לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2009, 20:42
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
לא נשמע טוב,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי White Lion שמתחילה ב "הפרומו לתוכנית "שתולים" בערוץ 2"

אני עדיין לא יודע במה מדובר,

אבל אם עיתונאי הצליח להסתנן לבסיס אסטרטגי של חיה"א, ובנוסף לכך לחתום על נשק,
אז הרי שמדובר במחדל חמור ביותר והאחראים לכך צריכים לספוג את העונשים המתאימים (החל בג'ובניק ששמר במגדל/ש"ג, ועד המב"ס).
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2009, 00:40
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "לא נשמע טוב,"

ממה שהראו בפרומו, הוא חדר למספר בסיסים, לפי העובדה שחתם על נגב, ("רובה נגב", הוגדר בפרומו...) וראה מולו RPG, ואף הסיע תומ"ת מהפריקסט שלו אם ראיתי נכון. כנראה שלא רק בסיסי חיל אוויר אלא גם בסיסים קרביים.

הזכרתם לי סיפור מצחיק על צ'יקו בלבנון- כשהיה מח"ט 769, הוא הגיע לאחד הבסיסים בתוך לבנון, וניסה להיכנס בש"ג ללא תעודה. החייל, שבוז אחד מפלוגה ותיקה, סירב להכניס אותו ללא התעודה, ניטש שם ויכוח מר. צ'יקו התעצבן שלא זיהו אותו והתקשר למג"ד (לא זוכר את הגדוד), דרש שהחייל יישפט. המג"ד הסביר לו בצחוק שהחייל קיבל עכשיו 28 ריתוק בגלל שהכניס מישהו ללא תעודה לבסיס, אז הוא לא יכול להעניש אותו על זה...

אבל ברצינות- מתי שהוא יקרה אסון אמיתי בגלל כניסות כאלו לבסיסים, ואני כבר לא מדבר על גניבות נשק למיניהן.

ישן 11-02-2009, 13:32

הוא התכוון לחיל היבשה,
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "סליחה?"

*אני מניח.

ואגב יש צדק בדבריו, ברוב בסיסי חיה"א % תומכי הלחימה הוא גבוהה בהרבה מ% הלוחמים.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 11-02-2009, 13:14

מה החוק אומר במקרה הזה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי White Lion שמתחילה ב "הפרומו לתוכנית "שתולים" בערוץ 2"

אני מניח שיש לנו בפורום חברים שהם עורכי דין או לומדים משפטים, או שהם פשוט אנשים נבונים:

האם ע"פ החוק ניתן להאשים את העיתונאי בהסגת גבול, וכניסה ללא היתר לבסיס צבאי שמור? (עבירה שהדין עליה הוא שנים רבות).

הרי, אני מניח שה"כניסה" של העיתונאי לאותו בסיס לא תואמה קודם עם הגורמים המתאימים.

מעניין מה אומר החוק במקרה הזה...

ישן 13-02-2009, 22:39
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי אחד_שבא_והולך שמתחילה ב "מה לא עושים בשביל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אחד_שבא_והולך
מה לא עושים בשביל רייטינג.
כן, ולכל הספקנים, זה רק בשביל רייטינג.
מעשה אזרחות טוב היה לעשו תאת הדבר הזה ואז להציג את הנתונים לדובר צהל וזהו. לא לעשות סידרה על זה ופרומואים מטורפים על זה. פשוט בושה. הבחור שנכנס לבסיסי צהל ועוד שאר משתתפי התוכנית הופיעו בעיתון היום של הסופש. אני לא הייתי יכול להתסכל על עצמי בעיניים אם הייתי עושה דבר כזה. אנשים לא חושבים, וגם ההפקה.
יכול לעשות נזק אדיר לשירותי הביטחון בכלל וצהל בפרט, ובהסתכלות שירותי ביון אחרים בעולם על הצדדים החלשים שלנו.
פשוט חבורה של מפגרים, אני המום שעשו דברים כאלה.

אבל מצד שני כולנו יודעים שלפעמים צה"ל לא עושה עם עניין כאלה שום דבר עד שזה מגיע לתקשורת...
ישן 16-02-2009, 22:24
  יסעור יסעור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
לדעתי מדובר ברעידת אדמה מתחת לרגלי צה"ל לא פחות ולא יותר

עכשיו נשאלת השאלה אם אחרי רעידת אדמה צה"ל יבצע חיזוקים בנקודות החלשות או יחכה לאסון.
לא יתכן שאזרח ילבש מדי ב' וישוטט היכן שהבחור ההוא הסתובב ויעשה בשטחים צבאיים כבשלו,

יאמר לטובת חיילי הטייסת שהם לא התעלמו מההופעה שלו ולא נתנו לו לנסות להניע בז...
ועדיין מדובר בכשל חמור שמצריך טיפול שורש ובאופן מיידי.

לגבי בסיס הירוקים מדובר במחדל חמור עוד יותר הוא פשוט הסתובב שם כמו דנידין רואה ואינו נראה בלשכת מח"ט ובסקירת המודיעין, שם צריך ניקוי אורוות רציני ביותר !!

ישן 17-02-2009, 23:35
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "[QUOTE=shai.shai]מאבטחי..."

אולי לקבוע בכל בסיס מספר מסויים של חדרים שרק בהם מותר להשאיר חמ"ס (מפות, לפטופ) ולאפשר כניסה לחדר אך ורק ע"י כרטיס זיהוי או אמצעי אלקטרוני אחר? מפתח ניתן לשכפל או להשאיל לכל מני אנשים שלאו דווקא יזכרו לנעול את החדר...
כרטיס שקשה יותר לשכפל, והעתק שלו יהיה רק בחמ"ל או כל מקום מאוייש 24 שעות ביממה, שינתן אך ורק למי שמורשה כניסה לאותו חדר, יהווה אמצעי דיי אפקטיבי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 17-02-2009, 23:48
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אולי לקבוע בכל בסיס מספר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
אולי לקבוע בכל בסיס מספר מסויים של חדרים שרק בהם מותר להשאיר חמ"ס (מפות, לפטופ) ולאפשר כניסה לחדר אך ורק ע"י כרטיס זיהוי או אמצעי אלקטרוני אחר? מפתח ניתן לשכפל או להשאיל לכל מני אנשים שלאו דווקא יזכרו לנעול את החדר...
כרטיס שקשה יותר לשכפל, והעתק שלו יהיה רק בחמ"ל או כל מקום מאוייש 24 שעות ביממה, שינתן אך ורק למי שמורשה כניסה לאותו חדר, יהווה אמצעי דיי אפקטיבי.

נשמע בעייתי.
במקרה הזה המחשב היה במשרד של המח"ט, ולא נראה לי שכל פעם שהוא עוזב את המשרד הוא ילך לחדר ספציפי להשאיר שם את המחשב/חרב אש. יתר קל פשוט ל-א לרשום את היוזר על מדבקה על המחשב, ולקחת את החרב אש איתך, כמו שכולם עושים.
ישן 18-02-2009, 01:07
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "אני חושב שאמצעים טכנולוגיים..."

זה מה שנקרא wishful thinking... תרגולים לכיתת כוננות עושים בכל בסיס - הבעיה היא, מי עושה אותם? קצין/סמל מסכן שסינג'רו אותו להיות מפקד כיתת כוננות כי הוא צעיר ועכשיו הוא ישן כי יש לו סוף סוף זמן לעשות את זה... גם לכיתת הכוננות אין ממש כוח לעשות שום דבר חוץ מלישון קצת בין השמירות. התרגיל הכי מסובך שהוא יעשה במצבו זה תרגיל כיבוי אש ליד המיטה, ובזה זה יסתיים - סימן "V" על תרגול וגמרנו.

בנוגע למחשב שנשאר במשרד המח"ט - ניתן כמובן לקבוע שגם הוא יהיה אחד מאותם חדרים יעודיים לחמ"ס.
אני חושב שבמקרים כאלה של חדירות לבסיס וכו', עדיף להסתמך כמה שפחות על הגורם האנושי (והעייף, כמו שתיארתי) ופשוט להתקין אמצעי אלקטרוני לא מסובך שדיי יסנן מגע של גורמים לא מורשים עם חמ"ס.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 18-02-2009, 02:18
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "זה מה שנקרא wishful..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
זה מה שנקרא wishful thinking...

על זה אני לא חולק בכלל.

ציטוט:
תרגולים לכיתת כוננות עושים בכל בסיס - הבעיה היא, מי עושה אותם? קצין/סמל מסכן שסינג'רו אותו להיות מפקד כיתת כוננות כי הוא צעיר ועכשיו הוא ישן כי יש לו סוף סוף זמן לעשות את זה... גם לכיתת הכוננות אין ממש כוח לעשות שום דבר חוץ מלישון קצת בין השמירות. התרגיל הכי מסובך שהוא יעשה במצבו זה תרגיל כיבוי אש ליד המיטה, ובזה זה יסתיים - סימן "V" על תרגול וגמרנו.

בדיוק בגלל זה אני אומר שיש צורך להפריד מקצועית בין מאבטחים לשאר המשרתים בבסיס.

ציטוט:
בנוגע למחשב שנשאר במשרד המח"ט - ניתן כמובן לקבוע שגם הוא יהיה אחד מאותם חדרים יעודיים לחמ"ס.
אני חושב שבמקרים כאלה של חדירות לבסיס וכו', עדיף להסתמך כמה שפחות על הגורם האנושי (והעייף, כמו שתיארתי) ופשוט להתקין אמצעי אלקטרוני לא מסובך שדיי יסנן מגע של גורמים לא מורשים עם חמ"ס.

זאת הרי הבעיה - אמצעי טכנולוגי לא פועל מעצמו - יש צורך להפעיל אותו. אם תשים מנעול מתוחכם על הדלת, מה זה יתן, אם האנשים לא ינהלו אותה? אם תשים מערכת הגנה על המידע במחשב שמאפשרת הפעלה שלו רק עם כרטיס מגנטי מיוחד, מה זה שווה, אם משאירים את הכרטים יחד עם המחשב?

טכנולוגיות הן כלי עזר בלבד (למי שיודע להשתמש בהן בצורה נכונה), לא פתרון קסם.

ישן 18-02-2009, 16:02
  hwgeek hwgeek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.07
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אולי לקבוע בכל בסיס מספר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt

כרטיס אלקטרוני זה הפיתרון הטוב ביותר, היה לי בבסיס, לכל חייל היה כרטיס מגנטי שהיה נותן לו ליפתוח דלתות של חדרים שהיו קשורים עליו ולתפקיד שלו וכל השאר היה חסום
וגם באמצעות זה ניתן לעקוב אחרי אותו חייל איפה הוא ביקר בכל רגע

ובאמת אני די מתבייש שזו הרמה שחיילים מראים בשמירה, די כבר עם החפיפניקיות!
ולדעתי באמת צריכים ליפתתוח יחידה שכל תפקידה זה לאמן חיילים ליהיות מאבטחים מקצועיים! ולא חיילים רגילים שדופקים להם שמירה ולא בא להם אז הם מחפפים ורק מחכים שהזמן יעבור!
ישן 17-02-2009, 05:43
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
איך כל אחד אחר היה מרגיש??
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ReSiDeNtEviL שמתחילה ב "קצת מגעיל איך שידלו אותו..."

להראות את הבושה עם המכנסיים למטה. זוכרים לפני כמה חודשים שבאשכול אחר כתבו איך "טיילו" כמה פלסטינאים בבסיס ח"א והאחראים לא נענשו?
עצוב לראות את הצבא החזק ביותר במזרח התיכון במצב כזה עם הר של תגובות ותגובות נגד מטעם דובר צה"ל.
אך אין לנו צה"ל אחר, כאלה אנו. הביטו מסביב האם זה לא הראי של עצמנו בחיים הפרטיים שלנו?

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 17-02-2009, 23:04
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "איך כל אחד אחר היה מרגיש??"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האזרח
להראות את הבושה עם המכנסיים למטה. זוכרים לפני כמה חודשים שבאשכול אחר כתבו איך "טיילו" כמה פלסטינאים בבסיס ח"א והאחראים לא נענשו?
עצוב לראות את הצבא החזק ביותר במזרח התיכון במצב כזה עם הר של תגובות ותגובות נגד מטעם דובר צה"ל.
אך אין לנו צה"ל אחר, כאלה אנו. הביטו מסביב האם זה לא הראי של עצמנו בחיים הפרטיים שלנו?

האחראים בהחלט נענשו, והמסקנות הופקו, והלקחים יושמו.
בואו נראה אם זה יקרה גם אצל הירוקים היקרים..

ישן 18-02-2009, 00:02
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05

חבר'ה- אני מסתכן בלהישמע פלצן אבל אני מתנצל מראש-

אני עובד בתחום שנוגע לאבטחת מידע. אנחנו כחברה טכנולוגית חיים דרך צעצועים אלקטרוניים.

צריך להבין שמאחר שגם הערבים גילו את האינטרנט, מי שמשתמש יותר חשוף יותר וזה הצד שלנו.

הדבר הכי קשה להפנמה הוא זה- אבטחת מידע זה כן דם.
אנחנו רגילים לחשוב על זה כפריט ציוד.
זה דם.
דלף מידע הורג אנשים שלנו.
זה קורה לאט, בזחילה, על פני חודשים ושנים בדרך כלל.
אבל אנשים שלנו מתים. בחלק מהפעמים, אנשים שחלק מאיתנו מכירים.
חבר מיחידה אחרת, אבא של חבר מארגון בטחוני עמית, מישהו שלא חשבנו שיש לו קשר לנושא.
צריך להכיר בסכנה הזו. זה הורג יותר בשקט ממאג שנגנב מנשקיה שהשומר בה שבר שמירה, אבל המוות לא פחות נוכח.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 18-02-2009, 03:49
  ilanb ilanb אינו מחובר  
אילן בן-נון. מומחה לקליעה וצליפה, מדריך ירי בכיר ומאמן קליעה ספורטיבית

חבר מתאריך: 17.03.05
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "חבר'ה- אני מסתכן בלהישמע פלצן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רגב06
חבר'ה- אני מסתכן בלהישמע פלצן אבל אני מתנצל מראש-

אני עובד בתחום שנוגע לאבטחת מידע. אנחנו כחברה טכנולוגית חיים דרך צעצועים אלקטרוניים.

צריך להבין שמאחר שגם הערבים גילו את האינטרנט, מי שמשתמש יותר חשוף יותר וזה הצד שלנו.

הדבר הכי קשה להפנמה הוא זה- אבטחת מידע זה כן דם.
אנחנו רגילים לחשוב על זה כפריט ציוד.
זה דם.
דלף מידע הורג אנשים שלנו.
זה קורה לאט, בזחילה, על פני חודשים ושנים בדרך כלל.
אבל אנשים שלנו מתים. בחלק מהפעמים, אנשים שחלק מאיתנו מכירים.
חבר מיחידה אחרת, אבא של חבר מארגון בטחוני עמית, מישהו שלא חשבנו שיש לו קשר לנושא.
צריך להכיר בסכנה הזו. זה הורג יותר בשקט ממאג שנגנב מנשקיה שהשומר בה שבר שמירה, אבל המוות לא פחות נוכח.

סוף סוף מישהו באשכול הזה אומר בשפה יפה

לכו לעבוד ולתקן כל אחד ביחידתו !!!

ותסתמו כבר את הפה.

(או קיי לאבא שלכם יש גדול יותר והצלחתם לגרום לי לחרוג מכללי הכתיבה)

מנהלים - ובא לציון נועל ?

לא כל מה שאני יכול לכתוב, אני רוצה לכתוב.

ישן 24-02-2009, 23:56
  גפשטיין גפשטיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.07
כתבה אמ"ץ: נחנכה מחלקה שתפקד על אבטחת משכנות צה"ל

דו"צ

אמ"ץ: נחנכה מחלקה שתפקד על אבטחת משכנות צה"ל

יום שלישי, ל' בשבט התשס"ט, 24 בפברואר 2009, 18:46

"מחלקת ההגנה והכשירות", שהוקמה בשבוע שעבר תחת חטיבת המבצעים, תעסוק בשיפור רמת ההתגוננות בעורף הצבאי ובשיפור רמת האבטחה במחנות, בבסיסי ובמתקני צה"ל • בין התפקידים הנוספים עליה אמונה המחלקה: ניהול מערכות המידע המבצעיות של הצבא

ארנון בן דרור

מחלקה חדשה שמטרתה לשפר את רמת התגוננות העורף הצבאי ואת רמת אבטחת המחנות הצבאיים הוקמה בשבוע שעבר באגף המבצעים, תחת פיקודה של חטיבת המבצעים של צה"ל. הקמת המחלקה משלימה את הפקת לקחי מלחמת לבנון השנייה באגף המבצעים, והיא מהווה חלק מארגון מקיף וחדש בחטיבת המבצעים. בראש המחלקה החדשה עומד אל"ם שמוליק קלמי, שמשמש כיום גם כמפקד חטיבת צנחנים במילואים (חטיבת "חוד החנית"), תפקיד שיפנה במהלך השבועות הקרובים.

תחום אחריותה של המחלקה החדשה רחב: בתחום ההגנה תעסוק המחלקה בעיקר בשיפור בקרת הכניסה לבסיסי צה"ל, במיגון מחנות צה"ל ובאבטחת המתקנים שבתחומם וכן באבטחת משימות צה"ל בחו"ל; בתחום הכשירות תהווה המחלקה את הסמכות הפיקודית העליונה שתפעיל את גיוסי המילואים בשעת חירום, כוננות המילואים, וניהול מערכות המידע המבצעיות של צה"ל.

עד להקמת המחלקה, ששמה "מחלקת ההגנה והכשירות", לא היה גוף בצה"ל שריכז את נושא ההתגוננות, אולם בשנים האחרונות - כתוצאה מהירי המכוון של ארגוני הטרור אל עבר בסיסי צה"ל והאיום הפלילי ההולך וגובר של חדירה וגניבת אמל"ח – החלו בצה"ל להפנות תשומת לב רבה לנושא.

מתחקירים שנעשו באגף המבצעים לאחר מלחמת לבנון השנייה עלה כי בסיסי צה"ל היו פגיעים מדי לירי טילים וכי בזמן נפילות הטילים חסרה זרוע מנחה שתתן מענה ברור באשר לנוהלי ההתנהגות הנכונים בשעת חירום. נוסף על כך, קציני חטיבת המבצעים ערכו בשנה האחרונה שלושה ביקורים מדי שבוע בבסיסי צה"ל השונים, וממצאיהם הוצגו באופן שבועי לרמטכ"ל. המבדקים העלו כי יש צורך בשיפור בקרת הכניסה לבסיסים, בתפקוד כיתות הכוננות, ובשמירה על ביטחון אישי, כגון נסיעה בטרמפים ונשיאת נשק אישי.

על בנייתו והכשרתו של הכוח שתפקידו להגן על בסיסי צה"ל, אמון ענף חדש שהוקם לשם כך בחיל ההנדסה. תחת ענף זה יעבור תחום מאבטחי המתקנים שינוי מן היסוד שיכלול הכשרה מקצועית וממושכת מן הקיים ואפשרות התקדמות לתפקידי פיקוד.
ישן 25-02-2009, 02:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "קודם כל- מצוין, הגיע הזמן...."

תחשוב איך נראה בסיס ימ"ח כשהוא קולט פתאום כמה אלפי או עשרות אלפי אזרחים תוך כמה שעות, ומה המשמעויות להתגוננות ולהגנת מחנה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:39

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר