לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2009, 11:39
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
יואב זיו יצא לבלגיה ויחתום בלוקרן

לוקרן הגישה הצעה רשמית לרכישתו של יואב זיו, מגינה של בית"ר ירושלים.
הקבוצה הבלגית, בה משחקים עומר גולן ואבי סטרול, מעוניינת להעביר את זיו לשורותיה עוד לפני תום מועד ההעברות בסוף ינואר, וקיים סיכוי לא קטן שהשחקן אכן יעבור.
סוכניו של זיו, רונן וגלעד קצב, אישרו את הידיעה, וזיו כבר המריא לבלגיה על מנת לסגור את הפרטים.בבית"ר לא מתכוונים לעמוד בדרכו של השחקן, ומעדיפים לחסוך את משכורתו ולקבל את דמי ההעברה עבורו. בקבוצה מוסרים כי יקבלו החלטה בתוך 24 שעות האם למכור את השחקן או לא.
כזכור, איבד זיו לאחרונה את מקומו בהרכב לטובת אלירן דנין, מה שמחזק את ההחלטה בקבוצה לשחררו.

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1425290

חזרה לפורום
ישן 28-01-2009, 20:41
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
זיו: "לקהל היה חלק בעזיבה שלי"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דיאמטר שמתחילה ב "יואב זיו יצא לבלגיה ויחתום בלוקרן"

יואב זיו, חתם היום בלוקרן הבלגית. השחקן עבר במהלך היום מספר בדיקות רפואיות ולאחריהן הוחתם על חוזה לשנתיים וחצי. בכך הצטרף זיו למושבה הישראלית בלוקרן, הכוללת כבר את אבי סטרול ועומר גולן.
"אני קצת מתרגש", אמר זיו, "מאוד נחמד פה, אבי ועומר עוזרים לי להתאקלם. יש בי רגשות מעורבים בעקבות המעבר. אני אחרי תקופה ארוכה ויפה שבאה לסיומה, אך אני מתחיל משהו חדש שיכול להיות טוב יותר. יש פה צד עצוב". המגן התייחס גם לסיבות אשר הביאו לעזיבתו: "השיקול הכלכלי האישי היה הדבר האחרון שגרם לי לעזוב את בית"ר, אלא הנסיבות מסביב למועדון, המצב הכלכלי של הקבוצה שרציתי להקל עליו עם עזיבתי והמצב האישי שלי, שכלל חיכוכים עם הקהל. הקהל של בית"ר בכללותו הוא קהל טוב ואתגעגע אליו, אבל היה בו חלק בעייתי שגרם לי להיעלב ולהרגיש לא בנוח בקבוצה שלי. עם זאת תמיד אתגעגע לבית"ר והיא תהיה בליבי. קיבלתי מהמועדון ומהחברים לקבוצה כל מה שיכולתי לבקש".

התקשורת הבלגית מדווחת הערב כי חלוץ בית"ר ירושלים, טוטו תמוז, הוצע לקלאב ברוז', השלישית בליגה המקומית.
כזכור, ברוז' התעניינה בתמוז כבר בחודש ינואר בעונה שעברה, אך אז הסכומים שדרשה בית"ר היו גבוהים עבור מועדון הפאר הבלגי. הפעם, כך מדווח בבלגיה, הסיכויים לעסקה גבוהים יותר.

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1425918

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר