לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2009, 08:32
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "אני לא מאל מנאר אלא דווקא..."

אתה יכול להנות מהרפש הזה ולקטלג אותו כהומור כי אתה נאיבי, אבל אני לא.
קרא את הכתבה בלינק שצירפתי בתגובה אחרת למטה, ואתה תקרא שיש פה מגמה ברורה,
שיש פה אג'נדה מתוכננת לסמן צד אחד של המפה הפוליטית ולהשחיר את פניו,
מי שיכול לצחוק מפרופוגנדה שכזו היא או בן אדם שמלא שנאה או לפחות כמות נדיבה של סלידה או דיעות קדומות
כלפי כל המגזר הזה שנקרא "מתנחלים", או בן אדם שמנותק מהמציאות שסובבת אותו, או מישהו מאוד מאוד נאיבי.

זה לא הומור שנכתב בתום לב, ולהציג אותו ככזה - פירושו לעשות חסד לעושי עוול,
וזה פשוט לא ראוי ותהיה דעתך הפוליטית אשר תהיה. היתה פה חצייה ברורה של קו אדום,
ומי שלא העביר באותו רגע ערוץ מכמות הבחילה והגועל, כנראה לא הבין מה הוא רואה מולו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2009, 08:21
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "נולד לו סגנון חדש - הסטירה"

סאטירה היא לא סגנון חדש, אבל היא כן סגנון לגיטימי.
א-ל-א שזו כלל לא סאטירה, אין פה אמירה שנונה או עוקצנית,
יש פה התבהמות מסיתנית גרפית שמטנפת מגזר שלם במדינה הזו,
מגזר שהקליקה החד"שניקית\רע"ם-תע"לית (שמרצ בשבילה זה כבר מזמן שמאל מרכז) פשוט מתעבת,
תיעוב שבא מהמיצים של הבטן, תיעוב שעולה בשיחות שטנה בבראסרי ובסיורים יומיים בבית תמי (זה לא שמישהו "עובד" שם בברנז'ה חלילה).

מדובר בעיקר באנשים כמו מולי שגב, אורנה בנאי וכותבים כמו איתי רייכר,
שמודים בריש גלי בעצם עשייתם ופועלם, שהאויב שלהם זה "העמחה", זה שצופה בזבל שלהם,
זה שמצביע לימין, ואחרי זה צופה בהם רק בכדי לקבל את מנת הגינויים השמורים לו, אותו עם חוצפן ועילג
שלא משכיל לראות את האור, שהחבר'ה של ארץ נהדרת רואים - הם יחנכו אותו להתבייש בעמדתו
כשהוא יראה את דעותיו ונבחריו מוצגים ללעג וקלס על פודיום הביאושים, של "ארס" נחרבת...

ציטוט:
ההבדל בין סאטירה לטפנית להרסנית
דוגמה מאלפת התפלקה לאורנה בנאי, כשרואיינה מאחורי הקלעים של "ארץ נהדרת", בתוכנית "עובדה" של ערב הבחירות. בנאי הסבירה באפולוגטיות עד כמה היא לא פוגעת בציפי לבני - מושא בחירתה, בחיקוי שהיא עושה לה בתוכנית. יחסית אנחנו לא עושים לה עוול, הרגיעה בנאי, "אנחנו הרי תוכנית שמאלנית". ואכן, אם משווים את הדמות של בנימין נתניהו בארץ נהדרת לזו של לבני וברק, ניתן לעמוד על כל ההבדל. נתניהו הוא דמות דומיננטית פנטזיונרית, הרסנית ומסוכנת, לבני וברק הם סתם גרוטסקות חמודות. בהבדל הזה טמון ההבדל שבין סאטירה לטפנית להרסנית.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/852/132.html

הגיע הזמן למתוח קו, בין סאטירה לבין השמצה.
בין עוקצנות שבגבולות הטעם הטוב, לבין הסתה בוטה ופוגענית שכזו - ויפה שעה אחת קודם.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 20-02-2009 בשעה 08:26.
ישן 20-02-2009, 08:58
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "הומור אינו מתמטיקה ש1+1=2 או..."

אסור לי לצאת מ"הפינה" של העצבים, על כולנו להתעצבן מהיחס המחפיר והמפלה הזה,
אנחנו לא צריכים לקבל "הומור" שמבזה ומשחיר אנשים שהקריבו את חייהם בשביל כל מוסד
ההתיישבות והציונות שיש לנו בארץ, כי זה בדיוק מה שבנה את המדינה הזו, רק שהספקנו כבר לשכוח כנראה.
איזה מסר אנחנו משדרים לעצמנו ולעולם, כשחבורת פראזיטים שיושבים בבתי קפה שנקינאים
יכולים לחכך ידיים ולטנף את המסך הלאומי ששייך לכולנו! הרוב בעם הזה! במסרים חשוכים כאלה.

יושבים ילדים עם הוריהם אחרי ארוחת ערב, וצריכים לראות ש"המתנחלים"
הם חבורה של עילגים עם רובים, בסגנון שלא היה מבייש שרי תעמולה מתקופות אחרות של משטרים אחרים.
אז אתה רוצה להטיף לנו "לצאת מהפינה של העצבים"? חס וחלילה, עצבים זה בדיוק מה שצריך פה,
עצבים זה הדלק למחאה, מחאה היא נתיב השינוי - והגיע הזמן שאנשים יקומו וישנו פה את מדורת השבט הזו
שכבר מזמן פולטת גזים רעילים ושורפת אותנו, במקום לחמם. אתה רואה מערכון תמים? אני רואה התקפה מעליבה על ציבור חשוב בארץ הזו.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 20-02-2009 בשעה 09:01.
ישן 20-02-2009, 12:12
  עופר123 עופר123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אסור לי לצאת מ"הפינה" של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אנחנו לא צריכים לקבל "הומור" שמבזה ומשחיר אנשים שהקריבו את חייהם בשביל כל מוסד
ההתיישבות והציונות שיש לנו בארץ, כי זה בדיוק מה שבנה את המדינה הזו, רק שהספקנו כבר לשכוח כנראה.
איזה מסר אנחנו משדרים לעצמנו ולעולם, כשחבורת פראזיטים שיושבים בבתי קפה שנקינאים
יכולים לחכך ידיים ולטנף את המסך הלאומי ששייך לכולנו! הרוב בעם הזה! במסרים חשוכים כאלה.

מתי תבין שלא כל העם רואה בהתיישבות ביו"ש ציונות. לא כל העם מחבר בין דת לציונות כמוכם. ההתיישבות ביו"ש היא ממניעים דתיים. ציונות לא מתייחסת לדת.
בעיני ה"שנקיניאים" (שאני לא מחבב במיוחד) תורמים יותר לישראל מאשר המתנחלים מעצם העובדה שהם מרוויחים יותר ומכניסים למדינה יותר ממגזרים אחרים.
ישן 20-02-2009, 12:28
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא דייקת באף אחד מהנימוקים שלך:
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "[QUOTE=Lance] אנחנו לא צריכים..."

1. ציונות מתחילה מעניין דתי. אתה יכול לא לאהוב את זה, אבל הדבר היחיד שגרם ליהודים לבוא דווקא
הנה לפני מאה שנה, הוא העניין הדתי של לשנה הבאה בירושלים הבנוייה. אתה לא צריך להיות דתי בכדי
להודות בעובדה הזו.
2. ההתיישבות באיו"ש מגיעה ממניעים רבים, שחלקם קשורים בכך שבועת הנדל"ן הפכה חלקים מאיו"ש
לפרבר היחיד של גוש דן שאזרח יכול להרשות לעצמו לגור בו, אם הוא מעוניין גם באיכות חיים שלא
כוללת לגור בתוך הפיח של האוטובוסים, ושלא צריך לדאוג כשהילדים יוצאים לשחק ברחוב...
יש גם התיישבות אידיאולוגית חילונית באיו"ש, והיא ממש ממש לא בטלה בששים.
3. ההכנסה הממוצעת לנפש באיו"ש גדולה משמעותית מזו שבתוך הקו הירוק. ההכנסה הממוצעת בריבוע
שינקין היא ממש ממש לא גבוהה מזו שבאלקנה, אפרת, שערי תקווה, אורנית וכד', ואני מוכן להמר שגם
התרומה שמעבר למסים של יישובים אלה למדינה (למשל, בגיוס לצבא...) גבוהה לאין שיעור (הן באופן
יחסי והן באופן אבסולוטי.

לא כל העם רואה בהתיישבות באיו"ש ציונות. רוב גדול כן רואה בה ציונות. ללא הערבים, כל המחנה
שלכם מונה 44 מנדטים ב-ר-ו-ט-ו (אלה ממצביעי אט"ד שלא נשאבו מקרב המצביעים של עבודה/מרצ,
יכולים מחר בבוקר להצביע עבור הליכוד). מי שרואה טלוויזיה בישראל עלול לחשוב שהמתיישבים הם
תופעה ש99% מהציבור סולד ממנה, וזה פשוט שקר.
ישן 20-02-2009, 11:08
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אם זה אצלך צחוק כנראה שאתה לא..."

כסוג של שמאלן אני יכול להעיד על זה שארץ נהדרת באמת נכנסת חזק בימין ובכפפות של משי בשמאל. אין בכלל פרופורציה.

לי אישית זה ממש כואב שאף אחד לא מעמיד מראה סאטירית חריפה מול נציגי השמאל שתהיה שוות ערך לזו שמקבל הימין. מאז "החרצופים" בתחילת דרכם (שם ראינו למשל את פרס מטייל ברחובות עמוסי פיגועים ושר את "איזה עולם נפלא" של לואיס ארמסטרונג כשיש לו משקפיים שמציגים לו מציאות אחרת שמנותקת מכל המוות סביבו) לא זוכר שראיתי משהו רציני בהקשר הזה ואלוהים יודע שיש לא מעט אנשי שמאל שאפשר לעשות עליהם סתירה ע-נ-ק-י-ת.

איך זה יכול להיות שאין ב"ארץ נהדרת" דמות של גדעון לוי? האישיות והמלל שיוצא מהפה של האיש הזה מזמינה סאטירה. אילו הייתי כותב בארץ נהדרת הייתי מציג אותו בקטע הזוי שכל פעם שמשמעים את ההימנון הישראלי הוא מנופף בדגל החמאס או שהוא הולך לבית חולים בו יש חייל שנפצע קשה בעזה והוא מאשים אותו ברצח פלסטינים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר