לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2009, 23:38
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
כללי "פרוייקט ההתעוררות"

עקב הודעות רבות שאני מקבל, החלטתי לפעול.
אני עדיין דבק בדעה שלא ניתן לחשוף הכל במכה אחת, מכיוון שאנשים לא יהיו מסוגלים לעכל זאת.

ולכן אני אשחרר כל פעם מידע בהתאם (אתם מוזמנים לפתח את הדיון ככל האפשר, זה יעזור מאוד).

מכיוון שנושא העבר (ההסטוריה של עד לפני 50 אלף שנה) הוא נושא כבד מאוד, ומסובך מאוד להסבר (או הבנה).

אני אתמקד יותר בהווה, עם קצת נגיעות לעבר העתיד.

*מי שבאמת רוצה "להתעורר" מהבועה שהוא חיי בה, ולגלות קצת איך נראה העולם שמבחוץ חייב להתייחס לנושא בשיא הרצינות והסובלנות, עם ראש קטן וסקפטיות זה יהיה בלתי אפשרי.

תחילה חשוב לי שתראו את ההרצאה המעולה של ד"ר דאגל (כנראה אחד האנשים החכמים בעולם), בהרצאה שלו הוא מפרט בדיוק מדהים, על כל מה שקורה היום בעולם (כולל ישראל), מיותר לציין שלו (בניגוד לבוב לאזר - המדען שחשף את "אזור 51")כן יש תעודות, ואישורים לכך שהוא בוגר פקולטה לרפואה, ומדען בכיר.
ככה שכל מי שסקפטי לגביו, אין לו מה להיות, הבן אדם דובר אמת.

ארבעה חלקים, כל חלק קצת יותר משעתיים (סה"כ בערך 9 שעות), אתם לא חייבים "לאכול" הכל ביום אחד, מומלץ אפילו לחלק לשבוע, ותנסו בעיקר להפנים את המידע, ורק אח"כ לעכל, בהצלחה.

http://video.google.com/videoplay?d...852945040630461 (חלק 1)
http://video.google.com/videoplay?d...664107547943684 (חלק 2)
http://video.google.com/videoplay?d...228146235353070 (חלק 3)
http://video.google.com/videoplay?d...494460891596371 (חלק 4)
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 05-02-2009 בשעה 00:59. סיבה: עפ"י בקשת הגולש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2009, 00:18

דקה 36 ומעלה,
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "אתה יכול להפנות לחלקים שבהם..."

בחלק הראשון, ועוד בכל מיני נקודות במהלך ההרצאה שלו.

הוא אומר דברים מדהימים ומדוייקים.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 05-02-2009, 00:22

זה הפאק ב Google Video
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "זה לא מייקל טסריון? איזה צעיר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
זה לא מייקל טסריון? איזה צעיר הוא פה

שאי אפשר לתת קישורים ישירים לסרט,

תסתכלו על הסרגל מצד שמאל, ואתם תשימו לב שיש חלקים של ד"ר ויליאם דאגל (תתחילו לצפות באלה של 4 חלקים) זו ההרצאה המלאה.

ישן 07-02-2009, 20:23
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
אשכול מאוד מעניין ומאוד חיוני, אם כבר פתחתם, אז יש כמה שאלות שמציקות לי כבר זמן מה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב ""פרוייקט ההתעוררות""

מה שלי מציק לגבי הNWO זה שלמה הם בדיוק מחכים? הרי בסופו של דבר הם יפעלו בכל המישורים וישתמשו בכל האמצעים שהם צוברים לעצמם
באשר הם ע"מ להתחיל בהגשמת החזון שלהם! אז למה הם משחקים איתנו עם אוכלוסיית העולם במשחקים ניסתרים ולא לוחצים כבר על ההדק?
יש להם את כל הטכנולוגיה שבעולם, יש להם את כל הכלים, את כל הדרכים ואת כל התרחישים האפשריים ע"מ להתחיל בצעדייהם בדילול האוכלוסיה
ובהגשמת החזון ה"נאור שלהם" אז למה כל המשחקים האלו? למה הם ממשיכים עם תאטרון הבובות האלו של הבחירות? למה הם לא קמים כבר עכשיו
כופים משטרים טוטליטריים על האנושות כולה, כובשים ומדכאים את כולם ומתחילים בעצם להתקדם בצעדי ענק לעבר חזונם?

מה מפריע להם? הרי עם כל מרחבי הפעולה שלהם אין מי שיצעור אותם, יש להם שליטה בהכל, טכנולוגיה, לויינים, צבאות, ממשלות, כלכלות,
סוכנים, נשקים להשמדה המונית, כימיקלים, ושאר נשקי יום הדין! ממה הם מפחדים? מהתנגדת קטנה מזערית ופלצנית של מחתרות כאלו ואחרות?
הרי לפי הערכותייהם של המרצים והקונספירטורים הגדולים בעולם החבר'ה האלה מחזיקים בידייהם את כל הדרכים והאמצעים הכשרים והבלתי כשרים
לנטרל כל אדם או גוף התנגדותי שינסה להתקומם כנגדם!

אז למה לעזאזל הם מחכים? הרי מצפון אנחנו כבר יודעים שאין להם, כי אחרת לא היו מרעילים את כל העולם בפלואוריד כולל ילדים וטף !
לא היו גורמים למחלות באמצעות רעלים כמו אספרטיים, לא היו מטגנים אותנו עם אנטנות סלולריות, לא היו מזהמים לנו את האוכל, האוויר ומקורות המים!
לא היו מהנדסים משברים, מלחמות ושפיכת דמים מיותרים בקרב האוכלוסיות באשר הם, לא היו מוציאים לפועל מבצעי FALSE FLAG כמו ה911 בתאומים.

למה הם מחכים? אם המטרה היא להשמיד אותנו, בלי שום רחמים והבחנה ולא להפוך אותנו לצייתנים, לעבדים או משהו מנוסח ההיסטוריה האנושית כמו בימי פרעה וכאלה,
הרי אין סיבה שהם לא יפעלו כך, אלא אם כן הם חוששים לכיסם כמו תמיד, הרי אחרי ה"ריענון" הזה בעולם לא ישארו עוד אנשים שיגרמו לטייקונים לגדול ולהתעשר
עוד ועוד כי בעצם כל הטייקונים ואנשי המפתח שלהם הגיעו לאן שהם רק על גבם של אותם מעמדות סוג ב' , כמו מייקרוסופט שהתעשרו ממונופול והינדוס החברה,
גוגל, אפל, ודומותייהם, כולם התעשרו והגיעו לאן שהם רק בזכות מה שהם עשו לקהלי היעד שלהם, סחיטת הלקוחות וניצול ציני של כל שכבות האוכלוסיה החלשות!
או שהם גילו שהם זקוקים לנו (כי כל הגורמים חיוניים לשרשרת המזון כמו בטבע), או שהם רוצים קודם לתייג, לחנך ולגרום לכל האוכלוסיה לציית? אחרת מה?
לרוב באמת מדובר באנשים חסרי כל לב ורגש, אולי זה מסביר למה רוב עשירי העולם שעומדים בעמדות מפתח מתעלמים מצרות האנושות הגדולות ביותר שקיימות בקרב
השכבות החלשות, הם לא תורמים לאוכלוסיות עניות, לא מטפלים בבעיותייהם, לא עוזרים רפואית (אפריקה לדוגמא) לא עוזרים לאחר אסונות (קטרינה בארה"ב )
והשאר כבר ידוע לכם. מה נותר להסיק? שאין להם לא לב ולא מצפון! את זה כבר הבנו, אבל עדיין, למה הם מחכים? למה כל המשחקים? אם הם נחושים בשלהם,
למה הם לא קמים ועושים את זה כבר? מי כבר יעצור אותם? גופים כמו זכויות האדם וארגוני צדקה? דתות? כל אלו זה נמלים בשבילם! אז מה קורה פה?
מה לעזאזל מעכב אותם? (סליחה על החפירה, הייתי חייב להוציא את זה חח).
ישן 08-02-2009, 00:59
  shlomishtern shlomishtern אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אשכול מאוד מעניין ומאוד חיוני, אם כבר פתחתם, אז יש כמה שאלות שמציקות לי כבר זמן מה"

זאת באמת שאלה חשובה.
לפי מה שידוע לי הם מתכננים את הפעולות שלהם קודם כל לפי תאריכים מסוימים שיש להם משמעות
מסוימת והשפעה מסוימת לעולם.
למשל כמו שיש באסטרולוגיה מושגים כמו ירח שחור ביום ושעה מסוימים או השפעות שיש לכוכב הזה או אחר...
ג'ורג בוש האב דיבר על ה NWO בתקשורת בתאריך 11.9.1991 ואחרי 10 שנים בדיוק נפלו התאומים.
אבל זאת דוגמא קטנה שלא מסבירה ממש טוב, אז אני יתן עוד דוגמא אבל הרבה יותר מסובכת בקצרה.
ניתן לעשות חישוב תאריכים בעצרת מספר מסוים ומיוחד במינו שנקרא יחס הזהב (1.618)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מכאן אגב מגיע לדעתי גם הסמל של הבנייה החופשית.

אני יביא כמה דוגמאות מפורסמות שבהם נעשה השימוש בחיתוך הזהב.
1. בניית הפרמידות במצריים (יתכן גם של שבט המאיה).
2. ציוריו המפורסמים של ליאונרדו דה וינצ'י כמו המונה ליזה והסעודה האחרונה ואני מניח שיש עוד.
3. פרתנון (מקדש האלה אתנה באקרופוליס באתונה).
4. פסל דויד של מיכלאנג'לו.
5. הפיכת פני אדם לא פוטוגני לפוטוגני בעזרת תוכנה גרפית ותוסף מיוחד.
6. כל הפריימים בסרטים מבית היוצר של הוליווד עוברים הנדסה שתתאים ליחס הזהב.
7. צורות בטבע כמו: פרפרים, קונכיות וכו...
8.יצירות מוזיקליות קלאסיות של מוצרט, בטהובן שמיועדות בעיקר לכנסיות שנבנו גם הם ביחס הזהב.
והרשימה עוד ארוכה.

עכשיו אחרי שהסברתי מה זה המספר הזה אני יכתוב עוד משהו אחרון.
יש איזה מדען אחד שעשה חישוב יחס הזהב על השעון הגדול של שבט המאיה, כלומר הוא חישב
אחורנית מהסוף שזה כידוע 2012 וגילה דבר מעניין, שכל התאריכים שיצאו בחישוב קרה בהם משהו, כמו סופות טורנדו, מהפכות, מלחמות, לידת ישו ובעצם אירועים שהשפיעו על הציוויליזציה עד היום.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הפרופורציה המושלמת (האלוהית) על פי המוח האנושי מחליט אם דבר נראה יפה או לא!
אגב גם הוא בנוי על אותן פרופורציות.

נערך לאחרונה ע"י shlomishtern בתאריך 08-02-2009 בשעה 01:12.
ישן 08-02-2009, 20:48

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shlomishtern שמתחילה ב "זאת באמת שאלה חשובה. לפי מה..."

אוקי קודם כל תודה על ההתייחסות המעמיקה, אך לא הבנתי מספר דברים ב"יחס הזהב", מה זה ומאיפה זה בא בעצם?

אנשים מודעים לדברים האלו בכלל בלי כל קשר לתאוריות קשר כאלו ואחרות? כי אם זה בולט בתאגידים ובארגונים גדולים שספק אם יש להם קשרים בכלל עם אנשי הNWO אז האם מודעים לזה?

במיוחד דברים שציינת כמו:
5. הפיכת פני אדם לא פוטוגני לפוטוגני בעזרת תוכנה גרפית ותוסף מיוחד. - מה זה קשור? כל עורך גרפי חובב יכול להפוך מישהי לא פוטוגנית לפוטוגנית בקלות עם משחק נכון בכלים המתאימים, בלי לדעת שום יחס פלא.

6. כל הפריימים בסרטים מבית היוצר של הוליווד עוברים הנדסה שתתאים ליחס הזהב. - עוד משהו שלא הבנתי, רוב הסרטים הם 25FPS כידוע לי (תלוי אם שיטת השידור היא PAL או NTSC והיום כבר יש HD שזה בכלל)
אז מה הקשר ליחס הזהב?

8.יצירות מוזיקליות קלאסיות של מוצרט, בטהובן שמיועדות בעיקר לכנסיות שנבנו גם הם ביחס הזהב.

נותר לי להסיק מזה שארגונים ותאגידים מכירים את היחס פלא הזה כסוג של "הדרך הבטוחה אל העושר"
השאלה היא האם זה תמיד כרוך במידע "סודי ונסתר" שרק אנשי הNWO וחברי ארגונים סודיים יודעים? או שזה מידע שזמין לכל מי שיחפש אחריו? נגיד איזה יזם או מנכ"ל צעיר?

מהפן הפסיכולוגי (שאני מבין בו קצת) זה הגיוני, כי בכל הקשור למשיכה מינית, בני האדם מנתחים "יופי" ע"םי סממנים של תווי הפנים ויחסים מתמטיים מסויימים בין חקי הפנים, זו הסיבה שיש חזות מסויימת שהוגדרה כ"יפה" בקרב דוגמנים ושחקני קולנוע.

והינה מישהו שסוף סוף תומך בתאוריה שלי שב2012 גם אם לא יבוא איזה כוכבX למערכת השמש שלנו, עדיין צריכים להיות מוכנים לתרחיש הגרוע מכל - כי יש לי סיבה טובה להאמין שגם בלי מטאורים ואסונות מגורמי שמיים משהו רע יקרה בחסות אותם אנשי הNWO או דומייהם..

העתיד לא מבשר טובות!
ישן 08-02-2009, 21:57
  shlomishtern shlomishtern אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אוקי קודם כל תודה על..."

5. בקשר לתווי הפנים פוטוגניות או לא, יש מתמטיקה מדויקת, זה לא שאתה עכשיו יכול להזיז איך שבא לך חלקים בפנים, יש מסכה מיוחדת לזה שהיא מדויקת לחיתוך הזהב. ויש בזה הרבה מאד כוח לדעת בדיוק מה אתה הולך לאהוב ומה לא! והם משתמשים בזה טוב מאד! ולטלויזיה
יש עוד כמה טריקים שלא ניכנס אליהם עכשיו.

6. הכוונה שלי לעיצוב הפריים ולא לשיטת השידור.קולנוע בלי קשר הוא 24 פריימים לשניה.פאל 25 ו NTSC משדר 30 לשניה.

היום הדברים נעשים נגישים יותר ויותר בעזרת האינטרנט אבל יש דברים שאתה תלמד רק במקומות מיוחדים כמו ש ד"ר דאגל אמר בהרצאה שלו. אני גיליתי את נושא חיתוך הזהב באחת ההרצאות של David Wilcock
The 2012 Enigma by David Wilcock. ומה אני יגיד לך אני שמח כי זה עוזר לי הרבה בעבודה

בכל אופן תראה את זה ככה שככל שאנחנו מתקדמים ל"שעת האפס" רצף האירועים המשמעותיים
יהיו בטווחי זמן קצרים יותר ויותר.
עכשיו אנחנו כבר מתחילים להרגיש בתזוזה יותר מהירה של רצף אירועים.
בקרוב זה יהיה כל כמה ימים ואז כל כמה שעות ואחר כך כל כמה דקות וממש בסוף כל כמה
שניות...
לך תדע מה יהיה.
ישן 08-02-2009, 00:06
צלמית המשתמש של Lomez
  Lomez Lomez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.09
שאלה לגבי בית המלוכה הבריטי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב ""פרוייקט ההתעוררות""

על פי הבנתי, ישנם כמה גורמי כוח עולמיים אשר על פני השטח נראים כחסרי השפעה פוליטית אך למתחת פני השטח הם אלה אשר קובעים את סדר היום העולמי - האו"ם, הוותיקן ובית המלוכה הבריטי.
אמנם באופן פורמלי המונרכיה הבריטית היא ייצוגית אך יחד עם זאת אני בטוח שהם נותנים את הטון בכל נושא שרק תרצו, אם תשימו לב אין עוד בית מלוכה ייצוגי עם עוצמה כה רבה כשלהם וכתוספת, במהלך צפייה בסדרה מונרכיה של ה-BBC בערוץ 8 צולם ביקורה של אליזבת בארה"ב, ואני חייב לציין שג'ורג' בוש התנהג כעובד זוטר שמתכונן ומקבל את המנכ"ל שלו במקום עבודתו.
מה דעתכם ? האם בית ווינדזור הוא בעצם הבוס האמיתי בעולם ?
ישן 08-02-2009, 00:43
  Uzbeki Uzbeki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07

אני רוצה לדון במטרה הסופית של "מפעילי הבובות" נקרא להם.
יש פה כל כך הרבה דעות, אני רוצה לנסות לרכז אותן ולהגיע למסקנה.

המטרות ה"גלויות" של הNWO הן:

* לצמצם את האוכלוסיה ל500,000,000 איש על פני כדור הארץ.
* ליצור מה שנקרא "השבחה גנטית", כמו שהטבע אומר, החזק שורד.
* לאחד את האנושות תחת דת, שפה ותרבות אחת.
* לתת לכולם שיוויון זכויות מוחלט.

לפי המטרות האלה, הכל נראה טוב ויפה, כשבני האדם נמצאים בפיצוץ אוכלוסין אנחנו דומים לוירוס על פני כדור הארץ.
מה שיווצר יהיה אוטופיה משגשגת בלי מלחמות או זיהום ועם המון קדמה טכנולוגית.

לפי דבריו של ד"ר דאגל (דיגל?), ולפי עדויות נוספות אחרות, המקור של הזיהום בעולם בא מהתאגידים
וחברות האנרגיה ובראשם "מפעילי הבובות".

* הדלקים הפוסיליים הם מקור האנרגיה העיקרי בעולם, גורמים לזיהום רב.
* ריכוזי קרינה גדולים.
* החדרת פטוגנים לאוכל, מה שלפי דברי ד"ר דיגל משנה לנו את הגנים.
* הפצת מגפות מהונדסות.
* הפצת חומרים כימיים שונים במים, באויר ובאוכל שפוגעים בפעולות עצביות, מוחיות ונפשיות.

כבר עשרות שנים יש לנו את הטכנולוגיה לאנרגיה עם זיהום כמעט אפסי, בעיקר אנרגיה גרעינית וגיאוטרמית.
השאלה היא כזו, האם מאחורי האינטרנס המובהק של הכסף, יש ל"מפעילי הבובות" אינטרס אחר לזהם ולהרוס את כדור הארץ? הרי אם כל מקורות האנרגיה יוסבו לאנרגיה לא מזהמת ודלק פוסילי יוצא מחוץ לחוק, אותו הכסף יגיע לאותן הידיים רק ללא הזיהום בדרך.
אנחנו צריכים לשים לב, שהזיהום לא הורג רק אותנו, הוא פוגע בכל החיים על פני כדור הארץ.

יכול להיות שהמטרה של הNWO היא לא באמת הקמת אוטופיה משגשגת וזיהום אפסי?
ואם זו לא באמת המטרה שלהם, אז מהי המטרה?
התשובה "שליטה" לא תתאים פה בגלל שהשליטה נמצאת בידיים שלהם מאות אם לא אלפי שנים.
השליטה שלהם בנו היא רק אמצעי להגשמת מטרה אחרת, פתחתי את הדיון הזה בשביל שכולנו ננסה להבין, מהי המטרה האחרת?

אם נביט בהיבט המיסטי, לפי דבריו של ד"ר דיגל הם נמצאים בקשר עם ישויות אחרות, שנותנות להם את הטכנולוגיה המפותחת שהשגנו עד היום, החל מתקופת הרנסאנס.
המחיר של המידע הזה הוא קורבן אדם, בדומה לקורבן שניתן לאלים במיתולוגיות העתיקות.

האם המטרה היא להפוך את העולם למן "לול" שבו כמו שלוקחים עופות למאכל, כך יקחו בני אדם לקורבן (ההסבר המלא לשאלה למה להם להקריב אותנו נמצא בהרצאה)

האם המטרה שלהם היא לעזוב את העולם הזה ברגע שהם ישיגו את הטכנולוגיה?
האם המטרה שלהם היא לשעבד אותנו?

מה לפי דעתכם המטרה הסופית, לאן הגופים הללו חותרים?
אשמח לקרוא הסברים מפורטים
ישן 08-02-2009, 22:39

הסיבה שהם לא מיישמים כבר עכשיו את השלב הסופי:
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Uzbeki שמתחילה ב "אני רוצה לדון במטרה הסופית של..."

נובעת מהועבדה שהם עדיין לא מוכנים (לפחות ע"פ נתונים אחרונים שהצלחתי להשיג ממה שרץ עכשיו ברשת).

הם כרגע כבר נמצאים חזק בשלב האחרון, והם מריצים כל הזמן תרכישים ל"יום שאחרי".

ממה שהבנתי, הם לוקחים בחשבון את העובדה שהם צריכים לשרוד את התופת, ולכן הם עכשיו משקיעים מאמצים נרחבים מאוד על מנת לסגור את כל הפינות הללו (בונקרים תת קרקעים ענקיים, עם יכולת מחייה שלמה לאורך שנים).

כמו כן הם עובדים לא מעט על שלב החורבן - שעליו הם בעצם בונים ככלי עיקרי לדילול אוכלוסיית כדוה"א.

לצערי הרב אני לא יכול להרחיב מעבר לזה, מכיוון שאסור לדבר בפורום על חוצנים וכ'ו.

אבל חשוב שתדעו שהם לוקחים חלק רציני בכל המערכה הזו, למעשה הם אלה שעומדים מאחורי כל אותם קודקודי הNWO.

כמו כן חשוב שתדעו, שקיימים מינים וזנים שונים של חוצנים, ולמעלה מ53 תרבויות הידועות לאדם (כאלו שההינו עימם בקשר ישיר עוד מהמאה שעברה).

וחלק ניכר מאותן תרבויות דווקא בעד המין האנושי, אבל המצב בכדוה"א הוא מורכב מאוד.

והמצב ביקום עוד יותר, חשוב שתדעו שללא הגנה מסויימת של תרבות חוצנית ידידותית מאוד לבני האדם, כבר מזמן כולנו ההינו נכחדים.

ואני אפסיק פה, אני מקווה שבעתיד אוכל להרחיב בנושא.

בנתיים מי שמעוניין מוזמן להכנס לאתר:

http://www.disclosureproject.org/

"פרוייקט החשיפה", פרוייקט ענק בקנה מידה עולמי, שחברים בו מאות מדענים וחוקרים בכירים שנחשפו במהלך השנים לכל אותם ה"תיקים שחורים" שהממשלות השונות (בעיקר ארה"ב) ניסו לטייח ולהסתיר, עכשיו הם חושפים הכל.

ישן 08-02-2009, 23:34

אוקי שמע עכשו דווקא בזכות התגובה הזו עשית לי קצת סדר בראש
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "הסיבה שהם לא מיישמים כבר עכשיו את השלב הסופי:"

אני יודע שהפורום לא עוסק בחוצנים וכל אלו, אבל אם כבר העלת את הנושא אז לא יזיק להרחיב קצת כדי שנחבר כמה קצוות, אני עצמי עשיתי 1+1 עם חומר שהיה לי עד כה וחומר שרכשתי כאן

אני חוקר ומתעניין בכל מה שקשור לתופעות העב"מים והחוצנים מזה שנים רבות כבר, עוד בתור ילד זה עיניין אותי מאד.

להבדיל מאותם האנשים שטוענים שאין חיים בפלנטות אחרות אני בהחלט מאמין שיש ואני גם די בטוח שתדירות הביקורים שלהם בכדור הארץ היא די גבוהה.

בוא לא נשכח שתרבות המאיה בעצמם קיבלו תובנות ועזרה שלא ניתן להסביר אותה לתקופתם, מה שאיפיין אותם זה הפירמידות, הסגידה למה שהם כינו "אלים" הם אפילו כרחו חבלים סביב ראשייהם של התינוקות שלהם ע"מ שיקבלו את צורת הראש של ה"אלים" שלהם, גולגולות שהתגלו במהלך השנים
המחישו את זה, ציורי קיר שהתגלו אצלהם בפירמידות גם כן הסבירו תופעות של ביקורים של אלים ומתן עזרה,

לא מזמן ראיתי באחד מסרטי ה2012 ביוטיוב דיבורים על זה גם כן, ומה שמדהים בכל זה שבני המאיה ככל הנראה לא היו היחידים שזכו לביקורים ומתן העזרה הזו, גם המיצרים בתקופתם בנו פירמידות, הייתה להם טכנולוגיה מסויימת, גם אצלם התגלו ציורי קיר כאלו ואחרים שעד היום מוטלים בספק!

בשורה התחתונה, היו במהלך ההיסטוריה האנושית תופעות בלתי מוסברות, דברים שהאנושות בשלל תרבוייותה פירשה כ"אלים" או "אלוהים" יכול מאוד להיות שהיו תופעות בלתי מוסברות לאותה התקופה למחזות שהם ראו ולא הצליחו למצוא להם הסברים הגיוניים לתקופתם!
הרי אם חוצנים באו לבקר, עזרו לאנושות בראשיתה, הגיעו לביקורים מעת לעת והשגיחו, אפילו עד היום לכו תדעו כמה מתרחישי העב"מים שמתועדים יכול מאוד להיות שחלקם הגדול זה בהחלט אמיתי ולא מפוברק, למרות הקלות שבה ניתן לפברק בימינו!

אני מניח שבמהלך ההיסטוריה האנושית נשמר קשר מסויים עם אותם יהשויות חוץ ארציות, סביר מאוד להניח שהם חזרו וביקרו אותנו ע"מ להשגיח ולראות כיצד החיים ע"פ כדוה"א התפתחו, הרי עד היום אנחנו בני האדם לא ממש יודעים מה באמת קרה, מה החלת את החיים על כדור הארץ, למה החלו החיים? מי גרם לזה ולמה? ומדוע אנחנו דווקא נבחרנו לשלוט בעולם?
אז נכון שאפשר למצוא לזה אין ספור פרשנויות דתיות ומדעיות, אבל בפועל אף אחד לא באמת יודע!

מדענים יודעי דבר טוענים שמה שחיוני להתפתחות האנושית הוא התפתחות הסיבליזציה, ע"מ להגיע למצב שבו נוכל להתקיים ולחיות מחוץ לכדור הארץ נצטרך לעבור עוד כמה שלבים באבולוציה, זה כנראה גם אומר שינויים גנטיים ..

מה שהכי מפליא אותי בכל הסיפור הזה, אם באמת יש לאותם חברי הNWO ידע או קשרים עם יהשויות כאלו ואחרות, אם הם מצפים יחד ועוקבים יחד בדאגה אחר מצב כדור הארץ, מדוע לא לנסות לתקן לחנך ולהשפיע? מדוע יש צורך בשפיכת דמים של חפים מפשע ובנייהם ילדים וטף שלא זכו בכלל לחיות את חייהם..
גם רוב חברי הארגונים הסודיים שסוגדים לכל מיני אלים, בטקסים פולחניים כאלו ואחרים, חוזר אותו מאפיין של הקרבת קורבן, משהו שהיה מקובל בהרבה דתות בעבר, הקרבת קורבן לאלים - אם נצא מנקודת הנחה שהאלים אלו באמת יהשויות חוץ ארציות, מה הקורבנות האלו סימלו? לאיזו מטרה?

הרבה סרטים וסדרות הוליוודיים דיברו על כל הנושאים הללו, לאחרונה אפילו היה את הסרט "כשהעולם עמד מלכת" שגם די דומה לנושא השיחה שלנו - תקראו את התקציר או תראו את הסרט מאוד מעניין.

גם אם אניני טועה היה ב"תיקים באפלה" איזכור לנושא הזה, למרות שלא זוכר כ"כ כי הייתי צעיר,
היה שם איזה קטע שבו כיביכול החבר'ה הסודיים עשו איזשהו הסכם סודי עם חוצנים שבמסגרתו הם יאפשרו השתלטות על כדור הארץ תמורת טכנולוגיה או משהו כזה לא זוכר כ"כ, נדמה לי שאיכשהו "המעשן" היה קשור לזה (כרגיל)... אלו תסריטים שהם דיי הזויים אפילו לפורום שלנו, אבל ברמת הOPEN MIND הכל יכול להיות, אין לזלזל בשום דבר, אנחנו לא יודעים למה אנחנו חיים ולשם מה נוצרנו בכלל אז לשלול תרחישים כאלו ואחרים שנראים לנו הזויים במצב הנוכחי של הידע שיש לנו זו תהייה בורות ואטימות.

אז ראש פתוח חברים, הכל יכול להיות, אנחנו לא יודעים כלום! קצת באסה באמת שאנחנו לא יודעים כלום, זה כבר נראה לי בגלל אותם שומרי הסוד - הNWO ודומייהם, הרי אם היו מפיצים את הידע הזה אפילו במינון נמוך זה היה גורם לתושבי כדור הארץ לפקוח עיניים, לדאוג לסובבים אותם ולדאוג לסביבה. אבל ברגע שהאנושות התפתחה והונדסה להגיע למה שהיא היום ש"כסף זה הכל" ושהכל זה תמורה כנגד תמורה ושכל אחד דואג לעצמו בלבד, אז אין פלא שהעולם הגיע לאן שהוא היום, אז מה האנושות אשמה שהיא הגיעה לאן שהיא הגיעה אם החינוך שהיא קיבלה במהלך השנים היה שגוי?
נקודה למחשבה
ישן 09-02-2009, 01:27
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "הסיבה שהם לא מיישמים כבר עכשיו את השלב הסופי:"

ציטוט:
כמו כן חשוב שתדעו, שקיימים מינים וזנים שונים של חוצנים, ולמעלה מ53 תרבויות הידועות לאדם (כאלו שההינו עימם בקשר ישיר עוד מהמאה שעברה).

וחלק ניכר מאותן תרבויות דווקא בעד המין האנושי, אבל המצב בכדוה"א הוא מורכב מאוד.

והמצב ביקום עוד יותר, חשוב שתדעו שללא הגנה מסויימת של תרבות חוצנית ידידותית מאוד לבני האדם, כבר מזמן כולנו ההינו נכחדים.

אויש נו... דווקא התחלת כל כך יפה

תראה, אני מטבעי למדתי לא לשלול כלום,
אבל אחת הבעיות עם כל נושא החוצנים זה שהוא הורס לגמרי את כל האמינות
שנצברת מסוגיות אמיתיות של ה NWO, ומחזיר את כל הנושא לסוג של בדיחה הזויה.

אני לא אחד ששולל אפשרויות, בטח לא אחרי הדברים שאני למדתי ובדקתי בשנים האחרונות.
אבל כל התאוריות למינהן של חייזרים, תמיד או שהתגלו כקישקוש, או שלא ניתן להוכיח אותם באופן רציני.

לכן, אני מציע להזהר מלהכנס לבור הזה של חייזרים ושילובם בענייני חיינו בלי שאפשר לגבות את זה במשהו מוחשי.
הרי ל NWO, יש מסמכים, את הבילדרברג חשפו כבר מספר פעמים, עד שלראשונה בהיסטוריה
ועידת הבילדרברג יצאה בהודאה כתובה, שהם אכן התכנסו לשם דיונים פרטיים, אבל כל הקטע עם החייזרים, נו באמת...

עצה אישית, תצמד לעובדות שאפשר לנופף לאנשים מול הפנים
ישן 09-02-2009, 06:17

חחח לאנס, בסופו של דבר מישהו כן היה נכנס לזה חחחח
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]כמו כן חשוב שתדעו,..."

עושה רושם שזה נושא רודף נושא, הזוי ככל שיהיה כמו שכתבתי בתגובה שלי אליו עדיין אי אפשר לשלול כלום...
נכון זה פוגע באמינות של האשכול הזה שבהחלט התחיל כנושא רציני ומאד משכנע, אבל בשרשורי התתי תגובות לא יזיק אם נפליג קצת למחוזות שעלולים להשמע קצת הזויים לאחרים, מלבד העובדה
שכל האשכול הזה עדיין יראה הזוי לכל מיני אנשים "רדומים" שיבואו בגישה של אנטי.

לגבי נושא החייזרים \ חוצנים \ יהשויות שונות ומשונות - כנראה שקטונו כולנו כאן להכריע את זה אמיתי או לא לגבי הקשרים עם NWO או מעט מהם...

זה דברים שלא תוכל להוכיח גם אם היו אמיתיים היית נתקל בפלטנתר כי גם החברה הונדסה שלא להאמין בכך וגם כי אלו מלמעלה היו עושים כל מאמץ שברשותם ע"מ להוריד מזה אנשים פשוטים והזויים כמו כל הקונספירטורים למינייהם...

אז מה נותר לנו לעשות? להאחז בעובדות? משתדלים
אני אישית לא שולל כלום, אפילו דברים מסטיים שפעם ישר הייתי שולל..
ישן 09-02-2009, 01:52
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Uzbeki שמתחילה ב "אטלנטיס, אתה מדבר ברמזים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Uzbeki
אטלנטיס, אתה מדבר ברמזים ובחצאי משפטים, קשה להבין אותך.
מי אוסר עליך לדבר על חייזרים?

אני מנחש שהוא מתכוון לסעיף בתקנון הפורום שמבהיר שדיונים על חייזרים לא שייכים לכאן,
אלא שלסעיף יש סייג שאומר "למעט בהקשר של "תאוריות קשר".
כלומר, אם מדובר בקנונייה שבה מעורבים בעלי כח וחייזרים, אז אפשר לדון בתאוריה שכזו,
ובתנאי כמובן שיש סימוכין לדברים - או במילים אחרות, שיש לכותב עם מה לבוא לשולחן.

יש הרבה מרצים כריזמטיים שמדברים על הרבה דברים, ובצורה מאוד משכנעת,
דבר שמסית הרבה אנשים טובים מהצורך להתמקד בדברים מוכחים ומאומתים, או לכל הפחות בעלי סימוכין ברור.

לכן, תנאי בסיס לתאוריות שמוצגות בפורום, זה לגבות אותן במשהו שיש לו אחיזה במציאות,
משהו שאפשר לאמת, לבדוק ולהוכיח - גם אם לא באופן מוחלט, אז לפחות באופן סביר...
ישן 09-02-2009, 07:12
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06

אני מצטער שאני לוקח הפעם את הצד הסקפטי של המפה, אבל יצא לי לראות לא מעט הרצאות ביו טיוב הדומות להרצאה הזו של דיגל.
המשותף בכולם הוא שהם מדברים על ערים תת קרקעיות, קשרים עם חייזרים, טכנולוגיה חייזרית, וירוסים מהונדסים ועוד כיד הדמיון הטובה. לכל המרצים הללו יש תמיד מקורות סודיים שסיפרו להם כך וכך וגילו להם סודות שסרטי מדע בדיוני מחווירים לעומתם.
אבל
....יש משהו נוסף המשותף לכל המרצים האלה. הם באים עם אפס (0) הוכחות! כלום, גורנישט!

ניקח לדוגמא את הישויות הסיליקוניות שהוא מדבר עליהם הבאות בצורה של ננו חלקיקים. מה יותר פשוט מלקחת דגימה של אותו חומר סיליקוני ולהראות לנו תמונה שלו תחת מיקרוסקופ אלקטרוני?

ומה עם ניבירו (פלנט - X) המפורסם שהוא מזכיר בהרצאה? איך זה לעזאזל שיש לנו טלסקופים (בתחומי קרינה שונים) הרואים עד קצה הייקום וזמן הבריאה ולא מצליחים להביא תמונה אחת של הכוכב הזה? גם לא חייבים תמונה. אפשר לגלות פלנטות ע"י האנומליות שהן משרות על סביבתן. איפה ההוכחות?

שוב, אני לא מתפלא שיש קשר בין האנשים האלה לאלכס ג'ונס. לפעמים נראה לי שמדובר בחבורת ילדים המפרים אחד את השני. אחד זורק הערה לאוויר, השני הופך את זה לתיאוריה, השלישי כבר הפך את זה לעובדה מבוססת.

אגב, שמתם לב שהוא כל הזמן חוזר על "תרכשו את הDVD שלי" ? זו תופעה החוזרת על עצמה בכל ההרצאות של 9.11 וחבורת TRUTH MOVEMENT....ותחשבו על זה.

ודבר אחרון לגבי חוק הזהב (או יחס הזהב או יחס השלישים). זהו "סוד" ישן של ציירים שאח"כ יושם ע"י צלמים ארכיטקטים ועוד, וכנראה היה ידוע כבר לקדמונים. זהו פירוש מתמטי למה שהמוח שלנו מפרש כ"נעים לעין". מכאן ועד להפוך את זה לכלי ניבוי עפ"י תאריכים משול בעיניי לגימטריה, צופן התנ"ך ונוסטרדמוס.
לא מאמינים לי? אני מכריז בזאת שבעשור הקרוב תהייה התפרצות הר געש, תפרוץ מלחמה, ויהיו ערים ראשיות בעולם שיוצפו בגלל גשמים חזקים ונהרות שיעלו על גדותיהם.

ישן 09-02-2009, 08:01

אין הוכחות?
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "אני מצטער שאני לוקח הפעם את..."

אז זהו, שיש המון המון הוכחות.

אוליי ספציפית בהרצאה של ד"ר דיגל לא הוצגו הוכחות, אבל בהרצאות אחרות הוצגו יותר מהוכחות.

לדוגמא במסיבת העיתונאים של חברי ארגון החשיפה, הוצגו צילומים,וקטעי וידאו ושמע מסווגים שעד היום לא ניתן הסבר עליהם (לפחות ע"פ הקהילה הסקפטית).

רוצה עוד יותר הוכחות?
תצפה בהרצאה של פיל שניידר, במהלכה ובסופה הוא מציג לא מעט דברים מענינים (מיותר לציין שמספר חודשים לאחר אותה הרצאה הוא חוסל בביתו).

וזה רק חלק קטן מאוד,

זה בסדר גמור להיות סקפטי, ולא להאמין לכל דבר, אבל חשוב לפעמים גם לשמור על ראש פתוח, ולדעת איך לקבל ולבדוק דברים.

אגב בנוגע לDVD של ד"ר דיגל, אם ההית בודק קצת את העניין ההית מגלה שהוא מוכר אותו במחיר עלות (פחות מ3 $), והוא אפילו ממליץ לכל קונה לשכפל את הדיסק כמה שיותר פעמים ולהפיץ (זו השאיפה של דיגל, שהמידע שלו יופץ כמה שיותר).

ישן 09-02-2009, 09:07
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "אין הוכחות?"

אני מכיר את פיל שניידר (שכבר הוזכר בפורום). חוץ מפיסות המתכת הוא לא הביא שום הוכחה לסיפוריו המופלאים. את פיסות המתכת הוא לא נתן לאיש לבדיקה מעבדתית, כך שהוא רצה שנסתפק בדבריו שלו כהוכחה. אותי זה רחוק מלספק. ואני לא חושב שמישהו מהמכירים אותי בפורום יגיד שאני לא שומר על ראש פתוח. אבל ראש פתוח והגיון בריא לחוד, והוכחות לחוד.

פרוייקט החשיפה (disclosure project), עד כמה שאני מכיר אותו, מדבר על הסתרת הממשלות (בעיקר נאסא וארה"ב) את קיומם של חייזרים והקשרים איתם. מכאן ועד לכל הנושאים שדיגל מדבר עליהם, הדרך רחוקה. אלא אם כן יש חומר אחר שלא ראיתי ואשמח אם תפנה אותי למקורות. מבטיח לעיין בהם בראש פתוח ובהקשבה מלאה.
אגב, אני לא יודע עד כמה כמה עקבת אחרי הפורום, אבל כבר אמרתי לפני חודשים ארוכים שאני מאמין בקיומם של חייזרים ובכך שמתקיימים פרוייקטים סודיים המנצלים טכנולוגיות חוצניות. אבל כאמור - זו אמונתי. אין לי שום הוכחה לכך ועד היום לא ראיתי שמישהו הביא הוכחה מוחלטת כזו או אחרת.

וכמו שכתבתי לא מזמן. אלכס ג'ונס וחבריו מתפרנסים מזריעת פאניקה בציבור. לולא הקונספירציות שהם מביאים חדשות לבקרים, לא הייתה לו ולהם יכולת קיום. ככה שאני ספקן מארץ הספקנים כשאני שומע משהו או מישהו הקשורים לאלכס ג'ונס.

נערך לאחרונה ע"י Pilon בתאריך 09-02-2009 בשעה 09:10.
ישן 09-02-2009, 10:04

החברים בפרוייקט החשיפה,
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "אני מכיר את פיל שניידר (שכבר..."

הם אנשי צבא בכירים, מדענים, וחוקרים שנחשפו במשך שנים לכל נושא העבמי"ם וחוצנים.

אתה מתפלא שאין ראיות אשר מוצגות באופן פומבי, אז כן יש ראיות, והם כן הוצגו באופן פומבי, ועליך גם להבין שלארגונים החשאיים השונים יש יכולת להשיג מה שהם רוצים, ולחסל את מי שהם רוצים.

לכן אתה לא צריך להיות מופתע מעצם העובדה שבודדים מאוד האנשים שמציגים ראיות (ומצליחים לשרוד אח"כ).

גם בישראל קיים מנגנון פיקוח מחמיר מאוד, זוכר את התקרית של החוצן מאחיהוד?
שבעיתונות אמרו שמדובר בשלייה של פרה?

אז זהו, שלאחר בדיקות מעבדה של פרופסור היס (אבו כביר), הוא צין כי החומר שנלקח מאותה זירה איננו ידוע, או מוכר.

כנ"ל כל אותם "גבישי סיליקון" שנמצאו.

הרשת מוצפת בסיפורים כאלו, רק צריך לדעת איפה לחפש, וכמובן המון סובלנות.

נערך לאחרונה ע"י AtlantisNumenor בתאריך 09-02-2009 בשעה 10:08.
ישן 17-02-2009, 15:19

את זה באופן אישי לא חקרתי,
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "שאלה קטנה איך (אם בכלל)..."

אם כי יצא לי להחשף ללא מעט סמלים של "הבונים החופשיים" אשר מתקשרים לציונות וארץ ישראל.

לדעתי אחד הבולטים הוא בית המשפט בירושלים (מספר המדרגות, סמל הבונים החופשים, והפירמידה שבגג), יש פה שירשור שלם בפורום ואפשר להסתכל בתמונות.

אני מניח שקיים קשר בין הנהגת הNWO למנהיגי העם היהודי.

אגב אל תשכחו שבאנדרטת NWO (שגם יש עליו אשכול), מופיע קיר שלם רק בשפה העברית, אז סביר מאוד להניח שקיים קשר.

בנוגע למדינות ערב:

כל מה שהן שולטות עליו זה חול, אין להם כלום בידים, ארה"ב שולטת כמעט על הכל, והם מתחלקים בשלל עם הרוסים.

תסתכל על ערב הסעודית,איראן,עיראק,נסיכויות וכ'ו, אוליי על הנייר יש להם משאבי טבע רבים (כמויות נפט רבות), אבל בתכלס הן מדינות פרמיטיביות, בלי צבא מודרני, ושיטת משטר דיקטטורית שמתאימה לעידן הקודם.

מי שהכי נהנה מהנפט שלהם הם האמריקאים, (ושאר מדינות העולם המערבי).

ישן 23-03-2009, 17:55
  ואלה ואלה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.09
גם אני פה..

אז נחמד כל הדיונים האלה..נתחיל בזה שיש לי גוש סיליקון אחד מאתר נחיתת עבם או משהו כזה ותדעו שלא נתקלתי במשהו כזה מעולם.
פיל שניידר היה אדם מאד רציני ומוערך עד שהפך עורו ויצא נגד הממסד לטובתנו כמובן..
דר דיגל גאון מטורף שיודע המון דברים ואפשר גם לראות שהוא הושפע מה- dark force וחבל אבל הוא חזק והוא לטובתנו ובזכותו נכנסתי לעולם האמת המוסתרת הזו ואני מאד מודה על כך.
בנוסף..len horowitz מדהים במידע שהוא נותן..אפשר לראות ולשמוע ביוטיוב..הוא זה שחקר את פרשיית האנתרקס מטעם הממשל עד שהוא גילה שהממשל עצמו היה אחראי לאנתרקס..ויש עליו..
הוא בעניין דנא ותדרים וקצת קבלה וכן..גם חייזרים.
מיקל טסריון שמדבר על אטלנטיס אך גם הרבה על סמלים מתייחס לעולם הדמיון..כמו פיות וגמדים ושרי הטבעות למיניהן ומתחיל משהו שחייבים לקחת ברצינות..מה אם..?
מה אם כל הדמיון שלנו..כל מה שמופיע או יכול להופיע בדמיון או בחלומות או בהזיות הוא אמת?
אמת בעבר..אמת בהווה או בעתיד..וכל הדמיון-זכרון הזה נשמר לנו בבלוטת האיצטרובל..
הרי זאת הבלוטה..הבלוטה.. ולא זאת בין הרגליים..אולי בגלל ובזכות האיצטרובל אנחנו פה..
אז אם נניח לרגע שהכל יכול להתקיים..כל הסרטים..הספרים..ותאוריות הקשר למיניהן אמיתיות..בזמן זה או אחר אז נוצרת נקודת התייחסות שונה לגמרי..
בדומה לקודקס אלימנטריוס..הכל מותר חוץ ממה שאסור..או הכל אסור חוץ ממה שמותר..
אז בואו נגיד לרגע במקום שהכל לא נכון חוץ ממה שהוכחנו כנכון..שהכל נכון חוץ ממה שהוכח כלא נכון..נא להשאיר ראש פתוח..כי ברגע שהכל נכון..אפילו שאין ממש הוכחות..דברים מתחילים להסתדר בתמונה הגדולה..
ובכלל..למדנו להאמין לתקשורת ועכשיו למדנו לא להאמין לתקשורת..אז נא להפוך פרדיגמות בכל תחום שאפשר..טוב..אני מתחיל לאבד את זה..אבל חובה להקשיב ל len horowitz ואגב הקשר בין אילומינטי והסדר העולמי החדש למדינת היהודים קיים..חמקמק..אך קיים..ואלה
ישן 23-03-2009, 20:45

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ואלה שמתחילה ב "גם אני פה.."

מה זה נכון ומה זה לא נכון?
המושגים האלו הוגדרו לפי תכתיבי החברה, אך מי אמר שתכתיבי החברה הם הנכונים? אני אמנם מאמין בפסיכולוגיה ומתעניין
בחקר המוח האנושי וכן יש איזשהו בסיסי של היגיון שאמור לשמור על האדם מאוזן בין המציאות לבין הדימיון שלו, אך עדיין מי אנחנו
שנקבע מה אמיתי, מה נכון ומה לא? לגבי כל מה שהזכרת לגבי הבלוטה, לך תדע אולי כמו שהיה את הסדרה סליידרס,
אז אולי יש ביקום מספר יקומים מקבילים, מימדים , זמנים ומה לא, לך תדע אולי ביקום מקביל אחד העולם כולו פרימיטיבי והאנושות
לא מפותחת, אולי ביקום מקביל אחר העולם מאוד מתקדם וחצי רובוטי, אולי ביקום אחר העולם הוא כמו בעולם הפנטסיות - שר הטבעות?
לך תדע אם כן או לא.. אי אפשר לדעת, זה שהאבולוציה בעולם שאנו חיים בו הגיעה לאן שהגיעה לא אומר כלום! נכון אנחנו נמצאים
כרגע בתקופה הכי טובה והכי נוחה מבחינת האנשות בכל מה שקשור לחופש מידע, חופש וחירות, נוחות טכנולוגית ואורך חיים (למי שמפקיד)
אבל מי אמר שמשהו טוב נמשך לעד? העולם מונע לפי בצע הכסף, אנשים מטבעם מעדיפים להיות רעים ובמקום לבנות ולהתקדם מעדיפים להרוס
ולהחריב, מה שנקרא צעד קדימה ושניים לאחור! זה עצוב אבל זה ממש ככה כי העולם מונע ומנוהל ע"י קבוצות קטנות עם כסף ועוצמה!
העולם הוא מגרש המשחקים שלהם, כאשר החברה הכללית מהונדסת ללכת כעיוורים ולא לשאול שאלות יותר מדי מציקות - כי הסקרנות הרגה את החתול!
ככה כל אילי ההון, אנשי הכתות הסודיות וכל שאר המשועמים המבוגרים שזמנם חלף אך מה לעשות בזכות ההון והעוצמה שלהם הם עדיין מרשים לעצמם
בשיא חוצפתם לשחק בחייהם של מיליארדי אנשים ע"פ הפלאנטה במקום לדאוג לשיקום, לחינוך ולתברואה הם שומרים את הכסף לעצמם כדי לקדם את
האג'נדה שלהם וכדי להביא את העולם למשהו שנראה להם טוב (אך מה הוא טוב בעצם?) ולמה הם חושבים שמה שהם רואים כמשהו טוב באמת יהיה
טוב לכל האוכלוסיה בעולם? כמו נניח הוספת פלואור למי השתיה, הוספת אספרטם למאכלים מתוקים, זיהום האוויר, אנטנות סלולריות וכו'...
אבל עובדה זה מכניס להם כסף, העדר הולך אחרייהם כעיוור והם את שלהם עושים ומתעשרים! בסוף עוד משיעמום הם מארגנים מלחמה אמיתית
כי מה לעשות משחקי מלחמה מדומים לא מספקים אותם, שח-מט? צוללות? משחקי מחשב? לא בשבילם.. הם רוצים את הדבר האמיתי!

אז מה זה נכון ומה זה לא נכון? מה שיכתיבו לחברה המטומטמת ושטופת המוח לחשוב! כמו שבתקופת הכניסה הייתה חשיבה מסויימת והנדסה חברתית,
כמו שבתקופת רומא, בתקופת מצרים וכו'... כך גם היום! שום דבר לא השתנה, מה שחשוב שנבין, הזמן לא משנה, משנה רק החיים!
לכן חשוב למען עתיד האנושות כולה להפיץ את המידע ולפקוח לאנשים את העיניים, זה שרובם מעדיפים להתעלם ולהשאיר את המשחקים האמיתיים
לאנשים שמתעסקים בהם (פוליטיקאים, מדענים ואנשי סוד כאלו ואחרים) זו כבר בעיה שנוצרה אך ניתנת לשינוי! אני מאמין שהאנושות הייתה מגיעה
הרבה יותר רחוק אם כולם היו מקדישים את הזמן למטרת האנושות כולה ולא מתעסקים בשטויות כמו היום... כוורת דבורים זו הוכחה שזה אפשרי
עד כמה זה היה מתאים לאנושות? לא נדע כנראה אף פעם.
ישן 23-03-2009, 22:04
  ואלה ואלה אינו מחובר  

מה נכון ומה לא..?
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "מה זה נכון ומה זה לא..."

מי יודע..בטח לא אני.. אבל ציינת את זה..החיים..ומה שאנו יכולים לדעת זה העכשיו..וגם את זה אנחנו בקושי יודעים..אגב..בלוטת האיצטרובל מופיעה בציורים בהרבה מקומות מהרבה תרבויות..אם לומדים מה היא עושה..רואים שיש בה משהו אחר..אבל עבורי הרבה דברים קשורים..מדען אוחז בקצה אחד של החבל נניח דנא..ובקצה השני אוחז מתקשר שמגיע להרבה מידע רק דרך תקשור ושניהם מגיעים לאותו המידע..תוך ידיעה שמישהו הסתיר אותו במשך שנים..זה קורה הרבה ב-10 שנים האחרונות עם האינטרנט..הרבה הצלבת מידע..של אנשים לעניין..כאלה עם הוכחות..עם ניירות..עם נסיון רב בתחומם שיוצאים ואומרים דברים אחרים ורק זה לכשעצמו צריך להדליק לנו נורות אדומות ולגרום לנו להקשיב..
עבורי הכל קשור..גם אם אני לא רואה את הקשר כרגע..הכל קשור..singularity..אנונקי..איצטרובל..אספרטן..אילומ ינטי..ועוד, פשוט קשה לראות את זה אבל אם נהיה מספיק מסה קריטית של מידע..הוא יהפוך לידע..לאמת שעל פיה נוכל לפעול ולתקן..טוב אולי..אתה יודע..מנסה להיות חיובי כי זי מטורף מה שקורה בעולם..ואגב אין מצב שהכל נעשה רק בשביל כסף(סתם הערת אגב כזאת)..טוב..הכל סבבה..ואלה
ישן 24-03-2009, 21:43

שמע אני מסכים איתך אחינו
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ואלה שמתחילה ב "מה נכון ומה לא..?"

פעם לא האמנתי ולא השארתי הרבה מקום למיסטיקה, חשבתי והייתי משוכנע שרובם שרלטנים, אפילו שיש לי חבר טוב שהוא מסטיקן והכל,
עדיין לא התייחסתי אליו ברצינות , למרות שנתתי לו את הכבוד הראוי לו.

אבל עם הזמן הבנתי שיש בעולם הזה דברים שהם מעבר למה שהעין האנושית מסוגלת לראות, מעבר למה שאנחנו מסוגלים להרגיש, לחוש...
אנחנו אמנם יצורים מדהימים מאוד והמוח שלנו עדיין בגדר תעלומה גדולה, אבל אנחנו עדיין פרימיטיביים
ביחס לטכנולוגיה שפיתחנו עם שנות קיומנו! אז אולי אתה צודק, אולי לא הכל למען בצע הכסף,
אולי יש גופים ושומרי סוד כאלו ואחרים שעושים את זה בשביל אנרגיות או קשרים עם יצורים חוץ ארציים
או ישויות תבונתיות אחרות, אבל הכסף הוא בהחלט האמצעי הכי עוצמתי שעומד לרשותם ע"מ לקדם
את מהלכייהם הטובים או הזדוניים ככל שיהיו, מי יודע מה הם יודעים ולאיזו מטרה הם משתמשים במה שהם
יודעים? אולי טובת העולם וטובת האנושות זה לא מה שמניע אותם? מדובר באנשים עם עוצמה שקשה לתאר,
הידע שיש להם בלתי ניתן לתיאור, הם חוקרים בכל המישורים בין אם זה מדענים, מיסטיקנים, אנשי דת והכל.
כך צריכים לנהוג גם אנחנו, אסור לשלול כלום! הכל קשור בהכל, אם אתה חוקר משהו ולא בודק את כל המישורים
אז לא עשית בזה כלום! רק חבל שהחברה מהונדסת כך שמדענים סותרים אנשי דת ומיסטיקנים ולהפך!
קח לדוגמא את סטיבן הוקינג - הבנאדם גאון, מבין עיניין אבל מסרב להאמין בעל טבעי, הוא להוט להוכיח שאין אלוהים!
זו טעות לדעתי גם אם אתה מדען, אתאיסט ולא מאמין בכלום, עדיין אסור לשלול, כי דוקא כמדען אמור להיות לך ראש
מספיק נייטרלי כדי לחשוב מחוץ לקופסא ולהגיד ואלה יכול להיות שאלוהים זה לא באמת איזה איש בגלימה לבנה שיושב על עננים,
יכול להיות שזוהי ישות מסויימת שבאמת היה לה יד בבריאת העולם או לפחות בקידום האנושות ובמתן עזרה לה..
זה שהקדמונים ואבותינו פרשו הכל כ"אלים" זה משהו שהיה נראה להם נכון לתקופה שלהם, דברים כאלה
אסור לשלול, עד היום אין לנו מושג חד משמעי מה הכוונה בתנך ב"מרכבות אש" אולי מדובר בעב"מ?
אי אפשר לדעת לכן אי אפשר ואסור לשלול!

כנראה שהכל קשור בהכל, אולי יש דברים שמעולם לא נועדנו לדעת.. כמו לפתח את המוח האנושי
לנצל יותר מהמוח מאשר 3-10 אחוז שאנו מנצלים כרגע.. לכו תדעו אולי עם 50% פלוס האדם יוכל
לשלוט בעל טבעי? חחח הכל אפשרי!
צריך לשמור על היגיון כן זה נכון, אבל חשוב לשמור על ראש פתוח גם כן!

נערך לאחרונה ע"י iceman4ever בתאריך 24-03-2009 בשעה 21:46.
ישן 24-03-2009, 03:04
  mi luni um mi luni um אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.09
חרטה?!?!?!
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ואלה שמתחילה ב "הסוד הוא חרתה..כמו הנבואה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ואלה
הסוד הוא חרתה..כמו הנבואה השמימית..וכן יש מצב שהוא יצא בשביל לזיין לנו ת"מוח

שמע ידידי אני באמת לא מבין על סמך איזה מידע אתה אומר שהסוד זה חרטה וגם כל ענייני הנבואה השמיימית ?! אלו דברים אמיתים הסוד והקבלה זה בדיוק אותו דבר ושלא תבין אני לא דתי פשוט כמו ש"ואלה" אמר צריך להתסכל על כל החלקים בפזל כולל על הדת ,האיצטרובל,לאמוריה,אטלנטיס, חייזרים ,מתקשרים וכו וכו וכו....
ושוב בקשר של הסוד והנבואה השמיימית יש ניסויים שערכו על הדברים האלה והמדע התחיל להבין אותם כאשר נחשפנו לתורת הקוונטים .
אם אתה מתעניין באמת אז אתה אמור לפתוח את הראש שלך להכל ... כי כמו שראית יש לנו עולם מטורף והזוי ....
ואני רק יוסיף דבר קטן בקשר לכל עניין הפיות והדרקונים הכל בא מהמימד הרביעי לשם אנו מגיעים בחלומות שלנו וכשאנו מתים ..אבל זה כבר נושא ענק בפני עצמו.
LOVE N LIGHT
ישן 27-03-2009, 12:57

מייקל טסאריון,
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "[QUOTE] ושוב בקשר של הסוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
התחיל כבר חופש פסח?

אומר המון דברים מורכבים, לאדם רגיל קשה לעכל את מה שהוא אומר,

כל מה שטסאריון אומר על אטלנטיס, ולמוריה הוא נכון.

אגב דיברנו על שר הטבעות?

מה עם אנטים? (אנשי עץ), לדעתך הם קיימים בעולם?

ישן 24-03-2009, 01:24
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
דבר אחד אני לא מבין

קודם כל הדיון מצוין הרבה זמן לא הייתי פעיל בפורום חזרתי .

ועכשיו סוג של שאלה.

הקבוצה שמנהלת את כדור הארץ שלנו הם אנשים סופר עשירים, מדענים,פוליטקאים ואנשי שומרי סוד ויודעי דבר .אתם מדברים על אלפים או עשרות אלפי אנשים שומרי סוד ובעלי השפעה על כל האנושות .
ממיד של תיאום בן גוף כל כך גדול קשה ומסורבל וסביר להניח כי כולנו בני אדם שיהיה מחלוקות רבות ב'אירגון' .

עכשיו אנחנו חברי הפורום שמגיבים כאן ברובנו לא אנשים טיפשים ויש כאן בפורום הזה דוקטורים ואולי פרופסורים בתחומים שונים.יתכן וכל הפוליטקאים פרופסורים ומליארדראים מוכנים להיכנס לתוך ה'אירגון' למה לא קם הבנאדם שאומר הציעו לי להצטרף אליהם ?.. למה לא קם הדוקטור המלומד בתחום מסוים שירגל שם לטובת כלל האוכולוסיה על האירגון הזה ..?..

לדעתי קבוצה כלל עולמית בעלת אינטרסים משותפים לא יכול להתקיים בעולם .
דת,צבע,שפה הם רק חלק קטן מהשוני ...

חשוב לציין אני לא שולל ופתוח לשמוע אבל זה דבר שקשה לי לתפוס בואו תנסו לעזור לי ..

נערך לאחרונה ע"י mikiller בתאריך 24-03-2009 בשעה 01:26.
ישן 24-03-2009, 09:57
  ואלה ואלה אינו מחובר  

קודם כל..
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "דבר אחד אני לא מבין"

"הסוד" הוא חרתה ולא חרטה והתכוונתח ברמת הסרט לא ברמת המציאות..מכניקת קוונטים עובדת(להבדיל-what the bleep do we know-אחלה סרט)..
דבר שני..פגשתי אנשים מארצות אחרות-שני אנשים ליתר דיוק- שהוצע להם להצטרף לאילומינטי..שניהם סירבו..ושניהם חוקרים את הדברים האלו בדיוק..שניהם מאמינים בהרבה דברים שמדוברים כאן.
שלישית- צריך להבין שאותם אנשים שפועלים מאחורי הקלעים הם כמו אחוזי דיבוק(שדים,אנרגיות וכו) ואני עובר לנושא היסטורי עכשיו..
נדמיין לרגע שלפני אלפי שנים היו כאן כוחות(שהם לא חייזרים נניח כדי לא לגלוש לחייזרים-אבל כוחות), אנרגיות שפועלות את פועלן על בני האדם..אפילו בתורה מוזכר שאלוהים נלחת באלים אחרים(בעל. עשתורת ועוד)..מי הם היו אני לא יודע אבל כוחות חזקים..אנרגיות מספיק חזקות שאנשים יאמינו בהם ויתנו להם מכוחם(בצורת אמונה וסגידה,הקרבת קורבנות וכו)..אז אלוהים ניצח בקרב..אז..מזמן..
אם נתחשב בכך שאין באמת מוות..רק שינוי מימדי..או אנרגטי..או מעבר..אפשר להניח לרגע שאותם כוחות לא נעלמו..נחלשו אבל לא נעלמו..עם השנים כוחם גבר..הם התחילו להשפיע שוב על בני האדם(גם אם זה נשמע הזוי- סעו עם זה לרגע)..ובני האדם שהושפעו מהם לימדו את ילדיהם ואת הדורות הבאים..אותם כוחות רק הלכו והתחזקו בשנים האחרונות עד שבלי שנשים לב הם שוב כאן במלוא הדרם עם שליטה(גם פיזית ובעיקר מנטלית, הטריק הכי גדול של השטן הוא לשכנע שהוא לא קיים)..האור והחושך נפגשים שוב ושוב..אין כאן עובדות מדעיות לראש ראציונלי אך יש כאן common . sense ואכן עלינו לפתוח את הלב..לעבוד עם הלב..אינטואיציה..ואהבה..
גם מדענים מצויינים בתחומי ה דנא או קוונטים וכו מדברים היום על אינטיליגנציה שנמצאת בכל גרגר בכל אטום בכל חלקיק אוויר..ואותה אינטיליגנציה היא הבורא..לא ישו ולא אברהם ולא כל מושא סגידה אחר..השאמאנס בדרום אמריקה ניזונו מקשר ישיר עם הטבע..דרך סמים ודרך האיצטרובל..היום לא נשארו רבים מהם(בגלל האדם הלבן שבראש הפירמידה)..וזה נכון גם לגבי אפריקה..וטיבט..מקומות ששמרו ידע עתיק הולכים ונעלמים לנגד עינינו..המלחמה היא רוחנית...הפיזי נראה לעין..תאוריית הקשר מוסתרת אך את המלחמה הרוחנית קשה מאד לראות ולתפוס..ככל שנהיה יותר זומבי(פלואור..כלור..אספרטין..ריטאלין..+שינויים ב דנא)..כך יותר קל להשפיע עלינו רוחנית..ואם בחיים האלו היינו זומבים והשפענו מהכוחות הפחות טובים יש סיכוי שניוולד לאותו המקום בחיים הבאים.
הכח שלנו נובע מהיותנו רבים(כולנו אחד אך מופרדים עדיין)..ולכן דילול אוכלוסייה..הכח שלנו נובע גם מבלוטת האיצטרובל..ומהנשמה..מהניצוץ האלוהי הזה שעושה אותנו תבוניים ואחד שלם..כרבים אחנו מאד יצירתיים וכאחד אנחנו מאד חזקים.
לחדור לארגון זה או אחר היא דרך יצירתית אחת שכבר חשבתי עליה..אבל גם "הם"..יותר עדיף לחזק את שורותינו עם עבודה רוחנית נכונה..להשקיע את האנרגייה שלנו במקומות נכונים..להפסיק לקחת חלק במטריקס..לא לשחק את המשחק "שלהם"..של כח וכסף ובצע ופורנו ומלחמה..להתחיל לעלות מצקרות נמוכות לגבוהות..להתחיל לראות צורות גיאומטריות משוכללות(מעל למשולש ריבוע ומחומש ולעלו למשושה מתומן וכו)
הכל פנים לאותו הדבר..צבעים..תדרים..צורות..מחשבות..עלינו להשתדרג בכוחות עצמנו קודם ואז אין "להם כח עלינו"
טוב..אני ארגע עכשיו..תודה על האפשרות להוציא דברים..ואלה
ישן 24-03-2009, 13:53
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי ואלה שמתחילה ב "קודם כל.."

ציטוט:
מכניקת קוונטים עובדת(להבדיל-what the bleep do we know-אחלה סרט)

אמרתי למעלה, גם בקשר לסרט בליפ, וגם ב"סוד" כל אותם מבלבלי מוח רוחניים מנסים לקשור פיזיקה קוונטית ומונחי אנרגיה פיזיקליים ומונחים רוחניים.

שים לב, הפעם מודגש, כי נראה שלא רואים טוב : אין קשר בין פיזיקה קוונטית לכדורסל.
אין קשר בין התנהגות האור לבין הפקודות שהמוח שלך שולח.

שני הסרטים הללו מלאים בחורים, חצאי אמיתות, הרבה פעמים עיוות של הפיזיקה (נוריד את הכובע, בחלק מהמקרים הם מציגים דברים די יפה) ונסיונות לקשור תהליכים קוונטים בתהליכים נורמליים לחלוטין.

נ.ב.
ישנם עוד סימני פיסוק חוץ משתי נקודות. כמו גם שימוש בפסקאות, זה יקל לקרוא את מה שאתה כותב.

נ.ב.ב
אני היחיד ששם לב שבליל ההבלים מתחיל לגדול בפורום הזה?

ישן 24-03-2009, 14:18
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי ואלה שמתחילה ב "קודם כל.."

ואלה,

פורום תאוריות קשר (אם אני מבין נכון את לאנס) נועד להציג לציבור מקרים ותאוריות שהוא אינו פוגש בהן ביום יום אך הכול תחת עין סקפטית בוחנת ומפקחת שתסנן את התאוריות. מה שאתה מציג כאן, ואני מתנצל מראש אם זה יפגע בך, הוא הבל הבלים ברמה שלא ראיתי מאז כניסתי לאתר הזה.
אכן, אולי בשבילך מדובר באמת עליונה אך כל עוד זה לא עולה בקנה אחד עם תקנון הפורום (בפוסט שלך יש הפרה של האיסור על הכללת העל טבעי שלא בהקשר לטיוח ממשלתי) או עם איזו רמה סבירה של אמינות, אני נאלץ להזהיר אותך לפני שצעדים חמורים יותר יכנסו לפעולה.

נ.ב- באמת יוערך אם אתה תעשה שימוש בעוד כמה סימני פיסוק חוץ מנקודה, כך שיהיה קל יותר לקרוא את ההודעות שלך.

ישן 26-03-2009, 01:02
  ואלה ואלה אינו מחובר  

ןאלה..
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "ואלה, פורום תאוריות קשר (אם..."

אז קראתי קצת והיה מעניין, הנה פסיק בשבילכם ואני חייב להתנצל כי אני לא רגיל לכתוב במקלדת עברית אז אני אשתדל יותר.
מה שקראתי לא היה חדש לי אך התפלאתי לראות שגם שם מדובר על חוצנים (אבל לא נזכיר אותם).
הנה שני לינקים :אחד של ד"ר דיגל מסוף 2008 והיא קצת שונה מהגרנדה פורום המקורי (וקצרה יותר).
של project camelot

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

השני ראיון רדיו קצר מלפני שבוע בערך עם דיויד וילקוק.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

אני מקווה שזה עובד..נראה לי לפעמים שעל מנת לפתוח את הראש באמת, צריך לא להסמך רק על דברים מוכחים. לפעמים זה רק ענין של זמן עד שמשהו מוכח.אני לא קופרניקוס אבל פעם חשבו שהעולם שטוח וכו, והרבה חוקים הם לפעמים נטל !
ואני לא רוצה להישמע רגשני או משהו אבל הרבה זמן לא שוחחתי עם בעלי אותו הענין..במיוחד לא בישראל, אז זה קצת חדש לי.
על כל פנים שתבוא ברכה על כולנו.

נ.ב. - מה אתם חושבים על מצב המים וקונספירציה ? למישהו יש ראיות על כך שמייבשים אותנו במזיד ?
ישן 26-03-2009, 09:16
  ואלה ואלה אינו מחובר  

כן,נראה לי
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "[QUOTE]אחד של ד"ר..."

שללו לו את הרשיון או משהו כזה, אבל אם עוזרת הבית שלך היתה מתחילה ללכלך עליך האם היית מעסיק אותה עדיין?
ד"ד דיגל קצת מטורף אני מודה אבל מידע שהוא נתן הוצלב עם מקורות שונים עם אנשים אחרים (project camelot) , וניתן לראות לפחות בראיון האחרון שיש מצב שכוחות הרשע ניסו לגייס אותו, תראה את ההשפעה וזה גם עונה על העניין של מרגלים ב"תוכם". זה לא קל להיות בתוך ארגון זדוני זה או אחר, לרגל אחריהם ולהישאר שפוי.
וילקוק הוא בסה"כ בסדר ולטובתנו, האם הקשבת לראיון עד הסוף?
בעיקר וילקוק מתעסק עם השפעת התודעה- מדיטציה על הסובב אותנו ועד שלא ניסינו את זה,זה לא פיייר לשפוט.אף אחד לא יודע הכל אבל מאז שיש אינטרנט אפשר וצריך להצליב כמה שיותר מידע.זו חובתנו וזכותנו בחיפוש אחר האמת או שברי אמיתות.
לא מכיר ממש את הניסויים בשדות טורציה, אבל צריך להשאיר מקום לספק לשני הצדדים.
יאלה יש לי טלפון מחו"ל..
ישן 24-03-2009, 22:00

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "דבר אחד אני לא מבין"

אז אתה צריך לדעת שכיום יותר מתמיד זה נורא קשה לאדם שנכנס לקבוצה סודית או כת גדולה לצאת ממנה ובכלל לרגל? להדליף? האנשים שנכנסים אפילו לכתות, עוברים טקסים, שטיפות מוח והמון המון תהליכים שמשפיעים עלייהם, הם מאמינים שמה שהם עושים זה משהו בעל מטרה, הם מקבלים ערכים ודרכי חשיבה ולומדים לכבד את מעמדם! הרי זה כמו כל ארגון גדול, אפילו צבא - חיילים מתגייסים, מאמינים שהם משרתים את המולדת, את המדינה, שומרים על היקר להם מכל, אבל אם אתה עוצר לרגע וחושב על זה, לך תדע מה קורה שם בצמרת? מה האג'נדה שלהם? יכול להיות שכל משחקי המלחמה האלה מתנהלים בגלל משחקי אגו ואג'נדות מיותרות שליד חיי אדם הם באמת קטנות כמו נפט לדוגמא שכיום ברור יותר מתמיד שהיתה אחת הסיבות לפלישה המאריקנית לעירק, או אג'נדות דומות אחרות , אבל בכל המשחקים האלה נשפך דם אמיתי!
אתה אומר לעצמך רבאק היכול להיות שהצמרת המצומצמת והשולטת עם האג'נדות שלה היא הדבר הנכון? האם הדרך שלהם נכונה? אבל מהר מאד אתה חוזר למה שאתה מכנה "מציאות" ושוכח מהמחשבות המטרידות האלה כי אתה מפחד להיות חריג, אתה מפחד להיות שונה, אתה מפחד לחרוג מכללי ההתנהגות שהחברה כפתה עלייך.. זה מה שקורה לכל אדם שנתקל בקונספירציות גדולות הוא נהיה סוג של נכה ולא מסוכל לעכל!

אז תדע לך שכמו בכל גוף ביון שקשה מאד להדליף ממנו ומאוד מסוכן כי כנראה שתקבל את העונש על כך בין אם זה כלא לכל החיים או הוצאה להורג כי אתה נחשב לבוגד, כך גם בחברות הסודיות האלו!
הצעה שלי - תראה את הסרט "שומר המדינה" אתה תראה שהסרט מדבר על הסי איי איי ותגלה שכבר באוניברסיטה באותה התקופה היו אנשי קבוצות סודיות (נדמה לי הגולגולות) וכבר משם החל התהליך, טקסים, השבעות, שטיפות מוח והתגייסות לארגון הביון הזה שהוקם באותם השנים! אז אולי תקבל קמצוץ מהתמונה לשאלה מדוע הם בוחרים שלא לדבר, מדוע הם מפחדים או חוששים, מדוע הם שותקים..

בקיצור איך אומרים? ברגע שאתה נכנס לזה אתה לעולם לא יוצא מזה..
ישן 25-03-2009, 23:26

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "אני מסכים איתך חלקית"

ברור שאני מבין את הרצינליות , מה עשית ממני?
טובת המדינה ובמיוחד טובת הציבור בעיני תמיד היה הדבר החשוב ביותר, הכל מתחיל בחינוך
והחינוך שלי היה כזה שטובת המדינה והכלל מעל לכל, לכן גם שירתתי את המדינה שלי נאמנה על הצד
הטוב ביותר שיכלתי, ואני שמח לתרום כל פעם שקוראים לי!

אבל אני רק אומר שבעצם כל גוף שאתה משרת לך תדע מה באמת מניע אותו? עזוב נניח את הצבאות,
קח לדוגמא את הכנסיה, מי אמר שמאחורי הכוונות הטובות של האפיפיור לא מסתתרות כוונות רעות?
הרי גם היטלר היו לו כוונות טובות כלפי מדינתו ועמו, אבל כולנו יודעים איך זה נגמר!

יחי ההבדל הקטן, לכן תחשוב איזה מחריד תרגיש אם היית חלק מארגון מסויים ונתת את כולך ובסוף גילת שמאחורי הארגון
עומדת אידיאולוגיה שנוגדת את כל ערכי החינוך והמוסר שלך..
מחריד!
ישן 26-03-2009, 10:06
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "ברור שאני מבין את הרצינליות ,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iceman4ever
ברור שאני מבין את הרצינליות , מה עשית ממני?
טובת המדינה ובמיוחד טובת הציבור בעיני תמיד היה הדבר החשוב ביותר, הכל מתחיל בחינוך
והחינוך שלי היה כזה שטובת המדינה והכלל מעל לכל, לכן גם שירתתי את המדינה שלי נאמנה על הצד
הטוב ביותר שיכלתי, ואני שמח לתרום כל פעם שקוראים לי!

אבל אני רק אומר שבעצם כל גוף שאתה משרת לך תדע מה באמת מניע אותו? עזוב נניח את הצבאות,
קח לדוגמא את הכנסיה, מי אמר שמאחורי הכוונות הטובות של האפיפיור לא מסתתרות כוונות רעות?
הרי גם היטלר היו לו כוונות טובות כלפי מדינתו ועמו, אבל כולנו יודעים איך זה נגמר!

יחי ההבדל הקטן, לכן תחשוב איזה מחריד תרגיש אם היית חלק מארגון מסויים ונתת את כולך ובסוף גילת שמאחורי הארגון
עומדת אידיאולוגיה שנוגדת את כל ערכי החינוך והמוסר שלך..
מחריד!

אם לא הייתי חושב שחברי הפורום אנשים רציונלים הייתי מגיב כאן ?..

עכשיו לגבי הכנסיה עדיף שאני לא אגיד בפומבי מה אני חושב על השטויות שלהם. הם תמיד עשו דברים רעים לאורך ההיסטוריה מסעות הצלב צייד מכשפות שיתוף הפעולה הסמוי בשוואה הכחשת השוואה ורדיפת היהודים לאורך ההיסטוריה וזה על קצה המזל ..

עכשיו לגבי הפיסקה השלישית
אכן יהיה כואב לדעת שיארגון שאתה לוקח בו חלק כמו צבא פעול ומונע על אידאולוגיה שאתה לא מאמין בא . מסכים איתך וקשה לדעת .
פה בנאדם שלא חשוף יותר מידי לפרטים עובד לפי ערכים ואינטואיציות רגשיות . אני לדוגמא לא ירה בחיים בילדים נשים שלא מסכנים סכנה ברורה חיילים או אזרחים ישראלים אם הצבא שלי פעם אחרת במלחמה האחרונה אז בזיון !!
ואני מעדיף להימנע מלהגיד מה צריך לעשות לקצינים פולטיקאים שנתנו את הפקודות האלה!!!!!

שיקול דעת בריא
זה כל מה שאדם צריך כדי שיהיה שלום עולמי וטוב לכולם .

לענין שלנו עדין תיאום אירגון כל כך גדול לא מתקבל על הדעת .
נרגלים יש בכל מקום בעולם למה אף אחד לא מרגל על האירגונים האלה או למה לא חושפים מידע מסמך מקורי ? ונצא מתוך נקודות הנחה שאין להם שליטה על ידי חייזרים שזה כבר דיבור בטון אחר .

ישן 26-03-2009, 19:08

יהיה לך קשה מאד עד בלתי אפשרי לרגל אחרי ארגונים כאלה דרקוניים
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "[QUOTE=iceman4ever]ברור שאני..."

תחשוב שלסוכנויות הביון הגדולות בעולם אין שום סיכוי ושום רצון לרגל אחר החברות הסודיות האלו,
ננהפוכהו דווקא לחברות הסודיות יש אנשים בכל מקום! זו שרשרת מזון כזו שבה החיילים הפשוטים
משרתים את האידיאולוגיה של ראש הפירמידה, אני לא יודע אם זה כרוך בשטיפות מוח או שהם עושים
זאת מרצונם, אבל אני מניח שברגע שאתה מצטרף אלייהם אין דרך חזרה, ואל תשכח שכיום נורא
קשה לרגל אחרי הכרישים הגדולים, זה כמו להכניס סוכן של הMI6 לCIA כיום זה כמעט בלתי אפשרי,
לשדר משם לא תוכל כי כל תדר שיוצא ונכנס מפוקח ונבדק, כל הפרוטוקולי תקשורת מנוטרים ומפוקחים,
הכל קפדני עד לרמה שאתה לא תאמין! אין מצב שמרגל שנמצא שם יוכל להדליף מידע
או להוציא משם משהו בר השפעה, כן הוא יכול אולי להפגש עם המפעיל שלו בשעות הפנאי ולספר לו דברים,
אבל להוציא הוכחות, מסמכים, או מידע דיגיטלי זה בלתי אפשרי כיום !

אז אתה רוצה לרגל אחרי החבר'ה שעומדים גם מאחורי ארגוני הביון בכבודם ובעצמם? אלה בכלל
מאורגנים ברמה שספק אם מישהו מאיתנו בכלל יכול לתאר לעצמו, יש להם את מיטב האנשים
ומיטב הטכנולוגיה, בוא נגיד שלא היית רוצה להתפס בניסיון ריגול אחרי האנשים האלה,
האנשים האלו שמים בכיס הקטן שלהם את הממשלה ואת הסוכניות ביון עצמם! הם שולטים בהכל!
העוצמה והכסף שיש להם בלתי ניתנים להבנה ומעבר לכל תפיסה! הם עושים מה שבא להם
והם לא נותנים דין וחשבון לאף אחד, לא לממשלה, לא לא נשיא ולא לאף אחד! עכשיו לך ותנסה
לעצור או לרגל את הטירוף הזה, גם אם תתחמש כמו רמבו ותצטייד בכוחות על עדיין יהיה לך קשה!
ארגון מפלצתי וגדול שמאורגן היטב זה בעיה, אלא אם כן גם לך יש איזה טייקון, כסף ואנשים שאתה
סומך עלייהם ואתה יכול להרשות לעצמך להפוך בשקט בשקט לארגון ששוחה נגד הזרם ולהפוך
את הארגון שלך לסוג של גוף ריגול סודי, אז אולי תצליח לעשות משהו, אבל משחקי הריגול זה
עסק כ"כ פרפרקציוניסטי שאתה כאזרח פשוט לא תצליח לשים לב לשום דבר שהם עושים בשטח
כי הכל נראה כ"כ טבעי! אז לך תדע מה הולך בחברות הסודיות!
מה גם שרובם אנשי צללים וכנראה לא סתם מכנים אותם האנשים שמאחורי הפרגוד.
אין לי שמץ מה באמת הולך שם, סוכניות ביון כן אולי אנחנו יודעים פה ושם כמה וכמה דברים, אבל
חברות סודיות כאלו ואחרות ספק אם מישהו מאיתנו יכול לתאר לעצמו מה באמת הולך שם.

נערך לאחרונה ע"י iceman4ever בתאריך 26-03-2009 בשעה 19:15.
ישן 27-03-2009, 12:51

בינוני +
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "[YOUTUBE]gSVDM2LZhOs[/YOUTUBE]"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -

הסרטון דן ממש על קצה המזלג על ארה"ב, הוא לא מתאר בכלל איך הכל התחיל (השורשים של הNWO).

בגדול הרעיון המרכזי של הסרטון - הוא נכון לגמרי, איחוד ארה"ב עם קנדה ומכסיקו, הוא רק עוד שלב אחד בדרך לאיחוד המדינות באפריקה ובאסיה, ומשם לאיחוד עולמי, ממשלה עולמית, מטבע עולמי, ושלטון עולמי אחד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר