לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2004, 19:50
  System_f System_f אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.04
c650 - נכתב ע"י NaBat (השתמשתי בניק של אחי System_f)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי kissy שמתחילה ב ":("

יש לי אותו כבר חודש וחצי בערך ובפחות מחצי מחיר

לא ניתקלתי באף בעיה או באג - מה שהיה כמעט בכל המכשירים הקודמים של מוטורולה.

התפריט של ה C650 באמת נוח. מתרגלים אליו מהר.

איכות המסך גם כן טובה (65K צבעים).

המצלמה עצמה דיי איכותית (VGA) וגם התגובה שלה מהירה. בעלת זום דיגיטלי x4. דבר שאין לרוב המכשירים וחבל.

הספיקר ניתן לוויכוח, הוא לא טוב בעוצמה כמו של ה 6100 אבל עדיין הוא עושה את העבודה ומצויין...

וכמובן כמו בכל המכשירים של מוטורולה (חוץ מ e398 - לא שמעתי אותו עדיין) העוצמה של הרמקול דיי חלשה ככה שחייבים להפעיל במקומות שהם קצת רועשים רטט.
דבר נוסף זה הרטט החלש. בקושי מרגישם אותו. את הרטט בהגדרתו בתור חלק מהצלצול אפשר לשים אותו רק לפני הצלצול או רטט בלי צלצול.
אי אפשר לשים אותו במהלך הצלצול עצמו.

יש צלצולים של Mp3 שזה דבר מאוד נחמד... (אפשר גם לפי מה שהבנתי 24 פולי אבל עדיף כבר Mp3)

אמממ, מה עוד יש...

המכשיר עצמו מאוד מאוד נוח מבחינה פיזית (יותר מנוקיה - לדעתי) כי הוא מעוגל בקצוות אז נוח לאחוז בו ובהחלט לא מגושם.
הוא כמובן קל...
באינטרנט שלו לא השתמשתי ככה שאין לי פרטים על הדפדן וכל מה שקשור בו ובאינטרנט (Wap 2)... אפשר להוריד צלצולים, משחקים וכו'.
יש בו 3 משחקים מובנים (Skipping Stones, HungryFish, FotoFunPack2) - תומך בג'אווה וכמה אנימציות של ילד עם דוב קואלה (החיה האוסטרלית).
הג'ויסטיק במכשיר משמש לניווט בין התפריטים ועוד כמה אופציות. עדיף מניווט של 2 לחצנים - למעלה ולמטה כמו לנוקיות.
אפשר לשנות בין שעון דיגיטלי לאנלוגי - אופציה נחמדה.
יש טיימר של 5 ו 10 שניות למצלמה. בגב המכשיר יש עיגול עם הסמל של מוטורולה - זה משמש למעין מראה כשאר רוצים לעשות צילום עצמי (מאוד עוזר).
.
המוטורולה הזה שונה מאוד משאר קודמיו וכנראה חברת מוטורולה השכילה ושינתה את התפריט של המכשיר ככה שאין מה להשוות אותו למכשירים אחרים וגם מבחינה חיצונית הוא השתנה (נוח לשם שינוי).
אם חשבת עליו הייתי ממליץ קודם לבחון אותו מבחינת נוחות וכל השאר הפרמטרים שניתנים לבדיקה ורק אח"כ להחליט. לא לפי המלצות של אנשים אחרים
.
עכשיו אין לי מושג מה עוד אפשר לרשום עליו. אז פשוט תשאלי ואני אענה...

NaBat

נערך לאחרונה ע"י System_f בתאריך 11-11-2004 בשעה 19:53. סיבה: השתמשתי בטעות בניק של אחי. נרשם ע"י NaBat
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2004, 21:18
  System_f System_f אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.04
תשובה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי kissy שמתחילה ב "יש לי כמה שאלות אם יש לך כוח לענות :)"

עדיין לא ניסיתי לשלוח תמונות לאימייל.
אני משער שזה עולה כסף (לפי זמן החיבור לאינטרנט או לפי הגודל של הקובץ - לא זוכר על מה החברות מסתמכות)...
אבל לאורנג' (לדוגמא) יש למשל חבילה של 10 ש"ח בחודש (לחיילים) שאפשר לגלוש חופשי בסלולרי

ככה שאני משער שזה פותר את הבעיה למי שחייל אבל יש עוד חבילות.

במכשיר עצמו יש כמה וכמה טפטים ואפשר גם לשים תמונה שצילמת בתור טפט.

הג'ויסטיק אף פעם לא נתקע.

להוריד Mp3 לא חייבים כבל. אפשר באמצעות משלוח הודעה עם מס' מסוים למס' מסוים או באמצעות האינטרנט אפשר גם כן להוריד.
על מה שאת מדברת (כבל ה USB) צריך דרייבר של מוטורולה שמתאים ל c650 ותוכנה בשם Mobile Phone Tools - MPT בגרסה מעודכנת.
זו כמובן הדרך הכי עדיפה כי יש מבחר ענק של Mp3, טפטים, משחקים, קטעי וידיאו ועוד וכמובן זה בחינם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר