לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2009, 21:46
  איתי5690 איתי5690 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.07
האם לנסות להציל את הקשר או לעזוב הכל

טוב אז הבעיה שלי היא כזו:
הכרתי מישהי לפני שבוע בערך דרך חברה משותפת. דיברתי איתה קצת באסמסים ובפלאפון ובסופו של דבר קבענו להפגש בישוב שלה.היא לקחה אותי למקום מדהים ושם ישבנו ודיברנו, הכל זרם והיה ממש טוב-בסופו של דבר התנשקנו גם וחשבתי שזה הולך לכיוון טוב.
אחרי הפגישה הראשונה שלנו דיברתי איתה במשך כל השבוע בטלפון והרגשתי שבאמת הולך לצאת מזה משהו, בסופו של דבר קבענו להפגש שוב וללכת לסרט.
בשבת האחרונה הלכנו לסרט ולא הרגשתי משהו חריג,הכל זרם וזה והייתי ממש שמח.
עד כאן הכל טוב ויפה ולא הרגשתי שיש בעיה כלשהי אלא להפך...שיכול להיות שיצא מזה קשר רציני,
אבל ברגע שהבאתי אותה הביתה ובאתי להפרד ממנה, היא אמרה לי "לאט יותר" והייתי קצת בלחץ כי חשבתי שאני ממהר לאנשהו וממש לא רציתי להלחיץ אותה.
קיצר אמרנו שנדבר מחר אבל באותו לילה היא התקשרה וביום למחרת דיברנו שוב,והיא אמרה שהיא לא יודעת מה להגיד אבל היא מרגישה שהקשר תקוע והיא לא יודעת להסביר למה היא מרגישה ככה.

עכשיו אני נורא התאכזבתי והתבאסתי ובנוסף לזה הייתי נורא מופתע כי זה היה ממש לא צפוי- הרי כל השבוע דיברתי איתה והכל הלך ממש טוב ואפילו ביום שיצאתי איתה לסרט היא לא אמרה כלום, ופתאום היא זרקה לי את ההסבר הזה בפתאומיות.

קשה לי נורא לוותר עליה ככה כי תמיד חיפשתי מישהי כמוה , אז השאלה שלי אם כדאי לנסות לעשות משהו ולנסות להמשיך את הקשר הזה-כי כמו שאמרתי הכל הלך כל כך טוב והיא לא הראתה שום סימן שהיא רוצה להפסיק את הקשר- או פשוט לעזוב את זה וזהו??

תודה רבה למתייחסים

נערך לאחרונה ע"י איתי5690 בתאריך 26-01-2009 בשעה 21:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר