לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2009, 17:30
  מייקי123 מייקי123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.09
עזרה - מרגיש שמשהו מפריע

שלום ,
(בן 16.9)
לפני כחודש וחצי הכרתי מישהי במסיבה, ומאז אנחנו ממש התקרבנו. מדברים כל יום בטלפון בערך שעה - חצי שעה, השיחות ממש זורמות, מצחיקים אחד את השני ובאמת יש "ניצוץ" . אני גם מרגיש שהרבה זמן לא הרגשתי ככה למישהי ואני רוצה להעלות את הקשר הזה מדרגה כמו שאומרים.

אני אציין שהיא ידידה של הרבה חברים שלי.
לפני כשבוע מישהו אמר לי שהוא ראה אותה מתנשקת עם ידיד שלה במסיבה, והוא לא שיקר .
הקטע הוא, שמתי שדיברתי איתה גם אחרי וגם לפני היא לא אמרה לי כלום, לא הזכירה שיש לה מישהו ולא דיברנו עלזה.
חבר שלי שהוא ידיד טוב שלה שאל אותה אם היא בקשר עם אותו בחור וכו' ואמרה שאין לה אף אחד.
בקיצור, ביום האהבה הצעתי לה לצאת אבל איכשהו לא הסתדר כי לא יכלנו.
גם לפני הזמנתי אותה לשבת אבל איכשהו תמיד אנחנו מדחיקים את ההצעה הצידה במהרה.
אתמול שוב שאלתי אותה כזה בספונטניות אם היא רוצה לשבת באיזה בית קפה ואז היא כזה הייתה קצת נבוכה והמציאה איזה תירוץ.

אני מרגיש שמשהו מפריע \ חוסם , יכול להיות שיש סיבה שהיא לא רוצה לשבת ? או שפשוט זה צירוף מקרים והיא באמת לא יכלה...
כדאי לי לברר אם יש לה מישהו כמו להגיד "ראיתי אותכם מתנשקים , את בקשר? " משהו בסגנון ?

איך אני "מקפיץ" את הקשר ברמה ולא רק מדבר ומדבר איתה בטלפון ?

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2009, 20:07
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מייקי123 שמתחילה ב "עזרה - מרגיש שמשהו מפריע"

הגבתי את אותה תגובה באשכול אחר, ואין לי כ"כ מה להציע חוץ ממה שאמרתי שם: בד"כ אנשים שנפגשים במסיבה עם בני המין השני (נשמע פלצני, אבל אני אחרי מבחן, אז תתגברו ) לוקחים מס' טלפון, ולרוב זה ליותר מידידות חברית. על כן, למה שלא תיגש אליה תכלס ותשאל אם היא מעוניינת לצאת איתך "בלי תירוצים". לא רוצה, לא צריך.. נכון שקשה לקבל סירוב, אבל זה עדיף מלאכול סרטים במשך הרבה זמן ולנסות לפרש כל צעד ופיפס שההיא עשתה או אמרה..

אתה מעוניין לקחת את זה הלאה? לך על זה. אם היא לא מעוניינת עזוב.. אבל לפחות תהיה בטוח שהיא לא בקטע לפני שאתה עובר הלאה (הייתי מציעה עוד ניסיון שלא ישתמע לשתי פנים, ושיהיה ברור שאתה מעוניין להיותצ יותר מהידיד החמוד).

גם אם לא יצא, שזה לא יוריד לך מהביטחון.. זה לא אומר עלייך כלום, זה רק אומר שאתם לא מתאימים..

אל תוותר עדיין, יכול להתברר אחרת..

ישן 19-02-2009, 19:10
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מייקי123 שמתחילה ב "תודה על התגובה!! :) איך אני..."

אני בעד ישירות בחלק הזה. סה"כ מה רע? אז אתה מעוניין בה, אנשים בזמן האחרון התחילו יותר מדי ללכת סחור סחור. למה לא לגשת ישר תכלס? אם היא בחורה נחמדה כזו ששווה להתחיל איתה, גם אם היא תסרב, אני מאמינה שהיא לא תסתכל על ההצעה בעין עקומה, או לפחות לא תתן לך להרגיש ככה. ואם היא כן תתן לך להרגיש רע (ואני בספק!) אז היא סתםפוסטמה שמלכתחילה לא היה שווה לטרוח.

דעתי- לך על זה אתה. לא חבר, לא גלגל הצלה ולא 50:50..

שמע, גם אם יתברר שפתאום בשבוע האחרון היא מצאה מישהו ויש לה חבר, לא נורא. העיקר שניסית וניגשת, ולא סתם התייבשת בצד.

ובשאלה לאן לצאת.. חסרים מקומות נחמדים בחברה הבורגנית צרכנית שלנו? בית קפה זו התחלה נחמדה אתה יכול גם לתת לה לבחור מקום במידה ותסכים.. העיקר לצאת, לא?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר