לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2009, 22:43
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אגב ייאמר לטובת אותו בריטי,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "גוגל מצאה את אטלנטיס? מהנדס בריטי טוען כי גילה את היבשת המיתולוגית"

שאכן מיקומה של יבשת אטלנטיס הקדומה היה באותו איזור גיאוגרפי (פחות או יותר בין מיצרי גילברטר לצפון אמריקה),
אם יצללו באותו איזור יגלו שרידים, אני מניח שהממשלות הגדולות בעולם יודעות טוב מאוד שאטלנטיס הייתה קיימת, אבל שוב
אין אינטרס לומר לציבור, מבחינת הNWO עדיף שתושבי העולם ימשיכו לחיות בבועה, ולהיות טיפשים, הרי ככה יהיה יותר קל להשתלט עליהם בעתיד.

אגב בלי קשר, אומרים שכחלק מתופעות ה2012, יבשת אטלנטיס תתרומם שוב (רמז לרעידת אדמה ענקית?).
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2009, 11:35
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
תשובה:
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "איזה אינטרס יש להסתיר את..."

אפלטון תיאר את אטלנטיס כישות מפותחת מאוד, וכמקום שבו "האלים ביקרו".

מיותר לציין שאפלטון שמע על יבשת אטלנטיס מהמורה הרוחני שלו - סולון (שהוא בעצמו שמע על היבשת לראשונה רק במצרים מפיו של כוהן מצרי).

יבשת אטלנטיס שקעה לפני 12,000 שנה, ניצולים, ועמים אחרים ששרדו בעולם התפזרו לכל עבר (מצרים,דרום + צפון אמריקה, וכ'ו...).

סביר מאוד להניח שהיו קיימים במצרים כתבים רבים על אטלנטיס, אך הם הושמדו במהלך מסעות הכיבוש של המצביאים השונים (מנהיגי אימפריות רבות נהגו להשמיד כתבי הסטוריה, וספרים בשביל שהדורות הבאים לא יילמדו את העבר).

עכשיו בנוגע לאינטרס ששאלת:

אטלנטיס הייתה יבשת מודרנית מאוד, עם ארכיטקטורה מתקדמת מאוד (ברמה של היום ואפילו מעבר).

אז תחשוב איזה אסון זה יהיה עבור קודקודי הNWO אם יום בהיר אחד אטלנטיס תתגלה, ואז אנשים באמת יבינו שהייתה קיימת פעם ציווליזציה מודרנית, שהוכחדה ע"י אסון כלשהוא.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 25-02-2009, 06:58
  mi luni um mi luni um אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.09
מסכים עם AtlantisNumenor
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "גוגל מצאה את אטלנטיס? מהנדס בריטי טוען כי גילה את היבשת המיתולוגית"

אני מסכים עם AtlantisNumenor וחושב שהממשלות מודעות טוב מאוד גם לאטלנטיס וגם ללמוריה ועוד הרבה דברים שלחלקחם יראו כהזויים ראו דוגמא בתגובה שמעליי
מה שאתה רואה בתמונה הבתוכו של כדור הארץ זה המימד הראשון המימד השני זה השכבה בין הפנים של כדור הארץ ופני השטח ואנחנו כרגע במימד השלישי ובקרוב קופצים לחמישי (חלקנו)
המימד הרביעי הוא שלב ביניים.
בכל אופן בטח שוב אחרי התגובה שלי יהיו טענות שזה לא קשור לפורום כל הנושא הזה וחבל
מאוד כי רק לפני שבוע הצבעתי ואיתי עוד כמה אנשים בעד שינוי השם של הפורום שיכלול גם את חופש המידע .
לפני כמה ימים פתח פה מישהו שכחתי את שמו אשכול בקשר להאם אתם חלק מהפתרון או הבעיה (משהו בסגנון הזה). בכל אופן חבל מאוד שהאשכול הזה נסגר כי היו שם הרבה דברים חכמים ונכונים וקשורים בהחלט לחופש המידע ולתאוריות קשר , זה שזה לא משהו מבוסס עם הוכחות מלאות שאתם יכולים לראות בעינכם לא עושה את זה מומצא או לא שייך.
לראות את כל הסרטונים על הקונספירציות ולחיות בפחד ופארנויה כמו שרבים פה זה לא הדרך הנכונה וזה גם לא האמת .
סופו של דבר אנחנו מנסים למצוא חלקים בשביל לראות את התמונה הגדולה ולחשוב שרק כל תאוריות הקשר יראו לנו את התמונה הגדולה זו טעות טעות טעות משום שזה חלק מהתמונה הגדולה.
בגלל זה למשל אני ועוד אנשים רבים שקצת מסוגלים כן לפתוח את הראש חושבים שהסרט ESOTERIC AGENDA זה סרט יותר טוב מZEITGEIST כי יש בו הרבה יותר מידע
והוא מראה הרבה יותר את התמונה הגדולה ובגלל זה הוא גם מתקשר ל2012 שזה עוד נושא שאני לא מבין מה בדיוק הטענות פה שהוא לא קשור לפורום כי זה גם חופש המידע .
בקיצור מה שאני בא להגיד שהממשלות יודעות טוב מאוד על מה מדובר והם גם מודעות לכל הדברים שניראים לכם הכי הזויים ... כבר בתקופת מלחמת העולם הראשונה הנאצים שלחו משלחות לכל רחבי העולם לחקור את עניין העל טבעי כמו ארון הברית וגולגולות הבדולח (מופיע באינדיאנה גונס) חקר המוח ודברים רבים אחרים כך שלפסול את כל הנושאים האלה בגלל שהם ניראים לחלקחם הזוי זה בעצם סותר את כל חופש המידע .
ולסיכום אין מה לפחד זה מה שתוכנתנו לעשות כי ככה יותר קל לשלוט בנו כן חשוב להעיר אנשים לנושא אבל לא לגרום להם לפחד כי זה לא הדרך . הNWO כבר מתחיל לספוג מכות קשות והרבה תוכניות היו אמורות לצאת לפועל לא יצאו לבסוף ,אנשים מתחילים להתעורר ולהבין מה הולך פה באמת ולאן אנחנו מתקדמים .
מיצטער אם סטיתי מהנושא של האשכול היה חשוב לי להגיד את הדברים האלו כי לאחרונה כמה נושאים חשובים נחסמו פה או קיבלו תגובות זלזול .
ישן 25-02-2009, 15:43
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי mi luni um שמתחילה ב "מסכים עם AtlantisNumenor"

ציטוט:
לפני כמה ימים פתח פה מישהו שכחתי את שמו אשכול בקשר להאם אתם חלק מהפתרון או הבעיה (משהו בסגנון הזה). בכל אופן חבל מאוד שהאשכול הזה נסגר כי היו שם הרבה דברים חכמים ונכונים וקשורים בהחלט לחופש המידע ולתאוריות קשר , זה שזה לא משהו מבוסס עם הוכחות מלאות שאתם יכולים לראות בעינכם לא עושה את זה מומצא או לא שייך.

ESOTERIC AGENDA זה סרט מצויין, אבל האשכול שננעל עסק בחלק האחרון של הסרט,
זה שמדבר יותר על המנטליות האישית של הגוף והנפש ופחות על מצבים אקטואליים, ולכן הוא ננעל.

האשכול נסגר כי הנושא העיקרי שהציג לא שייך לפורום.
אנחנו מתעסקים במצבים קיימים של קשירת קשר (קונספירציה) ולא בפילוסופיות על מנטליות ופסיכולוגיה של המח והחשיבה.
ולמרות שהקמתי אשכול תיבת משוב שיהיה מקום להציע הרחבה של תחומי הפורום, אף גולש לא הביע עניין לשנות את הקוים הנוכחיים.

אני מאוד נזהר בנעילת אשכולות, ועובדה שפתחתי מחדש את האשכול הזה לאחר התלבטות בנושא.
ז"א שאם אשכול נסגר כאן לדיון, זה רק משום שהוא לא שייך לתחומי הפורום.
יש המון נושאים מעניינים שפשוט לא שייכים לכאן, והתפקיד שלי כמנהל זה להיות הרגולטור
ששומר על הציביון שלשמו הוקם הפורום - תאוריות קשר, קונספירציה, מידע על קשירת קשר וטיוח, קרא לזה איך שתרצה.
כל הנושאים שנושקים לתחום הזה, כלומר חוצנים, תאוריות מדעיות, תאוריות פנטזיונריות על תת-יבשת וכו',
אלה נושאי פולקלור מאוד מעניינים, אבל נטולי סימוכין כלשהוא שמעיד על קשירת קשר.

שהוקם הפורום, הוחלט על קוי היסוד שלו בתקנון השימוש, והנושא הובהר במידת האפשר
כדי למנוע אי הבנות, ופתיחת אשכולות שאינם שייכים לנושא.

הפורום הוקם לצורך דיונים על תאוריות קשר, עם דגש על הבאת סימוכין או בסיס כלשהוא
וזאת על מנת שיהיה לדיון תוקף רלוונטי ולגיטימי. הפורום הזה זכה להמון הערכה מצד גולשים ומנהלים
שאמרו לי באופן פרטי ופומבי, כי הם חשבו שהפורום יהיה סוג של קוריוז או בדיחה,
אבל היות ומראש צפיתי זאת, הגדרתי קוים מאוד ברורים לפורום - וכך הוא הפך לאחד הפורומים המרתקים בפרש,
האינפורמטיבים ביותר בפרש, ומעל לכל, בעיניי רבים הוא קיבל לגיטימציה שלא צפו שהוא יקבל.

זוהי הקהילה שלנו, ואלה הנושאים שלה. כל דבר מעבר לזה שעוסק בספקולציות, פולקלור ודברים אחרים
שאין להם קשר לתאוריות קשר עם סימוכין מבוסס לא שייכים לכאן, על אף העניין הרב בהם, שאני מודע ואף שותף לו.

מעבר לכך, אם מישהו רואה צורך להציע רעיון לפורום שעוסק בז'אנר שלדעתו אין לו כרגע ייצוג באתר,
הוא מוזמן תמיד להציע הצעה להקמת פורום בנושא, כמו שאני עשיתי עם תאוריות קשר.

בכל מקרה, חשוב לדעת שהתיבה הפרטית שלי תמיד פתוחה לכולכם,
אם משהו מציק לכם, או שיש לכם הערות או הצעות ואתם לא רוצים לפרסם אותם באשכול משוב,
אפשר תמיד לפנות אליי, לא תמיד יש לי זמן להתעמק בכל אשכול ולהגיע לשורש המטרה שלו,
ולא תמיד אני חף מטעויות, אבל הכוונה היא תמיד להיות במה להפצת מידע קונקרטי ומבוסס,
שמוסתר או מוצנע מהציבור במתכוון, ולשם כך תמיד אפעל ואלחם - ואם יש לכם הצעה או הערה,
אני תמיד אשמח לבדוק את הנושא ברצינות, ואם צריך לשנות או לתקן משהו - אז הדבר ייעשה.
ישן 25-02-2009, 21:08
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי mi luni um שמתחילה ב "מסכים עם AtlantisNumenor"

בעבר כבר אמרתי לך שאם הייתי קורא את התגובות שלך עד לפני כמה חודשים לא הייתי מחשיב את תגובותייך כמשהו רציני, אבל אני עכשיו משוכנע שאדם שמוכן לפתוח את הראש ולצאת מקו המחשבות
שמוסכמות החברה ותכתיבי חברה כאלו ואחרים גורמים לו לחשוב על פיהם יצליח לחשוב ולהגיע לתובנות
שהן מעבר לנורמטיבי, אבל מאחר ואנו חיים ביקום שלא ברור מה נכון, מה לא, ולא ברור מה זה נורמטיבי ומה לא אז אין עוד מה להוסיף בנושא, כי האמת כפי שהיא מורכבת מהרבה פאזלים וספק אם נדע אותה מתישהו.. הצעה שלי, אל תתבייש לכתוב את דיעותייך,
אם אחרים יקבלו את זה אחרת ויזלזלו זוהי זכותם, אבל חשוב לציין שבשביל לקרוא תגובות כאלה ולא לזלזל בהן חשוב שהקורא באמת יהיה עם ראש פתוח, לא יזלזל ולא יפסול כלום על הסף, אך מצד שני
מן הסתם חשוב שהוא גם לא יאמין לשום דבר ויקח זאת בערבון מוגבל, יש דברים שאפשר לחקור לבד.
לפסול ולהשתיק זה דבר קל אז אל תרתע מדברים כאלו, בגלל זה אני מבין ומאוד מקובל עליי
דרכו הניהולית של לאנס, ועכשיו כשקראתי את תגובתו אלייך ברור לי מאוד שהפורום חשוב לו וחשוב
לו שהקוראים החדשים שבאים יתייחסו אל נושאי הפורום ברצינות ולא ירתעו כבר בדקות הראשונות
ויברחו מכאן ישר, כי גם הטייטל "קונספירציות ותאוריות קשר" מעלות ברוב האוכלוסיה הרתעה מסויימת!
לדעתי חשוב באמת שנשמור על קו כמה שיותר ריאלי (מבחינת רוב האוכלוסיה ולפי תכתיבי החברה לפחות)
וננסה למקם את מעמד הפורום כמשהו אמין וריאלי, כי על דבר אחד אפשר להסכים כאן, כולנו מגולשי הפורום
נשמח שהקהילה תגדל, שהמידע יופץ, שהאנשים לא ישארו תמימים, שיפקחו עיניים וינהגו כמונו,
כבדהו וחשדהו, לא להאמין לכלום, לא לשלול כלום, לבדוק ולחקור ולעמוד על המשמר!
זה מה שיגרום לקהילה הזו לגדול ולמידע לזרום ולהגיע לכמה שיותר אנשים! אני מניח שזה אינטרס משותף של כולנו, אני מקווה שכך.

לגבי מה שאמרת:
ציטוט:
ולסיכום אין מה לפחד זה מה שתוכנתנו לעשות כי ככה יותר קל לשלוט בנו כן חשוב להעיר אנשים לנושא אבל לא לגרום להם לפחד כי זה לא הדרך . הNWO כבר מתחיל לספוג מכות קשות והרבה תוכניות היו אמורות לצאת לפועל לא יצאו לבסוף ,אנשים מתחילים להתעורר ולהבין מה הולך פה באמת ולאן אנחנו מתקדמים .

הפחדת המשתמשים והקוראים לדעתי כן חיונית במקצת, פחד יותר אפקט מסויים, סוג של כאפת התעוררות בקרב האנשים, זה תרגיל פסיכולוגי שיש לו את הכי הרבה רמת השפעה, זה משהו
שהוא מאוד חשוב אך גם מאוד מסוכן, כי בשימוש לא נכון אנחנו עלולים לפגוע במישהו בצורה הלא נכונה ולהכניס קורא מסויים לדכאון, כי מתכנים מסויימים בפורום הזה אפשר להבין על הצד הטוב ביותר שבחיים שלנו הכל יחסי, שהאדם הוא כולה גרגר אבק קטן ביקום ומתגמד לשאר הדברים!
אבל מצד שני חשוב לחנך את האדם הממוצע ולגרום לו להבין שהעולם לא וורד!

לגבי הNWO - מכות קשות? הם רק גדלים וצוברים עוד ועוד כח! האדם הממוצע בעולם לא יודע כלום עלייהם ולא מודע לקיומם!
מה שהכי מחריד שאפילו במדינה שלנו שהציבור בעבר היה מרדני, חשדן ומודע לזכויות האדם,
גם כאן חוקים דרקוניים כמו המאגר הביומטרי וחוק האח הגדול הולכים לעבור.. אז הייתי שמח לחשוב
כמוך שהם סופגים מכות קשות ונסוגים, אך לא כך המצב לעניות דעתי.

ערב נעים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר