לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2009, 09:29
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
באמת....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FreeDesign שמתחילה ב "פוסטר לעזר מציון"

באמת עבודה מרשימה....
אני לא יודע אם זה עדיין אפשרי
ב"צווארון" כל קו הלסת כאילו ממש מהאוזן ועד הסנטר הקו מאוד חד ומאוד ישר אוליי אפשר לטשטש אותו טיפה להחליק אותו קצת כי לי אישית זה טיפה מפריע בעין. פשוט כי כל שאר קווי המתאר בציור מאוד מוחלקים.

עכשיו במחשבה שנייה (כאילו דה..!) אפשר פשוט לעשות תיקון בפוטושופ

2 דברים נוספים:
הצבע האדום של הכתב נראה מאוד חיוור יחסית לצבעים של הפוסטר, ויש כבר על הפוסטר צבע אדום נוסף שונה - בסמל של העמותה, למה לא להשתמש באדום של הלוגו שיש לך למעלה בשביל שאר הטקסט האדום?
בדפוס עכשיו הייתי חוסך לך פלטת צבע...

הדבר השני הוא הטיפוגרפיה - בזמנו המורה שלי הייתה קוטלת כל פעם שמישהו השתמש באלכסון שלא לצורך ואני תמיד הייתי שם אלכסונים בכוונה (לפחות בשנתיים הראשונות) היה לה גם משהו נגד גרדיאנטים אבל הצלחנו להוציא אותה מזה... אם תסתכל טוב עכשיו על המיקום של הטיפוגרפיה, תראה שהשורה השנייה "תתקשר כבר היום..." למרות שיחסית לעמוד היא מיושרת מצויין בעין היא נראית כאילו היא עולה מימין לשמאל... זה בגלל הגרדיאנט שנוצר ברקע. הצד השמאלי טיפה יותר בהיר מאשר הימני.... והאלכסון בשורה מעליה רק עוזר לזה...
לדעתי תרחיק את השורה הזו כלפי מטה לכיוון המספר ואז שתי השורות הללו יהיו ישרות בעוד מה שקורה למעלה קשור אבל לא קשור ולא מפריע להן כלל וכלל...
יש גם הבדל של כמה מילימטרים באורך של השורה הכתובה הזו ושל השורה של המספר - נסה לרווח ממש טיפה את השורה של המספר למטה ככה ששתיהן יהיו באותו אורך בדיוק זה יראה יותר טוב בעין בין אם הן צמודות ובין אם זו בראש העמוד וזו בתחתיתו..

רק בגלל שממש התחשק לי על הבוקר אפילו התעללתי לך בקובץ קצת...
זו סקיצה שאני הכנתי עם טיפוגרפיה לדעתי קצת בנאלית אבל היא מדגישה את החרוז בסלוגן שלך...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תיקונים:
הטיפוגרפיה והסמל כולם מיושרים לפי גריד + תוספת באר תחתית פוסטר לטיפוגרפיה
הצווארון של הדמות עובר במין הצללה ולא קו חד
ליטושים מעטים כללים...
מקווה שתאהב את הכיוון תעדכן לגבי העבודה הזו כי היא מעניינת מאוד והנושא הוא נושא חשוב
NOX2
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2009, 00:57
  nox2 nox2 אינו מחובר  

אממממ
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי danan שמתחילה ב "הרסתה לו את העבודה הוא עשה..."

לא הרסתי לו כלום לא נגעתי לו בעבודה שלו אני רק נתתי עוד רעיון ועוד קו למחשבה...
עבודה מינימליסטית הכוונה שיש מעט ויזואלים אין הרבה בלאגן...
למשל פוסטר שכולו צבע אחיד ואז משהו כתוב בצבע שונה בדרך שמעוררת עניין וסקרנות.
אין הכוונה לעבודה שנעשתה כולה בדרך עבודה אחת...
אני יכול לתת לך דוגמה למשל פוסטר פרסומי גודל A3 שכולו צוייר בגרפיט (שזה כמו פחם) אפילו הטקסט נכתב ואוייר בכתב יד באותו החומר אך הפוסטר כ"כ לא מינימלסטי כי הוא מלא בבלאגן שמערבב את העין לכל כיוון על הפוסטר

העבודה שFreeDesign העלה במקור גם היא לא מינימלסטית למרות שזה רק ציור, לוגו וטקסט
יש שם טיפוגרפיה אלכסונית ומשחק חד בין צבעים בולטים ו2 סוגי גופנים ברגע שמשתמשים בגופן של מספר הטלפון כבר העבודה לא ממש מינימלסטית.

גם הפוסטר בפני עצמו (לפחות אני) לא ממש מינימלסטי בשביל פרסום אבל הכללים והגבולות נועדו להשבר וההגדרה שלי לדבר היא לא ההגדרה היחידה
נראה מה הבחור יגיד...
ישן 23-01-2009, 20:24
  nox2 nox2 אינו מחובר  

ואני לא יודע אם זה דבר רע
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי danan שמתחילה ב "לזה היתכוונתי שאני לא יודע..."

הבאר האדום בסוף סוגר את העבודה נותן לה תחתית ומדגיש את המספר, צבע אדום הוא גם משהו שמסמל דחיפות מסויימת או מצב חירום ויש לו המון אסוציאציות.

ושוב זו רק סקיצה ודרך מחשבה שלי אין כל חובה להשתמש בזה אבל לדעתי הפוסטר צף מידיי לפני כן לא היו לציור גבולות כי הוא נמשך עד הקצה
בתור פוסטר אצלי בעין היה מאוד חסר משהו שייצב אותו אפשר לעשות את הקו באחד הצדדים או אפילו למעלה אבל.... בשביל לא ללכת יותר מידיי

אגב גבולות המון המון פרסומים משתמשים בקווי גבול ואפילו תמונות של ציירים ותמונות במוזיאונים יושבות כולן בתוך גבול - זה נקרא פספרטו וזו מעין מסגרת לבנה (בדרך כלל בכל אופן...) שנמצאת בין המסגרת לציור עצמו - תסתכל על תמונות בבית ותבין למה אני מתכוון, זה נותן אפקט של ריכוז בתמונה מעין פוקוס...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר