לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2009, 18:58
  Didd Didd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "מה לגבי המצב הבא..התגייסתי..."

אני לא קצין מיון אבל אני חושב שיש סיכוי שיקחו אותך לשריון, היו מקרים דומים לשלך בעבר, חלק חתמו קצת שס"ן, חלק השתחררו כרגיל.
בקשר לשאלה שלך, אני אישית התגייסתי באוג' 07 ושירתתי כשנה כתומך-לחימה, באוג' 08 קיבלתי אישור ל55 ל'קרבי, אבל ביקשתי דח"ש לנוב' 08, כרגע אני לקראת סיום טירונות בחה"ן, סך הכול אם אתה בנאדם בוגר לא תהיה לך בעיה עם המעבר פאזה הזה, איתי במחלקה היה עוד חייל עם פז"ם דומה שהלך בגישת "אני פזמ"ניק מטורף אז מה שבזין שלי הולך" והיה נכנס לתאקלים עם המפקדים על כל שטות, וכבר יצא לו לסגור 28 על שטויות, אני מצד שני הבנתי שטירון זה טירון גם אם כבר עברת חלק מהשירות, אפילו לא יידעתי את המפקדים שלי על השירות הקודם שלי כי זה לא נראה לי רלוונטי, אז כמו שאתה מבין אם לא תצפה לאיזשהו יחס מיוחד ותבוא עם ראש של פתיחת דף חדש בשירות אני חושב שמאוד תהנה מהתקופה של ההכשרה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר