לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2009, 15:54
  lidorgeri lidorgeri אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.09
דעה על צ'לסי

אני בתור אוהד של צ'לסי מאוד מאוכזב מהקבוצה בזמן האחרון
סקולארי אולי עם תואר של אלוף עולם אבל הוא מבחינתי מאמן יותר גרוע מאלי לוי המאמן של קרית שמונה, הוא מאמן כל כך גרוע שזה מדהים אין לו שום טקטיקה לשום משחק הוא פשוט לא יודע מה עושה וזה ממש מעצבן כי זה דופק את צ'לסי מבחינת המשחק שלה וגם היא כבר לא במירוץ לאליפות בגללו, הוא הרס כל סיכוי הפסיד בבית כמה פעמים פשוט מרגיז!
ומה שעוד יותר מעצבן אותי בזמן האחרון זה השחקנים שלא נותנים את כל הלב, מקבלים סכומים שאנשים רק חולמים עליהם והם לא עושים כלום זה ממש מרגיז, טרי במשחקים האחרונים ( בשלושה חודשים האחרונים) עושה המון שטיות שלא צריך ופחות משחק טוב, הוא איבד כדורים לא שמר טוב בקרן והוא אמור לתת את כל הלב כי הוא הסמל של צ'לסי (שאתה סמל אתה חייב לתת משחק טוב כל משחק)
למפרד כבר לא משחק מי יודע מה, דקו אחרי המחזור החמישי כבר לא עושה פעולות טובות ורק שטיות באלאק פשוט לא עושה כלום, דרוגבה רק בוכה ובוכה ממש מעצבן!!!
אני חושב שצ'לסי צריכה להעיף את סקלוארי ולהביא מאמן חדש, אולי אני רק בן 16 אבל אני יכול להועיל לצ'לסי הרבה יותר מסקולארי!!!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר