לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2009, 16:38
  דורון גוטמן דורון גוטמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.08
קבלתי לפני שש שנים שריון אחרי שלא סמנתי, והיום???
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי spyware שמתחילה ב "קיבלתי גיוס שריון למרות שאני לא מעוניין"

לפני שש שנים הגעתי לשריון אחרי שנפלתי מגיבוש טייס(אחרי הגיוס)

בבקו"ם הוצבתי לשיריון ויכולתי לבקש חירמ"כ(היום, חטיבה 900),אך לא עשיתי זאת כי אחי התאום היה מ"כ טירונים בבא"ח אדם(בכל זאת, דומים שתי טיפות מים)

והיום, אחרי שהכרתי את החייל מפנים ולא מסטיגמות אני ממליץ עליו בחום,

שירות ותרומה משמעותיים בדיוק כמו כל לוחם,
שירות מעניין ומאתגר,
אחלה חברה(מעניין אם תשמע את זה מחי"רניק אחרי שרבים מחבריו ידפקו נפקדות בקו?)

ובנוסף, אם תשאל היום את אחי התאום, גם הוא יגיד לך רק שריון.

גיוס קל ותהנה.
אתה מוזמן לעלות מולי בפרטי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2009, 18:53
  crowbar crowbar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.09
צבאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי spyware שמתחילה ב "קיבלתי גיוס שריון למרות שאני לא מעוניין"

חבר'ה - לא למהר להתבאס. שירתתי שלוש שנים בשריון ולמרות הקשיים אני ממליץ לכל אחד להתגייס לחיל הזה. ולמי שלא ידע - שריונרים מוכשרים גם בתור חי"רניקים ותופסים קווי חי"ר בבט"ש. אם אתם כל כך להוטים לעשות מעצרים\שמירות\פילבוקסים\מחסומים - גם את זה יש בשריון.

גם אם בהתחלה קצת נרתעים מהטנקים - מהר מאוד מגלים כמה המכונה הזאת אדירה וגם החבר'ה פשוט אדירים. באמת שאתם לא רוצים להגיע לחי"ר, לתפוס קו חורף קשה ולחזור בראשון מהבית כדי לגלות שחצי מחלקה שוב דפקה נפקדות כי נשבר הזין ואתה מזדיין עם שמירות 2-2 עד שהם מואילים בטובם לחזור.
ובסוף כשתתפסו קו חי"ר לא תפסיקו לשמוע את החירניקים בוכים על המשקלים\קור\שמירות ובוכים למה הם לא ביקשו שריון במנילה.

אם מישהו מעוניין אפשר לפנות אלי בפרטי. אשמח לענות על שאלות.
ישן 03-02-2009, 20:10
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
הרבה סטיגמות וסיפורים
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ביתר12 שמתחילה ב "אבל מה שחרא בשריון זה: כל..."

1. צוות מיומן מסיים טפ"ש בכמה שעות בודדות.
טפ"ש אצלנו היא יום עם מוסיקה במשטח עוגות ועוד כל מני שטויות .

2. אין חייל קרבי כמעט שלא מטפל בכלים כבדים, פומה של הנדסה, אכזרית של גולני, בקרוב נמ"ר בחטיבות החי"ר וכמובן הברדלסים הישנים והמוכרים.

3.בקשר למזגן, זה לא אמור להיות מרצדס, בטנקים המתקדמים יותר כיום יש כבר מערכות קירור מתקדמות יותר (דרך אגב גם באכזרית, פומה וברדלס אין מזגנים)
שירתתי על מרכבה 2 ב' וממש לא היה נורא, אתה לא מטפל בטנק כל הזמן .

4. בקשר להרוגים, לכל החילות יש נפגעים בקרב תלוי במתאר הקרב.
בקרבות קלאסיים של שריון בשריון (האחרון היה לפני כ 25 שנה) לשריון היה אחוז נפגעים גבוה יותר, בקרבות בשטח בנוי כמו בשטחים ועזה לחי"ר ולהנדסה היה אחוז נפגעים גדול יותר.

בכל מקרה אני מאוד נהנתי בשירות שלי בשריון (ועד היום במילואים)
חבר'ה איכותיים עם שירות מאתגר ומעניין מבחינה טכנולוגית.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

נערך לאחרונה ע"י צופה ורואה בתאריך 03-02-2009 בשעה 20:14.
ישן 04-02-2009, 12:25
  avrahama avrahama אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי spyware שמתחילה ב "חשבתי על זה כמה פעמים, הבעיה..."

שמע, אין הרבה מה לעשות. לא כל מה שרוצים מקבלים. יש מאות כמותכם. תאר לך מה היה אם כולם היו מקבלים מה שהם רוצים? היה 7 טנקים, 2 מוד"שניקים וכולם חי"ר. נראה לך שאתה יכול לצאת למחלחמה עם דבר כזה? אין מה לעשות, ככה עובדת חברה מסודרת. אל תשכח, מנילה זו לא זכות, והצבא לא חייב להתחשב בכלל ברצון שלך. צאו מהסרט שאתם אלה שמנהלים את הצבא.

חוץ מזה? למה שמישהו אחר יאכל חרא במקומך ויקבל שריון ואתה תקבל גולני או מה שאתה רוצה?
תאר לך שאחד פה בפורום היה מקבל במקום גולני, שריון. למה הוא כן ואתה לא?
חאלאס לחשוב רק על עצמכם והפוזות שלכם. אתם עושים את השטות הזאת רק בגלל העץ על הכתף או להגיד שאתם ב"גבעתי" וכולם יתנו לכם כבוד של מלכים.
אין יותר צבועים מכם: "לשרת את המדינה" חח כן בטח, רק אם זה בגולני, אחרת שהמדינה תלך לעזאזל.
אני מציע לכם לחשוב עוד פעם לפני שאתם קופצים על סירוב פינוי.

ישן 04-02-2009, 17:11
  avrahama avrahama אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי spyware שמתחילה ב "שמע אחי, אין פה שום קשר לאגו..."

שוב פעם, אין ברירה. אם כל אחד היה מקבל את מה שהוא רוצה, לא היו שריונרים, לא היו מוד"שניקים, לא היו מוהנדסים. היו רק חי"ר. נראה לך היינו מנצחים בכל מלחמות ישראל והיינו שורדים פה רק עם חי"ר?
הצבא הוא מערכת מאורגנת, לא דמוקטרית, שמסדרת את כח האנשים לפי איך שהיא צריכה.
המנילה היא לא זכות שלך או חובה של הצבא, זה לוקסוס. פעם לא היו מנילות, נראה לך שכל אחד הלך להתווכח למה הוא קיבל את זה? המדינה הייתה נכחדת אם זה היה ככה. חוץ מזה שזה כן אגו. פעם לא היה אכפת להם איפה הם משרתים, העיקר להגן על המדינה. היום כל אחד אומר "רוצה להגן על המדינה" חח כן בטח, לא גולני לא מתפנה, ממש להגן.

ישן 06-02-2009, 08:31
  איתי שרמר איתי שרמר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי avrahama שמתחילה ב "שוב פעם, אין ברירה. אם כל אחד..."

אני רוצה לחזק את הדברים שאתה אומר.
הצבא צריך אותנו כחיילים וזה אומר שאיפה שצריך אותנו - שם נתרום את המיטב שלנו!
זאת תרומה אמיתית, לעשות את המקסימום איפה שצריך אותך.

אין מספיק אנשים שרוצים שריון, לכן מגיעים גם אנשים שלא ביקשו את זה בכלל.

הייתי לפני כמה זמן בשיחה של האחראי שיבוצים בצה"ל והוא אמר שבגלל שלשריון יש את הביקוש הכי נמוך אז מגיעים גם אנשים שלא ביקשו.

בהתחלה מכניסים פנימה את כל החבר'ה שביקשו שריון.
אחר כך את האנשים שהביעו אפילו רצון מועט, יעני 2 במנילה....
אחרי שאתה לוקח את כללללל מי שאפילו טיפה רצה שריון, עדיין לא הגעת לכמות שאתה צריך. אתה מבין? לכן מכניסים גם אנשים שלא ביקשו.
הוא אמר גם שביום הגיוס בין 30% ל40% מרוצים מזה שהם הולכים לשריון, אחרי חודשיים 70% מרוצים, ובסוף המסלול או השירות כבר קרוב ל95% מרוצים מזה...

אני קיבלתי גולני, אבל כבר לפני זה הצהרתי שאם ישבצו אותי לשריון אז נכון, טיפ טיפה באסה שזה לא מה שרציתי, אבל יאללה נלך לשם בכיף וניתן את המקסימום.
ישן 06-02-2009, 10:09
  איתי שרמר איתי שרמר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי yossiF22 שמתחילה ב "אח שלי מתי שקיבלת מה שאתה..."

שמע, אני אמרתי שאני אלך לאיפה שהצבא ישלח אותי ואעשה את המקסימום הרבה הרבה לפני שקיבלתי גולני...

תאמין לי שעשיתי כ"כ הרבה מיונים וגיבושים לדברים שונים בצה"ל, ואמנם התבאסתי כשלא התקבלתי אבל הבנתי שאני פשוט לא מתאים לשם, ואין סיבה שאני אהיה שם. אנחנו לא מתגייסים כדי לספק את יצר ההרפתקנות שלנו או את הרצונות שלנו. קודם כל הצבא צריך אותנו. אחר כך אנחנו מנסים להגיע למקומות שאנחנו חושבים שאנחנו יכולים לתרום בהם יותר, אבל זכותו של הצבא להחליט אם נהיה שם או לא.

וצא מהסרט שהצבא החליט לדפוק אותך אישית וסתם בא לעצבן אותך.
קיבלת מנילה ואמרו לך שישתדלו להתחשב בהעדפות שלך. למה שלחו לך מנילה אם לא התחשבו בה? כי במקרה, זה עכשיו היה אתה שלא התחשבו ברצונות שלו, אבל זה לא שהצבא מחליט כבר חצי שנה לפני הגיוס שאותך הוא ידפוק ולא יתחשב ברצונות שלך.

כבר הסברתי לך בתגובה הקודמת שלא כל אחד יקבל את מה שהוא ביקש, כי זה לא מסתדר ב100% עם הצרכים של צה"ל. אז מה לעשות שבשריון צריכים X אנשים, אבל יש להם פחות מידי? אז מכניסים אנשים גם אם לא ביקשו. באותה מידה זה היה יכול להיות אני או כל אחד אחר, הכל אקראי בקטע הזה. אף אחד לא בא לדפוק דווקא אותך או את כל מי שלא ביקש שריון וקיבל שריון.

בסופו של דבר אנחנו צריכים לזכור שזה לא בהכרח צבא כפי בקשתך.
שולחים לנו מנילות כדי שיראו מה ההעדפות שלנו וישתדלו להתחשב בהם, אבל אף אחד לא התחייב לך מעולם שתקבל מה שרצית. במקרה זה היית אתה, וזה מבאס, נכון, אבל אל תחשוב שמישהו בא לעשות לך דווקא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:42

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר