לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2009, 20:56
  moshoi moshoi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.07
האם ג'ורג' סיינט פייר מרמה?

מחנה פן הגיש תלונה רשמית על זה שסיינט-פייר היה מרוח באיזשהו חומר חלק
שהקשה על בי-ג'יי להתגלגל איתו, חשוב לציין שגם מאט סרה הגיש תלונה דומה.
בעיקרון אני חושב שבי-ג'יי סתם בכיין, ושהניצחון הגיע לסיינט-פייר, ושגם עם היה קצת וזלין או משהו חלק על הגב (לא שאני מאמין לזה) זה לא צריך להשפיע, ראבק, עם וזלין גורם לך לשלוט ברמה כזאת ביריב שלך גם אני רוצה....
אבל מצד שני אני חושב שעצם העובדה שמאט סרה (שלא ידוע בבכיינות שלו כמו בי-ג'יי) הגיש תלונה דומה מוסיפה קצת ספקות שלי בנוגע לסיינט-פייר, היכול להיות שהתגלמות הלוחם הצנוע והעניו, ג'ורג' סיינט פייר מרמה?
רק העתיד יגלה, אבל בינתיים אתם מוזמנים לומר מה אתם חושבים

חזרה לפורום
ישן 05-02-2009, 22:05
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "האם ג'ורג' סיינט פייר מרמה?"

לא מעט נכתב על זה, זו הייתה אחת מהכותרות הגדולות אחרי המפגש בין השניים. לפי מה שהבנתי, לא מדובר בסתם חומר חלק ולא בכל הקרב. בסך הכל מדובר על איש צוות של GSP שמרח על הגב שלו ואזלין בין הסיבוב הראשון לשני. גם אם הוא מרח חומר כזה, וגם אם זה פגע בBJ בצורה כלשהי, זה פגע בו רק בשלב הזה של הקרב, ובוודאי לא מהווה שום תירוץ לגבי הקריעה שלו בידי GSP לכל אורך הקרב.
האם זה בסדר? בוודאי שלא. האם זה קשור ליכולת של ולדומיננטיות של GSP? שוב, ברור שלא.
ולא שמעתי שמאט סרה התלונן על דבר כזה...
וחוצמזה, לא על כל תלונה צריך מיד לחשוד בקונספירציה. לוחמים חלקים גם בגלל זיעה, וקשה לדעת מאיזה חומר בדיוק הוא היה חלק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 06-02-2009, 09:19
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
הנה ראיון ארוך עם GSP אחרי הקרב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "האם ג'ורג' סיינט פייר מרמה?"

שם הוא מתייחס למקרה עם הואזלין.
http://sportsillustrated.cnn.com/20...e.qa/index.html
אגב, הגרסה שלו מאומתת ע"י קית' קייזר, המייצג של הועדה האתלטית של נבדה. גרג ג'קסון, המאמן של ג'ורג', טען כי איש הקרן שלו מרח לו ואזלין על הפנים (הליך חוקי בMMA) ועבר לעסות לו את הגב, כשנשאר לו ואזלין על הידיים.
בכל מקרה, קייזר הבחין בזה, וניגבו לGSP את הגב כבר בתחילת הקרב, כך שזה ודאי לא השפיע על התוצאה או על התצוגה של BJ.
בנוסף, אני לא זוכר שהייתה לBJ הזדמנות לעבוד על אחיזות בגב של GSP, כך שאני לא מבין איך הוא טען שזה הפריע לו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר