לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2009, 16:10
  dormarzini dormarzini אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.09
לכל מתגייסי מרץ של הנחל ומי שחשוב לו

מתגייסים ונח"לווים יקרים!

שמי דור ואני בן גרעין בנח"ל של הצופים.

אני ובני הגרעין שלי מתגייסים בחודש מרץ לנח"ל ואנו מנהלים מאבק רציף על מנת לא להתגייס לבסיס תל ערד שהתגלה כבסיס בעל גזים ורעלים שמעלים בוודאות את הסיכוי לחלות בסרטן ופוגעים בתפקוד הכבד.

אל תבינו אותנו לא נכון,אנחנו מעוניינים מאוד לתרום למדינה ולצה"ל ולעשות כל שביכולתנו בצבא בשביל להגן על המולדת כולל סיכון חיינו אך אין זה אומר שהצבא צריך לשלוח אותנו לבסיס בעל רמת סיכון גבוהה לסרטן.

כבר נרתמו לעזרתנו כמה בני גרעין שמתגייסים יחד איתנו אך אין זה מספיק אנו זקוקים לעוד!

אני מבקש מכל המתגייסים לנח"ל בחודש מרץ ליצור איתנו קשר ולעזור לנו במאבק. זה לא ממקום של התבכיינות אלא ממקום של אכפתיות. חשבו על כמות החיילים שנוכל למנוע מהם לחלות בסרטן. זה יכול להיות גם אני ואולי גם אתם.

מי שמעוניין לתרום ולקבל עוד מידע בנושא יכול לשלוח לי בהודעה לפורום\למייל\פלאפון את הפרטים שלו(טלפון,פלאפוןאי מייל,גרעין אם יש,ושם הורים)

נוסף על כך,אם אתם מכירים אנשים\גופים שמנהלים מאבק אנא הפנו אותנו אליהם או אותם אלינו.

אנא צרו עימנו קשר בהקדם האפשרי..תודה רבה!

דורי 0506421354
dormarzini@gmail.com
מודה לכם על ההקשבה והעזרה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2009, 14:13
  dormarzini dormarzini אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.09
עכשיו תכלס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dormarzini שמתחילה ב "לכל מתגייסי מרץ של הנחל ומי שחשוב לו"

תודה רבה לכל התומכים על ההבנה והעזרה. למי שחושב שזה ממקום של פינוק אני רק אזכיר ואומר שאנחנו מאוד רוצים להתגייס לתרום למדינה.לכן גם חתמנו לגרעין נח"ל וכך אנו תורמים גם מבחינה צבאית וגם מבחינה חינוכית.אין כאן שום עניין של פינוק ומי שחושב ככה יכול לפנות אליי באופן אישי ואני אסביר לו את עמדותיי בנושא בפרטים.
מה שאנחנו מציעים זה ככה:
ההורים שלנו ואנו נמצאים במאבק ציבורי בשביל לעורר סערה. אנו מפרסמים בשבוע הקרוב עצומה ובה מוזכר בראשונה הרצון של בתרומה למדינה הגנתה בכל דרך שהיא והמעט שאנו דורשים זה לא לסכן את חיינו במחלה נוראית וסופנית כמו סרטן.זה הבריאות שלכם ושלנו אני לא יודע אם אני זה שייחלה או מישהו שאני לא מכיר מהבסיס אבל זה בכלל לא משנה.
אנו צריכים כמה שיותר תומכים וחתימות מבני גרעינים וממתגייסים לנח"ל.צריכים את שיתוף הפעולה בשביל לעורר סערה ציבורית. אל תעלימו עין. כבר העבירו חיילים משם לבסיס בית אל אם אני לא טועה וזה ממש לא חארטה.
ועכשיו לתכלס בבקשה שלחו את שמותיכם יחד עם הפלאפון והאי מייל.ייצרו איתכם כבר קשר. והעצומה תישלח בהמשך השבוע גם למייל וגם לפורומים.
תודה רבה לכם
ישן 31-01-2009, 15:56
  jenni jenni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.02
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי eq4689 שמתחילה ב "איך רואים שאתה תהיה בחמישים..."

איך אתה מעז לקרוא לו ילדה ולרמוז שהוא צהוב, כשהוא בסהכ רוצה להתגייס לקרבי ולא לחטוף סרטן על הדרך?!
תפסיקו להאמין לכל שטות שמוכרים לכם. זה שדיברו איתכם בבסיס ואמרו לכם שזה רק התקשורת לא אומר שזה נכון. תתפלאו - גם הצבא משקר!

לרוב סוגי הסרטן לוקח שנים להתפשט ולהתפתח
יש לא מעט מקרים של ניצולי שואה שנחשפו לכימיקלים בשואה ובמלחמת העולם השנייה [פצצות זרחן, ציקלון, ניסויים ועוד מליון מקרים] ורק בשנים האחרונות התגלה אצלם סרטן שמתקשר ישירות לחומרים האלה שהם נחשפו אצלם
אין שום סיבה שאנשים יגלו בגיל 30 מחלות וגידולים ועיוותים וייבעטו בעצמם "למה לא עשיתי משהו כששירתתי בנח"ל וישבתי רגל על רגל כי לא חשבתי שזה יכול להזיק"
ישן 31-01-2009, 20:25
צלמית המשתמש של aces_are_high
  aces_are_high aces_are_high אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dormarzini שמתחילה ב "לכל מתגייסי מרץ של הנחל ומי שחשוב לו"

עם כל הכבוד למה שאתם מנסים לעשות-מאוד חשוב לי שתבין-שאם אתה מתגייס במרץ 09'(ואו.... לא מאמין שהגעתי לראות את המחזור הזה) -שום דבר לא יקרה עד אז וגם אתה וכל החבר'ה שלך מהגרעין ישרתו שם(אני לא באמת מכיר את העובדות-אבל דברים כאלה לוקחים חודשים ושנים...) אז דיר באלאק לקחת את זה יותר מדי רחוק -ואני מקווה מאוד שאף אחד פה לא ישתמט אפילו אם איום כביכול של סרטן(ושוב -לא מכיר את העובדות).....אני גם רוצה שתבין,למרות התפיסה הרווחת היום בצבור, שביחידות קרביות לא מתחשבים יותר מדי בלחץ הורים וזה לא הגרעין שלך ולא הבית ספר שלך(בתור מפקד קרבי אני מדבר אליך,כן?)ולעשות ברוגז זה מחוץ לעניין-כי פחות מחזור של לוחמי חי"ר בנח"ל -יפגע מאוד בכח הלוחם של צה"ל .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר