לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2009, 16:50
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
עברתי גיבוש חובלים! בתוספת מאמר

אהלן חבר'ה, אני עומרי והייתי בגיבוש חובלים. לפני הגיבוש קראתי מכאן מאמרים. מצד אחד הם עזרו לי, מצד שני הגיבוש מאוד השתנה, ככה שאני עוד יותר מרגיש מחויב לכתוב את המאמר כדי לעזור לגולשי הפורום.
אז ככה:

יום ראשון:
מגיעים לתחנת בת גלים ב7 וחצי כי זה הקו הקרוב ביותר וכי בת גלים סגורה לרכבות וצריכים זמן לעבור מתחנת חוף המפרץ, התחנה האחרונה לפני בת גלים אל היעד , מתחילים להגיע אנשים וב8 מתחילים לזוז לכיוון בסיס ההדרכה. לאחר שכולם מגיעים, יושבים קצת, אין יותר מדי עוד מה לעשות, מלבד לחכות שהגיבוש יתחיל, מדי פעם מעט תיזוזים. הרבה צעקות והבהרות של הצוערים שמי שלא יתאים יעוף כמו טיל. עוד הם אומרים שהם שמעו וקראו באינטרנט שאנשים כותבים שהגיבוש הזה הולך להיות בדיחה... כמובן שהם אומרים שלא-והם צודקים.הגיבוש ברמה פיזית הרבה יותר גבוהה ממה שציפיתי.
לאחר מכן, בדיקות רפואיות ומילוי שאלונים ומתחילים בגיבוש. תיזוזים כל שנייה;דקה הייתם ליד האפסנאות,שתי דקות הייתם במתחם האוהלים מסודרים בשלשות וכו'. אוכלים צהריים ומתחלקים למחלקות. מרגע זה בעצם מתחיל הגיבוש האמיתי. בחוץ קפוא, ובינתיים יוצאים לבוחן בר-אור ברוחות וגשם:2000,בטן וסמיכה. לאחר הבוחן בר-אור יוצאים לדיון קבוצתי עם המילואימניקים, אלו שיתנו בעצם את חוות הדעת שתקבע אם עברתם או לא. מציגים לכם בעיה לא פשוטה, ועליכם לפתור אותה באופן אישי ולאחר מכן בקבוצה ולנסות להגיע להסכמה. לאחר מכן המילואימניקים ישאלו אותכם שאלות וינסו להתקיל. לראות מי מבין מה הולך סביבו ומי לא. מסיימים עם המשימה, עפים לעבר מתחם האוהלים תוך 2 דקות. יש לכם משהו כמו רבע שעה חופשי ללמוד באוהלים (שלפחות בזה שאני הייתי, האור היה רק בפינה אחת ואי אפשר היה לקרוא בו) ולהתארגן לישון. המפקדים מבהירים שצריכים לישון עם מדים, ואני אישית בטוח שהולכים להקפיץ אותנו באמצע הלילה, מה שבסוף לא קורה.
בלילה שומעים את האנשים, שכבר קראו באינטרנט את "העצות" של אנשים שאמרו שכדאי לקרוא את החומר הלימודי בלילה כשאף אחד לא רואה, מזיזים את הניירות. עצה שלי: אל תעשו את זה! יש לכם מספיק זמן ללמוד ועדיף לצאת עם ציון פחות טוב מאשר שקרן. חוץ מזה שהם עוד יכנסו ויבדקו אם מישהו עושה את זה. הולכים לישון ב9 וחצי.

יום שני: קמים לאחר 6 שעות שינה בדיוק. תוך 5 דקות צריכים לצאת החוצה ולהתארגן בשלשות.
לא עמדתם בזמן? תרדו קצת למצב שתיים, לשכיבות סמיכה, בטן, ועוד כל מיני התעללויות שלאף אחד אין כוח לעשות ב3 וחצי בלילה. לאחר מכן יוצאים בריצה לבית החובל ושם שותים תה ולחם יבש עם שוקולד. ממלאים מיימיות ויוצאים למסע. המסע הוא בתוך הבסיס, בסביבות ה5 קילומטר, בקצב של הליכה מהירה מאוד-ריצה. למחלקה יש 2 ג'ריקנים מלאים מים ואלונקה. בהמשך המסע עושים עצירה לכמה דקות למלא תדלים ב10 קילו חול וממשיכים. המסע הזה קשה ובקצב מהיר מאוד וכולם כבר מפחדים מהמסע שיהיה ביום השלישי עם האלונקה הפתוחה לאחר מסע שכזה. מסיימים עם המסע, תיזוזים עד צאת הנשמה. לאחר מכן מתחילים ביום משימות ב...יבשה. אחד אחד נדרשים להרצות על משהו (אפשר גם יום שלישי, עדיף שתהיו מוכנים כבר ביום השני, גם אם אין לכם תואר על הנושא. העיקר הוא להראות שטף, ביטחון, ולדעת להציג את ההרצאה כמו שצריך. לאחריה המילואימניקים ישאלו אותכם שאלות וינסו להפיל אותכם, שימו לב שאתם לא מדברים שטויות! הם גם יכולים לשאול בטון מזלזל רק כדי להוריד לך את הביטחון), ומשימה אישית. כל משימה מקבלת 10 דקות שבמהלכה הקבוצה נדרשת להגיע לפיתרון ולבצעו. לאחר מכן המילואימניק לוקח את מפקד המשימה ושואל אותו שאלות לגבי המשימה:האם הצלחת במשימה? האם היית משנה משהו וכו'.
הולכים לחוף, המפקדים אומרים להסתדר בשורה, להסתובב ולצעוד לכיוון המים. כשהמים מגיעים עד הברכיים צריכים ליפול אחורה. עושים מה שמבקשים כמובן ומרגישים שאי אפשר לנשום מרוב הקור. אחר כך יוצאים, עומדים קצת במקום כדי שהרוח תשבי"ז אותכם עוד קצת.מתוזזים למתחם האוהלים ומקבלים 5 דקות להתארגן על עצמכם עם בגדים יבשים. מסיימים עם זה, אוכלים צהריים, ונבחנים על חלק מהנושאים, הקלים יותר.לאחר מכן, שוב, יתזזו לכם את האמא עד שתכאב לכם כל נקודה בגוף, ותלכו לישון. שוב, המפקדים רומזים ואומרים שכדאי לכם להיות מוכנים לתזוזה, כולם בטוחים שהופ, הנה קיבלנו הקפצה באמצע הלילה. אמה מה? אין הקפצה ויושנים שוב, 6 שעות (מנסים לפחות).

יום שלישי: מתעוררים ב2 בלילה. משפצ"רים ציוד מחלקתי ורצים לבית החובל לאכול לחם עם שוקולד,לשתות תה ולמלא מימיות. הולכים לאוטובוסים ונוסעים לחוף הים, כולם דרוכים ובטוחים שהמסע הזה הולך להיות מטורף וקשה מהראשון בכמה רמות. מגיעים, פותחים אלונקה ומתחילים ללכת בחול ים. המסע הזה, לעומת מה שחשבנו, קל יותר מהראשון, כמעט ללא ריצות ונגמר מהר. מסיימים עם המסע, מפרקים תד"לים, ועולים לאוטובוס חזרה לבה"ד. מתארגנים עם ציוד לים. מסדרים את הס"גים ומרימים אותם לאזור החוף. לס"ג יש וואחד משקל ותסיימו את המשימה עם גב כואב (לא שהוא לא כאב כבר, פשוט הכאב מגיע לרמות הרבה יותר גבוהות, בכל הגוף). נכנסים למים, המילואימניק שאיתנו (הקבוצה מחולקת לשתיים, גם ביום יבשה ברוב המשימות היא מחולקת) קורא לאנשים אחד אחד ונותן להם משימות אישיות:לבנות תורן, רצפה, להעמיד ארגז וכו'. כמובן שיהיו גם משימות שייט( "רואה ת'ספינה הזו? כמה זמן אתה חושב שיקח לך להגיע אליה? 10 דקות? זוז).
לאחר שחלק הספיקו לעשות משימות מגיעים לסירת ההקאות. המצב של רובנו היה כבר לא טוב לפני זה ולרוב היו בחילות. נכנסים לסירת ההקאות, מלאה בקיא וחתיכות כרוב שאתה מזהה מהבוקר. הריח נוראי והספינה לא מפסיקה לזוז. מתיישבים עם הראש לדפנות, לא לוקחים לכם שעון, ומחכים כ20 דקות. לאחר מכן אומרים לכם להסתובב ולפתור תרגיל קבוצתי (אתם קבוצה שהתרסקה, יש לכם 15 פריטים, עליכם לדרג אותם באופן אישי ואז מול הקבוצה). אל תשכחו לקחת עט למשימה, זה יעזור לכם להכנס למשימה כמו שצריך, אצלנו אף אחד אל הביא עט כי חשבו שלא נזדקק לו). זה הזמן להראות שגם אם המצב לא נוח, לא נשברים ומתנהגים כרגיל. תשתתפו בדיון ואל תתכנסו בתוך עצמכם כי זה רק יגביר את הסחרחורת ואת הסיכוי שלכם לעוף.
מסיימים עם הסירת הקאות וחוזרים לסירה שלנו. כמה דקות אחרי שיוצאים מסירת ההקאות אני לא יכול יותר ודופק הקאה של כל האוכל מהבוקר. כעבור רבע שעה עוד פעם. עכשיו זה בעיקר רוק וגרעפסים, יותר כמו שאגה. האחרונים שלא עשו משימות עושים. כולם מותשים לגמרי ומקווים שזה כבר יגמר, לחזור לאדמה יציבה. חותרים חזרה, מעלים את הס"ג שלנו, ואת אלה של המחלקות האחרות. (הפריצת דיסק קרובה מתמיד). הולכים למגרש שליד בית החובל וממלאים על כל אחד מהחברים בצוות סוציומטרי (הערכה בתור חבר ובתור מפקד) ולאחר מכן שאלון אישי ומשוב על הגיבוש (השני אנונימי). חלק זומנו לפסיכולוגית ולראיונות עם מכונה ואלקטרוניקה. כנראה זה אלו שמתלבטים לגביהם. אני לא קיבלתי שום ראיון ועברתי ככה שזה לא באמת אומר משהו אם לא קיבלת. בינתיים עושים שיחות אישיות קצרות עם המפקדים. ומבהירים לך שגם אם לא תעבור, יש לך פוטנציאל במקומות אחרים ושהם מקווים שתממש אותו במקום אחר. מסיימים עם זה, מסדרים ומזדכים על ציוד. בשלב זה מעיזים יותר ויותר ליד המפקדים. חלקם לא יוכלו לעצור את עצמם ויהיו חייבים להסתובב כדי לא לצחוק. לאחר מכן כשכולם סיימו את הראיון המפקדים מתזזים פעם אחרונה, מצב שתיים, נשק באוויר וכו'. הולכים לשיחה עם צוללן (או אגזוזן, כפי שאחד החובלים אמר) והמשמעת כבר רופפת אבל המפקדים שומרים על דיסטנס וממשיכים לתזז. לבסוף נעמדים בח' גדולה, כל הגיבוש והחובלים מתחילים להסתלבט על חלק הצוערים שבמשך הגיבוש "בלטו" בחלק מהדברים. לבסוף אומרים לנו לרדת למצב שתיים ולחזור אחריהם:אני-רוצה-להיות-בבית.
עוד קצת פלאברות, ולבסוף מורידים את כולם וחוזרים אחריהם בצעקות:"אני-רוצה-להיות-חובל!".
זהו. נגמר, המפקדים מציגים ת'צמם, כל אחד שם שפיץ שבשפיצים, מסבירים, עונים על שאלות ומריצים צחוקים. נותנים זמן להתכונן לקראת שינה, "כופים" על אחד החובלים להשאר אחרי הזמן ומציפים אותו בשאלות. לבסוף הולכים לישון במתח לקראת למחרת.

יום רביעי: קמים ומתארגנים תוך חצי שעה. מרוקנים אוהלים ממיטות, מזרונים ושמיכות.
אוכלים בוקר והולכים ל"מסדר טילים". מפקד הגיבוש מתחיל להקריא מספרים מ80 נותרנו 27. אלו
שעברו מקבלים הפלגה באח"י קשת. לאחר מכן באים לועדות, עומדים בחוץ בלחץ אדיר. נכנסים לחדר שיושבים בו 5 אנשים. שואלים אותך איך היה, איך היית, מה היה קשה, ולבסוף מודיעים שעברת בהצלחה למגמת שייט (יש! ). כל העוברים הסופיים מקובצים לבית החובל, מרימים כוס מיץ ענבים, אוכלים פירות, מזדכים על מעיל וחגור והולכים הביתה עייפים אך מרוצים.

והנתונים:
93 התחילו
80 הגיעו למסדר טילים
27 עלו לועדות
23 התקבלו

בקרוב אערוך את זה והוסיף הערות חשובות שלא היה לי זמן וכוח להוסיף עכשיו, ככה שאל תנעלו!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2009, 14:44
  omry n omry n אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Ride שמתחילה ב "כול הכבוד ומזל טוב!,ולמה אתה..."

RIDE הייתם פה הייתם שם כל שנייה עם הציוד בריצה. המון ספרינטים (זה יכול להיות 10 שניות ויכול להיות ריצה של דקה וחצי). הכל תמיד בריצה וכמעט תמיד עומדים.

בגלל שאני לא יכול לערוך אז אני אכתוב פה.
מומלץ להביא אזיקונים ואיזולירבנד לשיפצו"רים ובנייה במשימות. המדים וחגורת המיימיות היו במידה גדולה בהרבה משלי והייתי חייב להשתמש באזיקונים ובאיזולירבנד כדי להחזיק אותם עליי.
שעון-חובה.
תעשו לעצמכם טובה:אם שואלים אותכם שאלה ואתם לא יודעים, אל תתחילו לחרטט! תגידו "המפקד, אני לא יודע". עדיף שתחוו מבוכה קטנה מאשר 5 דקות של שאלות מכל הכיוונים שיראו שאתה גם לא יודע וגם מחרטט.

חנת"ר-אם אתה מתכוון להיות חנת"ר כדאי שתתכונן לצעקות ואיומים לא משנה מה תעשה. אתה צריך לדעת הכל ותמיד ואם לא תדע אתה תשלם על זה בהרבה צעקות וכאבי ראש במקרה הטוב כשזה עם הצוערים וחוות דעת רעה אם תהיה גרוע ליד המילואימניקים. בכלל, לפי דעתי אם לא בוחרים אותך להיות חנת"ר, תמנע מזה. יש דרכים יותר טובות להתבלט ולהוביל.

פסיכולוג-אצלי במחלקה 2 היו בפסיכולוג ואחד עבר. אני לא הייתי בפסיכולוג. השמועה שרצה שם (ושהאמנתי שהיא לא נכונה, ושאכן התבררה ככזאת) הייתי שמי שהולך לפסיכולוג יעבור. סביר להניח שדווקא מי שהולך לפסיכולוג לא בטוחים לגביו, ככה לפחות אני חושב, וזה נשמע יותר הגיוני, בטח ובטח אחרי שאחד מאלו שהיו שם לא עבר ועדות.

סירת ההקאות-יש בחילה אבל כבר מקודם. בס"ג כשאתה מתרכז במה שנעשה בתוך הסירה אתה חוטף בחילה רצינית, בניגוד למתי שאתה סתם חותר. בסירת הקאות פשוט תשבו צמוד לדופן, תנסו לנשום אוויר מבחוץ מבין החריצים שבספינה, תרגעו, תעצמו עיניים ותתחילו לבד לחשוב על מיליון דברים. אחרי כמה דקות מבקשים להסתובב ולעשות משימה. זה הזמן להשתתף בדיון ולא להתכנס בתוך עצמך, זה בדיוק מה שמחפשים.
הקאתם? לא נורא, קחו לעצמכם כמה שניות להתאוששות ותחזרו בכל הכוח, זה רק ירשים אותם יותר שיש לכם כוח רצון. תמיד תזכרו כשקשה שיש פעם אחת להוכיח את עצמך, תן הכל בפעם הזאת.

כדאי שתדעו איפה הכיוונים. שימו לב שאתם במפרץ, ממזרחכם יכול גם להיות ים, יש כאלו שהתבלבלו והמילואימניקים קרעו אותם.

תעזרו לחברים ותהיו נחמדים. ביקשו לשפצ"ר ציוד? תעזרו כמה שאתם יכולים! חלק מהזמן גם אתם תצטרכו להרים אותו. אל תהיו צהובים! אל תנסו להתבלט על חשבון אחרים ואל תנסו להתבלט בשביל שהמפקדים יראו! אנשים שונאים את זה.

בנוגע למסע עם ההרמת אלונקה: המסע התבצע אצלנו בחושך ככה שאני בספק אם מישהו מהמילואימניקים ספר מי היה כמה פעמים באלונקה. בכל מקרה, אל תתקעו עם האלונקה שעה וחצי. דורשים שתהיו חצי דקה ותתחלפו. אם תנסו להיות גיבורים ולעמוד רבע שעה עם האלונקה רק תקרעו לעצמכם ת'כתפיים ואחר כך לא תוכלו לעלות עליה ליותר מ10 שניות.

הדבר החשוב ביותר, אל תשכחו שזה בסה"כ גיבוש של 3 ימים. היום הראשון משבי"ז ברמות שאי אפשר לתאר. פשוט תעבירו אותו, ביום השני המצב משתפר, יש משימות. רק לקראת סוף היום הראשון תהיו לראשונה עם המילואימניקים ולפני זה סתם יתעללו בכם כדי לשבור ולדכא.

ולמרות כל מה שהם יגידו, לצוערים אין שום מילה בנוגע למי עבר-מי לא. הם יקרעו לכם את התחת, יתזזו אותכם, יצעקו ויאיימו, אבל לא יוכלו לקבוע שום דבר, אלא אם אחד ממכם מתכוון לתת לצוער כאפה.

זהו, סיימתי, אם יש למישהו שאלות אני אשמח לענות.
מנהלים, טרחתי וכתבתי את המאמר כדי שיהיה בנעוץ ויוכל לעזור למלש"בים אחרים, לא כדי שיעלם כעבור יומיים! בטח ובטח אחרי שהגיבוש השתנה לגמרי ממה שרשום במאמרים.
ישן 28-02-2009, 21:00
  shimonmami shimonmami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "קראתי את זה, יש לי..."

חבל שלא אמרת בתחילת השבת...הייתי יושב איתך לשיחה בכיף ומפרט לך על כל מה שרצית לדעת..

התמונה של המצב 2 היא ביזיונית ביותר אבל זה צולם אחרי הרבה זמן של מצב 2 ומן הסתם
שאי אפשר להמשיך במצב 2 אמיתי לנצח...ומה לעורך העיתון ולמצב 2? הוא חשב שככה העונש
צריך להתבצע ושיבץ את התמונה הספציפית הזאת.
אמממ ויש רגעים קשים מאוד בימ"פ כמו בכל טירונות ואני בטוח שהימ"פ הוא אחד המקומות
שיש בהם את הקושי המנטלי הקשה ביותר אבל אתם תעברו את זה...בסופו של דבר
זה שונה ממה שמספרים, אתם תלמדו גם להנות..
אני זוכר שלפני הימ"פ בטירונות היינו משחקים משחק של "שמעתי שבימ"פ..."
וכל אחד אומר את הדברים הנוראיים ביותר שעולים לו לראש, ואז אתה מגיע לאילת
ומגלה שיהיה בסדר בסופו של דבר..
חוץ מזה שאתם תעברו ימ"פ קיץ שזה בכלל כיף חיים חחחח, הטבילות בוקר
שהיו בשבילנו סיוט יהיו בשבילכם סתם עוד מקלחת..
ישן 11-03-2009, 13:39
  omry n omry n אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי eladidio שמתחילה ב "[QUOTE=omry n]אהלן חבר'ה, אני..."

שים לב שאני לא נותן שום מידע שיעזור לך בצורה כזאת שאם תדע אותו תעבור ואם לא אז לא.
אני לא נותן פירוט למשימות ולדרכי פתרון, סך הכל לוח זמנים של הגיבוש שיעזור למי שרוצה לצאת מהשוק הראשוני ולהבין פחות או יותר מול מה הוא בא. הרי אני לא יכול למנוע את הקושי הפיזי והמנטלי שמי שיקרא פה יתמודד איתו.
משהו מסוים ממה שאתה אומר הוא באמת נכון, אך רמת הגיבוש, אל תשכח את זה, נפגעה לא בגלל המאמרים אלא בגלל הרמה שירדה (ועכשיו היא עולה לפי מה שאני חוויתי ולפי שיחות עם צוערים). חוץ מזה שהמאמרים הקודמים שכתבו כאן כבר לא הכי נכונים ככה שזה עוד סיבה לתקן את הרושם שנוצר אצל מי שקורא שמדובר בקייטנה.
שוב פעם, אני לא חושב שנתתי מידע אקוטי ברמה כזו שיקבע אם מלש"ב מסוים יעבור או לא את הגיבוש.

maya1091 הגיבוש של הגדנ"ע הוא גיבוש נפרד ולא קשור לגיבוש של המאותרים ואלו שהגיעו דרך היום סיירות (על אף שמדובר בגיבוש עם תכנים זהים).
לא היו בגיבוש בנות בכלל.

Ride כמו שכבר ענו לך, המשימות שמוטלות על אדם מסויים הן משימות קבוצתיות שהאדם מפקד עליהן. אומנם עדיף שהרעיון יגיע ממך אך אם אין לך רעיון, או שמגיע ממישהו אחר רעיון טוב יותר זו לא בושה להקשיב ולפעול על פי הרעיון, הרי אלו משימות קבוצתיות ולא אישיות. תראה יוזמה ושליטה על המשימה, אחר כך שישאלו אותך לגביה תענה לעניין. הם לא מחפשים שתלטנים הרי. חוץ מזה שכמו שיכולים לעזור לך במשימה, גם במשימות של אחרים אתה תמיד יכול לעזור ולהראות יוזמה (כמובן בלי לפגוע בסמכות המפקד) ולהציע למפקד דרכים.
ישן 18-04-2009, 22:34
  roko19 roko19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.04.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "עברתי גיבוש חובלים! בתוספת מאמר"

שלום חברה,
אז ככה - גם אני עברתי גיבוש לחובלים בפעם השנייה אחרי שבראשונה לא עברתי ורק סיימתי.
מחר יום הגיוס שלי אז הייתי רוצה להיפרד מהאזרחות בכתיבת מאמר על הנעשה בגיבוש בדומה לאלה שפה שעזרו לי - אבל כנראה שכבר הקדימו אותי.
בכל מקרה רציתי לספר לכם שאין זהות מוחלטת ואל תתייחסו לכל פרט כאן כאילו הוא יופיע לכם בגיבוש (אני בגיבוש השני שיננתי נאום על הנושא שהייתי צריך להרצאות עליו ובסוף אפילו לא התבקשתי...).
הייתי רוצה בכל זאת בעל זאת להעלות כמה נק' חשובות:
- סירת ההקאות הידועה לשמצה היא באמת כלום (!) אל תתרגשו ממנה, אל תנשמו מהאף אם אתם רגישים לריחות ותראו שזה עובר צ'יק צ'ק! (תזמזמו שירים בראש).
- אני בגיבוש הראשון נשלחתי לפסיכולוג ולא זכיתי לראות אותו כי הוא מיהר הביתה ומתוך שלושה שחיכינו לו אני לא התעקשתי להיכנס בהתחלה ואחרי שלא עברתי הייתי קצת עם רגשות אשם אז ככה שקחו לתשומת לבכם שיש לו משקל ולפעמים הם פשוט הולכים כשיש עוד מישהו בחוץ....
- אל תשתלטו אל השיח הקבוצתי שיתנהל עם המילואימניקים תנו לכולם זכות דיבור!
- בכל משימה אל תשכחו לשבח את הצוות!
- תצרו קשרים אישיים עם אנשים, אל תהיו צבועים ותציעו עזרה כשאין צורך או רק מול המפקדים כי בסוף יש מבחן סוציומטרי ואת אף אחד שם לא עשו אתמול.
- תאכלו ותשתו כמו שצריך כי גם אם זה נראה מגעיל זה אנרגיות שאתם זקוקים להם!
ולסיום עצה אחרונה - קחו הכל באיזי אתם באמת אנשים טובים.
בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:51

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר