לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2009, 12:48
צלמית המשתמש של nivlevy89
  nivlevy89 nivlevy89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "קורס לוט"ר וקורס לו"ז"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -=Ohad=-
מישהו יכול לעשות קצת סדר בבלאגן?

אני כנראה אצטרך להגיע לאדם לעבור קורס מש"קי לו"ז או מש"קי לוט"ר, או את שניהם.

יש כבר מערך שלם בחטיבת כפיר של חבר'ה שמתגייסים ללוטר ועוברים הכשרה של יותר משנה.
כל זה לא מעניין אותי.

אני רוצה מידע על 2 הקורסים שרשמתי,
משך, תוכן, תנאים וכדו',

והסבר למה צריך מש"קי לוט"ר אם יש את היחידה שעושה טירונות בכפיר?? כדי להדריך בתוך היחידה? זה רק ליחידות שלא הולכות לאדם להכשרה אלא מבצעות אותה בבסיס היחידה?

תודה רבה מראש.

יש פה הרבה בלאגן .. אני יסדר..
משקי לוטר- מסלול קשה בפני עצמו .. איך זה מתנהל : גיוס לכפיר -גיבוש עוקץ\לוטר- מעבר גיבוש התחלת מסלול- 4 חודשים טירונות בבאח פלס הנוראי של חטיבת כפיר , כמחלקה 4 באחד הפלוגות, אחרי המסע כומתה עולים למתקן אדם שם מתחילים מסלול של בערך עוד 9 חודשים מורכבים מטירונות יחידה, המשך מסלול שלרוונטי לתחום של הלוחמה בטרור, ועוד פרק זמן מסוים של התמקצעות על תחום ההדרכה שאתה הולך להדריך שהוא כבר בפאה אחרת. המסלול מסמיך אותך להיות משק לוטר על היחידות המיוחדות בצה"ל, כולל יחידות מחול גם שבאות, השירות הוא במתקן אדם בלבד , בטירונות התנאים חרא למרות שהבנתי שבפלס בנו קרוואנים, במסלול יש מגורים אחלה ושמסיימים מסלול אין על מה לדבר על הת"ש- פשוט מצוין.
משקי לוז- זה כבר קורס די קצר של בערך 6 שבועות, עוסקים בתרגילי הפתעה ובסריקה מאובטחת- מסמיכים את האנשים להיות משקי לוז ביחידה שלהם, ביחס למסלול של משקי לוטר אין על מה לדבר. - אין לי מושג על משקי לוז מה התנאים ותאמת גם לא מעניין אותי.
ורק לחדד משקי לוטר זה תפקיד שאותו החייל שגומר מסלול לוט"ר ניהיה- משק לוט"ר שגם יוצא למבצעים).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר