לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2005, 04:23
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תשובה שוות ערך לשאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סבוראי שמתחילה ב "שאלה."

איך יכול להיות שאתם יהודים יקרים רואים באוייב שלכם אזרחים שווי זכויות?
=== כל מי שהנו אזרח ישראלי לבטח שאיננו אויב והוא זכאי למלוא הזכויות על פי החוק. אם אכן חטא קיימת מערכת עקיפת החוק ושם יגזר דינו.

איך יכול להיות שאזרח ישראלי, לאו דוקא פלשתיני, יורק על הדגל ו/או איננו מכבדו וההימנון איננו שייך לו ועדין הוא אזרח שווה זכויות?
=== האם היהדות מכפרת על עוונו ?

האם אין בעובדה שאתם נותנים לגיטימציה לאזרחים שכאלה, שחשובה להם קדושת אדמת ארץ ישראל יותר מאשר קיומה של מדינת ישראל, מעידה על מחלה קשה ואנושה של אנכרוניזם, חוסר הבנה במציאות הקיימת וחוסר כבוד למדינת ישראל הנאבקת על המשך קיומה בארץ ישראל?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2005, 14:27
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
LOL, ה"תיאוריות" האלה הן מציאות, לכל מי שביקר מתישהו ביחידת שדה בשנים האחרונות...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "אוי אורי אורי"

איש לא פקפק בקיומם של חיילים חילוניים, אבל דרגי הפיקוד הזוטר, שהם עמוד השדרה של הצבא, הם
בקרוב למחציתם, דתיים. אתה אולי יכול לוותר על חצי צבא, אבל מדינת ישראל לא יכולה - ולכן תצטרך
לסבול בשקט את העובדה שאת השטויות שאתה יושב וכותב כאן, אתה יכול לעשות הרבה בגלל "אלה
שמקשיבים לרב שלהם"...
אגב, אני רואה שזה איכשהו לא מחלחל אליך, ולא משנה כמה פעמים אני אכתוב כאן בשבת: אני לא
דל"י, ומטבע הדברים אין "גאווה מגזרית" מסיבה זו. אני, בניגוד לך, מסוגל לראות דברים חיוביים גם
בקבוצות שאני לא נמנה עליהן. נסה את זה פעם, במקום לפלוט לי סיסמאות נבובות כל הזמן, שרק
חושפות בורות ( כמו פה), או תיעוב לדמוקרטיה ופחד ממנה (כמו בשאר האשכולות).
ישן 01-04-2005, 17:06
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
תעשה לי טובה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אקאק, אתה יודע על "דרך החשיבה הד"לית", בערך כמו שאתה יודע על כל נושא אחר, וזה מעט..."

אני מקדש אדמה על פני חיים?????? אני מסרב לפנות התנחלויות רק כדי שמיעוט קיצוני יוכל להמשיך לשבת על איזה גבעה ובינתיים חיילים ימותו? אני זה שרוצה להמשיך לבזבז חיים על מובלעות בעזה?
כמה חיילים מתו בשמירה על מקומות כאלה? כמה מהם נשאלו אם הם בכלל רוצים ללכת לשם?
בלקסיקון שלך כנראה לא מופיע "ערך חיי אדם". אתה מוכן להאחז בחור תחת הנקרא רצועת עזה גם במחיר מותם של עוד חיילים ואזרחים. זה בזוי.
להגיד שמסירה של שטחים (שבהם יש מיעוט יהודי בצורה קיצונית) היא סיכון חיי אדם היא ססמא כל כך נבובה שאפשר לשמוע את האויר זורם דרכה. אולי לפי דעתך עדיף להמשיך לשבת על גבעה בלב שטח עויין עם שני קראוונים, שתי משפחות של תימהוניים וגדוד חיילים. לפי דעתי זהו בזבוז וסיכון חיים לשווא. זהו קידוש אדמה על פני קידוש חיי אדם. תנסה להפוך את זה כמה שתרצה, זה עדיין יישאר אותו דבר.
יש לך שבת שלמה להתבכיין על ההתנתקות ועוד יהיו לך חיים שלמים להתבכיין על זה אחרי שזה סוף סוף יבוצע.
שבת שלום
ישן 02-04-2005, 21:18
  ekek ekek אינו מחובר  

נו באמת....
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה אבי מקדשי האדמה ע"ח חיי אדם"

"מבחינתך שימותו אלפים, ובלבד שתוכל למסור שטח."
איך עלית על חלומי הגדול - למסור שטח. מאז שהייתי בגן תמיד רציתי למסור שטח. גם בארגז החול תמיד הייתי נותן לילדים האחרים לתפוס לי את המקום בכוונה. בכלל למסור שטח ומוות של אלפים תמיד משך אותי. למה אבל רק אלפים? מליונים.. למה מליונים??? מליארדים של מתים יספקו אותי. באמת לרדת מגבעה מסריחה באמצע השטחים תביא למותם של אלפים. נכון אורי... אתה צודק... ילד טוב אורי.... ילד גדול. פחחחחחחחחחחחחחח!!!
לא האמנתי שתוכל למצוא משפט כל כך הזוי, דבילי ומגוחך. אבל האמת שלא התפלאתי כשראיתי שהצלחת.
את ההקבלה הילדותית שאני יודע שאתה מת שאני אעשה - להגיד שאתה מצפה למותם של חיילי צה"ל בשטחים ומחכה להשקות את אדמת עזה "הקדושה" בדם החיילים וכו' וכו' אתה לא תקבל. לרדת לרמה שלך יהיה מתחת לכבודי ומתחת לכבודם של באי הפורום.
ההתנתקות היא דבר לא נעים לאף אחד. אבל זה משהו שצריך לעשות והכנסת הכריעה בנושא. אני יודע שאתה רוצה לברבר על שרון הדיקטטור ושרון המניאק ושרון עשה ככה ועשה ככה. אבל הכנסת אישרה את התוכנית. לא שרון. הכנסת. כלל נבחרי העם. ימין ושמאל. זה שרובם חארות גנבים זה משהו אחד. אבל כמו שאף אחד לא שאל את העם אם ללכת להתיישב בעזה, אף אחד לא צריך לשאול אותך אם לצאת משם. תקבל את זה. דמוקרטיה זה לא מערכת שכל יום ראשון יהיה משאל עם על כל נושא שבעולם. אתה רוצה לפתוח את הדלת הזאת ואתה לא יודע איפה זה ייגמר כי זה לא ייגמר. בדמוקרטיה יש לך את האופציה לבחור כל 4 שנים. פה בארץ קיבלת בונוס ויש לך אפשרות לבחור אפילו פעם בשנה וחצי לפעמים. פוליטיקאי מעולם לא עשה את מה שהוא אמר. לבכות על דבר כזה זה ילדותי אבל זה מתאים לך (מישהו אמר "אכלו לי שתו לי"???). יש לך הזדמנות לבחור במישהו אחר בדרך דמוקרטית בפעם הבאה. תצביע לפייגלין ואם הוא יהיה ראש ממשלה אולי הוא יחליט לכבוש את עזה מחדש ללא משאל עם או לכבוש את ירדן או להשתלט על העולם או משהו אחר ואני בטוח שזה ישמח אותך מאוד ולא תצייץ.
בינתיים, ובלי קשר לזה שאתה לא דל"י, אני בטוח שיש לך איזה כביש לחסום, עצים לעקור, כבשים להרוג או חיילים לירוק עליהם. מתאימה לך המנטליות גם בלי הכיפה.
ישן 03-04-2005, 00:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL, מצחיק שדווקא אתה מדבר על מנטליות, בהתחשב בכך שאתה סטיגמה מהלכת...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "נו באמת...."

כל הקלישאות שנכתבו על שמאלנים (שרובן אינן יותר מהכללות מטופשות), מתאימות לך: שטחי, גזעני,
שונא דתיים, מדבר בסיסמאות נבובות, חסיד אדוק של דת אוסלו והמשכיה, וכן הלאה וכן הלאה...
אתץ השקר המטופש ש"ההתנתקות היא דבר לא נעים", היה רצוי שתעלים, אחרי השמחה לאיד
שהפגנת כמעט בכל הודעה לגבי הגירוש הצפוי...
אצלך הגירוש אינו אמצעי, אלא מטרה. אתה לא באמת מתעניין בשאלה מה יבוא אחריו, אלא משתוקק
לקראת המראות שיהיו במהלכו.
מצחיק לראות שאתה מדבר על דמוקרטיה, בהתחשב בכך שלא הפנמת את העקרון הכי בסיסי שלה:
להנהגה יש מחוייבות לבוחריה. כאשר להנהגה אין מחוייבות לבוחריה, הרי שאין דמוקרטיה, ואפשר
לוותר על כל הליך הבחירה. השטות ש"פעם הבאה לא תבחר בהם", לא ממש תקפה כאשר מדובר
בצעד בלתי הפיך.
באשר לפייגלין, אני קרוב אליו הרבה פחות ממה שאתה קרוב לעזמי בשארה (שניכם, אגב, חסידים של
אותו סוג של "דמוקרטיה עממית" מהזן המזרח אירופי...).

הסיכוי שאני אהרוג כבש או אפגע בחייל נמוך משמעותית מהסיכוי שאתה תיטול חלק פעיל בפיגוע
נגד ישראלים. אתה כבר כמעט שם, בכל הנוגע להסתה נגדם (בגללם הרי מתים חיילים, נכון?...).
ישן 03-04-2005, 01:38
  ekek ekek אינו מחובר  

פחחחחח
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL, מצחיק שדווקא אתה מדבר על מנטליות, בהתחשב בכך שאתה סטיגמה מהלכת..."

תאמין לי אפשר לשים פוסטר שלך בהפגנות של כהנא חי עם ציטוטים. אם אין לך מה להגיד אז פשוט תשב בשקט. כל הקלישאות המוכרות... שנאת כל מי שאינו ימני... ההשוואה לערבים... פיגועים נגד ישראלים.... פשוט דוחה. בן-גביר גאה בך היום. כשיבוא היום נראה באיזה צד תעמוד. בינתיים, לפי מה שאתה אומר, לא נראה לי שתלבש מדים.
הבעייה שלך היא שאתה לא מבין שבדמוקרטיה לממשלה יש מחוייבות לא רק לבוחריה, אלא לכלל אזרחי המדינה. וכרגע, מה שנתפס כטוב לכלל אזרחי המדינה ולא רק לאורי אכלו לי שתו לי הקטן, היא ההתנתקות. אז אני יודע שבעיניך היה עדיף אילו רק היהודים היו נחשבים לאזרחים, וגם בתוכם היית מחלק אותם לשווים יותר ושווים פחות ע"פ דעתם הפוליטית, אבל לממשלה יש מחוייבות כלפי כולם. לא רק כלפי מי שהצביע ליכוד.
הגעת לתחתית הבור. המיץ של הזבל. בכיין.
ישן 03-04-2005, 07:49
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אקאק, כבר סיימת לשרוף את המכולות?...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "פחחחחח"

משעשע לראות אותך מדבר על השוואות לערבים, בשעה שכל מי שימינה לגוש שלום, הוא בעיניך
כהנא חי...
אתה ממשיך לכתוב על דמוקרטיה, וכרגיל מפגין בורות. ודאי שלממשלה יש מחוייבות לכלל אזרחי
המדינה, אבל זה לא סותר את מחוייבותה לבצע מה שהביא לבחירתה. אם ממשלה רשאית לנהוג כראות עיניה, ללא כל התחשבות במה שהביא לבחירתה - הרי שבחירות הן מיותרות (מה שהיית רוצה שיקרה),
והיינו נהנים ממשטר כמו בסוריה, מצרים או שאר המדינות שלראשיהם הנאורים אתה סוגד...
מצחיק לראות איך כל הודעה אתה דוחף את המילה בכי בהטיות שונות, כאשר אתה רוצה להבהיר את
בוזך לדמוקרטיה. בעיניך בולשביק הוא "גבר גבר", ודמוקרט הוא "בכיין" - אלא מה? הבולשביזם טוב
לך, רק כאשר אתה בשלטון. לו שלטו מקביליך מהימין (כהנא חי ודומיה), אז היית מזדעק נגד
הדיקטטורה. אבא ואמא ושיעורי אזרחות, לא גילו לאקאק הקטנטן שמותר להיות באופוזיציה...
ישן 03-04-2005, 10:18
  ekek ekek אינו מחובר  

איזה בדיחות חמודייייי
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אקאק, כבר סיימת לשרוף את המכולות?..."

אתה יכול לעשות כל כך הרבה כסף מכתיבה של ספר בדיחות... אל תבזבז אותן על הפורום בבקשה.
תן לי להזכיר לך מה אתה כתבת....: "להנהגה יש מחוייבות לבוחריה." מה קרה אורי? רק בוחרי הליכוד נחשבים? פתאום ברור שלהנהגה יש מחוייבות לכלל הציבור? איך פתאום השתנתה דעתך????
למה אתה לא מוכן לתת להנהגה לעשות את מה שבחרה לעשות? בשביל מה צריך הנהגה בכלל? אם היא לא עושה בדיוק מה שאורי רוצה, אז בשביל מה צריך אותה? אם היא לא עושה מה שאורי רוצה, אז היא לא דמוקרטית ולא לגיטימית.
אכלנו מספיק חרא הן מממשלות שמאל והן מממשלות ימין. פעם אני אכלתי חרא. פעם היינו צריכים להשלים עם השקעה עצומה בהתנחלויות, בטחונית וכספית. פעם היינו צריכים ללכת לשמור על גבעה עם קראוון בקושי בשומקום. פעם היינו צריכים להשלים עם התנהגות בזוייה של מתנחלים כלפי חיילים. עכשיו אתה תאכל חרא. הולכים לסגור לך את הברז. מפחיד, לא? הולכים להשקיע את המשאבים בתוך תחומי המדינה... אמאלה.... זה ממש לא בסדר.
תעשה לכולנו טובה ותשב בשקט ואת ההגיגים העמוקים שלך על עזמי בשארה וכו' השוואות תשמור לפלייר הבא של כהנא חי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר