לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2009, 17:11
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
דודה שלי אומרת שגנבתי ממנה.

יש לי דודה מבוגרת עם בעיה בהליכה שנתנה לי לפני המון זמן מפתח לדירה שלה למקרה שהיא תחליק או משהו כזה ותצטרך עזרה (לא הבנתי איך היא אמורה להגיע לטלפון כדי להתקשר אלי במצב כזה אבל נשאיר את זה בצד).

לפני כשבוע היא התקשרה אלי וסיפרה לי שלפי דעתה אני הגעתי אליה לדירה וגנבתי לה ניירת כלשהי שהיא לא מוצאת (משהו לא ברור). לא לקחתי את זה ברצינות, אמרתי לה שאני עסוק וסיימנו את השיחה.

היום היא התקשרה וסיפרה לי שהיא יודעת בוודאות שאני גנבתי לה זהב (זהב?! מה זה? אגדת ילדים?) וניירות של מס הכנסה מלפני כמה שנים. שאלתי אותה למה היא חושבת שאני לקחתי לה משהו והיא אמרה "כי זה נעלם". הקשתי:" למה אני?" והיא ענתה: "אני יודעת שזה אתה" והתחילה להגיד משהו לא ברור על זה שגנבתי לה חמישה דברים, עצרה את שטף הדיבור ואז שאלה אותי: "מה אמרתי לך עכשיו? איפה הייתי?" ואני עונה לה (כאילו זה מערכון בטלוויזיה) "בדיוק סיפרת שגנבתי לך איזה חמישה דברים" וככה זה המשיך והמשיך כשהיא מונה כל מיני דברים שגנבתי לה והיא חושבת שאולי היא צריכה ללכת למשטרה.

הקטע ההיסטרי שבסוף השיחה היא התעקשה שאני אבוא בהזדמנות לאכול לחמניות שהיא קנתה במיוחד בשבילי. שאלתי אותה: "למה את רוצה להאכיל מישהו שאת אומרת שגנב ממך?" והיא אמרה: "כבר קניתי את זה במיוחד בשבילך"

מה אתם אומרים? אני הולך להיות מוזמן לחקירה במשטרה? בסוף אני אהיה אחד מאלה בטלוויזיה שמטשטשים את הפנים שלהם. הקריין יגיד עלי ש"זה הקרוב משפחה שגנב מדודתו המבוגרת והמסכנה".

כ"כ אין לי כח לשטויות שלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2009, 17:36
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "אני לא מבינה למה אתה עושה..."

פשוט אחרי השיחה איתה מצאתי את עצמי בוהה במחשב וחושב על הדברים שאמרה. לא יכלתי להשתחרר מזה אז פרקתי את זה על המקלדת.

אני מתעסק בזה כי היא אמרה לי שהיא התקשרה לאחותה ולבת שלה (שאני בקשר ממש לא טוב איתן כי הן נשים גועליות) וסיפרה להן שאני נוהג להיכנס לדירה שלה ולגנוב לה דברים. איך שהיא אמרה את זה קלטתי שהסיפור הזה הולך להיכנס מהר לרכילות המשפחתית.

פעם ראיתי באיזה סרט ששייקספיר כתב איפושהו את המשפט "הגדלת במחאתך" שמה שעומד מאחורי זה שכשאדם טוען בצורה נחרצת מידי שהוא לא עשה משהו זה כנראה מעיד על זה שהוא כן עשה את זה. זה נתקע לי בראש ומאז כשמאשימים אותי במשהו אני מגיב בפאסיביות מסויימת. זה יראה מגוחך אם אני ארים טלפונים בשביל להגן על עצמי או משהו כזה. הסיטואציה הזויה מידי.

ישן 18-02-2009, 17:36
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "דודה שלי אומרת שגנבתי ממנה."

הקטע עם הלחמניות נשמע לי מחשיד משהו. אם נותנים למחוזות הדמיון להשתולל אפשר להגיע לתוצאה מעניינת.

אתה מגיע לדירה דופק בדלת, אתה קולט שאתה פתוחה ובדירה יש אור עמום משהו. אתה נכנס מבולבל ויש ריח של לחמניות באוויר עם ריח מעט מוזר.. אתה צועד פנימה ושומע קול חריקה עדין ואז אתה שומע קול: I was waiting for ya boy (במבטא דרומי). אתה: אה...?? דודה ___ what's goin' on here?
דודה: it's time for you to pay, boy. וואט דא פאק דודה?? ואז היא מדליקה מנורה בצד ונשמע קול צחוק מפחיד ומזעזע. "אתה תשלם, אתם תשלם...." ובידה היא אוחזת שאטגאן.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

נערך לאחרונה ע"י Lycans בתאריך 18-02-2009 בשעה 17:39.
ישן 20-02-2009, 15:37
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "דודה שלי אומרת שגנבתי ממנה."

טוב. תראה. זה מצב קצת לא נעים. כנראה (לפי מה שאתה מספר כאן) מדובר בדמנציה מסוג זה או אחר, בשלבים הראשונים שלה.
זה תהליך הדרגתי וזה רק ילך ויחמיר. חשוב לדעת שבשלבים האלה האדם עדיין מודע לכך שהוא לא לגמרי פה, והוא שוכח. סביר להניח שדודתך מתוסכלת ומסרבת להכיר במצבה ולכן גם מסרבת לרופא.
יש טיפול תרופתי, אך היעילות שלו לא ברורה, וזה גם תלוי בסוג הדמנציה.

לגביך - חשוב שתבין זו לא אשמת הדודה שלך. קורים לה דברים במוח והחיבורים משתבשים. היא בעצמה לא ממש מבינה את זה. אני יודעת שזה מאד קשה, אבל תשתדל לא לכעוס עליה. היא מספיק מתוסכלת גם ככה.
רופא בשלב ראשון יעשה אבחון קוגניטיבי, שיצביע על רמת הדמנציה, וימליץ על טיפול בהתאם (תרופתי, מטפל בבית, אישפוז)
חשוב מאד שתדבר עם אחותה והבת שלה. לא בהתגוננות או משהו כזה, אלא תשאל אם גם הן הבחינו בהתדרדרות, ומה הן חושבות שצריך לעשות בנידון. לא משנה כמה אתה לא סובל אותן - חזית אחידה מולה בקטע של להביא אותה לרופא היא דבר חשוב מאד.
אם האבחון מראה על מצב חמור או התדרדרות מהירה - רצוי מאד לחשוב על אישפוז, כי בשלבים מתקדמים יותר, הם יוצאים ושוכחים לאן רצו להגיע וחמור מכך - שוכחים את הדרך הביתה.

אני מאחלת לך המון בהצלחה. עברנו את זה במפחה עם סבא שלי ז"ל (12 שנים של אלצהיימר) וגם סבתא שלי ז"ל בשנותיה האחרונות. אני יודעת שזה קשה להתמודדות....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:24

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר