לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2009, 10:56
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
תקלת אצבע
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sagbom שמתחילה ב "נסעתי לשם במסגרת להקת ריקודים..."

אז כעת אתה יודע את מי אתה צריך לתבוע - את הגוף שלו שילמת את פרמיית הביטוח.
ונעבור לכסף.

מספר נושאים שעשויים לעלות ע"י הנתבעים:
- חוסר זיקה ישירה בין התאונה לכיסויי פוליסת הביטוח.
- אחריות תורמת של התובע לתאונה (חוסר אחריות של רקדן לשחק משחק שבו הוא עלול להפגע ברגליו איתם הוא אמור לרקוד. דומה הדבר לפסנתרן שערב לפני הופעה חשובה שיחק עם חבריו בקרב אגרופים)

בהנחה שעברת משוכה זו , קרי (פוליסת הביטוח מכסה מקרים מסוג זה ואחריות התובע שולית) , תהייה חייב להוכיח לבית המשפט כי אכן נגרם לך נזק (נזק נראה לעין).
- האם קיבלת שכר עבור שרותך כרקדן?
במידה ולא בית המשפט יכול לקבוע כי בעצם פרנסתך לא נפגע בגלל המקרה ולכן אינך זכאי לפיצוי משמעותי .
- במידה וכן קיבלת שכר אזי ערך הפיצוי יהיה גבוה יותר כי פרנסתך נפגעה.

בכל מקרה , תהייה חייב להוכיח לבית המשפט כי גם לאחר החלמתך אינך מסוגל לרקוד - האם הינך מסוגל להוכיח זאת?

ראה את הערותיו של אלמר פאד ואני מצטרף להערה: זו לא הדרך "לעשות כסף".

.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2009, 14:37
  sagbom sagbom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אלמר פאד שמתחילה ב "הבעיה הכי גדולה בסיפור שלך..."

תראה קודם כל זה לא ששתם ככה באמצע היום שיחקנו כדורגל..
היינו לפני הופעה בתוך אולם שהיינו צריכים להתכונן שם והביאו לנו כדור (הכל במסגרת הפסטיבל שבו הופענו) ושיחקנו בלי נעליים ממש כה דקות לפני ההופעה בתוך האולם של ההופעה ואז זה קרה כי מישהו דרך עליי על המזרון שהיה באולם..
ביום האחרון של ההופעה הם ביקשו ממני טובה לרקוד בהופעת סיום ובמשך כל הנסיעה הם ביקשו ממנו להיות מי שמחזיק את כל הציוד והלכתי הרבה וזה החמיר את המצב גם..

ואני לא כל כך בטוח שעצמי כי בעיקרון אמרתי לעצמי לפני זה שאולי זו נסיעה אחרונה ואני יחליט במשך הנסיעה אם יהיה לי כיף אני ימשיך אם לא אז לא.. ולא היה לי כיף רק בגלל זה.. ככה שבעקרון בגלל זה הפסקתי!
ישן 20-02-2009, 16:10
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
לאט אבל בטוח המקרה שלך הופך להיות קל יותר - לחברת הביטוח
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי sagbom שמתחילה ב "תראה קודם כל זה לא ששתם ככה..."

נניח שאנו בבית המשפט וכל מה שכתבת כאן שווה עדותך בבית המשפט אז נוכל להבחין :
1. הריקוד איננו המקצוע שלך או לפחות לא היה המקצוע שלך עד לאירוע. להסיק מכאן שהמקרה הפסיק אולי קריירה מפוארת המרחק גדול.
2. לאחר אותו אירוע מצער עדיין רקדת (בהופעת הסיום)
3. כל רופא ממוצע יצליח להוכיח כי לאחר ריפוי תוכל לחזור לעסוק בריקוד.
4. לך אחריות תורמת לאירוע ואולי אחריות מלאה. אחריות תורמת מעצם העובדה ששיחקת כדורגל לפני הופעת ריקוד. דומה הדבר לפסנתרן שערב הופעתו בהיכל התרבות יצא לקרב אגרוף שבו יש לו סיכוי לשבור את אצבעותיו להם הוא זקוק על מנת לנגן בפסנתר. האחריות שלך גדולה עוד יותר וגובלת ברשלנות כשהחלטת לשחק יחף ולא נקטת בכל אמצעי סביר על מנת לשמור על רגליך (כף הרגל שאמורה לפרנסך בעתיד).
5. האירוע לא נבע בעת או במהלך המשימה הספציפית שבעבורה שילמת פוליסת ביטוח.
6. כפי שצויין קודם לכן - הסוגייה בעייתית . לבד לא תוכל להתמודד עם הבעיה. להערכתי גם לא תזכה בכלום.

בכל מקרה - בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר