לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2009, 23:08
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
שאלה איך להיות רגוע במבחנים

שלום

אני אישית בן אדם לא לחוץ בכלל, רחפן כזה ולא עושה עניין מכלום. הבעיה היא שכשאני לחוץ, ככל שאני יותר לחוץ כך אני עושה דברים יותר לאט. אני בדרך כלל לא נלחץ במבחנים, אלא שבמבחני מתמטיקה אני תמיד לחוץ. הריטלין עוזר להתרכז, אבל אני מאוד מרוכז, אני פשוט עושה דברים ל-א-ט... היום היה לנו מבחן במתמטיקה שהיה אמור לקחת (כולל הפסקות והארכת זמן) 132.5 דקות, כלומר שעתיים ועשר דקות, וזה אחרי הארכת הזמן וכולל את ההפסקה הגדולה שבאמצע. אני עשיתי את המבחן (תודות למורה המלך שלי שנתן לי, לפני משורת הדין, תוספת ע-נ-ק-י-ת של זמן, מכיוון והוא יודע שאני יודע את החומר ואני פשוט איטי רצח) ב- 245 דקות (כמעט פי שתיים מהזמן שניתן לי לאחר הארכת הזמן) ועוד לא הספקתי לקרוא בכלל סעיף אחד בשאלה אחת של שלושה סעיפים...

באילו שיטות אתם משתמשים / השתמשתם בכדי לא להיות לחוצים במבחנים? איזה אוכל לאכול, איזה ציוד (חוקי) להביא? אני רוצה לשמוע את השיטות שלכם, אבל אם אפשר אז בבקשה לשים דגש עם עובדות ועל שיטות מוכחות.

אני נואש, אני לא יודע מה אני אעשה בבגרות, בבקשה - עזרו לי!

תודה רבה רבה,
puzpuz.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר