לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2009, 18:39
  123432111 123432111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.09
צריך עזרה איך לעבור מתפקיד לתפקיד

אהלן
התגייסתי לא מזמן (פז"מ צעיר של 3 חודשים)
כרגע אני ביחידת מופ"ת בתל השומר (חדש שם), ואני רוצה לעבור להיות ש.ג בתל השומר (על תקן מאבטח מתקנים). הסיבה היא שגם זה שירות שנתיים במקום 3. התגייסתי בגיל 19 וחצי אז קיצור השירות יתאים לי. דבר שני זה שהשירות הוא שבוע שבוע (יומיות) ובשבוע חופש אני אוכל לעבוד הרבה ואני צריך את זה.

הבעיה היא שמהיחידה שלי קשה מאוד לצאת הבנתי. בקושי יש חיילים גברים ביחידה, וכל אחד שיש שם הוא ממש נכס בגלל שמירות וכו'. וכל מי ששמע שאני רוצה לצאת אמר לי שאין מצב שייתנו לי לצאת וכו' וכו'. השאלה שלי מה אני יכול לעשות? דיברתי עם אחת המפקדות והיא אמרה לי שאני צריך לדבר עם רס"ן אחת שמעליה. אחרי הרס"ן הזאת אני אצטרך לעבור לדבר עם סא"ל שמעליה שהיא בעצם מפקדת הענף כולו. אם בכלל הרס"ן תביא לי לדבר איתה. אני בטוח שינסו לסבן אותי ולהגיד לי שזה צבא ואולי ינסו להקל לי בתנאי השירות אבל שום דבר לא יתקרב לרמה של קיצור שנה מהשירות.

דיברתי כבר עם המפקד של הש.ג בבסיס, הוא יוכל לקבוע לי ראיון אצלו רק אם רמ"ד ניהול ביחידה שלי תאשר לי. שהיא גם רס"ן. ובכל מקרה יעשו לי בעיות בלצאת מהמופ"ת הזה.

עשיתי לפני 3-4 ימים תחקיר ביטחוני בשביל להיות שם. חשבתי אולי על האפשרות ללכת ליחידת הבטחון של התחקיר הביטחוני ולנסות להסיר את המועמדות שלי מלקבל סיווג ביטחוני. ניתן לעשות זאת? להגיד פשוט שחשבתי על זה ואני כבר לא מעוניין למרות שחתמתי על הכל. או להגיד שחתמתי שאני מוכן להיבדק בעתיד בפוליגרף אבל לא ידעתי מה זה פוליגרף וכשראיתי באינטרנט שזה כולל מכשירים והכל שמחברים לגוף אני לא מוכן לעשות את זה. מה אתם אומרים?

ואשמח לשמוע עוד דרכים לצאת מהיחידה אם יהיה לכם. אולי כלא?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר