לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2009, 03:25
  Emotion Emotion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.09
היא פשוט מושלמת.

עכשיו השעה כמעט 4 לפנות בוקר יום שני 16/02/09 אני לא משהו בכתיבה פשוט רושם מהלב פתאום התחשק לי כי אני כבר לא יודע מה יקרה בהמשך.

היום ראיתי אותה שוב היא פשוט מדהימה! אני ניזכר שדיברתי איתה לראשונה אני זוכר אפילו שזה היה ביום שלישי בכיתה ו' וזהו פשוט התאהבתי בה...

עכשיו אני כבר בכיתה יא ועבר כלכך הרבה זמן ואני רק מיום ליום התחלתי לאהוב אותה יותר ויותר, היא פשוט מדהימה, מושלמת בשבילי...

עברה תקופה כלכך ארוכה אני עוד זוכר שבהתחלה הינו הולכים ביחד לים, צוחקים ופשוט היה כיף! ממש רציתי להיות איתה כול החיים שלי אבל הכול התהפך כשלפתאום היא וחבר שלי נהיו ביחד, הכול השתנה כולך אהבתי אותה כול יום ויום אני חשבתי עליה ועדין חושב וגם אמרתי לה שאני אוהב אותה אבל כול פעם היא אמרה "נהרוס את הידידות שבינינו?” או "אתה יותר מידי חשוב לי".

היא וחבר שלי נפרדו השנה ויצא לי לדבר איתה על זה שאני אוהב אותה כול פעם איכשהו יוצא שאנחנו מגיעים לנושא הזה וזה קרה שוב לא מיזמן שהיא אמרה שאני יותר מידי טוב בשבילה שאני מכיר רק את הצד הטוב שלה

עכשיו מה אני אמור לעשות?! אני רוצה להיות איתה יותר מידיד! פשוט אין יום שעובר ואני לא חושב עליה! כול פעם אני מחפש אותה לראות איפה היא לשמוע אותה!

אני אפילו לא יכול להסביר את זה!

אני מוכן לעשות הכול בשביל להיות איתה!

אולי הכול בגללי? כי אני ביישן?

אני אפילו עכשיו לא יודע מה לרשום פשוט לספר לכם כמה שהיא מדהימה,כמה שאני אוהב אותה!@!

הרבה אומרים לי שכח ממנה מצא כבר משהי אחרת אבל הם לא מבינים פשוט!

כול ה5+ שנים האלה לא הייתי אם אף אחת ואולי היה משהו קטן וזהו כי חשבתי רק עליה!

אני כבר לא יודע מה לעשות! כול התקופה הארוכה הזאת היא בראש שלי ולפעמים ניסיתי לנתק איתה קשר הפסקתי לדבר איתה ואין התחלתי להשתגע לא היה מצב רוח לא היה כלום התחלתי לחלום עליה! 4 ימים רצופים חלמתי שאני מחבק אותה וחשבתי רק עליה ופתאום היא שולחת לי הודעה אני רואה את התמונה שלה בצד במסנג'ר וזהו הכול חוזר!

והכול ככה מתחיל מהתחלה עד ששוב מגיעים לשיחה שאני אומר לה שאני אוהב אותה והיא שוב אומרת לי שאי אפשר ואפילו פעם דיברתי עם חברה שלה והיא אמרה שאין סיכויי שאנחנו נהיה ביחד! עכשיו למה!? לא מיזמן היא אמרה שאני מושלם בשבילה אבל היא לא יכולה להיות איתי!@!

אולי זה חרטה? היא לא רוצה אותי וזהו אבל למה לשגע ככה? אמרתי לה אפילו תגידי את האמת שאת לא רוצה אותי וזהו והיא אמרה שזה לא ככה...

וכול התקופה הזאת קראו כולכך הרבה דברים אבל אני עייף מידיי בשביל לספר כי באמת זה אשכרה כמו איזה רומן מה שקורה :\

קיצור אני כבר לא יודע מה לעשות!

אני משתגע!

מה אתם אומרים תעזרו לי!!

אני מוכן לעשות הכול אני רוצה פשוט להיות איתה לעשות איתה משפחה!@

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2009, 09:13
  needhelp1 needhelp1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Emotion שמתחילה ב "היא פשוט מושלמת."

לפי איך שזה נשמע (ואני לא מכיר אותה אז תקח את ההודעה בערבון מוגבל מאוד) היא לא רוצה להיות איתך והיא אומרת את מה שהיא אומרת כדי לא לפגוע בך. אתה נשמע יותר מדי אובססבי עליה, זה לא בריא לך. אתה בכיתה יא' וכבר אתה מדבר על משפחה איתה? בטוח שגם לך זה נראה מוגזם..
אני יודע שמה שאני אציע לך ישמע לך קשה אבל אין ברירה, במצב שאתה נמצא בו עכשיו אתה לא תתקדם לשום מקום.. "יש הרבה דגים בים" אני יודע שאתה תגיד שאתה לא יכול לשכוח מהדגה הזאת וכו' אבל תזכור את המשפט הזה.. תתרחק ממנה, אתה גם מבואס שאתה לא איתה וגם זה גורם לך לחשוב עליה עוד יותר. פשוט תנתק את הקשר.. אני יודע כמה זה קשה להיות ידיד של מישהי שלא רוצה אותך ובגלל זה עדיף לך לחתוך.
ומי יודע? אולי כשלא תיהיה אובססיבי לגביה היא תרצה להיות איתך? "תמיד תמצא כשתספיק לחפש"
ישן 17-02-2009, 17:29
  משתמש זכר "Snoopy" "Snoopy" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Emotion שמתחילה ב "היא פשוט מושלמת."

שמע אחי, אני מבין אותך.
יש לי סיפור כמו שלך. יש לי ידידה ממש טובה מעל 8 שנים, כל היום אנחנו מדברים בטלפון, למרות השירות שלי בקרבי והיציאות המגעילות, תמיד דואגים שניצא לבלות ביחד כשאני מגיע הביתה, ומאז אני מאוהב בילדה הזות. אף פעם לא היה לי ת'אומץ להגיד לה מה אני מרגיש, תמיד פחדתי לאבד אותה. כל התקופה הזו לא הייתי עם אף בחורה, היה רק משהו קטן וזהו. היא תמיד אומרת לי " רק איתך אני רוצה להתחתן " " אני מתה עליך " " אני אוהת אותך " ואני לא יודע אם היא באמת מתכוונת לזה. כי זה הסגנון שלה, היא מדברת עם כולם חופשי. אני לא מפסיק לחשוב עליה, לפעמים אני לא ישן, אני משתגע ולא יכול בלעדיה. מצד אחד היא ממש מראה שהיא רוצה אותי ומצד שני היא לא.
אחרי היציאה ממבצע "עופרת יצוקה" ושבועיים בלי טלפון. דיברתי איתה והיא כימעט בכתה לי בטלפון מרוב שמחה.
והיא אמרה לי: " שבחיים אני לא חשבתי שאדאג למישהו כמו שדאגתי לך, לא הייתי יושנת בלילות, תמיד חשבתי עליך, אפילו פעם אחת בכיתי מרוב דאגה "

בקיצור, בחורה מושלמת...
אני מקווה רק לטוב, ויהיה רק טוב

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר