לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2009, 21:20
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
אם לאמר את האמת..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Judo1 שמתחילה ב "כרטיס ביקור מעולה! :) אהבתי..."

הכרטיס ביקור שלך נורא טעים אם את רוצה למכור עוגות..(כל השלושה דיי זהים בעיני אין בינהם החלטות ממש רציניות שהייתי אומר וואיי זה ממש ממש שונה מהקודם).
אם את ורוצה למכור את עצמך אולי כדאי שתחשבי על קונצפט לפני שאת פותחת את התוכנה.
ראיתי מלא אילוסטריציות כאלה בעבר ובטוח שאני אראה בעתיד לא גורם לי להתפס על זה ובטח לא מושך את העין שלי יותר מדיי. במיוחד עבור גרפיקאית כדאיי שהכרטיס ביקור שלך יתפוס את עינו של הקורא עוד לפני שהוא הספיק לקרוא את המילה "מעצבת גרפית הוא כבר יבין על מה מדובר ויגיד איזה כרטיס חמוד, אני אשמור אותו רק בשביל זה" ואל תשכחי שהכרטיס ביקור הוא גם מין סוג של קלסר לתיק עבודות שלך בו את צריכה לתת קישור של האתר .

חסרים כמה פרטים ...אולי גם כדאי שתשקלי לרשום אותו באנגלית וגם בעברית (אנגלית מוכרת יותר טוב גם בארץ). מוכר יענו כסף. לא מוכר יענו מכיר.

תחשבי על כרטיס גם כלא רק דו מימד אלא גם תלת מימד יש לו צדדים אפשר לשחק איתו.
תחשבי על סוגי דפוס (סוגי נייר וכד').

מה עוד?
האנגלית עם העברית לא מסתדרת טוב (תבדקי פונטים סאנס סריפים באנגלית אם את עובדת עם פונט סאנס סריפי בעברית).

מקווה שהכל הבנת..וזה אמור לעזור לך.
ערב טוב

נערך לאחרונה ע"י leon_penko בתאריך 29-01-2009 בשעה 21:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2009, 21:44
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי leon_penko שמתחילה ב "אם לאמר את האמת.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי leon_penko
הכרטיס ביקור שלך נורא טעים אם את רוצה למכור עוגות..(כל השלושה דיי זהים בעיני אין בינהם החלטות ממש רציניות שהייתי אומר וואיי זה ממש ממש שונה מהקודם).
אם את ורוצה למכור את עצמך אולי כדאי שתחשבי על קונצפט לפני שאת פותחת את התוכנה.
ראיתי מלא אילוסטריציות כאלה בעבר ובטוח שאני אראה בעתיד לא גורם לי להתפס על זה ובטח לא מושך את העין שלי יותר מדיי. במיוחד עבור גרפיקאית כדאיי שהכרטיס ביקור שלך יתפוס את עינו של הקורא עוד לפני שהוא הספיק לקרוא את המילה "מעצבת גרפית הוא כבר יבין על מה מדובר ויגיד איזה כרטיס חמוד, אני אשמור אותו רק בשביל זה" ואל תשכחי שהכרטיס ביקור הוא גם מין סוג של קלסר לתיק עבודות שלך בו את צריכה לתת קישור של האתר .

חסרים כמה פרטים ...אולי גם כדאי שתשקלי לרשום אותו באנגלית וגם בעברית (אנגלית מוכרת יותר טוב גם בארץ). מוכר יענו כסף. לא מוכר יענו מכיר.

תחשבי על כרטיס גם כלא רק דו מימד אלא גם תלת מימד יש לו צדדים אפשר לשחק איתו.
תחשבי על סוגי דפוס (סוגי נייר וכד').

מה עוד?
האנגלית עם העברית לא מסתדרת טוב (תבדקי פונטים סאנס סריפים באנגלית אם את עובדת עם פונט סאנס סריפי בעברית).

מקווה שהכל הבנת..וזה אמור לעזור לך.
ערב טוב

הכרטיס שלי יכול להיות ממש טעים לך, וזה סבבה והכל
אני לא רוצה למכור את עצמי בכרטיס, זה עושים בשפת הדיבור ובעבודות שיש לבנאדם.
לגבי ה-"איזה כרטיס חמוד" - לדעתי, הכרטיס ממש תופס את זה.
אני לא חייבת לעשות משהו שקשור לגרפיקה, אם אני רוצה להביע את המקצוע שלי.
ואני גם מעדיפה שלא לעשות משהו שקשור לגריפקה, אלא אם כן זה משהו ממש מיוחד ומקורי, כי רוב כרטיסי הגרפיקה, לא מקוריים ברגע שהם מנסים להביע את המקצוע שלהם על הנייר.
הכרטיס ביקור שלי הוא חלק מתיק גדול של עבודות, מהווה כלום בערך מכל התיק.

לא בדיוק מעניין אותי האנגלית, לא ממש מעניין שזה "מוכר" יותר, מי שרוצה ,משאיר את זה בשביל הפרטים לתקשורת. לא כי הוא יפה ו"וואו, יש שם אנגלית"
אם אני אעבוד עם אנשים שמדברים באנגלית, מארצות זרות ,אז אני אעשה באנגלית.

אני מודעת לכל המשחקים והשטויות האלו, וגם על הדפים (אני עובדת -בערך- בבית דפוס כך שאני מבינה בזה די הרבה)

ולא הבנתי מה לא מתחבר לך בין האנגלית לעברית, אני לא רואה פה שום בעיה.

ערב טוב

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-01-2009, 10:54
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "[QUOTE=leon_penko]הכרטיס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
הכרטיס שלי יכול להיות ממש טעים לך, וזה סבבה והכל
אני לא רוצה למכור את עצמי בכרטיס, זה עושים בשפת הדיבור ובעבודות שיש לבנאדם.
לגבי ה-"איזה כרטיס חמוד" - לדעתי, הכרטיס ממש תופס את זה.
אני לא חייבת לעשות משהו שקשור לגרפיקה, אם אני רוצה להביע את המקצוע שלי.
ואני גם מעדיפה שלא לעשות משהו שקשור לגריפקה, אלא אם כן זה משהו ממש מיוחד ומקורי, כי רוב כרטיסי הגרפיקה, לא מקוריים ברגע שהם מנסים להביע את המקצוע שלהם על הנייר.
הכרטיס ביקור שלי הוא חלק מתיק גדול של עבודות, מהווה כלום בערך מכל התיק.

לא בדיוק מעניין אותי האנגלית, לא ממש מעניין שזה "מוכר" יותר, מי שרוצה ,משאיר את זה בשביל הפרטים לתקשורת. לא כי הוא יפה ו"וואו, יש שם אנגלית"
אם אני אעבוד עם אנשים שמדברים באנגלית, מארצות זרות ,אז אני אעשה באנגלית.

אני מודעת לכל המשחקים והשטויות האלו, וגם על הדפים (אני עובדת -בערך- בבית דפוס כך שאני מבינה בזה די הרבה)

ולא הבנתי מה לא מתחבר לך בין האנגלית לעברית, אני לא רואה פה שום בעיה.

ערב טוב

תראי אין לי שום כוונה להתווכח איתך..
אני כולה ניסיתי להבהיר לך שאת יכולה לעשות משהו יותר טוב. הביקורת שנתתי לך אמורה לעזור לך ולא לעצבן אותך (כי כך זה נראה).

אני לא יודע איפה את עובדת זה גם הכי פחות מעניין אותי (במיוחד שזו בדיוק בעיה עם מעצבים של בתי דפוס שעובדים לפני שטנץ)...ותמידאת יכולה לשאוף לרמות גבוהות יותר נגיד סטודיו. ואת מסוגלת לזה. מה שציפיתי לשמוע מממך לאחר שבזבזתי את זמני היקר. הוא
"הפנמתי תודה על הביקורת"
ולא האנטי הזה. וההסברים כמה את אוהבת את זה בעצמך וחושבת שזה טוב. ואם זה כך אז הפורום מיותר. (אפשר לא לפרסם פה את העבודות שלך כי את כבר אוהבת אותם והם מושלמים לא?) אם זה לא המצב כדאי שתתייחסי לכל מילה שכל אחד רושם פה גם אם זה שלילי וגם אם א זה חיובי ויש כמה דיעות.
אגב. עוד אדם מתחתיי הסכים על חלק מדבריי..
זה אומר משהוא לא? אולי אני לא היחידי שרואה בעיות
בכל מקרה אני באמת חושב שכרטיס ביקור צריך להיות מעניין וצריך להתייס לתלת מימדיות שלו ולא רק לדו.. והכרטיס שלך לא מעניין וגם לא מוכר גרפיקאית כמו שאמרתי לך (נראה טעים זהוא).

נ.ב: לכל המעצבים בינינו ואלא שקוראים לעצמם מעצבים. אם אין לכם מה לחדש לעשות מקורי או מיוחד...עדיף שתחשבו על מקצוע אחר... כי זה המקצוע של העיצוב בכל הרמות ולא רק העיצוב הגרפי...והוא לחדש ולעשות את זה מעניין יותר משהו שלא ראינו לפני וזו צריכה להיות השעיפה של כולנו.

תודה.

נערך לאחרונה ע"י leon_penko בתאריך 30-01-2009 בשעה 10:58.
ישן 30-01-2009, 15:47
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
גם אני מסכים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "כרטיס ביקור"

שזו עבודה נהדרת.. מעוצבת כהלכה בלי הרבה בלאגן לעיניים והתאמת צבעים ממש נעימה...
ההערות של אנוביס נכונות לגבי הטקסט יש צורך לתקן את המילים...
מבחינה טיפוגרפית הסידור הכי נכון הוא בכרטיס הראשון (או השלישי כי הם אותו הדבר בלייאאוט) אבל כבר ראיתי עיצובים בעברית שהיו עם לייאאוט הפוך כמו בכרטיס השני - אז זה לבחירתך מה שמרגיש לך נכון...

מה שכן כמו שכבר אמרו והתווכחו לפני... הכרטיס מאוד לא משדר מעצבת גרפית...
גם לי ישר עלה משהו מתחום החתונות עוגת חתונה או שמלת חתונה בגלל כל הסלסולים,
כרגע אני אישית הייתי מדביק את הכרטיס הזה לתחומים: קוסמטיקאית מאפרת, קונדיטוריה ועוגות חתונה וסלון כלות

רק למחשבה אוליי אפשר להוריד את אחד הסלסולים ולשים אימג' שישדר קצת יותר גרפיקה ועדיין יתחבר לכרטיס כמו שהוא?
שקצת יתחבר לעולם של גרפיקה או דפוס כי אישית באמת אהבתי את העיצוב כיף להסתכל עליו "טעים" כמו שאמרו לפני... מתוק משהו...

אגב חבל על הויכוח שהלך פה לפני כן כי אנשים בפורום נותנים את דעתם, אך ורק את דעתם, את לא חייבת לשנות את העבודה שלך בגלל דעות של אחרים אבל גם לא צריכה להתנפל או לתרץ דברים
אפשר לסגור את זה ב: "תודה אבל אני חושבת שאני נשארת עם מה שכבר עשיתי".

יום נעים ותחשבי על ההערות כי תמיד כדאי לדעת מה עין של אחרים רואה, נקודות מבט שונות וכאלה...

NOX2
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר