בודד זה מקום מאוד בטוח לתינוקות, לא?
לגבי וולט, שוב, אנחנו לא יודעים. אפשר רק לנחש שהוא מיוחד, כמו שדזי מיוחד.

ישן 29-01-2009, 23:33

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "נו... רואים שהסופ"ש כבר בפתח..."

זהירות - ספויילר!

ישן 30-01-2009, 00:14
צלמית המשתמש של Judo1

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "HOLY FUCK!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
פרק 3! איזההההההההה פרק!! איזה פרק יא וואלי, אני בשוק...,

לגלות שווידמור הוא....
זהירות - ספויילר!

בחיים לא הייתי מאמין! ממש הופתעתי לגמרי הפעם

חחחחח אמרתי או לא אמרתי??

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Judo1
זהירות - ספויילר!

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י Judo1 בתאריך 30-01-2009 בשעה 00:16.
ישן 01-02-2009, 01:33

עליתי על זה חבר'ה --> הנה למה בן רוצה להחזיר את השישייה לאי.

כולכם כמובן זוכרים את קפיצת התודעה של דזמונד בעונה שעברה.
התודעה של דזמונד קפצה קדימה ואחורה בזמן בגלל היציאה מהאי (או ליתר דיוק המעבר דרך השדה המגנטי אל מחוצה לו).
איך זה הפסיק?
דניאל עזר לו למצוא "קבוע" - ודניאל בעצמו הוא הקבוע.
הוא שלח את דזמונד לחפש אותו באוקספורד, לא רק בשביל ללמוד על כל התיאוריה המדעתי שעומדת מאחורי העניין, אלא בעיקר בגלל שיהיה לו "קבוע", העוגן למציאות.
למינקובסקי בספינה לא היה קבוע, ולכן הוא מת.
אני טוען שהאי מתפקד בדיוק כמו דזמונד. למה (כלומר, למה הוא מתפקד ככה?) - את זה אנחנו לא יודעים עדיין. יש בדזי משהו מיוחד.
הקפיצות בזמן על האי, זה בדיוק כמו אצל דזמונד.
ובדיוק כמו שאצל דזמונד התודעה קופצת ולא הוא עצמו עובר בזמן, גם כאן, למעשה, זה כך. התודעה של האי היא האבודים עצמם, והם קופצים בזמן, לא האי.
כמו שאצל דזמונד התודעה קופצת ברמה כזאת שהעתיד למעשה לא ישתנה מסביבו (מסתדר עם ההסבר של דניאל לגבי הקפיצות שלמעלשה זה כמו נהר, אתה יכול לשוט קדימה ואחורה אבל לא ליצור אפיק חדש), כך גם האי, האבודים עוברים בזמן על האי אבל לא יוצרים עתיד חדש.
כשבן סובב את הגלגל, ההשפעה על האי ויושביו הייתה שווה ליציאה מהשדה המגנטי (אולי האי באמת יצא ממנו בדרך מסויימת) של דזמונד.

ובשורה התחתונה: האי צריך את הקבועים שלו בשביל להפסיק לקפוץ בזמן. בן מנסה להחזיר את שישיית אושיאניק, כי כך כל האבודים (או לפחות רובם המכריע) יהיו על האי ויהוו את הקבוע של האי. וכך הוא יינצל, או לפחות יפסיק לקפוץ בזמן.

ישן 01-02-2009, 23:20

איזה מצחיקול אתה
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "זו לא יכולה להיות הסיבה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NVJ
זו לא יכולה להיות הסיבה, מהסיבה הפשוטה: בן בעצמו גרם לאי לזוז ע"י סיבוב הדבר-הזה-שנראה-כמו-הגה-של-אונייה. זה לא נגרם בגלל ששישיית אושיאניק יצאו מהאי.

למה שבן ינסה להחזיר את שישיית אושיאניק כדי שהאי יפסיק לזוז בזמן, אם הוא בעצמו זה שהתחיל את כל זה?

תתקן ותגיש שוב

אני לא אמרתי שזה נגרם בגלל ששישיית אושיאניק יצאו מהאי.
אני אומר שאם הם יחזרו זה יפתור את זה.
הקפיצות בזמן נגרמו בגלל סיבוב הגלגל אבל מאחר ואי אפשר להחזיר חזרה, הפיתרון הוא שהם יחזרו ויהיו הקבועים שלו.
ולמה שבן ירצה להחזיר? כי הוא רוצה לחזור לאי. המטרה היא להסתיר אותו מווידמור. תחשוב שזה מנע ממנו למצוא אותו.
הוא ידע שהם רוצים לעזוב, והוא בונה מחדש את "התסריט" בשביל שהם יחזרו, ועובדה שהם עושים את זה.

ישן 01-02-2009, 12:57

טוב, צפיתי בפרק.. וואו...וואו... הרגשתי כאילו כל הפרק היה 5 דקות מרוב שזה עבר מהר.

כששאלתי בשבוע שעבר האם מישהו ראה מה השמות על החולצות של החיילים לא דמיינתי בפנטזיות הפרועות שאחד מהם הוא ווידמור.

שאלות והערות על הפרק:
1. כשאחותה של זו ששוכבת במיטה (וקופצת מזמן לזמן לתקופה שהייתה בת 3, לתקופה שאבא שלה היה חי) הסבירה לדזי את מצבה - איך לא נפל לו האסימון?? החוויה שהוא עבר+המעורבות של דניאל במצב שלה לא היו מספיקים לזה? אני היחיד שציפה שהוא ייגש למיטה שלה וינסה לדבר איתה (גם אם היא לא מגיבה) על זה שהיא צריכה למצוא גשר (קבוע)?

2. ג'ון אמר לריצ'ארד ללכת לבקר אותו אחרי שיוולד. זה תואם את זה שאנחנו יודעים שביקור שכזה באמת נעשה אבל זה סותר את זה שאנחנו "יודעים" שמה שקורה בקפיצות אחורה בזמן לא אמור לשנות את העתיד ולפי ההיגיון הזה ג'ון יכול להגיד לריצ'ארד לבקר אותו בינקות אבל מרגע שג'ון קפץ שוב זה כאילו הוא לא אמר לר'יצארד כלום והביקור לא יתרחש.

3. סיפרו לנו בפעם הראשונה שצבא ארה"ב היה נוכח באי. זה משמעותי בעייני. זה אומר שדרג בכיר במדינה היה מודע ואולי מודע גם כיום לקיומו ואם כך אז למה ארה"ב לא מחפשת אותו? אם 18 חיילים נהרגו ע"י האחרים ופצצת מימן נשארה מאחור הייתי מצפה שהצבא יחפש אותם.

4. הקטע של הלטינית נראה לי קצת מצוץ מהאצבע. פתאום אחרי 4 עונות האחרים מדברים גם לטינית וג'ולייט מתייחסת לזה כא'-ב' ב"תרבות" שלהם?

5. אם מסיקים מהפרק שיוזמת דארמה לא הייתה של ווידמור אז מי שלח אותם?

6. אני מסרב להאמין שגברת הוקינג היא האמא של דניאל. זה יותר מידי צפוי. הם בונים יותר מידי מתח סביב הנושא הזה. אפילו זה שווידמור אומר לדזי שהיא נמצאת בלוס אנג'לס (מה שמתאים לכאורה לתאוריית גברת הוקינג כי בן "מארגן" את השישייה בארה"ב ושם ראינו את בן נפגש איתה) נראה לי הטעייה של התסריט.

ישן 01-02-2009, 23:33

בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "טוב, צפיתי בפרק....."

1. כשאחותה של זו ששוכבת במיטה (וקופצת מזמן לזמן לתקופה שהייתה בת 3, לתקופה שאבא שלה היה חי) הסבירה לדזי את מצבה - איך לא נפל לו האסימון?? החוויה שהוא עבר+המעורבות של דניאל במצב שלה לא היו מספיקים לזה? אני היחיד שציפה שהוא ייגש למיטה שלה וינסה לדבר איתה (גם אם היא לא מגיבה) על זה שהיא צריכה למצוא גשר (קבוע)?
אני לא מצליח להבין את הקישור שעושים לדניאל. אני לא חושב שלמצב שלה יש שמץ של קשר לתיאוריית הקבוע שלו.
הנקודה שאתה מעלה "איך הוא לא הלך אליה" היא בדיוק הסבר שזה לא יכול להיות, כי אם זה כן, הוא היה הולך אליה.
2. ג'ון אמר לריצ'ארד ללכת לבקר אותו אחרי שיוולד. זה תואם את זה שאנחנו יודעים שביקור שכזה באמת נעשה אבל זה סותר את זה שאנחנו "יודעים" שמה שקורה בקפיצות אחורה בזמן לא אמור לשנות את העתיד ולפי ההיגיון הזה ג'ון יכול להגיד לריצ'ארד לבקר אותו בינקות אבל מרגע שג'ון קפץ שוב זה כאילו הוא לא אמר לר'יצארד כלום והביקור לא יתרחש.
?! אוקיי, נראה לי שהבנתי.
נכון, ריצ'ארד של 1954 מן הסתם לא מזהה את לוק, אבל בגלל זה הוא אמר לו (בעתיד) כל מיני דברים, כמו להראות לריצ'ארד בעבר את המצפן וכול מיני דברים שהוא לא אמר וג'ון חשב עליהם בעצמו כמו לציין את ג'ייקוב. ועובדה שזה מה שהוא עשה. דרך אגב, ניתן להבין בוודאות שהביקור של ריצ'ארד אצל לוק קרה לפני 1954 מאחר והמצפן אמור להגיד לריצ'ארד שלוק הוא הילד המיוחד שאותו הוא בדק.
3. סיפרו לנו בפעם הראשונה שצבא ארה"ב היה נוכח באי. זה משמעותי בעייני. זה אומר שדרג בכיר במדינה היה מודע ואולי מודע גם כיום לקיומו ואם כך אז למה ארה"ב לא מחפשת אותו? אם 18 חיילים נהרגו ע"י האחרים ופצצת מימן נשארה מאחור הייתי מצפה שהצבא יחפש אותם
מה לא ברור כאן? דארמה הוא הפרוייקט הצבאי.
אין לה מה לחפש, מן הסתם זה פרוייקט סודי.
מי אמר שהם לא שלחו תגבור לאורך הזמן?
לא עזר, והטיהור הוא העובדה.
4. הקטע של הלטינית נראה לי קצת מצוץ מהאצבע. פתאום אחרי 4 עונות האחרים מדברים גם לטינית וג'ולייט מתייחסת לזה כא'-ב' ב"תרבות" שלהם?
אנחנו עדיין לא יודעים על האחרים יותר מדי. אבל אנחנו מתחילים לגלות. אם הם חיים שם מאות שנים, כמו שזה נראה, זה מאוד הגיוני שהם יודעים לטינית, לאו דווקא בתור שפה סודית אלא עניין שמרמז על כמה זמן הם כבר חיים שם. מישהו שאל את ג'ולייט, עד כמה ריצ'ארד זקן והיא אמרה "זקן מאוד".
5. אם מסיקים מהפרק שיוזמת דארמה לא הייתה של ווידמור אז מי שלח אותם?
איזה קשה אתה. ווידמור מן הסתם ערק לדארמה.
למה? בטוח עניין המנהיגות. כשבן וצ'ארלס דיברו בדירה שלו בעונה 4, אני חושב שאפשר בוודאות להניח שכשהוא אומר לבן: "לקחת ממני את כל מה שהיה לי" הכוונה היא שהוא לקח ממנו את המנהיגות. לא ידוע עדיין עם ווידמור נהייה מנהיג ואז בן הדיח אותו, או שהם רבו על מקום ובן ניצח.
6. אני מסרב להאמין שגברת הוקינג היא האמא של דניאל. זה יותר מידי צפוי. הם בונים יותר מידי מתח סביב הנושא הזה. אפילו זה שווידמור אומר לדזי שהיא נמצאת בלוס אנג'לס (מה שמתאים לכאורה לתאוריית גברת הוקינג כי בן "מארגן" את השישייה בארה"ב ושם ראינו את בן נפגש איתה) נראה לי הטעייה של התסריט. .
חחח. טוב, אז זה צפוי. מה אתה רוצה בדיוק? דניאל אומר "אתה צריך למצוא את אימא שלי באוקספורד" ושנייה אחר כך רואים את בן מדבר איתה באוקספורד, מה הבעייה בזה?
אין כאן שום הטעייה.
האם נפתרו לך התעלומות עליה?

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 01-02-2009 בשעה 23:39.
ישן 03-02-2009, 00:59

בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "1. אתה לא רואה קשר ?? תרזה..."

איפה אתה רואה שהתודעה שלה משוטטת במרחבי הזמן, צ'נדי?
ואני אומר לך שזאת אימא שלו, אין פה שום ניסיון לעבוד עליך. אתה עושה מהסיפור יותר מדי.
שמוליק, לגבי פצצת המימן והצוהר, זה גם מה שאני חשבתי בהתחלה, אבל ברור שזה לא העניין.
אולי היא יצרה את הצוהר? ואולי אין לזה קשר וזה חלק מעניין הניסויים.
לגבי הטיהור: ברור מהשיחה שהוא מקיים עם ריצ'ארד אחרי הטיהור שהוא ארגן את זה עוד לפני כן ולכן הוא היה מנהיג כבר לפני.

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 03-02-2009 בשעה 01:02.
ישן 05-02-2009, 19:25
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "פרק 4!"

תירגע, זה לא היה כזזה פרק מפיל

אז נכון ש....
זהירות - ספויילר!

אבל אהה.. סתם פרק מצ'עמם
ישן 07-02-2009, 00:16

בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תירגע, זה לא היה כזזה פרק..."

פחחח, אתה לא רציני, נכון, לאנציק?
פרק מצ'עמם? אולי לא יותר טוב מ-3 הראשונים, אבל ההיפך הגמור ממשעמם.
הספויילר אלרט סתם מיותר:
אנחנו יודעים כבר ששרלוט ודניאל נולדו באי, פרט המידע הזה צויין כבר בסוף עונה 4.
אני לא מצליח להבין למה זה קורה לאחרים, תרתי משמע, ולא ללוסטיס. סתם להגיד, בגלל שהם הרבה זמן על האי נשמע לי סתמי מדי.
כמובן שהיה ברור שזאת המשלחת של רוסו, הרי כל כך הרבה זמן מכינים אותנו שסוף סוף נלמד מה הסיפור שלה (ועדיין מחכים לליבי). כמה ששמחתי סוף סוף לראות את זה.
דרך אגב, עוד מישהו היה מאוכזב לגלות שהאור המוזר הזה שהם ראו זה בסה"כ האור מהצוהר? ציפיתי לפלישה חייזרית, לא פחות...
התיאוריה ששארלוט היא בעצם אהובתו של בן (שיט, ברח לי השם שלה) היא ישנה, ועד כמה שאולי זה נשמע טוב, זה קצת חסר היגיון, אלא אם כן היא ומשפחתה עזבו בצורה כלשהי את האי לפני הטיהור.
הדבר שאני הכי מתלהב ממנו אלו ההתקלות שהיוצרים מביאים לנו עם בן, זה פשוט לא נורמלי. אתה בטוח שאתה מבין מה קורה ואז הופכים לך את הצורה, ואז כשאתה בטוח בהיפך, הם שוב משכנעים אותך שזה כן מה שחשבת בהתחלה. כאילו, ציפית שיעשו מבן גיבור טוב וצ'ארס הוא הרע, ופתאום אתה מגלה (שוב) שהוא (בן) פשוט זמם תוכנית גאונית עד טירוף (וזה אנדרסטייטמנט חסר תקדים) להכניס את השישייה לפרנויות שרודפים אחריהם, וכל זה שסעיד איתו באוטו בלי שהוא מבין. ואז שאתה מגלה שהוא רע אתה בחיים לא מצפה שקייט תגיד לו את זה ושתגובתו לא תהיה אחרת מלהודות בזה, ועדיין לא לגרום להם להבין שהוא מנסה לעשות כאן תחבולה. או שהתחבולה היא של היוצרים ובאמת אין כאן שום תחבולה, אלא כבר לא יודע מה...
לעזאזל, עד שעבר לי כאב הראש היום...

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 07-02-2009 בשעה 00:24.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:15

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר