לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2009, 07:00
  TommyW TommyW אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל TommyW שלח הודעה דרך MSN אל TommyW
מה לעשות לעזוב או לנסות לשנות

מממ למי שזוכר פתחתי פה דיון על הפסקה של חברה שלי. שרצתה זמן להיות לבד...
ועד היום עד היום היא לא רוצה לחזור לקשר ואומרת לי שטוב לה להיות לבד...
ברוב זה אני אשם כי אני הזנחתי את הקשר ולא הענקתי חום ואהבה שהייתי צריך לעשות!
עכשיו אני כבר כמעט חודשיים לא איתה אבל כמעט בכל הזמן הזה היתקשרתי והיא היתקשרה דיברנו והרבה פעמיים הייתי שואל אותה אם ההפסקה הזאת באמת דבר טוב שכמובן זה כבר עבר לפרידה...

עכשיו אני אוהב אותה ואני מאוד בטוח בזה כי אחרי הפרידה ניסיתי וחיפשתי קשר חדש אם כמה נשים... ואפילו זה יגיע למיטה אם כמה מהן...

עכשיו אני שמתי לב לתופעה אצלי שלא יכלתי לזרום והיה לי קשה וגם שהייתי איתן במיטה וכו... לא יכלתי שלא לחשוב אלייה!! והיו לי ימים שלא יכלתי לישון הייתי בדיכאון חשבתי המון עישנתי המון...

עכשיו אני לא יודע אולי היום אני אצא אנסה לעשות משהו טוב בשבילה אקנה לה פרחים אקנה לה איזה דובי הכי גדול שאפשר ואשלח לה אם איזה מכתב שאני אכתוב בשבילה או שיר יפה...
אני חושב האם יכול להיות שאם אני אמשיך בניסיונות היא תחזור אליי ותרצה להיות איתי או שאני פשוט צריך כבר לעזוב את זה ולהמשיך קדימה אפילו שזה כל כך כואב וקשה?!?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2009, 15:26
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
עצה לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי TommyW שמתחילה ב "נראה לי אני אמשיך הלאה"

הדבר הכי גרוע יהיה אם היא לא סגורה וגם אתה לא סגור כי זה בעיקר ישגע אותך כל אולי שלה יגרום לך לחזור מחדש לכל המחשבה ולנסות שוב לקוות שאולי זה יצליח וזה לופ שאתה יכול לא לצאת ממנו

אני מאמין שבעזרת חיזור נכון אפשר לגרום לבחורה לתאהב מחדש אבל זה דורש עבודה ממש קשה והמון סבלנות כך שאתה צריך להחליט אם אתה באמת רוצה את זה
מאידך אם אתה מחליט לנתק ולהמשיך הלאה אז תהיה סגור על זה כך שאם היא תבוא פתאום תגיד שהיא רוצה לחשוב על זה זה לא יטרוף לך את כל הקלפים ותשתגע אלא תגיד לה שהמשכת הלאה ואז או שזה יגרום לה להתחיל לחזר אחרייך או שהיא תעזוב אותך בשקט כך או כך אתה תרויח לדעתי

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר