לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2005, 18:08
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
משחק מחשב ישראלי לא יכול להמליץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ishaygr שמתחילה ב "משחקי מחשב ישראליים-צבאיים"

יכול להמליץ על סימולטור טנקים SteelBeasts , הים הסימולטור (לא הייתי קורה לזה משחק מחשב) יחיד במינו - הוא מדמה במדויק את הטנקי M1 ו LEOPARD 2A4 , החל מפרט הכי קטן בתא תותחן , ועד לעבודת מסגרת מחלקתית והתמצאות על מפה ,כשקימים טנקים וכלים אחרים , אך שאר הכלים נהוגים רק מבחוץ . שריונרים ימצאו במשחק הזה עונג רב , שכן המשחק הזה מדמה במדויק כל פריט וכל תרגולת של תא תותחן בשתי הטנקים האלו , לא סתם הסימולטור הזה נהיה הסימולטור הרשמי בצבא אוסטרליה (שלאחורה עברו לשימוש בטנקי אברמס) , סימולטור של דניה , לדעתי גם גרמניה ובאיזשהי מידה ארה"ב , ועוד כמה מדינות שמשתמשות בטנקים אילו . את הסימולטור כתבו צוות של מתכנתים , כשכולם (אני מכיר את חלקם באופן ווירטואלי) לרבות אחד לדעתי שירתו אי שם , ונחשו בתור מי ? נכון , שריונרים (המתכנת הראשי , נילס הנריכסן "SSNAKE" היה בעברו מ"פ שריון בצבא גרמניה) .
מילת אזהרה : אנשים שאוהבים משחקי פיו פיו ואקשן לא ימצאו הרבה כיף בסימולטור הזה . הגרפיקה גם לא משהו - המשחק עצמו נכתב ב1997 , והגרפיקה לא משהו . למרות זאת , שריונרים לשעבר יתפסו את הכיף של החיים מהמשחק .
לפני זמן לא רב יצא גרסה חדשה של הסימולטור , לשימוש צבאי בלבד (ע"י הזמנה אישית של צבא כלשהו מהחברה HQSIM ) . הסימולטור הזה בעל גרפיקה הרבה יותר טובה , וכולל בתוכו הרבה יותר כלים בעלי שליטה פנימית מהצריח) . הסימולטור נקרא STEELBEASTS PRO . בעיקבות ביקוש יצא לשוק גרסה אזרחית שלו , STEELBEASTS PRO PE (PERSONAL EDITION , שעולה קצת כסף (קצת הרבה למען האמת) , אך זהו פשוט גן עדן לשריונרים . ובעתיד אמורה לצאת סדרה שלישית של המשחק .

לגבי שילוב ישראלי , ובכן , אפשר להוריד מודים שהכלים יראו מבחוץ כמו טנקים ישראלים . כמו כן , אפשר לכתוב תסריטים (חוץ ממה שכבר קיים) .

כמה תמונות: (לא להבהל , הגרפיקה עצמה יותר טובה במשחק , זה ה SNAPSHOTS יוצאים על הפנים)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
טרמי של לאופרד . הקו מעל הטווח מצביע על ריבוי טווחים אם אני לא טועה .

GPS - הכוונת הראשית הפגעה . עוברית לכוונת משנית (GAS ) - לאופרד .

מארב על שפת הנחל

מתוך תא תותחן של M1 , פגיעה בT-72 בטווחי ה 1400 .

מי שרוצה לראות עוד תמונות (בעיקר של ה SB PRO PE ) , מוזמן לבקר את האתר www.steelbeasts.com

וכמובן לקנות את המשחק .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2005, 11:10
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
מסכים איתך סירפד!!!!!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "מודים לפלאשפוינט וגוסט רקון"

לא ידעתי שאתה גם משחק במשחק:
Operatio flashpoit
{יצאו כבר 3חבילות המשך}ומדברים כבר על משחר ההמשך שיצא בקרוב.

אהממ יש כמה מודים מדהימים של מלחמות ישראל:
יום הכיפורים\ששת הימים\מבצע של"ג והכול ריאלסטי בצורה מהדימה,ניתן להוריד גם טנקים ישראלים{עד מרכבה סימן3 בקרוב יהיה אפשר להוריד גם מרכבה סימן4}מסוקים ועוד שלל פיתוחים בצבע שלנו
כמו כן רובה הגליל גלילון ואפילו "גל"{רובה נסיוני שלא ראה אור}

אפשר לעשות את המבצעים יחד עם עוד 16 חברים ברשת!
כנגד מאות לוחמים ערבים.

אני ממליץ בחום על המשחק,ניתן לקנות אותו במחיר זעום היום{של100שקל בערך}או להוריד באינטרנט.

תהנו.

ישן 30-03-2005, 11:47
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
יש לי את המשחק..
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "מסכים איתך סירפד!!!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Niro1985
לא ידעתי שאתה גם משחק במשחק:
Operatio flashpoit
{יצאו כבר 3חבילות המשך}ומדברים כבר על משחר ההמשך שיצא בקרוב.

אהממ יש כמה מודים מדהימים של מלחמות ישראל:
יום הכיפורים\ששת הימים\מבצע של"ג והכול ריאלסטי בצורה מהדימה,ניתן להוריד גם טנקים ישראלים{עד מרכבה סימן3 בקרוב יהיה אפשר להוריד גם מרכבה סימן4}מסוקים ועוד שלל פיתוחים בצבע שלנו
כמו כן רובה הגליל גלילון ואפילו "גל"{רובה נסיוני שלא ראה אור}

אפשר לעשות את המבצעים יחד עם עוד 16 חברים ברשת!
כנגד מאות לוחמים ערבים.

אני ממליץ בחום על המשחק,ניתן לקנות אותו במחיר זעום היום{של100שקל בערך}או להוריד באינטרנט.

תהנו.

יש לי את המשחק אבל איפה אני מוריד את המודים?
איפה קצת לינקים?תודה
ישן 30-03-2005, 13:22
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
OFP - המשחק שחצה את הקוים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "מסכים איתך סירפד!!!!!"

חברת בוהמיה אינטראקטיב הוציאה גרסה משודרגת ביותר של המשחק לאימונים צבאיים - למרות שאין מדובר בתחליף לשטח אש, משחק שכזה מאפשר לעבור בצורה בסיסית על מתארים של מבצעים עוד לפני היציאה לאימונים (סוג של בדיקת היתכנות). הגרסה המשודרגת מושקעת ביותר, ומעודכנת בצורה שוטפת - ניתן לשלב בה מפות ואמל"ח עדכניים לפי דרישת הלקוח.
שם התוכנה VBS1 (ר"ת Virtual BattleSpace), והיא נמצאת בשימוש מספר גופים בארה"ב: צבא היבשה, חיל הנחתים, המשמר הלאומי, והשירות החשאי. צבאות אחרים המשתמשים במערכת הם צבא אוסטרליה (התמונות המובאות הן מהמערכת האוסטרלית) וצה"ל.

ישן 30-03-2005, 19:01
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "OFP - המשחק שחצה את הקוים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
חברת בוהמיה אינטראקטיב הוציאה גרסה משודרגת ביותר של המשחק לאימונים צבאיים - למרות שאין מדובר בתחליף לשטח אש, משחק שכזה מאפשר לעבור בצורה בסיסית על מתארים של מבצעים עוד לפני היציאה לאימונים (סוג של בדיקת היתכנות). הגרסה המשודרגת מושקעת ביותר, ומעודכנת בצורה שוטפת - ניתן לשלב בה מפות ואמל"ח עדכניים לפי דרישת הלקוח.
שם התוכנה VBS1 (ר"ת Virtual BattleSpace), והיא נמצאת בשימוש מספר גופים בארה"ב: צבא היבשה, חיל הנחתים, המשמר הלאומי, והשירות החשאי. צבאות אחרים המשתמשים במערכת הם צבא אוסטרליה (התמונות המובאות הן מהמערכת האוסטרלית) וצה"ל.

כן אחי אני יודע אני מכיר את פלאשפוינט[סיימתי את כל המשחק ואת ההמשכים כולם,וכן קניתי את המשחק לא הורדתי אותו].
השאלה היא בקשר ללינק הוא,איפה אני יכול להוריד את המוד של הצבא הישראלי?
לזה לא נתת לינק.
תודה מראש
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר