לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2009, 22:02
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Galahad שמתחילה ב "אוקיי מגניב. שתי השגות..."

אם שקט חשוב לך במחיר של חריגה מהתקציב אתה יכול ללכת לכיוון הזה:
מעבד:
AMD ATHLON X2 DUAL CORE 5050e AM2 (2.6GHz) - 45W - BOX ₪338

לוח אם:
GIGABYTE GA-MA78GM-S2H - REV2.1 ₪458

דיסק קשיח:
SEAGATE BARRACUDA 7200.10 250GB 16MB 7200 RPM SATA2 NCQ - ST3250410AS ₪239

צורב DVD:
SAMSUNG SH-S223B x22 SATA BLACK - זמין במלאי ₪125

זיכרון:
OCZ 2048MB (1024MBX2) DDR2 800 CL 4-4-4-15 - PLATINUM : OCZ2P800R22GK ₪171

מארז:
ANTEC NSK4480B II + 380W EARTHWATS PSU ₪466

שירותי מעבדה:
הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות ₪75

מחיר סופי: ₪1872

להזמנות מעל 3,000 ש"ח - משלוח חינם
המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

בכל מקרה אתה יכול לקחת את המפרט של קרמריקה ולשנות בו את המעבד ל 5050e.
לגבי צריכת החשמל וההתחממות - אתה לא יודע על מה אתה מדבר. את אותו דבר אמרת גם בפעם שעברה שביקשת מפרט, כבר אז הסבירו לך שאתה מדבר על מצב שהיה לפני 4-5 שנים ולא רלוונטי היום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2009, 23:56
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Galahad שמתחילה ב "גם במבחני מהירות וגם באספקת..."

אכן, תגובה לעניין, בהצעות שנתנו לך מופיעים ה 5050e וה 5600, שניהם מבוססים על K8, לעומת ה E5200 של אינטל, ואתה מציג סקירה על משפחת ה E7X00 לעומת משולש ליבות שמבוסס על ה K10 שידוע שהוא מוצר גרוע של AMD ולא דומה כלל למעבדים שהוצעו לך.
באותה המידה יכולת להציג סקירה על ה K7 (שנמכר תחת השם ATHLON XP) ולהשוות אותו למעבדי אינטל החדשים ולא למעבדי אינטל מהדור שלו, מצד שני, זה בדיוק מה שטענת קודם לגבי התחממות מעבדים, אז אולי זה לא רחוק כ"כ ממה שעשית.

עריכה: הנה השוואה שכן רלוונטית למעבדים שנדונו באשכול הזה:
http://www.legitreviews.com/article/850/14/

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 17-02-2009 בשעה 00:01.
ישן 17-02-2009, 15:59
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Galahad שמתחילה ב "אכן טעות מצידי"

מה הקשר בין מערכת הקירור לצריכת החשמל של המעבד? מערכת קירור שונה רק מקררת אותו מהר יותר, היא לא משנה את צריכת החשמל שלו.
אגב, כל המעבדים שנבדקו השתמשו באותה מערכת קירור מבוססת מים, ככה שבוודאי שהיא לא תגרור הבדלים בין המעבדים השונים.
מדידת הטמפ' (עמ' קודם באותה הסקירה) התבצעה עם הקירור המקורי של המעבד כפי שמגיע מהיצרן.

עריכה:
אם אתה מתעקש ללכת עם הראש בקיר, ולהתעלם מהעצות שקיבלת כאן, זאת זכותך, אבל אל תצפה שמישהו מהמומחים פה ימליץ לך על מערכת שהיא לא כדאית, הרי אם גולש כלשהו יעשה את זה הוא רק יוכיח את חוסר המקצועיות שלו.
אם באת לקבל חותמת גומי ("כן, התייעצתי ואמרו לי שהמפרט פצצה") כדאי שתנסה במקום אחר.
כיוון שאתה מתעקש להתעלם מהעצות שקיבלת, אני לא רואה טעם להמשיך ולהגיב כאן.
קנה מה שתרצה ותהנה.

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 17-02-2009 בשעה 16:07.
ישן 17-02-2009, 22:35
  Galahad Galahad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.02.05
תודה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי IpDo שמתחילה ב "דבר ראשון, אתה שם לב שאף אחד..."

אני ממש לא שללתי פה אף תשובה. פשוט נתנו לי מפרט שממש לא ביקשתי.

מההתחלה ביקשתי בפירוש: מפרט מבוסס אינטל. ומעולם לא נתנו לי כזה. זה בסדר גם להביא מפרט AMD שלדעת אנשים הוא יותר טוב, אבל למען ההגינות היה צריך גם להביא מפרט מבוסס אינטל כמו שהבן אדם ביקש מההתחלה ולתת לו להחליט.

בסופו של דבר מבקש מפרט הוא זה שאמור לקנות בלא מעט כסף את אותו מפרט, ולהיתקע איתו לשנים רבות. לכן יש לו גם הזכות המלאה לשאול שאלות, להקשות, ולדרוש את מה שנראה חשוב בעיניו הלא מבינות והלא מנוסות, גם אם בעיניי אחרים זה נראה מטופש.

צר לי שאנשים מסויימים באו לפה עם הרבה אגו ומעט הבנה לצד השני. אני מודה - אין לי ידע גדול בחומרה. אולי רק טיפה יותר מהממוצע. ולכן הצגתי פה דברים שנראו בעיניי אחרים כמגוחכים, אבל אפשר היה לענות על זה גם בלי להיות תוקפני. עוד מתחילת הדיון, כששאלתי שאלה לחלוטין תמימה על וואלה שופס, אנשים מסויימים היו מאד תוקפניים וחשבו שאני "מנסה להוכיח פה משהו". משהו בדיון הזה השתבש כבר מההתחלה. אבל אני השתדלתי מאד להתעלם מזה ולהיות ענייני כי באמת הייתי זקוק למפרט.

בשורה התחתונה, הייתי יכול לבחור AMD ולהיות מרוצה אילו רק היו מביאים לי גם את האופציה הראשונה שרציתי לראות. אבל פשוט התעלמו מהרצון שלי לחלוטין.

נ.ב - לא שמתם לב שאפילו הקפדתי להביא לפה מפרטים משל עצמי, משהו שאחרים ששואלים לא טורחים לעשות, רק כדי לעזור לבוני המפרטים פה בפורום שלא ייצטרכו להתאמץ יותר מדי? חבל שאף אחד לא רואה את זה ושאתם אומרים שהגישה שלי לא חיובית.

עריכה תגובה לשימי: במפרט שאחד האנשים פה בנה לי (תודה דרך אגב) הוא עלה אפילו ל 1800 ש"ח רק בשביל לספק את הדרישה שהמחשב יהיה שקט. אני מלכתחילה אמרתי המפרט צריך להיות בסביבות ה 1500 ש"ח. לא עד. אם באמת אי אפשר לבנות מפרט אינטל בדיוק ב 1500 ש"ח אפשר לפחות לנסות! וזה גם בסדר גמור אם הכי קרוב שמצליחים זה 1600 ש"ח. אבל אפילו לא ניסו - מתוך עיקרון ואגו וחבל. נסיתי והשתדלתי להימנע מכל הדברים האלה ולאורך כל הדיון ניסיתי להישאר ענייני.

נערך לאחרונה ע"י Galahad בתאריך 17-02-2009 בשעה 22:50.
ישן 17-02-2009, 22:42
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Galahad שמתחילה ב "תודה"

תבין, איש יקר.... אנשים לא מעוניינים לתת לך מפרט ג'אנק. במחיר שציינת, עם המגבלה "רק אינטל", שאר המפרט, יהיה ג'אנק. מבין? ובדיוק כמו שאמרת, אתה בא לקנות מחשב ולהוציא עליו "לא מעט כסף" (למרות שתדע לך, זה נחשב מעט מאוד, יחסית...) - ורוצים להציע לך תמורה טובה לכסף שלך.

כאמור, אין תמורה טובה לכסף בטווח המחירים הזה כשהמעבד הוא אינטל. ולכן, אם אתה רוצה, למרות זאת, אינטל, אתה מוזמן לקנות מוואלה שופס (או KSP, או אופיס דיפו, או כל חנות אחרת שמוכרת מחשבים במשקל כמו ירקות). לא יציעו לך כאן משהו יותר טוב, כי פשוט אי אפשר.

מבין?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר