לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2009, 01:39
  dor92 dor92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.08
דיון על פרק 3 באבודים + הצעת יעול.

חבל לנפח אשכול אחד על כל פרק שיוצא, כבר קשה למצוא תגובות לשאלות והכל הופך למסורבל.
לדעתי הכי כדאי לפתוח אחרי כל פרק אשכול לדיון על אותו פרק. אני אתחיל:

ראשית כמה שאלות לגבי הפרקים הראשונים:

כשריצארד דיבר עם גון לוק בפרק הראשון (שהוא חבש לו את הרגל), איך הוא ידע ששאר הח'ברה הצליחו להגיע ללוס אנגלס? (הוא אמר לגון לוק שהם בסדר ושהם הגיעו הביתה).

למה לגון לוק יש שני שמות??? (בנת'ם)

מי היו הח'ברה שירו בסעיד את החיצים המטשטשים (עם מי הם עובדים? עם בן או עם וידמור? ולמה לא ירו בו כדורים אמיתיים?)
ועכשיו שאלות לפרק 3:

בסוף עונה 4 כשדניאל בא לאי בפעם הראשונה, מה הוא אמר לכל הח'ברה שהוא בא לעשות שם? אני לא זוכר. כי עכשיו הוא אומר שהוא בא במטרה לנטרל פצצת מימן.

חור בפרק שעיצבן אותי !!! למה ריצארד שולח בחורה אחת לבד עם דניאל כדי לנטרל את הפצצה??? שיביא עוד לפחות גבר אחד חמוש שיהיה איתה.

יש לי השערה לגבי משהו - דניאל כנראה ביצע את הניסויים שלו על קבוצה של אנשים ובמקום שהמוח שלהם יחזור בזמן (כמו שקרה לאשה שהפכה לצמח) הם עברו פיזית לזמן אחר והופיעו על האי ואלה בעצם "האחרים". בעצם, מעניין איך וידמור הגיע למצב הזה שהוא היה על האי בצעירותו, איך הוא הגיע לשם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2009, 02:32
  dor92 dor92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "דיון על פרק 3 באבודים + הצעת יעול."

שאלה ללאנץ - אמרת באשכול הקודם: "לא התגברתי על הפרק הראשון שרואים את המדען עם התינוק
שברורררררררררר שהתינוק הזה הוא מיילס". איך אתה קובע שהתינוק הוא מיילס???? אין שום עדות לכך.

עדיין לא הבנתי על פי מה כולם קובעים שמיס הוקינג היא אמא של דניאל. אם כבר אז אין סיכוי שהיא אמא שלו מהסיבה הפשוטה שהיא משתפת פעולה עם בן ואילו דניאל משתף פעולה עם וידמור (ממומן ע"י וידמור).

אם וידמור לא שייך לדארמה אלא לאחרים ובנוסף הוא מימן לדניאל את הניסויים אז המסקנה היא שגם דניאל לא קשור לדארמה. אם כן, אנחנו עדיין לא יודעים לאיזו מטרה באמת וידמור שלח את דניאל לאי.

למייט' - ווידמור מן הסתם ערק לדארמה.
מאיפה לך לדעת שהוא ערק לדארמה??? כל מה שידוע עליו זה שהוא היה שייך לאחרים וכרגע הוא רוצה למצוא את האי. אין כל קשר לשייך אותו לדארמה.
דניאל אומר "אתה צריך למצוא את אימא שלי באוקספורד" ושנייה אחר כך רואים את בן מדבר איתה באוקספורד, מה הבעייה בזה?
שוב, זה שרואים את בן מדבר איתה מייד אחרי הסצנה עם דניאל לא הופך אותה לאמא שלו. חוץ מזה אוקספורד זה האוניברסיטה איפה שבן ערך את הניסויים שלו במעבדה. הקטע עם בן והוקינג התרחש במנזר עם חדר תת קרקעי.

מישהו זוכר איך ולמה אבא של ג'ק הגיע לבקתה באי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר