לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2009, 13:31
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ybd123 שמתחילה ב "השחיטה היהודית היא הומנית?!..."

שחיטה מעצם הגדרתה לא יכולה להיות הומנית, והשחיטה היהודית אכזרית יותר מהשחיטה הנוצרית, אבל יש מספיק מחקרים סותרים וצולבים ומבלבלים שמראים כאילו את ההיפך. על כל מחקר רציני יקום מחקר רציני יותר שיטען ההיפך. הטענות הן שההתנגדות לשחיטה היהודית היא ממניעים אנטישמיים ולא מדעיים - אבל את זה טוענים היהודים. הנוצרים לעומת זאת מנסים לחזק את החזית נגד השחיטה היהודית במיוחד במדינות בנלוקס ואנגליה בשנים האחרונות. אני אישית מאמין ששחיטה ללא הימום מקדים אכזרית יותר משחיטה שקודם מהממת את החיה ורק אז משספת את העורקים הראשיים.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2009, 13:18
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא יודע איזה תרנגולות אתה אוכל ומאיפה.."

לא מדויק.

החיים של תרנגולת בלול לא ממש מזהירים (לעומת תרנגולת חופש).

הצפיפות קודם כל בלול והתנאים הקשים והתרופות שמלעיטים אותן. משלוח עופות פוצע ופוגע בתרנגולות לפני מסען האחרון. הכלובים שבהם דחוסות התרנגולות ממש לא נעימים וחלק מהעופות לא שורדות את המסע מהלול לשחיטה. שלא נדבר על השחיטה.

הנקודה הבעיתית היא הצדקנות אבל יש לה הסבר.

חיות המאכל מגודלות לצורכי מאכל (בשר, חלב, ביצים וכו') ולצרכי תעשייה (לבוש וכיו"ב מהעור וחלקי החיות) - בעקרון זהו תהליך אכזרי ומנצל ברמות הכי קשות. מגדלים חיה בכלוב בשביל להרוג אותה ולנצל את גופה.

לגבי פרוות וכלבי ים. אלו חיות בר מוגנות על פי חוק, צדים אותן במקומות המחייה שלהם כלומר בבתים שלהם, והורגים אותם באכזריות בניגוד לחוקים ולאמנות.

זה רע וזה גרוע, זו נבלה וזו טרפה (אשכרה) אבל עדיין ניתן להבדיל בין גידול חיות לבין צייד חיות. האדם הרשע ידע להכחיד לא מעט זנים של חיות בעקבות צייד למטרות רווח (פרוות, קרניים, שיניים, חלקי גוף אחרים, בשר נדיר, עור, איברי מין, וכל דבר שמצד אחד יש מוכר רשע ומצד שני קונה רשע שמוכנים לסחור בינהם)

john reese

ישן 25-02-2009, 17:26
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "אני לא בעד כלבים למאכל, אבל..."

רק לצורך פרווה לא ידעתי, אז אם ככה למה הם צריכים לגנוב חיות בית מבתים של אנשים לצורך הפרווה ? כלב זו חיה די נוחה לגידול, לא מבין את הצורך בלגנוב כאשר קל יותר לגדל.
בכל מקרה את יכולה להניח שאני לא מחבב את הקטע ולא חובב שיפודי כלבים (למרות שהייתי קרוב פעם לטעום) אבל אני יכול להבין או לקבל שתופעה מסוימת מתקיימת אצל עם אחר (ועוד כל כך גדול).

מה שבטוח זה שלגדל חיה לצורך מסוים עדיף מוסרית על לצוד חית בר לצורך אותו צורך ואני מדבר על פרוות ובשר. לגבי ניסויים שני ההסברים לא תקפים אצלי.

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר