לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2009, 13:11
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
זה שאתה מתעקש לא לקרוא ספרים ולא לנסות ולארגן בקוהרנטיות כלשהי את הגיגיך - ניחא
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "יין קידוש ומדרשיות למרתפי הבירה - ממש לא חשבתי על רעיון גאוני שכזה"

תמיד ינסה אורי להסביר לך בעדינות או להשלים למענך איזשהו פרק או כרך חסרים ולאנס ישתדל להמחיש לך דברים בתמונות.

אבל זה שאתה לא קורא את הודעותיך שלך ולא מתעמק במהותן...

ההודעה הינה הודעתך?
ההודעה משווה סממנים יהודיים מובהקים כיין קידוש ובתי מדרש למוטיב נאצי כמרתפי הבירה?
דמוניזציה של יהודים הינה לעיתים צעד שנועד להכשיר ולהתיר את הריגתם?

מה כל כך משעשע אותך בכיתוב האלים שהעלת? הרי בפעם האחרונה שמשהו 'שעשע' אותך בפורום היו אלי 'מעשי המשובה' של החמאס שמשום מה אינם משעשעים שותי יין קידוש ויושבי מדרשיות באשר הינם.

חלפו הימים בהם די היה לשאת את שם ה 'שלום', להשמיץ את היהדות ולמלמל הסתה/התלהמות בכדי לחמוק מן הצורך לנמק את דבריך. מעריץ נאה מצא לו ידידו של נסראללה.. חוששני כי בהשוואה אליך אכן בשארה הינו אינטלקטואל אמיתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2009, 20:45

בטוחני כי תוותר נאמן להכרזתך ולא רק שממני ומאורי לא תלמד דבר - אלא מאיש לא תלמדנו..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא ממך ואף לא מאורי אלמד דבר."

ומובן שלא מספר...

אשרינו שזכינו לראותך מסוגל לכתוב את המלה 'בורות' ללא שגיאות כתיב.

'מנהל פורום' אינו תואר כי אם תפקיד שמהותו שמירה על כללי השיח בפורומים. לעיתים אנו באמת מתלבטים ביננו לבין עצמנו לגבי סיטואציות מסויימות כגון גולש עילג שאינו מסוגל להשלים ויכוח מבלי לפזר רמזים הפולשים לסוף המחצית הראשונה של המאה העשרים, גולש המביע הערצה למי שנחשד ברגול ונסע לתמוך בראש ארגון טרור, גולש הממעט להכעיס בחומרתם של מעשי טרור ואלימות של האיסלאם. בד"כ כפי שהבחנת אנו מעדיפים את חופש הבטוי גם אם מדובר באמירות אנטישמיות הבאות מפיו של יהודי.

לגבי בורות, איוולת ועיוותי עובדות - חלוקות הדעות. אני סבור כי מי שהגיע לגילך המופלג ובכל זאת טרם צבר ידע המאפשר סיוע לילדים בהכנת שעורי בית מבלי לגרור את השלכתם מביה"ס - אין תקנה לרדידותו.

אורי לעומת זאת אופטימי בהרבה. לכן, טרח לדוגמא לרענן את ידיעותיך בענין 'הפלישה הטורקית ליוון' כמו בנושאים רבים אחרים. אתה תחת להודות למי שהקדיש מזמנו לסייע להשכלתך - ענית בצבר משפטים נטולי הקשר המעוררים תהיה גם לגבי מסוגלותך הלשונית.

לפני שלושה עשורים - יכלו אנשים עמוקים כצלחת שטוחה כדוגמתך לשמש כנוגשי עבדים במשחטה עלומה בנגב או בגן ירק כלשהו, לרדות באנשים העמלים ולהתיימר להיות סוציאליסט משכיל. זאת, מבלי שידע מאומה על קורות הסוציאליזם, תולדות עמו ומבלי שיבין כי חלק מן האנשים כפופי הגו שלפניו סיימו כבר מספר מחזורי למידה של הש"ס או שהם בקיאים בפיוט ושירה שעל קיומם כלל לא ידע.

בימים הטובים ההם יכל בריון שכמוך לצעוק 'שלום' ומיד היה מדמה עצמו לכימרה של עמוס עוז ושימון פרץ גם יחד. היום צריך להתאמץ קצת יותר. תתחיל לקרוא שרוליק, מה שבא לך. כל דבר יקדם אותך או לפחות יצמצם את הזמן הפנוי בו תוכל כעלוב נפש לערוך השוואות בזויות בין יין הקידוש לבירה האוסטרית ולתת הנחות 'משובה' לפעילותו הרצחנית של החמאס.

אתה אינך בושה למילה 'שמאל' שכן כלל אינך 'שמאל'. עמדות השמאל הראויות בסה"כ שימשו ככסות לריקנותך אפילו שמעולם לא הצלחת לבטאן כיאות. משקצרה יריעת השמאל מלכסות על רוחב דלות ידיעותיך ומחשבתך החלפת אותה בשולי שמלתו של אותו 'אינטלקטואל אמיתי' חברו של נסראללה.

זכותך למשוך קרקפתך בזפת בזוי עמך ובסנגוריה נלהבת על אויביו המרים. רק אל תתפלא אם מעת לעת יצמידו הסובבים אותך נוצות לראשך.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 16-02-2009 בשעה 20:48.
ישן 17-02-2009, 05:06
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני מבין שנעלבת עד לעומק נשמתך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בטוחני כי תוותר נאמן להכרזתך ולא רק שממני ומאורי לא תלמד דבר - אלא מאיש לא תלמדנו.."

לכתוב כתב שטנה כנגד מי שאינך מכיר ושלעולם לא תגיע לקרסוליו - הן מבחינת החברה והכלל והן מבחינת הידע הכללי והמקצועי, זה עובר כל גבול. אם היית מבין משהו היית יודע מי וכנגד מי העלילו בכל הדורות עלילות שוא - במיוחד בנושא עושק, רמיה וגניבה מאנשים קשיי יום. חס וחלילה אתה אינך נמנה עם אלו -אתה ייחודי.

שתהיה בריא ותמשיך לצלול בעומק המדמנה אולי תמצא שם טרף כרוחך.

הייתי דורש ממך התנצלות על הכפשה הנובעת משנאה תהומית ואי יכולת להתמודד עם דעות השונות משלך.
אבל,חבל על כל מילה - אני משוכנע שאפילו את מה שאתה כתבתך,אינך מבין את משמעות דברים.

אגב, מתי קראת לאחרונה ספר העוסק מעבר ל"חזרת" בתוכה אתה נובר? מתי לאחרונה פתחת את התנ"ך ללמוד אודות בטויים המופיעים בתוכו ?
ישן 14-02-2009, 07:15

המצחיק / עצוב הוא כי ב'מערכון' מובלעות אמירות שהן נכונות מאוד על התקשורת - רק להפך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הסתה והשוואה לנאצים - למי מותר?"

ערוץ אחד עם דעה אחת - זה מה שקיים היום וזה מה שמאפשר את מה שהיה אמור לעורר סגירת ערוץ, מעצר בדין ותביעת פיצויים. [ולמי שזה נראה מופרז - נסו לדמיין בבקשה את רבין או פרס מופיעים בדמות קלגס נאצי מלווה כלבים במערכון מושקע של ערוץ תקשורת מחויב רשיון בישראל].

אינטרנט - למעשה פורומים בודדים, אין קיימת אפשרות בטוי למי שאינו מדקלם את דפי המסרים של תפיסת הקיצון הארופאית [הנדיבה] לגבי הכיוון הרצוי למדינת היהודים וכזכור חופי ישראל מאוד חביבים על חברינו התרבותיים...
ישן 15-02-2009, 12:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
"ארץ נהדרת" תוכנית רדודה ללא שום אמירה פוליטית חשובה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "המצחיק / עצוב הוא כי ב'מערכון' מובלעות אמירות שהן נכונות מאוד על התקשורת - רק להפך..."

ומה שיפה הוא שלמרות שהרשת מלאה בכתבות הזועקות לשמיים אודות הרדידות והעייפות של התכנית (שנראית עכשיו משהו כמו התוכנית של יצפאן ז"ל) עדיין במיין סטרים אנו זוכים חדשות לבקרים לכתבות מהללות על התוכנית הצליחה (כמו בסופ"ש האחרון).

אני מסתכל "קצרים" (תכנית רוויית שמאלנים) ומתגלגל מצחוק פעם בדקה בערך. ההשקעה בתפאורה קטנה, קהל שמוחה כף לפי פקודה, אין והשחקנים יודעים מה לעשות, אוהבים את זה באמת, ואיש מהם הוא לא פליט של פינה בתכנית של דודו טופז, או איזו תכנית שפיך-פלוצים-יין אדום של 1:00 בלילה.

ישן 15-02-2009, 12:27
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הסתה והשוואה לנאצים - למי מותר?"

הניסיון הוכיח, שכל פעולה מאורגנת נגד כותבי "מערכונים" חסרי טעם ושנועדו רק להכעיס, מעניקה להם פירסומת חינם במתנה. לא מגיעה להם כזו פירסומת. הדרך הכי טובה היא להתעלם ולהצביע בשלט. אני בכלל חי באינטרנט וכמעט לא רואה יותר טלויזיה.
קופטש בנה קריירה בשנות ה-90 בלהרגיז את כולם, לחינם. ש"ס, שרצו פירסומת לעצמם שיתפו פעולה מלאה עם קופטש בכך שלא פיספסו הזדמנות כל "להיעלב" כספרדים שומרי תורה, ומספר המנדטים שלהם זינק.
ישראל ביתינו, יודעת כבר, שאין פירסומת רעה, ועל תדמית ה"איש החזק" של ארץ נהדרת ליברמן בנה המון מנדטים.

ישן 16-02-2009, 22:26
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "אולי(לטעמך)"

אתה יודע טוב מאוד שאם ברוך מרזל היה נכנס לאום-אל-פאחם זה היה עושה בלאגן. וטוב שמנעו ממנו.
אין פה שום רצח אופי.

אתה לא יכול לדבר על רצח האופי של ליברמן בעוד שאין לו בכלל אופי!
אף אחד לא יודע מי הוא, מה הוא, ומה המצע שלו.
מצד אחד הוא בא כמו איזה מילטנט סטליני וזורק הערות לאויר בסגנון "בלי נאמנות אין אזרחות", "טרנספר לערבים", "אנחנו נטפל בך כמו מחבל" וכו' וכו'...
מצד שני הוא רוצה לתת שטחים ובמצע שלו ישנם עוד דברים שמראים עד כמה הוא לא ימני.
לאחר לבנון 2 הוא נכנס לממשלת אולמרט בבגידה מוחלטת בבוחריו, בביבי ובימין. הוא מציל את אולמרט ועוזר לו להחזיק עוד שנתיים בתור ראש הממשלה והורס את המדינה.
אחרי שהוא מציל את שמאלמרט, הוא מקבל תפקיד שנשמע מאוד מאוד פשיסטי וכשמדביקים אותו לליברמן אני מיד רואה תמונה שלו עם כובע פרווה, מעיל פרווה, סמל של ברית המועצות על הכובע ומוסיקת אופרה מלחמתית ברקע. (השר לאיומים אסטרטגים).

אפשר לראות כבר עכשיו את ההתנהגות הבוגדנית של ליברמן. איך שהוא סוחט ומהתל בבוחריו ובביבי.
אי אפשר לדעת אם הוא ילך לפי מצעו וימליץ על ביבי בפני הנשיא או שמא יבגוד שוב וילך בשביל עוד כסף לכיס שלו.

תגיד מה שאתה רוצה.
מהרגע שליברמן התחיל את הסחטנות כלפי ביבי, הוא נמחק מצידי.
במקום לצאת בהצהרה מיד אחרי תוצאות האמת בסגנון:
"אנחנו נישאר נאמנים לבוחרינו ואנחנו נמליץ על ביבי לראשות הממשלה"
הוא מתחיל לסחוט ועושה משא ומתן עם מפלגת קדימה בעוד שהוא מצהיר כי אולי מפלגתו תמליץ דווקא עליו (על ליברמן) לראשות הממשלה.

בקיצור.
אין פה שום רצח אופי ושום בטיח.
ליברמן פשיסט, ליברמן רודן. ואם הוא היה מקבל את הכוח שהוא ציפה לו - תהיה בטוח שמצבינו היה רע עכשיו.
אין פה שום קשר לערוץ 2 ולא לשמאלנים.
הכותבים של ארץ נהדרת (חלקם) לא בדיוק שמאלנים וזה ממש לא משנה דעותיהם.
הם לא פרשנים, לא עיתונאים, הם לא מתבטאים בציבור והם באים לעשות הומור נטו!
הם צחקו גם על ליבני, צחקו על אולמרט ועל כל מפלגת קדימה (על השחיתות שלהם).
הם מנסים למצוא דברים שקצת בולטים אצל אנשים ולהעצים אותם - כי זה מצחיק.
אז הם העצימו את ההתנהגות הפשיסטית של ליברמן ואת העובדה שהוא מזכיר את סטלין וזה יצא מצחיק.
ישן 16-02-2009, 22:40
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אתה יודע טוב מאוד שאם ברוך..."

נתחיל מברוך מרזל:
תענה לי בכן או לא: יש לי את הזכות ללכת לאן שאני רוצה בשטחי המדינה(חופש התנועה)?
מתוך הנחה שתענה לי בחיוביות אני אמשיך: למרזל יש את הזכות ללכת לאן שהוא רוצה בשטחי המדינה בדיוק כמו שלהומואים יש זכות לצעוד איפה שהם רוצים ולך יש זכות להיות איפה שאתה רוצה. והעובדה שתושבי אום אל פאחם למשל, יאיימו על מישהו לא צריכה לעמוד כמכשול, להפך, אבל במקום שהמשטרה תגיד שאם הם עושים פרובוקציות אז מפנים אותם בירי של גומי וגז מדמיע, המשטרה שלנו הססנית ופחדנית(לפחות במקרה של להגן על יהודים).
עכשיו לליברמן: אם קיבלת את הרושם שאני תומך בו, אז הרושם מוטעה, אני חושב שהוא ממש לא הוכיח את עצמו בתור ח"כ\שר(למרות שאולי יש לו כישורים מסוימים כי סך הכול, הוא עבד בתור רל"ש במשרד ראש הממשלה) וחוץ מזה, ליברמן באמת שנוי במחלוקת, ונכון הוא יורק בפנים לבוחרים שלו(כפי שהיה צפוי) ואני מסכים לגמרי עם כל ההערות האלה, אבל אי אפשר להתעלם ממה שהתקשורת עושה, ואתה רואה, שאתה מכנה אותו פשיסט ורודן...

שוב למרזל: לדעתי, לכנות מישהו שרוצה להתיישב בארצו, ורוצה להניף את דגלי ארצו, גם באום אל פאחם, "קיצוני" זו זילות,-פטריוטיזם כבר ניהיה מילה גסה...

ישן 17-02-2009, 13:17
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "נתחיל מברוך מרזל: תענה לי בכן..."

למה אנחנו צריכים מהומה ביום הבחירות?
יום הבחירות זה יום חג לדמוקרטיה.
בשביל מה אנחנו צריכים לשמוע על מהומות באום-אל-פאחם? על שוטרים שנפצעו או נהרגו או על ערבים שנפצעו/נהרגו?
אפשר למנוע את כל זה בכך שפשוט לא יכניסו את ברוך מרזל לאום-אל-פאחם.
הוא דרש להיכנס דווקא לשם כדי לעורר פרובוקציות. זה ברור שאף אחד שם לא בוחר בש"ס, למה הוא צריך להיכנס לשם ולפקח על הקולות?
הוא יכול להיות גם בישובים אחרים.
הדבר היחידי שהוא רצה זה לעשות שרירים אל מול תושבי אום-אל-פאחם.
להגיד להם:"על הזין שלי מה שאתם חושבים, אני נכנס מטייל לכם בבית יורק לכם בפנים ואם תעזו לזוז אני אשסע בכם שוטרים".

אני לא רוצה ששוטרים וחיילים יוקצו במיוחד כדי לאבטח את הבחירות באום-אל-פאחם. למה? בשביל שכסף יישפך סתם? בשביל שדם יישפך סתם?
כל זה אפשר למנוע בכך שלא מכניסים את ברוך מרזל לאום-אל-פאחם.

וחוץ מזה... ברוך מרזל הוא קיצוני ועוד אחד. ומבחינתי, קיצוניות (גם ימין וגם שמאל) לא מתקבל על הדעת.
ישן 17-02-2009, 22:37
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "ואם זה היה בארץ נהדרת? אני לא..."

זה הנקודה שאני מנסה להבהיר לך, שזה לעולם לא יהיה בארץ נהדרת
או בכל תכנית ממסדית אחרת, כי בתכניות האלה מותר לצחוק רק על צד אחד
ומי שראה את הפראפרזה המעליבה לסיטקום על מתנחלים בפרק של היום,
שמתאר את המגזר של אלה שרצים ראשונים להלחם בקרב, ואלה שתמיד הצטיינו בקורסים של הקצונה
כמו איזה חבורת "הילביליס" נלעגים, עם הסבא בלי השיניים והרובה - זה כבר אומר את הכל.

אורנה בנאי לא התביישה להגיד בראיון שארץ נהדרת היא תכנית שמאלנית,
וכולנו ראינו באותה כתבה את הפרצוף העצוב והאווירת נכאים של אסי כהן
למשמע האסון שיצר עם הדמות שלו לפופולאריות של ליברמן,
שגם הוסיף ואמר "די לא יהיה יותר ליברמן, מספיק עזרנו לו".

זה לא חדש שהסאטירה היא חד צדדית, בארה"ב זה אותם חוקי משחק,
אלא שלארה"ב יש את רשת FOX שהיא יותר פרו ימנית, וככה עוד יש איפה לאזן,
פה אין שום איזון, שום באלנס מינימלי בין הניגוח הברוטלי בצד אחד של המפה הפוליטית,
לבין הבכי קורע הלב של המלצר חמודי, כי היהודים הרעים כבר לא קונים אצלו קבבים
מאז שהם תחת התקפות הגראדים - איך אומר קופמן? נו תעשו לי טובה..

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 17-02-2009 בשעה 22:41.
ישן 18-02-2009, 22:35
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ברגע שהם איבדו את היכולת..."

נכון, הם עובדים "בנוהל". הרייטינג יורד אז מחפשים פרובוקציות, כדי שאיזה רודף פירסום חרדי / ימני, "יעלב" מהם מספיק כדי שיכתוב מכתב מחאה חריף אך רהוט. מייד יוכלו לקפוץ בשאגות "מקרטיזם / איה חופש הביטוי! ./ סתימת פיות!! ושאר הביטויים החביבים עליהם. יעשו עליהם כתבה בעיתון וכתבה מאוד אוהדת בחדשות ערוץ 2, אורנה בנאי תתראיין על חששותיה לחיי כלבתה לנוכח מכתב אי הנחת של הנעלב התורן... וכך מספין לספיו, אולי אפילו איזה דיון בתת וועדה בכנסת והרייטיג יחזור לתוכנית או שתיים נוספות.

החדשות הרעות ל"ארץ נהדרת" ונוהל פרובוקציות: העם למד לקח, ופשוט מתעלם ממחפשי פרובוקציות לצרכי רייטינג. אולי אם מולי שגב ישלם מספיק כסף למשרד היח"צנות של בן גביר ושות' וינסחו יחדיו את מכתב ה"היעלבות" כדי לגלגל את הספינים בינהם.

איפה אנדי פלדמן, "האיש על הירח"...

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 18-02-2009 בשעה 22:39.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:32

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר