לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2009, 06:46
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
רשלנות רפואית
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי dooreon שמתחילה ב "[font=Verdana]בזמן העקירה..."

נתחיל בכך שתמיד אתה יכול לתבוע אבל השאלה האמיתית היא: האם אתה תוכל גם לזכות בתביעה.
כדי לזכות בתביעה אתה צריך להוכיח את טענותיך.
ולכן - בוא ונבדוק כל טענה: (לפי סדר הצגתם על ידך ולא על פי סדר החשיבות)
1. מימד הזמן (לפני צבא) - לא רלוונטי לחלוטין. גיוסך לצה"ל לא אמור לפגוע בזכותך לתבוע.
2. חוות דעת רופא נוסף (רופא מומחה יותר) - מהיכן שאבת את הנתון ש"הרופא האחר מומחה יותר?" . כשתופיע בבית המשפט תהייה חייב להוכיח שאכן רופא זה מומחה בכלל וטוב יותר מהרופא שעקר את שיניך. האם יש באפשרותך להוכיח? במידה וכן אז מצויין במידה ולא אזי טענה זו תיפסל. ובכלל, שאלת את אותו רופא מומחה באם יהיה מוכן להגיע לבית המשפט על מנת להעיד?
3. צילומים - אין ברשותך צילומים וזהו למעשה הנתון החשוב ביותר, זוהי עשויה להיות ההוכחה לצורך או לאי צורך בעקירה. ללא הצילום יהיה קשה להוכיח את טענתך. אני אינני מאמין שרופא שיניים שמבצע בכל יום הרבה טיפולים יזכור בדיוק מהי הסיבה לעקירה ובטח הרופא המומחה לא יזכור מדוע סבר שלא היה צורך לעקור.
4. אני מאמין שאתה באמת סבור שהשן נעקרה לחינם וזכותך לחשוב כך , אבל על עילה מסוג זה לא מואשם רופא ברשלנות רפואית - אתה צריך להוכיח את טענותיך.

להבהרה: אינני טוען שלא היתה רשלנות רפואית , אני פשוט לא יודע, אבל אני בטוח כי בשלב זה אין לך הוכחה אחת המאוששת את הטענה.

בהצלחה בכל מקרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר