לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2009, 18:26
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "ראפידשייר טוען שאני כבר מוריד- ואני לא!"

אחרי כל הנסיונות של האנשים פה לעזור - האם ניסית להוריד דרך האתרים באמצעות דפדפן אחר?
באיזה דפדפן אתה משתמש? אולי יש לך add-ons שעושים את זה, למרות שהסיכויים קלושים ולא אמור להיות קשר (אבל אחרי כל הנסיונות והרעיונות שזרקו פה, אפילו את זה צריך לבדוק...)

האם חוץ מקוקיז מחקת גם קבצים ב- temporary internet files או ב-cache (אם מוכר לך המושג) ?

אם אתה משתמש בדפדפן FF או אני חושב גם ב-IE, אז תעשה ריענון הכולל ניקוי cache בעזרת לחיצה בו-זמנית על CTRL+F5.

אצלי ב-FF יש add-on שעושה בעיה דומה. אם אני מוריד את ה-add-on (עושה לו disable), מבצע restart ל-FF, ולאחר מכן מבצע ניקוי כללי של כל ה-private data כולל קוקיז ו-cache - אז אחרי זה הכל מתפקד כראוי והתוסף לא משפיע לרעה על הגלישה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2009, 20:20
מנהל

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "אבל יש לזה הגיון פשוט, יש לך..."

אבל אז מה אם ה-IP אצלו לא משתנה?

כל עוד ה-IP הזה לא הוריד משהו מהאתר במשך X זמן (משתנה בין דקה לשעתיים בערך...) אז הוא בהחלט לא אמור לקבל הודעה שכרגע מורידים אצלו.
ההודעה הסבירה ביותר שהוא צריך לקבל זה שהוא צריך להמתין מספר דקות, וגם זה רק בתנאי שהוא הוריד לפני X זמן איזה קובץ...

yishain11, תוריד את התוכנה Wireshark (בקיצור, WS) ותחפש אם יש connection עם ה-IP של אתר האינטרנט המבוקש (ראפידשייר או מגה-אפלואד וכו').
לפני שאתה משתמש בתוכנה, תודא שאין כל תוכנה אחרת שמתקשרת באינטרנט כדי שיהיה לך נוח למצוא את ה-packets המתאימים.
התוכנה WS מציגה לך packets שנשלחו והגיעו, כולל כתובות ה-IP ופירוט רב נוסף...
אם תוכנה מסוימת אכן מורידה קבצים מהאתרים האלו, WS אמורה להציג לך את המנות ( = packets).

החשד שלי זה שאתרי ההורדות לא בהכרח מסתמכים רק על ה-IP, אלא אולי גם על מידע אחר כמו cookies ודומיהם...
אולי אתה נכנס דרך קישור ספציפי? יכול להיות כל מיני סיבות למה זה קורה...

עריכה:

נסה גם לגלות אם ה-IP אצלך משתנה כאשר אתה מתחבר לאינטרנט, מתנתק ממנו, ומתחבר שוב.
כל פעם שאתה מתחבר מחדש לאינטרנט, כנס לאתר הבא http://www.whatismyip.com, תבצע copy-paste של כתובת ה-IP לתוך קובץ notepad.
תבצע התנתקות והתחברות לפחות פעמיים, כאשר בין ההתנתקות להתחברות תחכה איזה דקה לפחות.

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 22-01-2009 בשעה 20:26.
ישן 22-01-2009, 21:44
מנהל

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "תוכל להסביר איך מוציאים את..."

אני לא מתמצא ב-WS אבל אגיד לך את הדרך שאני עושה:

אחרי שביטלת תוכנות אחרות שמתקשרות באינטרנט, תפתח WS, לחץ על התוית Capture ואז על Interfaces.
לחץ Start על ה-Interface המתאים.
אם אתה לא יודע מהו ויש יותר מאשר ממשק ( = Interface) אחד, תנסה להיכנס סתם לאתר אינטרנט ולראות באיזה ממשק כמות ה-packets גדלה.
אחרי שמצאת את ה-Interface ולחצת על Start, אתה תתחיל לראות מנות שעוברות בממשק הזה, שזהו צריך להיות הממשק שמחבר אותך לאינטרנט. (אם אין תיקשורת בין המחשב שלך לאינטרנט אתה לא תראה מנות)

במצב הזה, אחרי שגם סגרת את הדפדפן וכל התוכנות שמתקשרות עם האינטרנט, אתה לא אמור ליראות מנות\רשומות ב-WS. אם אתה רואה מנות, זה יכול להיות האנטיוירוס שמחפש updates או כל מיני תוכנות אחרות שאולי אתה חושב שהן לא מתקשרות עם האינטרנט (אבל למעשה הן כן, כדי לחפש עידכונים וכד'). בין התוכנות האלו יכולה להיות התוכנה הזדונית שמורידה לך דברים מהאתר ראפידרשייר או מגה-אפלואד, למרות שאני חושב שהיא לא קיימת, ואולי זה קורה מסיבה אחרת.

לפני שאתה עושה את מה שאסביר בפיסקה הבאה, יש לודא שאתה במצב\זמן הנוכחי לא יכול להוריד דברים מראפידשייר (בקיצור RS...), זאת אומרת שאתה מקבל את ההודעה הזו שה-IP שלך מוריד דברים כרגע.
עכשיו מה שתעשה, תתחבר לאתר האינטרנט של RS ותחפש את המנות המתאימות ב-WS שקשורות לבקשה ששלחת לאתר RS וקבלת המידע\מנות ממנו. ב-WS, תעצור על המנות האלו שאתה רואה (ע"י שתזיז את ה-scrollbar קצת למעלה כדי שהתוכנה לא תגלול את התצוגה של המנות) שקשורות לאתר RS, תלחץ על הרשומה הרלונטית בלחצן הימני בעכבר (שים לב שזו רשומה שכתוב שה-Protocol שלה זה HTTP), ולחץ על Follow TCP Stream. כעת אתה תראה את כל המנות שהתקבלו\נשלחו לכתובת ה-IP הזו, שהיא שייכת לאתר RS.

בחלון ה-Follow TCP Stream שיוצג לך, לך למטה איפה שכתוב
ציטוט:
Entire Conversation (X Bytes)

(כאשר במקום X יש מספר מסוים)

תלחץ על זה, ואז תלחץ על השורה שבה מסמנים לך תקשורת מהמחשב שלך אל ה-IP של האתר ראפידשייר. (כדי שתוכל לראות רק את השיחות שנשלחו אל האתר שזה בדיוק מה שאתה רוצה, ולא שהתקבלו ממנו)

עכשיו תחפש מידע שנראה לך חשוד...
אם אתה מתקשה ולא בטוח מה מוצג לך שם, נסה לעשות print screen ולשאול אותנו כדי לודא...

עריכה:
tnadav כתב שאולי אתה מחובר דרך שרת proxy, שזו גם אפשרות מצוינת עם סבירות גבוהה יחסית, אבל כיוון שמשתמע שאתה לא כ"כ מבין בתחום אז זה כבר לא כ"כ בטוח שזו הסיבה...
מהי כתובת ה-IP שמוצגת לך באתר ראפדישייר? האם זו אותה הכתובת כל פעם מחדש?
ולא החזרת לי תשובה לגבי ה-IP, אם הוא מתחלף לך או לא? כי אם ה-IP לא מתחלף, כנראה אתה מחובר דרך שרת פרוקסי.
יכול להיות שיש לך תוסף בדפדפנים שגורם לכך שתוריד דברים דרך שרת(י) פרוקסי?

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 22-01-2009 בשעה 21:50.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:54

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר