לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2009, 21:54
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דובדבנצ'יק שמתחילה ב "מהו הבדל בין פחמימות לחלבונים בהקשר לאימון?"

מדובר ב-2 דברים שונים.
פחמימות: ה"דלק" של הגוף. לבני אדם יש 3 מערכות אנרגיה בגוף. הפחמימות הוא אחד מהם. השניים האחרים הם" חומר שנמצא בשרירים עצמם ( אם אני זוכר נכון נקרא atp), השני הוא שומן.
אני לא אכנס איתך לעמוק של זה, אבל הפחמימות הוא המנגנון השני שנכנס לפעולה, לאחר 3 דקות של עבודה הוא מתחיל לפעול בצורה חלקית ואחרי 8 דקות הוא מתחיל לעבוד בהספק מקסימלי. אחרי +- 40 דקות הוא מסתיים והגוף מתחיל לעבוד על השומן....
חלבונים: החומר שממנו בנויים השרירים. משמע, גם אם תתאמן בדיוק לפי הספר אבל לא תספק לגוף שלך מספיק חלבונים השרירים שלך לא יבנו.

פחמימות ממליצים לאכול לפני האימון בשביל לספק דלק לגוף. חלבונים אוכלים אחרי בשביל שהגוף יתקן את נזקי האימון. אם אתה מכיר את המושג "פיצוי יתר". על קצה המזלג זה ההבדל. נכון לעכשיו אני לא חושב שיש צורך להרחיב בנושא.
חזרה לפורום
ישן 28-02-2009, 19:36
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי דובדבנצ'יק שמתחילה ב "אז איזה פורום מתאים לזה כאן בפרש?"

אף פורום באניטרנט לא מתאים לזה. זה משהו שעושים עם איש מקצוע. בניית תפריט ותכנית אימונים זה לא צחוק. תוכנית לא מתאימה יכולה לגרום לך נזק. סתם לדוגמא, תוכנית אימונים של משקולות נבנית בד"כ לפי ה- r.m 1 שלך. לפי זה בונים את כל הסטים שתעשה, גם מבחינת המשקל וגם מבחינת החזרות. אם מישהו סתם יזרוק לך תעשה 12X3 פעמים עם משקל Z (ויכול מאוד להיות שמשקל Z לא מתאים לך, לפחות נכון להיום), זה יכול להגמר עם נזק רציני מאוד לשריר.
אותו דבר גם לבבי תפריט. אף אחד פה לא יודע מה המצב שלך. יכולים להמליץ לך לאכול הרבה ביצים בשביל החלבון (ואולי יש לך כולסטרול יחסית גבוה... סתם כדוגמא), ולהתחיל להסתבך עם כולסטרול בגיל צעיר זה באמת מיותר (נכון שאשפר להוריד אותו...אבל בכל זאת).

מעבר לזה, יש בעיה משפטית עם דברים כאלה באינטרנט. תחשוב חס וחלילה אם מישהו יבנה לך תוכנית אימונים, סתם מתוך רצון טוב, ויתברר שבגלל שהתוכנית הייתה קשוחה מדי לרמה שבה אתה אתה נמצא היום וחס וחלילה נפצעת בגלל זה. זה יכול להוביל לתביעה נגד הפורום (לאו דווקא פרש), תביעה נגד האדם הממליץ עצמו וכך הלאה.

אם אתה באמת רוצה לבנות לעצמך תוכנית אימונים ותפריט אני ממש ממליץ על איש מקצוע. אם אתה מנוי בחדר כושר אתה יכול להעזר במדריכים בשביל התוכנית אימונים. הם בטח גם ידעו להמליץ על תוסף מזון אם באמת תרצה בזה (אני אישית נגד אבל זאת החלטה שלך).
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר