לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2009, 13:20
צלמית המשתמש של ארנון אלעל
  ארנון אלעל ארנון אלעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי דדון מוש שמתחילה ב "הנה ענית לעצמך"

מה שהגימבלים עושים זה לכוון בשלושה מימדים את הזווית (לסביבון יש רק גימבל אחד ובגלל זה זמרות שהוא שימר על זווית ביחס למשטח, הזווית עדיין יכולה לנוע ב-360 מעלות במימד מאונך לזווית הקבועה)

הקרירות שאתה מרגיש היא הבעיה הפחותה שלך...
אם תחזור על הניסוי הזה עוד פעם פעמיים, התחת שלך יפתח תלות בשמפו נגד קשקשים, ובכל פעם שתנסה לוותר על החפיפה ולשטוף אותו עם סבון רגיל, יופיעו לך תוך מספר ימים קשקשי תחת, שהדרך היחידה להיפטר מהם היא לחזור לחפוף את שערות ישבנך עם השמפו המדובר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2009, 16:11
צלמית המשתמש של ארנון אלעל
  ארנון אלעל ארנון אלעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי דדון מוש שמתחילה ב "צר לי, אבל אני לא מבין מה אתה..."

אני שואל למה אי אפשר לגרום לג'ירופקופ לשמור על מיקומו במרחב. אם הוא שומר על כיוון (רוצה לחזור למיקומו ההתחלתי) אז למה אי אפשר להעצים את כוחו כך שהכוח לשמור על מיקום יגדל ויהפך לשמור על מקום?

הקרירות שאתה מרגיש היא הבעיה הפחותה שלך...
אם תחזור על הניסוי הזה עוד פעם פעמיים, התחת שלך יפתח תלות בשמפו נגד קשקשים, ובכל פעם שתנסה לוותר על החפיפה ולשטוף אותו עם סבון רגיל, יופיעו לך תוך מספר ימים קשקשי תחת, שהדרך היחידה להיפטר מהם היא לחזור לחפוף את שערות ישבנך עם השמפו המדובר.

ישן 27-02-2009, 17:00
  דדון מוש דדון מוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ארנון אלעל שמתחילה ב "אני שואל למה אי אפשר לגרום..."

נתחיל בזה שג'ירו לא *רוצה* שום דבר. הוא פועל לפי חוקי הפיזיקה (ספציפית שימור תנע זויתי) ולכן צריך להכיר אותם כדי להבין את פעולתו.

סיבוב מהיר יותר יגרום להגדלת התנע הזויתי ולא ל"שמירה על מיקום". כמו שחימום של הג'ירו יעלה את הטמפרטורה שלו ולא ישנה את התנע הזויתי. אלו תכונות שונות.

תנע זויתי מצויין כוקטור שניצב לדיסקה המסתובבת בג'ירו (בכיוון הידית של הסביבון). במע' מבודדת נשמר התנע הזויתי (כלומר כיוון הוקטור וגודלו ולא הנק' בה הוא מתחיל).
תפקיד הגימבלים הוא לבודד את הג'ירו ולאפשר לו לתפקד בקירוב טוב כאילו הוא מערכת נפרדת (כדי שהתנע ישמר).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר