לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2009, 01:09
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
אין לי אף אחד מהמכשירים הללו אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי injara_light שמתחילה ב "צריך עזרה עניינית על נוקיה N96 ו-5800"

בבדיקה שעשיתי בשביל עצמי (גם אני רוצה לשדרג...)
נוקיה N96 בבדיקה שערכתי הוא פלאפון מאוד יקר שלא שווה את המחיר...

נתחיל בזה שהמעבד שלו מעבד ארם9 דואלי שעובד במהירות 264 מגה הרץ -
כשבנוקיה N95 8GB למשל המעבד הוא ארם 11 דואלי במהירות 332... בלי לנסות ברור שהטלפון איטי יותר וכמובן שהוא נתקע על ימין ועל שמאל - בדיוק כמו בהתחלה של הN95 רק ששם זה היה בגלל התוכנה שלו.
הN96 לא כולל את שבב המאיץ הגרפי התלת מימדי שכן נכלל בN95
לשני המכשירים יש 128 מגה זיכרון RAM ואת אותה המצלמה בדיוק 5 מ"פ

בN96 נוסף תדר 900 HSDPA לרשת הדור השלישי
מבחינת קישוריות הכל תואם בין שני המכשירים שהזכרתי GPRS, אדג' ו3G כולן אותו הדבר ובאותן מהירויות. 3G במהירות 3.6 - ולחשוב שיכלו לשים 7.2 אם כבר הוציאו מכשיר שאמור להיות יותר טוב...
רשת אלחוטית ושן כחולה בשני המכשירים אך בN96 הורידו את האינפרה אדום (במידה וזה משנה לך...)

כל תכונות הN95 הועתקו למכשיר החדש יותר והדבר היחיד שהתווסף הוא מקלט שידורי טלויזיה:
DVB-H TV broadcast receiver

בקיצורלגבי הN96 - מכשיר מבחינתי מאכזב - חידושים טכנולוגיים רבים שכבר היו זמינים לפני השקתו של המכשיר לא נכללו בו וחבל כל האופציות של הדגם הקודם נשארו במכשיר הזה אבל התצורה שלו ירדה משמעותית בהחלפת דגם המעבד לדגם חלש יותר...
אז נכון - יש לו 16 גיגה זיכרון פלאש פנימי אבל מה שווה כ"כ הרבה מקום אם בכל פעם שתנסה לפתוח את הנגן המכשיר יתקע..?

nokia 5800 expressmusic
אני קצת משוחד כי זה הדגם שאני רוצה לקנות ברגע שיגיע לארץ דרך חברות הסלולר או יורוקום (מה שלפי השמועות אמור לקרות בשבועות הקרובים - חודש פברואר...)
מבחינת המכשיר הוא מכשיר נהדר שימושי מאוד מבחינת אינטרנט ומוסיקה ואני אתן לך דברים שאני בדקתי לגביו והשוואות בין מכשירים אחרים בשוק שאני עשיתי.

המכשיר בעל מסך נגיעה גדול.. 3.2 אינץ' שמותאם לעבודה עם האצבעות - כמו האייפון
בהשוואה לאייפון כמובן שהמסך לא מגיעה לאותה הרמה אבל לא יורד ממנה בהרבה התצוגה היא כמעט אותה תצוגה עם רמת צבע של 16 מיליון צבעים ורזולוציית מסך של 360 על 640
אבל! הוא לא מולטי טאץ' - לא כמו האייפון בכל מקרה (אני מדבר על האייפון ומשווה אליו אבל אני לא אוהב את המכשיר ומצטער בפני כל המושבעים של אפל כאן בפורום... מכשיר דור 3 שאין לו שיחות וידאו ומצלמה מעל 3 מגה פיקסל אממממ לא ממש דור 3..! הדבר היחיד שאני חושב שטוב במכשיר הזה הוא המסך שלו) בכל מקרה התאמה מלאה לעבודה עם האצבעות וכמובן שגם התוכנה נכתבה בהתאם בעבודה לרוחב של המסך מקלדת QWERTY מלאה וגדולה שאפשר לכתוב איתה סמסים חופשי ובמהירות (כמובן שצריך להתרגל...) מגיע איתו גם מפרט (כן כן כמו של גיטרה) שאפשר לתקתק איתו על המסך גם בשביל לכתוב גם בשביל מקלדת ולכל דבר אם לא רוצים עם האצבע... וגם בגב המכשיר יש סטילוס שלא כל כך שימושי ולא כל כך נוח כיוון שהוא דק מאוד וקצר מאוד מה שהופך אותו ללא נוח לאחיזה ולשימוש.
מצלמה דיגיטלית לא משהו - 3 מ"פ אך לפי הביקורות עליו היא דיי חלשה והאיכות שלה לא הכי גבוהה חבר שהשתמש בו אמר לי שהמצלמה בK800i שלי באותה רזולוציה טובה פי כמה ממה שיש בו אז אם מחפשים מצלמה טובה זה לא הטלפון בשבילך... אבל לתמונות לפייסבוק מספיק בהחלט
רמקולים סטריאופוניים בצד הימני של המכשיר כששומעים מוסיקה ומניחים אותו על הסטנד שמגיע איתו הרמקולים פונים אל השולחן מה שיוצר אפקט הקפצה של הסאונד בחזרה אל המאזין וגם מגביר אותו... הסאונד גם בזמן שיחה וגם בהאזנה למוסיקה מעולה גם ברמקולים וגם באפרכסת.

גם במכשיר הזה אין הרבה חידושים הוא עובד על כל התדרים שבהם עובד הN96 ונמצאות בו כל התכונות של הN95 חוץ מהמצלמה שהיא פחות טובה וכמובן שזהו מסך מגע אז התוכנה בנויה בהתאם
המעבד שלו הוא כמו של הN95 (אבל בGSMARENA לא מצויין שהוא דואלי?! צריך לבדוק את זה..)
זיכרון פנימי בטלפון קטן מאוד - רק 81 מגה למשתמש אבל הוא מגיע עם כרטיס SD מיקרו של 8 גיגה

למרות ההשתפרות הטכנולוגית המכשירים החדשים יותר לא עומדים ברמה של הN95 במהדורתו השנייה של 8GB אחרי שעבר מקצה שיפורים ותיקון באגים...
ועכשיו אחרי שכתבתי לך את הסקירה אני שוקל אם בכלל כדאי לי לחכות ל5800 או פשוט לקחת בסלקום את הN95 8GB לפני שיפסיקו אותו...

NOX2
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:36

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר