לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2009, 15:03
  lets_go_to_dance lets_go_to_dance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.08
על השמאל וחשיבה לוגית

שיעור קצר בלוגיקה

אם א' הוא הסיבה ל ב' אז ב' קיים רק בגלל ש א' קיים
אי אפשר לומר שהתוצאה היא הסיבה אם היא תוצאה היא לא יכולה להיות סיבה

מי נכשל במבחן הלוגי הקטן הזה?
הפלסתינים והשמאל הקיצוני
הפלסתינים - כי זה נח להם לומר שבגלל הסגר על עזה וההפצצות יש קאסמים וגראדים ולשכח שהסיבה שיש סגר והפצצות
זה כי בגלל הקאסמים והגראדים - הכשל הלוגי הזה של היפוך הסיבה והתוצאה הוא אבן היסוד של התעמולה האנטי ישראלית בכלי התקשורת השמאליים העולמיים בכלל והפלסתינים בפרט

השמאל נכשל בכשל הלוגי הזה לא כי זה נח לו אלא בגלל הרשעות והחוצפה שיש לו לקדם את המטרות שלו בכל דרך שהוא ובלי שום מצמוץ שהוא בוחר בדרך השקר והתעמולה השקרית
השמאל כממשיך דרכו של הקומוניזם לא מתעניין באמת הלוגית הפשוטה הוא סוג של אמונה עיוורת שגורמת שמאמיניה לא מוכנים לשמוע את המילים טעינו - כי טעות יש רק במהלכי חשיבה רציונליים - אדם מאמין לא אומר את המילה טעיתי שכן דרכו מעולם לא בוססה על רציונל
כך גם השמאל - לא משנה מה האמת הפשוטה - משנה רק איך לאנוס את המציאות כך שהאמת ללא תפגע באג'נדה

אגב זה אפשר גם להבין את מלחמת הקומוניזם ביהדות ואת מלחמת השמאל בישראל ביהדות - היהדות זאת דת שנתנה המון מקום לרציונל ולשכל לצד האמונה במה שמעל לשכל- המחלוקות ביהדות הם דבר מקודש ותמיד בגמרא יובאו שני דעות חולקות לפחות - כי ככה זה כשעובדים עם השכל - יש מקום לדעות שונות ויש מקום לומר טעינו

צורת החשיבה הזאת היא ממש איום לקומוניזם ולממשיכי דרכו בשמאל .בכלל לחשוב ולהסתכל לעובדות זה דבר שזר לשמאל

"אל תניחו לעובדות לבלבל אותנו" - מנטרה חזקה מאוד של מאמיני השמאל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2009, 19:25
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "לשמאל הקיצוני אין כשל לוגי יש..."

משיחותיי עם כמה שמאלנים הבנתי,שאנשים אלה נגד זהות דתית ואתנית.אינטרנציונאליזם,אתאיזם,ליברליזם.חוסר התעניינות בהיסטוריה.
בשבילם עדיף היה שצה"ל יכנס לאותו בית ספר של האו"ם שמו"ם,יקבור כמה עשרות חיילים,ורק ולא יהרוג כמה עשרות "פלסטינאים".כי אם כל האנשים שווים,אז מה ההבדל בין הרוג יהודי לערבי?אז נכון שרובם מודעים לעובדה שחמאס הוא לא ארגון רודף שלום,אך אם כבר להילחם בו אז לו על חשבון העזתים אלא על חשבון החיילים.
וכמובן:מדינת כל אזרחיה.

ישן 21-01-2009, 17:46
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אוקיי... אז התגובה שלך ממקודם..."

כל העניין הוא,שבעיניהם כולם שווים.שמאלנים אלה(כנראה שלא כל השמאלנים הם כאלה,אבל חלק לא קטן) לא מבינים,מה כל הרעש בעניין מדינת ישראל כמדינה יהודית:למה צריך לשפוך כל כך הרבה דם בשביל זה,למה יש אפליה,ועוד ועוד.מנקודת מבטם של אנשים אלה,המצב הגרוע של ערביי ישראל ו עזה בפרט הוא באשמתנו.וגם אם לא-למה שלא נתגמש קצת ולא נלך לקראת העולם הנאור ונעזוב את השטויות האלה של לאומנות,שבטיות,דת.
לצערי גם במגזר הרוסי יש שמאלנים,אם כי די במיעוט,כפי שהבנתי.אינסוף הקבלות בין ישראל לנאצים ולמשטר הקומוניסטי האפל.דעות סוציאליסטיות,אינטרנציונאליסטיות,חוסר הבנת יעודה של ציונות פוליטית.
-זה לא שהם רוצים שתשלוט פה מפלגה אסלאמית,אבל גם המצב הנוכחי לא מספק אותם:המצור על עזה,מחסומים,מבצע בעזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר