לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2009, 12:49
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
⌧⌧⌧אתגר הכתוביות הגדול⌧⌧⌧

גם כי מזמן לא היה אתגר בפורום הזה, וגם בגלל שאני חושב שזה מצחיק, קבלו את אתגר הכתוביות הגדול!

איך זה עובד?
על אותו עיקרון שמופיע בסירטונים שמוצגים באשכול הזה.

איך אני יכול להכין סירטון?
בחמישה שלבים פשוטים יחסית:

1. אפשר להוריד את הסירטון של היטלר בכתובת הזו: http://www.speedyshare.com /529129413.html (קישור עודכן ב - 1/3).
  2. כמו כן ניתן להשתמש בכל סרטון וידיאו אחר, כל עוד אורך הסירטון לא עולה על חמש דקות (כדי לא לעבור על זכויות יוצרים).
  3. כדי לכתוב את התירגום בסינכרון עם הסרט, מורידים ומתקינים את התוכנה HebSubEdit. אפשר למצוא אותה ברחבי האינטרנט ע"י חיפוש פשוט, או פשוט להוריד אותה מפה (תוכנה חינמית). התוכנה אמורה ליהיות פשוטה ומובנת לשימוש.
  4. כדי להדביק את הכתוביות שכתבתם לסרט, מורידים ומתקינים את התוכנה AVI ReComp. גם את התוכנה הזו אפשר למצוא בכל מיני מקומות, וגם באתר של כותב התוכנה שנמצא פה (גם תוכנה זו היא תוכנה חינמית). לתוכנה זו ניתן למצוא מדריך שימוש בכתובת הזו, או בעזרתו האדיבה של החבר גוגל.
  5. לאחר מכן יש להעלות את הסירטון ליוטיוב, או אתר שיתוף וידיאו דומה, ולתת קישור פה באשכול.
איך נבחר הסירטון המצחיק ביותר?
בעוד כחודשיים מהיום יסגר אשכול המועמדים ויפתח אשכול הצבעה. כלל הגולשים שיכולים לכתוב
בפורום מבחינת גיל מוזמנים להביע את דעתם, ולבחור בסרטון האהוב עליהם.

למה לי להתאמץ בכלל?
תהילת עולם וצל"ש בפורום לשנה!!!!

כמה דברים חשובים

1. אני לא מכיר את האתרים מהם מורידים את התוכנות והסירטון שמופיעים כאן. מומלץ להפעיל אנטי וירוס טרם ההתקנה.
  2. שתי התוכנות שבהן אמורים להשתמש הן תוכנות חינמיות. אם גיליתם שהן לא, תודיעו לי בבקשה ואני אמחק את הקישורים.
  3. מובן לי שהסירטונים שתכינו הם פארודיות, אבל אני מבקש שהן ישארו בגבולות הטעם הטוב וכמובן שיעמדו בחוקי הפורום וחוקי המדינה (למשל הוצאת דיבה וכו'). סירטון שלא יעמוד בתנאים ימחק, ומי שהעלה אותו יחסם. אם אתם לא בטוחים שהסרטון שלכם עומד בתנאים אתם מוזמנים לפנות אלי בהודעה פרטית.
  4. אם יש לכם שאלות לגבי תיפעול אחת התוכנות אתם יכולים לשאול אותן כאן, או בפורום המתאים בפרש.
תודות: להורים שלי. למטפלת שלי חנה, שבזכותה אני לא אוכל ממולאים עד היום. ולגולש א. נונימי
שבעצם עזר לי, ומצא את כל הקישורים הרלוונטיים. אני רק העתקתי

תהנו!!!!

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 01-03-2009 בשעה 15:55. סיבה: עידכון קישור לסירטון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:16

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר