לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2009, 16:30
  yamiks yamiks אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
הכלב בכלוב

שלום יש לי באסט בן 8 חודשים שעדיין לא למד לעשות בחוץ. ניסינו הכל ועכשיו קנינו לו כלוב, הוא לא עושה את הצרכים בכלוב אבל הוא פשוט בוכה כמו מטורף לא מפסיק אף לא לרגע אחד ומדי פעם הבכי הופך לשאגות וזה נישמע לגמרי כמו אריה. ב 24 השעות האחרונות הוא לא בכה מקסימום שעתיים וז כולל גם את הלילה. אני לא מוציא אותו מהכלוב רק לטיולים (3 פעמים ביום) ומכניס לו מים כל שעה כדי שישתה חוץ מזה הוא לא מקבל שום תשומת לב מה לעשות כדי שהוא יפסיק לבכות זה פשוט חסר שליטה. הוא יתרגל מתישהו לכלוב??

יש איזה דרך להכניס אותו לכלוב? אני פשוט הכנסתי קודם את הרגליים הקידמיות ואת הראשו ואז דחפתי בכוח לא הייתה שום דרך אחרת לעשות את זה כי אחרי הפעם הראשונה ( הוא ניכנס לשם לבד כי היה שם חטיף) הוא הבין שסוגרים אותו והוא מתנגד להכנס.

תודה מראש לעונים.

נערך לאחרונה ע"י yamiks בתאריך 04-03-2009 בשעה 16:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2009, 17:20
  yamiks yamiks אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "למה אתה מחזיק אותו בכלוב? מה..."

לימוד על השליטה בצרכים בעזרת כלוב כתובה בכל אתר לאילוף כלבים. וקניתי את הכלוב בהמלצת מאלף. עשיתי הכל נזפתי בזמן שהוא עשה את צרכיו עשיתי טיולים הרוכים מאוד בשעות קבועות אבל שום דבר לא עוזר הוא לא לומד אחרי שבוע אצלנו בגיל חודשיים בארך הוא הפסיק לעשות צרכים בלילה אבל המצב נעשה גרוע יותר ולפני שבוע הוא חזר לעשות צרכים בלילה, לפני הכלוב ניסיתי לקשור אותו על המיטה שלו שילמד להתאפק יותר זמן אבל זה לא עזר בסוף הוא השתין מיתחת לעצמו שעה וחצי אחרי טיול. עכישיו תודה לאל הוא לא משתין בכלוב ומיתאפק עד לטיול. ואני מאוד מקווה שמישהו יעזור לי עם בעיית הבכי עכשיו כשאני כותב הוא נירגע לכמה זמן אבל לפי ההרגשה שלי לא להרבה. ולליאור לוי אני לא מבין מה את צריכה תמונות. אם את תראי אותו בתוך הכלוב זה יעזור לך לענות על השאלה שלי?! בכלוב יש מספיק מקום כדי שהוא ישכב בו והוא נירדם פעם אחת לשעה. אם זה מה שאתה רוצה לדעת...

נערך לאחרונה ע"י yamiks בתאריך 04-03-2009 בשעה 17:24.
ישן 04-03-2009, 21:25
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "בוא תסביר לי את ההיגיון..."

עוד נקודה להבנת השיטה הכביכול אכזרית.
אתה חושב על עצמך בכלוב ולא מוכן שהכלב ירגיש גם כלוא, אבל למזלנו הכלב אינו חושב כמונו.
כלבים שטופלו בשיטת הכלוב נוהגים לחזור לכלוב גם כאשר הוא פתוח והם לא צריכים להיות בו.
כלב לא עושה צרכים במקום שבו הוא ישן והכלוב הופך לבית הקטן שלו שבו הוא לא יעשה צרכים ויתאפק עד שישחררו אותו וככה ילמד להתאפק גם כשלא יהיה בכלוב.
אני מניח שעדיין גם לאחר ההסבר זו נשמעת שיטה אכזרית, אבל אכזרית היא כל השיטה של לגדל כלב בבית ולהשאיר אותו לבד הרבה שעות.
אנשים שצילמו את הכלב שלהם בהעדרם מהבית מדווחים שהכלב לפחות 90% מהזמן ישן. גם כלבים שמשחיתים את הבית לא עושים את זה לאורך כל היום, ומבלים אותו בשינה. לכן לא יפריע להם לישון באותו כלוב, וכמובן שזה לא כלוב שהם לא יכולים לישון על רצפתו בנוחות.
בשביל להנות עם הכלב ושהכלב יהנה עם המשפחה יש לעבור טירונות קלה בהתחלה.
אני אישית גם לא אוהב את השיטה הזו בגלל שאני חושב כמוך, אבל אחרי שראיתי את התוצאות אני מקבל אותה וגם מבין יותר שכלב לא ממש מעריך את הספת טלויזיה מעור שיש לו לעומת כלוב מסכן בפינה. הוא הכי מעריך שאתה חוזר הביתה והוא רץ להגיד לך שלום.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 05-03-2009, 19:01
  משתמשת נקבה הגרייי מנהל הגרייי אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, וגם לוחות | המנהלת הכי חיה שיש..

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yamiks שמתחילה ב "1)הכלוב בשימוש יומיים 2)הוא..."

*יומיים זה מוקדם כדי שיתרגל.
*תנו לזה זמן, שימו לו צעצוע בפנים, שיהיה לו תעסוקה.
*ניתן לתת לו לאכול בפנים, עוד סממן חיובי לכלוב.
*להוציא אותו כמה שיותר פעמים ביום החוצה, לטיול קצר, לעשיית צרכים.
*צריך לעודד אותו על עשייה בחוץ, מילה טובה תספיק, אין צורך ללטף או לתת חטיף.
*לאחר הטיול בחוץ, ניתן לתת לו להיות משוחרר בבית תחת השגחה כרבע שעה,לא יותר, למטרת משחק משותף, תשומת לב ואהבה.
*לאט לאט להאריך את הזמן החופשי בבית (רק עוד שבוע, לא כרגע).
*להיות ערניים כשהוא משוחרר בבית ולשים לב מתי הוא מחפש לעשות צרכים (סיבובים סביב עצמו, הרחת הרצפה, חוסר מנוחה, שהייה ליד הדלת) ומיד להוציא.
*לגבי הבכי, אין מה לעשות, הוא רוצה להיות קרוב אליכם, וזה נורמלי, הוא יתרגל.
חשוב לא להתייחס כלל ובטח לא להוציא. מהכלוב ישר החוצה ולא לחלל החדר, בחדר הוא מסתובב לאחר טיול בחוץ ולא לפני.
סבלנות סבלנות סבלנות.
בהצלחה ותמשיך לעדכן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר