לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2009, 00:31
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
כתבה ביקורת קצרה על המוד של reality project ל BF2

במילה אחת: מדהים.
סיימתי עכשיו שני סיבובים, ואני חייב לומר שאף אחד מהמשחקים שביצעתי בBF2 לא משתווה אליהם. המוד הזה הוא BF2, כמו שהוא צריך להיות: אין פה bunnyhopping, ואין פה גשם של רימונים. המוד שם דגש עצום על מציאות, ולפעמים זה עוזר: יותר קל למצוא במוד הזה סטיות בליסטיות של כדורים.
אז נכון שאין crosshair, אבל מתרגלים, וזה רק יותר כיף.
שיתוף הפעולה במשחק הוא עצום ותורם מאוד להרגשת ההנאה. כך לדוגמא, אני והקבוצה היינו צריכים לכבוש נקודה. שלא כמו בBF2, לא הסתערנו תוך זריקת רימונים ושכיבה ליד הדגל.
לפני הפעולה, היה תכנון מקדים. הצבנו בסיס אש, שהורכב ממקלען וחייל עם טיל נ"ט, שחיפו על שאר הקבוצה כאשר התקדמנו בשפיפות אל עבר מוצב האויב. כשהגענו לשם התפצלנו לשתי חוליות וטיהרנו את המקום. לאחר מכן, בסיס האש עבר לצלע הגבעה, ואנחנו שוב, בשתי חוליות השכבנו שני מארבים לכוחות האויב שהגיעו.
אז נכון, לא הורגים פה על ימין ועל שמאל כו בBF2, אבל כשכן זה הרבה יותר כיף כי זה א: חלק מקבוצה. ב: הרבה יותר קשה

מי שמוריד את המוד שישים לב, המוד הזה לא קל בכלל. קובץ התקנת ה core שוקל גיגה ומשהו, וצריך להוריד קובץ נוסף שמכיל את המפות ששוקל כגיגה וחצי (שני הקבצים ניתנים להורדה מהאתר)
מומלץ מאוד!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2009, 08:49
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
זול יותר משני בקבוקי בירה בפאב
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "כבר בחמש דקות הראשונות שלי ב- Prince of Persia הראשון, נדלקתי על המשחק"

אתה יכול לקנות את BF2 ב50 ש"ח בחנויות.
על ההרחבות שלו אפשר לוותר (אלא אם כן אתה רוצה ייתרון משמעותי בנשקים שאפשר לעשות להם unlock בהרחבה (BOOSTER) של EURO_FORCES).

את שלי קניתי מייד כשיצא באמצע 2005 ועד היום לא נמאס לי - במיוחד בזכות הMODים שעושים לו.
אותו דבר בדיוק היה עם BF1942 - משחק מצויין שקיבל MODים שטובים בהרבה מהמשחק המקורי (forgotten hope במיוחד).
גם היום, 3 וחצי שנים לאחר מכן - אין משחק רשת טוב ממנו. כשקניתי את COD4, סיימתי אותו תוך כמה ימים, שיחקתי שבועיים ברשת, השתעממתי ממצבי המשחק המוגבלים וסגנון משחק שחוזר על עצמו וחזרתי לBF2 בלי להסתכל אחורה.
ישן 16-02-2009, 20:35
  משתמש זכר yamasnik yamasnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yamasnik שלח הודעה דרך MSN אל yamasnik שלח הודעה דרך Yahoo אל yamasnik Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "בתור אדם שלא מוריד, אתה מבין שאתה לא יכול שיהיה לך כל משחק שאתה רוצה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
אני רוצה את Empire: Total War. אני רוצה את Diablo 3. אני רוצה את Prince of Persia 3. אני רוצה את Far Cry 2. אני רוצה את BF2. אני רוצה עוד מלא משחקים. את השלושה הראשונים כנראה שאני אמצא דרך להשיג, את השאר לא. זה בסדר, אני עמוס במשחקים חצי-גמורים גם ככה, עד שאני אסיים את כולם (ובנוסף את המשחקים שברשימה, שעוד לא קניתי אותם אפילו), אני כבר אהיה בן 70.

דווקא אפשר, ב-EBAY אני קונה משחקים מקוריים חדשים בחצי מחיר מאשר בארץ כולל דמי משלוח
אז אפשר אחי
אם תצטרך עזרה בחיפוש משחק תגיד לי אנ יכבר ימצא לך מחיר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר