לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2009, 13:28
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
אולי תתבונן שוב במה שכתבת
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי צינצין שמתחילה ב "איפה ראית שהאשמתי נאנסת ?"

זהו צטוט מדבריך : א' היא עוד זונה , שהתחילה "לזמר" כי לא קיבלה את הסכום (הסחיטה) שהיא רצתה

המשמעות המשפטית למה שכתבת היא, שאתה מכיר את העובדות כל כך טוב, שהאשמת אותה בשידול לזנות ולאחר מכן באיומים לסחיטה.

ראשית - לא אתה ולא אני מלבד שתי הפרסונות היו באותו מעמד, כך שאין לקבוע עמדה חד משמעית.

שנית - אינני בטוח שקצב, איש ממולח לכל הדעות, לא בחר בדרך של התממות ובקשה לחקירת סחיטה במגמה להסיר מעל עצמו חשד.
שלישית - האם לדעתך מספר נשים חברו יחד וחיברו מעשייה/פרשייה נגד נשיא מדינת ישראל? זה נשמע לך הגיוני?

אני מכיר, משום מה, נשיא של מדינה אחרת שהישיר מבט למצלמה ונשבע שלא עשה דבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2009, 08:14
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "ומה צריכה לדעתך לומר המתלוננת?"

א. לא , אסור "להתיר את דמה" של א'. שים לב שלא כתבתי דבר נגד המתלוננות - למעט נגד מי שניסתה לסחוט את הנשיא. היא עבריינית, וצריכה לשבת בכלא על ניסיון סחיטה.

ב.
ציטוט:
גם אם התוצאות בסופו של דבר יזכו את קצב.
עדיין אני שואל מה לקצב ולפרשיות מעין אלה?
איך האזרח מספר אחד של מדינת ישראל מגיע להסתבכות כזאת?
- שאלה טובה. כשיזכו את קצב, תצטרך להפנות אותה לפרקליטות, למערכת המשפט, ולתקשורת.

ג.
ציטוט:
מדוע נשיא של מדינה שזוכה לכל הכבוד והיקר צריך בכלל להגיע למצב שצל צילו של חשד התעורר נגדו?
- מדוע? כי הוא לא מהצד ה"נכון" של המפה הפוליטית.

ד.
ציטוט:
אתה מאמין כי ישבו חבורה של חורשי מזימה ורעה וחיפשו "פתיון" לנשיא שנפל בפח שטמנו לו?
- אני לא אדם מאמין. אני מעדיף את העובדות. והעובדה היא שהנשיא קצב היה קורבן למערכת שיסוי והסתה מהרגע שנבחר לתפקיד, והשיא היה כשבאקט של לוליינות משפטית הצליחו להפוך את תלונתו של הנשיא שמנסים לסחוט אותו לחקירה דווקא נגדו.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 11-03-2009, 12:02

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "לא, ידידי, אני מייחל לשלטון חוק"

חפרפתי וחפשתי "המון מוסת" , "אספסוף בכיכרות העיר תובע תליית נאשם" , "פרחחי חוק" ועוד כהנה וכהנה , אבל אנא אני בא?
לא מצאתי דבר בשערייך ציון. העם כמנהגו נוהג והייתי אף אומר שאלמלא חבורת הזויים כמונו בפורום, אף אחד לא שם על "אם יצא זכאי או לאו".
בני כהן, יועץ אסטרטגי למשברים - לא שמעתי על אדם כזה ולא על תואר "יועץ אסטרטגי למשברים".
איזה ייעוץ אסטראטגי נתן ולמי ומי שמו ליועץ עלינו.
ואיזה משברים פתר עד היום -פנימי, עולמי?

הדטרמיניזם הזה הורג אותי:
המתלוננת א' - "זונה"
הנשיא קצב - קורבן קנוניה פוליטית ורצח אופי אישי.
מזוז - סתם אחד שאין לו מה לעשות אלא לחפש מטבעות מתחת לפנס.

תתעורר ידידי. מי שמשחק בק--י , תמיד ימצא שיירים על ידיו.

בכל אופן נסתיימו טיעוני ואני יוצא מהמשחק הזה.
ישן 11-03-2009, 12:17
צלמית המשתמש של הפטריוט

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "חפרפתי וחפשתי "המון מוסת" ,..."

א. נא הבא ציטוט שלי, בו אני מתייחס למי מהמתלוננות בכינוי גנאי. למעט א' מבית הנשיא, שניסתה לסחוט את הנשיא (ועל כך, ידידי, היא אמורה לשבת בכלא), לא התייחסתי אליהן כלל.

ב. שוב, כנראה שלא חיית בארץ בשנים 2000-2008, כך שאין פלא שאתה לא מודע לרצח האופי שנעשה לקצב, מרגע שנבחר לנשיאות, הרבה לפני הפרשה הזו. כדאי שתתעדכן.

ג. מזוז, בפרשה הזו, לא עשה את עבודתו כמו שצריך, ונסחף (כמה מפתיע) אחרי העליהום הציבורי.
ואכן, "מי שמשחק בק--י , תמיד ימצא שיירים על ידיו."

נחכה ונראה.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 10-03-2009, 03:54
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מדוע דרמתית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "קצב מואשם גם בעבירות אינוס"

לאחר שקצב תעתע בפרקליטות והצליח בעזרת פרקליטיו הממולחים (הממומנים ע"י שפע הטבות שהוא מקבל מהמדינה), להסיט ולעקב את הגשת כתב האישום נגדו, בתחבולות מתחבולות שונות, התעשת מר מזוז וחזר לקו בו היה חייב לנקוט מלכתחילה. בשלב מסויים הוא חרג מהכלל, שגם אל איש נכבד, כנשיא המדינה, חייבים להתייחס כאל בוזגלו. את בוזגלו היו "שוכחים מזמן". הוא היה מועמד לדין ודינו היה נגזר לשבת או לחסד כבר מזמן.
אם אכן קצב, שלדבריו הוא טהור כשלג הלבנון וכל ההאשמות כנגדו הם להד"מ, מדוע הוא כה פוחד לעמוד לדין ולטהר את עצמו. עצם העובדה שהוא "מתפטל" אומרת דרשני.
טוב עשה היועץ המשפטי, שחזר ל"דרך הישר". למרות שזגזג בקטע מסויים של הדרך.
ישן 10-03-2009, 08:22
צלמית המשתמש של הפטריוט

זיכרון סלקטיבי זה נחמד, דן...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מדוע דרמתית"

אבל יש להזכיר את העובדות, שאותן (כמה נוח) כנראה שכחת:
1. מני מזוז, בכבודו ובעצמו, התייצב בפני בג"צ והצהיר שאין לו די ראיות כדי להגיש כתב אישום על אונס. כעת הוא מצהיר שיש לו די ראיות לכך. האם מני מזוז שיקר לבג"צ, או שהוא משקר כעת?
2.
ציטוט:
אם אכן קצב, שלדבריו הוא טהור כשלג הלבנון וכל ההאשמות כנגדו הם להד"מ, מדוע הוא כה פוחד לעמוד לדין ולטהר את עצמו.
- אתה כמובן מתעלם מהעובדה שהנשיא קצב חזר בו מהסכמתו להסכם טיעון והעדיף ללכת למשפט... שוב, כמה נוח שיש לך זיכרון סלקטיבי...

ויליאם ראלף אינג'

ישן 10-03-2009, 09:08
צלמית המשתמש של הפטריוט

מדוע "בדרכם בכחש"?
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אדרבא שיעמוד לדין"

אם עורכי הדין של הנשיא קצב לא היו מצליחים לשכנע את עורכי הדין של הפרקליטות, ובראשם מני מזוז (שאני מניח שאתה חושב שהוא פתי מאמין לכל דבר...), הם לא היו הולכים לעסקת טיעון.
מני מזוז, בכבודו ובעצמו, הצהיר שאין לו מספיק ראיות להרשיע באונס - האם הוא שיקר לבג"צ אז? אם אין ראיות, ואין הרשעה, הרי שהנאשם חף מכל פשע - אלא אם כן אתה לא מקבל את "חף מפשע כל עוד לא הוכח אחרת"...

אם יש לך ראיות מוצקות ו"קייס" סגור, אתה לא הולך לעסקת טיעון - אתה הולך למשפט על מנת להשיג הרשעה. למזוז לא היו - ועדיין אין - ראיות שכאלה, והוא הצהיר על כך קבל עם ועולם לפני בג"צ. אבל הוא לא יכול לרדת מהעץ הגבוה עליו טיפס, אז אין לו ברירה אלא להגיש כתב אישום.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 10-03-2009, 21:21

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "מדוע "בדרכם בכחש"?"

אתה יודע מה מפחיד אותי במשפט מעין זה?
לא אשמתו של קצב ולא תלונתה של א'.
מפחיד שקרוב לודאי האמת לא תצא לאור לעולם.
אם טיפוס כמו קצב, נשיא מדינה שמואשם בעבירה מעין זו גם אם הוא טהור כשלג, יכולה סוללה טובה של עורכי דין בדרכם שלהם, לערער אמינותו של כל אדם.
כי בסך הכל מה כוחה של מתלוננת מול סוללה ממולחת של עורכי דין שימצצו לה את הדם על הדוכן.
זה מזכיר לי את פרשיית דמייניוק שעו'ד שפטל (אם אינני טועה), מצליח בשם קיום החוק היבש לערער אמינותם של עדים שהיו במקום , חוו על בשרם את האסון הנורא של השואה, אך עו'ד ממולח יכול לערער את אמינותם.

אני שוב חוזה ואומר, אין כאן שאלה של משפט צדק או לאו, יש כאן שאלה של נשיא מדינה,האמור לסמל את הנשגב ביותר מצד אזרח המדינה שמגיע לפרשייה כזאת.
צריך להיות תמים עד כדי טפשות לחשוב שניסו לעשות לו רצח אופי בשל אי רצונו של מישהו לראותו כנשיא.

האיש כנראה לא לקח ברצינות את תפקידו רם המעלה ולא הבין את משמעות היותו לסמל לעם שלם. זאת היא משמעות המילה נשיא (נשוא מעם).
אם האיש התבזה גם בצל צילו של חשד היה צריך לפסול את עצמו והנבצרות היתה צריכה לפעול מרגע שהועלו נגדו החשדות.
התחבולה בה נקט של הקדמת תרופה למכה, על ידי כך שהוא מבקש שיבדקו את קצה קצהו של חשד נגדו, נעשתה בעצה אחת עם טובי הפרקליטים. מישהו עמד מאחוריו והנחה אותו מה לעשות ברגע שהיה תפוח אדמה לוהט בידו.

חבל שלא רואים את העניין בפרופורציה הנכונה שהיא שאין לנשיא מנדט שלנו להתלכלך בשום דרך שהיא ושיוטל בו רפש ולו הקטן ביותר
ישן 11-03-2009, 09:00
צלמית המשתמש של הפטריוט

אז למה ציפית?
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אתה יודע מה מפחיד אותי במשפט..."

ברגע שהוא מואשם, שירים ידיים, לא ייקח שום עורך דין (אפילו טירון, שזה עתה סיים את הסטאז'), יגיד "מודה אני" ויתייצב מיוזמתו בשערי מעשיהו? אתה לא מצפה ממנו להילחם על חפותו? אתה לא מצפה מעורכי דינו לעשות את כל מה שהם יכולים כדי לזכות אותו?
מסתבר שגם אתה מאסכולת "אשם עד שיוכח אחרת" - ואתה מצפה שאפילו לא ינסו להוכיח אחרת... כמה דמוקרטי מצידך...

ציטוט:
צריך להיות תמים עד כדי טפשות לחשוב שניסו לעשות לו רצח אופי בשל אי רצונו של מישהו לראותו כנשיא.
- צריך להיות צמים עד כדי טיפשות כדי לא לראות את רצח האופי שעשו לו מהיום הראשון. כנראה שלא חיית בארץ עד לאחרונה - ברוך שובך הביתה!

ויליאם ראלף אינג'

ישן 10-03-2009, 21:42
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "מדוע "בדרכם בכחש"?"

לא הצלחתי להבין לפי מה קבעת שהוא שקרן או שאין לו מספיק ראיות.

מה בעצם הוא אומר בזה ש"אין מספיק ראיות לאונס"? הריי הוא לא אמר שלדעתו לא היה אונס, ההפך, הוא כן מאמין שהיה אונס, פשוט לא היו לו מספיק הוכחות כדי להעמיד את קצב לדין על הסעיף הספציפי הזה.

ממה זה יכול לנבוע? חוסר ראיות בחלק מהמקרים, עודף בירוקרטריה כדי להוכיח ראיות במקרה אחר - בסופו של דבר לא תמיד ניתן ומשתלם להגיע למצב שמוכיח את כל הראיות, בעיקר בגלל כוח אדם מצומצם ועלות יקרה של התיק, ולכן הולכים לעסקת טיעון. ברגע שקצב החליט לבטל את עסקת הטיעון, אז לא הייתה ברירה אלא כן לעשות את "העבודה השחורה" שתאפשר להעמיד אותו לדין על כל העבירות שלו, ולא רק על מה שנקבע בעיסקת טיעון.

ישן 11-03-2009, 08:56
צלמית המשתמש של הפטריוט

על פי מה קבעתי? על פי התנהלותו
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "לא הצלחתי להבין לפי מה קבעת..."

הוא מכריז שיגיש כתב אישום, ואז נסוג ממנו לעסקת טיעון מינורית. בבג"צ הוא מצהיר שאין לו ראיות לאונס (לפחות לא כאלה שיספיקו להרשעה). אחרי שהנשיא קצב מחליט לבטל את עסקת הטיעון, פתאום יש מספיק ראיות להרשעה. אז או שהוא שיקר בפני בג"צ בזמנו, או שהוא משקר כעת, או שהוא פשוט לא מתאים לתפקידו - כי הוא לא עושה אותו כמו שנדרש ממנו, אלא מתנהל בחובבנות ומונע ממניעים אישיים ("אה, קצב ביטל את עסקת הטיעון, והביך אותי - אז עכשיו אני אראה לו!").

ציטוט:
ממה זה יכול לנבוע? חוסר ראיות בחלק מהמקרים, עודף בירוקרטריה כדי להוכיח ראיות במקרה אחר - בסופו של דבר לא תמיד ניתן ומשתלם להגיע למצב שמוכיח את כל הראיות, בעיקר בגלל כוח אדם מצומצם ועלות יקרה של התיק, ולכן הולכים לעסקת טיעון. ברגע שקצב החליט לבטל את עסקת הטיעון, אז לא הייתה ברירה אלא כן לעשות את "העבודה השחורה" שתאפשר להעמיד אותו לדין על כל העבירות שלו, ולא רק על מה שנקבע בעיסקת טיעון.
- אתה טוען שבתיק חשוב ויוקרתי כמו זה, הפרקליטות לא עשתה את תפקידה כראוי, חיפפה ועיגלה פינות? ורק אחרי שהנשיא קצב הביך אותם עם ביטול עסקת הטיעון הם לקחו את עצמם בידיים כדי ללמד אותו לקח? אם כך, הרי כל צמרת הפרקליטות צריכה ללכת הביתה, ומהר - כי הם מועלים בתפקידם.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 11-03-2009, 11:17
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
ההגדרה שלך ל"פתאום" מאוד מעניינת...
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "על פי מה קבעתי? על פי התנהלותו"

כמה פתאומי זה "פתאום" כשאתה אומר שפתאום יש ראיות?

עבר הרבה מאוד זמן מאז ביטול עסקת הטיעון עד להגשת כתב האישום, אז כנראה שדברים לא קראו "פתאום".

גם עם מזוז עשה טעויות בתיק הזה, זה עדיין לא הופך את קצב לזכאי, ובטח שלא צריך להמנע מלשפוט אותו בגלל זה.

איפה קראת שאמרתי "חיפפה ועיגלה פינות"? הגעה לעסקת טיעון היא תהליך מוכר ונפוץ, אין שום חפיפניקיות בהליך הזה, הוא נועד למנוע סחבת (לא רק בתיק עצמו, ההתעסקות בתיק כל כך גדול פוגעת מן הסתם גם בתיקים אחרים).

ואני שואל אותך עכשיו בכנות - אם אתה היית נאשם בעבירה חמורה כמו אונס, מה היית עושה כדי להוכיח את חפותך?
אישית אני הייתי עושה הכל כדי להוכיח את חפותי ב100% לא על ידי טריקים משפטיים, הייתי דורש פוליגרף מיד לי ולמתלוננת והייתי עושה הכל להוכיח את חפותי, אני מאמין שכל אדם חף מפשע היה עושה אותו דבר.

קצב לא עושה את הדברים האלו, הוא לקח את העורכי דין הכי גדולים בארץ כדי שיתעסקו במלחמת התשה מול הפרקליטות ויעשו הכל כדי לפסול ראיות, לזעזע את המערכת ולמשוך את המשפט ככל שניתן - זה אמנם התנהגות סבירה מאוד של אדם שרוצה לצאת זכאי, אך לא של אדם שהוא חף מפשע.

ישן 11-03-2009, 12:00
צלמית המשתמש של הפטריוט

כן, פתאום
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "ההגדרה שלך ל"פתאום" מאוד מעניינת..."

כל המתלוננות, כולל א' הזו ו-א' השנייה, מסרו את עדותן לפני שהוחלט על כתב אישום בפעם הראשונה, לפני השימוע המפורסם, ולפני שמזוז הלך לעסקת טיעון והודיע קבל עם ועולם שאין ראיות.
מה השתנה בין אז להיום? מה הפך את עדותה של א' לאמינה יותר היום מאשר פעם? - העלבון שספגו מזוז ואנשיו כשקצב דחה את עסקת הטיעון.

אם יש לך את כל הראיות וכל העובדות, אתה לא הולך לעסקת טיעון, גם לא כדי "לקצר תהליכים". אם יש לך סיכוי סביר (או יותר מכך) להשיג הרשעה, אתה הולך על הרשעה מלאה, ולא על עסקת טיעון מינורית. למזוז לא היו ראיות, והוא הצהיר על כך לפני בג"צ. האם הצהרתו היתה אמת?

ציטוט:
איפה קראת שאמרתי "חיפפה ועיגלה פינות"
- בדיוק כאן: "ממה זה יכול לנבוע? חוסר ראיות בחלק מהמקרים, עודף בירוקרטריה כדי להוכיח ראיות במקרה אחר - בסופו של דבר לא תמיד ניתן ומשתלם להגיע למצב שמוכיח את כל הראיות, בעיקר בגלל כוח אדם מצומצם ועלות יקרה של התיק, ולכן הולכים לעסקת טיעון. ברגע שקצב החליט לבטל את עסקת הטיעון, אז לא הייתה ברירה אלא כן לעשות את "העבודה השחורה" שתאפשר להעמיד אותו לדין על כל העבירות שלו, ולא רק על מה שנקבע בעיסקת טיעון." הם חיפפו, עיגלו פינות, לא עשו את עבודתם כמו שצריך, ולא מצאו, לטענתך, את כל העובדות. האם כך אתה מצפה מאנשי הפרקליטות לנהוג? ועוד בתיק שכזה?

הנשיא קצב עושה את כל מה שהוא יכול כדי להוכיח את חפותו (להזכירך, אם יזוכה במשפט, הוא חף מפשע, ולא "לא-אשם") - כך בדיוק נוהג מי שיודע שהוא חף מפשע.

ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:54

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר