לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2009, 22:35
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "הוא ציין במפורש IIS ופתח את..."

כשאתה הולך למסעדה ומזמין 3 כוסות מיץ והלצר אומר לך "למה שלא תזמין קנקן? יותר משקה ויותר זול", אתה גם מתעצבן שזה לא מה שביקשת?

בסה"כ הוצעה פה חלופה הגיונית שבאה במקום כאשר הבחור אומר "יש לי מחשב חלש".
הרצתי חלונות 2003 על 512 מגה, והביצועים אומנם בהתחלה היו טובים, אבל לא משנה כמה זהיר הייתי איתו (ולא התקנתי עליו כלום כמעט), אחרי חצי שנה הוא התחיל להאיט לי באופן נוראי, כך שזה לא סתם לא מומלץ

לפותח האשכול, אם אתה לא מעוניין להיכנס להרפתקת לינוקס, ניתן להתקין IIS על חלונות XP
http://www.google.com/search?num=10...dows+xp&spell=1
חלונות 2000 גירסת שרת יתאים למפרט הזה, אבל הוא עלול להיות פרוץ יותר מגרסאות חלונות חדשות יותר היות והתמיכה בה כבר לא ממש קיימת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2009, 23:49
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "החלופה לא הגיונית ולא קשורה"

האנלוגיה שלך לא מתאימה, אבל בוא נרד מהאוכל... אני סתם נהיה רעב שוב.

יש הבדלים בין חלונות 2003 ובין חלונות XP, וכן, גירסת הלקוח קלה יותר בין אם תרצה בזה או לא.
שימוש ב themes או הקולות שאתה שומע כשאתה מקליק על קישורים באינטרנט לא משפיעים על load של מחשב כאשר המשתמש לא מחובר בכלל.
ואני מקווה שאתה סומך עלי מספיק כדי שאני אטפל במחשב שלי שיהיה אופטימלי.

אם נחזור לשאלה המקורית - הגירסה של חלונות 2003 שהוא כן עלול לרצות היא דווקא Microsoft Windows Server 2003 Web Edition
לפי דרישות המערכת המחשב שלו עומד בזה
http://technet.microsoft.com/en-us/...r/bb430827.aspx
לא בדקתי את המערכת הזו וייתכן שהיא תעבוד מצויין, אבל בלי תחזוקה מתאימה אני עדיין צופה האטה.

ישן 01-03-2009, 21:07
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "זו טענה מעניינת שאני לחלוטין לא קונה"

אתה לא חייב לקנות כל מה שמציעים לך, אבל אתה לא חייב להיות בטוח בצידקה שלך ב-100% בלי לבדוק.
הגרעין של מערכות ההפעלה XP ו-2003 הוא אותו בסיס, והאקרים הוציאו כ proof of concept רשימת ערכים בregistry כדי לשנות (ביחד עם שינויים קלים בקובצי ה resource) את חלונות XP שיתפקד כמו שרת 2003 סטנדרטי, כולל שימוש ברשיונות.

אני רואה שאתה משתמש בשרת ה2003 שלך להרצת תוכנות לקוח בלבד, אני די בטוח שהיית מקבל אותם ביצועים ב-2 סוגי מערכות ההפעלה אם רק היית בודק.

גלשנו מהנושא יותר מידי, אז ברשותך אני אפסיק כאן - אם ברצונך להמשיך את הדיון בפרטי - אתה יותר ממוזמן.

ישן 23-02-2009, 22:40
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "הוא ציין במפורש IIS ופתח את..."

ועוד נקודה קטנה, חוץ ממה שקובי כתב: בהחלט ייתכן שהבחור שפתח את האשכול בכלל לא יודע שיש עוד שרתים אחרים, חוץ מ IIS (ושרובם עולים עליו במעלות שונות...). בדיוק כמו שיש אנשים שמניחים שגלישה באינטרנט אפשר לעשות רק באקספלורר, כי הם לא מכירים שום דבר אחר (ואני מרחם עליהם בכל ליבי... בייחוד בתקופה שקדמה לאקספלורר 7, שסוף סוף טרחו להכניס טאבים...).

אני באופן אישי התחלתי את כל מה שאני יודע בעולם האינטרנט, תקשורת וכו' ממילה שזרק לי טכנאי אינטרנט שבא להתקין Frame Relay לפני יותר מעשר שנים... והמילה הזאת, מה לעשות, היא "לינוקס"...

ישן 24-02-2009, 05:49
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "להניח שמי שאתה מדבר איתו לא יודע כלום מהחיים שלו זו תמיד הדרך הטובה לגשת לדיון"

בהעדר נתונים כלשהם בשאלה עצמה (כמו למשל ציון שהוא רוצה להריץ דווקא אפליקציה שכתובה בדוד-מת, נניח), קשה לדעת מה השואל יודע ומה הוא לא יודע. במקרה הזה יש שתי אפשרויות: פינג פונג של שאלות (האם אתה יודע ש: א', ב', ג'?), מה שיקח זמן, או, לחלופין, ניתן להציג מקסימום פתרונות לבעייה, כדי שלפחות אחד יתאים לבנאדם מיד כשהוא יתחבר לפורום בפעם הבאה. כמו שאתה רואה, יש אנשים שכמה ימים לא מתחברים...

אין ספק שהתשובה הגרועה ביותר היא פשוט לזרוק: "2003" בלי שום הסבר, לשאלה, שהכילה את המשפט: "הכי חשוב שהיא תהיה קלה"... כלומר גם להמליץ על משהו כבד יחסית, שבמקרה, כבר לא הגירסא האחרונה, מבלי לבדוק אם זה בכלל לא overkill...

אם אתה רוצה להניח שאני לא יודע כלום מהחיים שלי, שיבושם לך :-)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר