לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2009, 09:37
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ITT שמתחילה ב "מתלבט בין כמה מכשירים"

כאן תוכל לראות השוואה של מפרטים טכנים ודירוג גולשים של שני המכשירים:
http://www.gsmarena.com/compare.php...3&idPhone1=2355

לפי האתר, הסמסונג לוקח בגדול את הנוקיה. קודם כל הדירוג שלו גבוה יותר משל הנוקיה, וגם המפרט הטכני שלו יותר טוב.
לדוגמא:
על הנוקיה נכתב שהוא בעל אפשרות הרחבת זיכרון ל-4GB ויש לו סה"כ 18 MB פנימיים, אני בכלל לא בטוח שהוא מגיע עם כרטיס באריזה. אבל לעומת זאת, לסמסונג גם כן אפשרות הרחבה (לא רשום עד איזה גודל) והוא מגיע עם זיכרון פנימי של 128MB, שזה עולה בהרבה על הנוקיה.

לנוקיה דור 3 פשוט ולא מהיר, לעומת זאת הסמסונג מגיע מצויד עם דור 3.5 במהירות של לא פחות מ-7.2MBPS!
שזה יותר מהיר ממהירות של אינטרנט ביתי!

המסך שלהם הוא אותו הדבר וגם המבנה. אני לא אוהד כל כך של מכשירים דקים, בייחוד סליידרים דקים. לדעתי זה לא נוח וזה מאוד מכוער. אבל אם אתה אוהב - לך על זה .

יתרון גדול של הנוקיה - חיישן התזוזה, ה- accelerometer. שזו תכונה שנמצאת במכשירים חדישים וטובים, כמו לדוגמא באייפון וב-N95 ומעלה...
החיישן מאפשר למכשיר לקלוט את התזוזה שלו ומסביבו ולדוגמא, ניתן להתקין כל מיני תוכנות ומשחקים שפועלים על זה. למשל יש משחק שאתה צריך להכניס גולה לחור על ידי סיבוב המכשיר עד שהגולה מגיעה לחור. זה ניתן להפעיל במכשיר הזה כי אתה מסובב את המכשיר ביד והכדור זז ומסתובב וזה דיי מגניב למען האמת.

המצלמה של הסמסונג עולה בהרבה על הנוקיה. 5MP לעומת 3.2MP. פה אין לי מה להרחיב, זה מובן מאליו.
אבל מה שעוד יותר מדהים הוא שלסמסונג יש מייצב תמונה! אני לא יודע אם הוא דיגיטלי או אופטי, אבל אם דאגו להזכיר את זה באתר הזה, סביר להניח שהוא אופטי - שזה מעולה!

אז לסיכום.
למרות האהבה והאהדה הרבה שלי למכשירי נוקיה, והחיבור הטבעי שלי איתם - אני הייתי סוטה הפעם מדרכי ולוקח את הסמסונג, פשוט מכשיר מעולה.
אחד הדברים שמפריעים לי בסמסונג זה העיצוב וממשק המשתמש - שמציק לי מאוד, למרות שבזמן האחרון גם סמסונג וגם מוטורולה משתפרים בממשק המשתמש שלהם ועושים אותו ידידותי יותר למשתמש, כמו בנוקיה - שעל זה אין לי ביקורת.
אז בחירה שלי: samsung u900 soul.

תיהנה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר