לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2009, 23:48
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "בדקת מי הציע והעביר איזה חוק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
בדקת מי הציע והעביר איזה חוק וקבעת שישראל ביתנו לא פעלה למען הגנת האזרחים, או שזה מה שנראה לך בלי לבדוק שום דבר, כמו ההאשמות שהמדינה לא שווה כלום ושמותר לזרוק מים לביוב חופשי?

ישראל ביתנו עושים מה שצריך, ואני מאמין להם שישמיעו את קולם ויעבירו חוקים בסוגיות החשובות בתחום הפשיעה גם בכנסת הבאה.

האם הרעיון של נאמנות-אזרחות יצא לפועל? אני לא מפתח ציפיות לעולם מושלם, אבל לפחות יש מי שמאיר לנו את הדרך, ומפלגה הזו אני אצביע.

יפה.
א: אני לא זורק מים לביוב חופשי. אמנם אני לא שם דגש על "מחזור מים" ואגירתם בדליים, אבל אני גם לא פותח את הברז בשביל השעשוע הפרטי שלי; ואם אני רואה אחד פתוח או מטפטף (קורה די הרבה בצבא) אני סוגר אותו.
ב:שים לב, שלא אמרתי שהמדינה לא שווה כלום. אמרתי, שזה טוב מאוד לעשות דברים למען המדינה, אך לפתע כשאתה צריך אותה, אתה מוצא עצמך לעיתים רבות מדבר לקיר. לכן אמרתי, גם, באותו אשכול את דעתי על המשפט של קנדי. בסופו של יום, צריך להיות שוויון בין שני הדברים.
ג: אתה, כמובן, רשאי להצביע עבור כל מי שנפשך חפצה בטובתו ובטובת כיסאו בכנסת. עם זאת, צריך לראות את הרעיון בצורתו הגדולה יותר.
ד: כן, למען האמת. ולא מצאתי איזשהו "נס לחימה בפשע" של אביגדור ליברמן, למעט השר-לעניינים-אסטרטגים-כמו-איך-לשמור-על-הכיסא.
ה: זה טוב ויפה שאתה בוטח במפלגה שלך ומביע את דעתך בזכותה.
ו: אל תזלזל בדעתי, ואל תכניס מילים לפי. זה לא מוסיף לא לך ולא לדיון ערך מוסף. - להפך. אני נותן לדעתך את הכבוד הראוי; אני מצפה לאותו דבר.

אגב, רק לידע כללי:
המצע של ישראל ביתנו מאוד קורץ לי. ישנם אי-אלו סעיפים שמטרידים אותי, אך בכללי אני מסכים.
עם זאת, הרושם שלי מליברמן הוא שהוא פשוט נתפס על הדגל התורן של מערכת הבחירות (פעם שעברה היה זה נס הלחימה בפשיעה, הפעם זה אזרחות לערבים) מבלי שזה ישנה עבורו משהו. זה נראה לי מעט לא אמין.

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 08-02-2009 בשעה 00:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2009, 07:42
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "נכון, אך האם נראה לך שהשבועה..."

לליברמן אין הרבה סיכויים לקיים את תוכניתו כי השמאל הקיצוני מחזיק באחיזת חנק את ישראל (במיוחד בבית המשפט העליון). רק במדינה דפוקה ומטורפת כמו שלנו אפשר לשלם פנסיה לאדם שהוכח שהוא מרגל ואף לתת לו לנהל מפלגה פוליטית בשלט רחוק ממקום גלותו שכן הוא ברח במקום לעמוד לדין.

אני מקווה שההצלחה של ליברמן תגרום לשמאל להתפכח מהאשליות והטירוף שהוא מצוי בו. כי הרי הצלחתו של ליברמן רשומה באופן בלבדי על שמו של השמאל, השמאל ששונא כל מה שאפילו מריח מלאומיות יהודית ישראלית ומכנה אוו פשיזם וגזענות אבל לא רואה בעיה באמירות לאומיות קיצוניות של נציגי הציבור הערבי כמו שאין ליהודים זכות הגדרה עצמית ואין בינם לבין הארץ שום קשר היסטורי, השמאל ששולל את זכות ישראל להגן על עצמה וקורא לחיילי צה"ל פועי מלחמה על כך שהם נלחמים בטרור אבל לעולם לא יבקר את הערבים לא משנה איזה פשעי מלחמה זוועתים הם יבצעו. בסופו של דבר המצב הזה נמאס לרוב האנשים והם מצביעים ליברמן בתקווה לשינוי.

ישן 08-02-2009, 20:19
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "מכמה סיבות:"

האם קראת את מצע הליכוד שעל פיו אתה קובע שביבי יפריט את מערכת הרפואה בארץ? אני ארשה לעצמי לענות במקומך: לא.

הייתי מציע לך לבדוק גם מה באמת אומר המצע הכלכלי של תנועת הליכוד בקישור הבא:
http://www.netanyahu.org.il/נושאים-.../תפיסת-הכלכלית/

ואגב, זה מצחיק שאתה מתייחס לדרך הכלכלית של נתניהו כאשר המפלגה שלה אתה עומד להצביע תמכה בכל רפורמה שהוא קידם כשר אוצר ועם פרישתו גם המשיכה בדיוק באותו קו. למעשה, שלשת שרי האוצר של קדימה מאז (אולמרט, הירשזון ובר-און - כולם עבריינים לכאורה ולכל אחד מהם פרשיותיו) הכריזו על "חמלה" אך בפועל נקטו באותה גישה בהבדל אחד - הם לא המשיכו ברפורמות להן אנו כה זקוקים. אתה יודע, בתשתיות, בחברות הציבוריות המסואבות, בבירוקרטיה הישראלית וכיו"ב.

באשר לימין - אם יש לך בעיה עם הדרך המדינית, אתה מוזמן להצביע למר"צ או למפלגת העבודה. להזכיר לך שהמפלגה שלה אתה עומד להצביע יצאה למלחמה אחת (כושלת) ולמבצע אחד גדול (שהישגיו מוסמסו) וגרמו לבידוד בינלאומי (גם בעקבות חוסר מקצועיותה של שרת החוץ) ולשכול - דברים מהם מזהירים דווקא אנשים החרדים לראות את נתניהו חוזר לראשות הממשלה. אז מה אתה חושב? שקדימה שמורכבת ברובה מעסקני ליכוד לשעבר תהיה לוחמנית פחות משהייתה בשלוש השנים האחרונות? הרי נמצאים שם בדיוק אותם האנשים.כבר הוכח שקדימה לוחמנית לא פחות מהליכוד, אך מניעה את החלטותיה בעיקר משיקולים אינטרסנטיים צרים - כך במלחמת לבנון השנייה וכך גם במבצע האחרון בחבל עזה.

אתה טוען שביבי שקרן אך לא מביא שום הוכחות לדבריך. אז שמע מה נעשה, אם תביא לי הבטחות שביבי הבטיח ולא קיים ומספרן יהיה גדול מההבטחות שביבי הבטיח וקיים - אני אצביע לציפי לבני, סבבה? אז תראה לי את ההוכחות שלך.

ואגב, איך אדם יכול לתמוך בעוול מוסרי מעין זה שבתמיכה בקדימה? המפלגה המושחתת ביותר שקמה בפוליטיקה הישראלית ומורכבת מאנשים אשר תחושת קבס קשה אמורה להציף את שומעי שמם: רוחמה אברהם, אלי אפללו, צחי הנגבי, רוני בר-און, חיים רמון, דליה איציק ושות'. אתה יודע מה הטרגדיה? שלא מדובר בחברים זוטרים אלא בראשי המפלגה..
ישן 07-02-2009, 23:57
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Echob שמתחילה ב "הייתי מצביע לעבודה כי עד..."

,Echob
ציטוט:
..כמה מהרוסים בארץ ישבעו נאמנות..

להיום,רב דוברי רוסית לא שולחים קסאמים,מרגמות ופעילי התאבדות לתוך ישראל.כך שאין צורך בלבקש מהם להביע נאמנות מיוחדת.אם כי אכן קיימים רוסים(גם יהודים וגם חצי יהודים וגויים) פעילי חד"ש,וכאלה שגובלים בסימפטיה מובהקת לפלסטינאים עם כל הריטוריקה של גזענות וכיבוש.אותם צריך להחזיר למקום.

ציטוט:
...בתור רוסי אני אומר לכם שרוב הרוסים בארץ מחוסר ברירה והם בכייף היו חוזרים לרוסיה אם לא היה קשה שם...

גם הרוסי הטיפש ביותר יודע,שבישראל לא קיים מסך הברזל,מה שכן היה קיים בברית המועצות.כך ש מי שנמאס לו לראות יהודים,או להריח אותם,מוזמן לנסוע לבן גוריון ומשם החוצה.
ואם הם לא חוזרים חזרה לרוסיה,כנראה שמספיק טוב להם כאן,עם כל המגרעות פה.
חוץ מזה,הטענה שלך,שרב הרוסים היו חוזרים לרוסיה,מוטלת על ידי בספק.(באופן אישי בלבד.)

כל זה לא אומר,שאני הולך להצביע בעד ליברמן.אני חושב,שהוא לא יציב,הוא לא אמין,אין לי סימפטיה כלפיו.
במי אני כן אלך להצביע?כנראה,זה יהיה או ליכוד או איחוד לאומי.

ישן 08-02-2009, 00:01
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "עוד מעט בחירות, למי אתם מצביעים?"

אני מודיע שאם מר"צ הייתה מפלגה שהייתה רצה נטו על מצע כלכלי-ירוק הייתה מצביע לה. אבל יש במפלגה הזאת אנשים כמו זהבה גלאון שפשוט אני אצטער ביום שאחרי שאני אחד מהם שבוחרים בהם.

ליברמן? ליברמן אני לא אבחר ככל הנראה כי; דבר ראשון, לפי דעתי הוא מדבר הרבה ולא עשה הרבה וכמו שהרבה אמרו פה יותר מידי סיסמאות. שנית, אם הייתי יכול לבחור ב-2006 ככל הנראה הייתי בוחר בהם אבל עכשו זאת נראית לי מפלגה ריקה מתוכן.

ליכוד - לא, עד שביבי העיף את פייגלין הייתי די בטוח שאני אצביע להם אבל ממש ירד לי מהם אחרי שהוא העיף אותו.

ככל הנראה אני אצביע לאחת המפלגות הלאומיות הקטנות (אני אפילו לא יודע את שמן), האיחוד הלאומי או הבית הלאומי וואטבר.

לדעתי, הכי טוב זה מפלגה סטייל מר"צ (מבחינה כלכלית-חברתית) עם מצע של ישראל ביתנו (רק משהו רציני...). בסוף נקבל מפלגה חברתית-לאומית (תתרגו לאנגלית )

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

ישן 09-02-2009, 14:07
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "זה כנראה נכון שפלאפונים..."

לי לדוגמה יש זיכרון מצויין. אני זוכר שברק נסוג חד צדדית מלבנון ואיפשר לחיזבאללה לבנות מערך טילים שמכסה אזורים גדולים מישראל (אם לא את כולה) וליבני היא הפוליטיקאית הבכירה ביותר שעדיין פעילה (שרון הוא צמח ואולמרט התפטר, בתקווה שעוד מעט הוא יכנס לכלא ויהפוך לקורבן אונס קבוצתי מצד חבריו האסירים) שתמכה בהתנתקות שאיפשרה לחמאס לבנות מערך טילים שמכסה חלק גדול מן המדינה. את התוצאות של ההחלטות האומללות הללו קיבלו בדמות מלחמת לבנון ומטחי הטילים הקבועים מן עזה מאז ההתנתקות.

ביבי הוא לא נסיך חלומותי אבל הוא הרע במיעוטו ואני בטוח שהוא לא ילך לעוד מהלך של נסיגה חד צדדית שתגביר את הסיכון לטרור. אני גם חושב שהרבה מהבעיות שלו בכהונתו כרה"מ נבעו מן הזעם של השמאל על רצח רבין.

ישן 08-02-2009, 23:59
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "עוד מעט בחירות, למי אתם מצביעים?"

התכוונתי להצביע מרצ, אבל בגלל שאני חייב להיות בחזרה בשדרות ביום רביעי בבוקר (7:30 בבוקר) אני לא מתכוון לבזבז יום שלם בלמעלה מ5 שעות נסיעה.

אז למרצ היקרים, בכנסת הבאה נא לדאוג שאנשים שנמצאים במרחק רב מהבית שלהם יוכלו להצביע בקלפי מרוחק, אם הצבעה היא חלק חשוב מהדמוקרטיה אז היא לא צריכה להיות תהליך מתיש לבוחרים, מה גם שחלק גדול מהבוחרים של מרצ הם סטודנטים, זה אינטרס ממעלה ראשונה לאפשר להם לבחור קרוב למכללה ולא לבית.

ולכל מי שמתכוון להציע לי להצביע בקלפי של נכים (אין לכם מושג כמה אנשים הציעו לי את זה)- זה צביעות נוראית לנסות להסביר לי כמה חשוב זה לממש את הזכות הדמוקרטית ובאותה נשימה להציע לי לעבור על החוק....

ישן 09-02-2009, 18:27
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
אני לא מצביע לפי מי יו"ר המפלגה.

המכנה המשותף של ברק, ביבי, לבני וליברמן הוא שלכולם לא איכפת מהאזרחים במדינה. הם מנותקים מהאוכלוסיה כי כל מה שמעניין אותם זה להתעסק בנושאים לאומיים ובין-לאומיים. לנהל מדינה זה לא רק להתעסק עם הפלסטינים והאמריקאים.

אני מסתכל באיזו מפלגה יש לפחות בן אדם אחד שאני רוצה שיהיה בכנסת. ח"כ אחד שעובד בשקט ויוצר קואליציות בין מפלגתיות בשביל להעביר חוקים ותיקוני חקיקה.

ברק היה מתעסק עם "חוק התלוש"? ביבי היה מתעסק עם "חוק הלוביסטים"? לבני הייתה יוזמת את "חוק הקופאיות"? ליברמן היה מפיק מסמך שמסביר בפשטות לח"כים מכל הסיעות את הסעיפים השונים ב"חוק ההסדרים" לפני שהם הולכים להצביע האם להעביר אותו או לא כמו עיוורים?

רק שליח ציבור שרואה את עצמו עובד עבור הציבור ולא מעל הראש שלהם יעשה דברים כאלה. במקרה או שלא במקרה מי שעשתה את כל הדברים האלו היא הח"כית שלי יחימוביץ' ולכן אני הצביע למפלגה בה היא חברה - מפלגת העבודה.

כל ראשי המפלגות יעשו בדיוק את אותם דברים. לפחות שיהיו בכנסת ח"כים שעובדים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:07

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר