לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2009, 22:40
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אני רוצה, אבל לא ממש יכול.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי kotej שמתחילה ב "?"

מכיוון שאני חייב לציית לתקנון הפורום.

רק אומר שהחלל מוצף בחלליות בכל זמן נתון, חלקן מוסוות, וחלקן נראית אפילו ע"י עין אנושית (או מצלמה).

מצלמות של נאס"א תיעדו בשנים האחרונות מאות מקרים כאלו (כולל של עצם בלתי מזוהה שמתקרב לאטמוספירה של כדוה"א, ואז נורה עליו ליזר מכדוה"א והוא ישר משנה כיוון וטס חזרה לחלל).

לצערנו למרות שהמידע רץ לו ברשת, אין לזה ממש השפעה בעולם, וזה מה שקורה כשיש לך קבוצה מצומצמת של אנשים ששולטת על התקשורת העולמית.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2009, 23:21
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "אני רוצה, אבל לא ממש יכול."

שמע אתה מאוד מותח בתגובותייך כאן, אבל אני מבין לגמרי מדוע אתה לא שופך יותר אור על הנושא..
וגם אני לא רוצה לאפר את חוקי הפורום. אבל לדעתי לא יזיק איזה לינק להפנות לאיזשהו "מקור אמין" פחות או יותר
כמו העובדות שאתה טוען שנס"א צילמה, עד כמה הצילומים אמיתיים? יכול להיות שמישהו זייף? היום כל ילד
שיודע להתעסק בתוכנות תלת מימד ועריכה יכול לזייף יופי של סרטון שנראה אמיתי.
לי יצא בעבר לראות הקלטה של נס"א שתיעדה מספר עצמים בלתי מזוהים באטמוספרה שלנו, סרטון ארוך
לדעתי משהו כמו 15 דקות! אבל לא יודע עד היום להגיד מה באמת הראו שם.

חוץ מזה, מאין לנו לדעת שזו לא הטעייה? נס"א הם גוף מספיק גדול, מאין לנו לדעת שהם לא משרתים אינטרס נעלה של גופים גדולים יותר?
כאלו שיש להם אג'נדה ואינטרסים משלהם, כאלו שכן שולטים בנס"א ביד רמה ומשתמשים בהם גם כן כתאטרון בובות, בדיוק כמו הממשלות בעולם.
אי אפשר לסמוך גם על נס"א, אחרת הם היו מספקים לנו יותר הוכחות מוצקות ויותר תצלומים ותיעודים,
מבחינתם כל תגלית אמורה להיות מדהימה ומייועדת לפרסום בהקדם האפשרי! אז עם כל הטלסקופים שלהם
בחלל, גם הטלסקופ החדש ששוגר לאחרונה, איפה התיעודים? לויינים של נס"א, טלסקופים, מעבורות חלל,
אסטרונאוטים, מדוע הם שותקים? זה קצת מעורר חשדות ודיי מקומם, אבל בהחלט אסור לשלול כלום.

בכל אופן אני מאמין שישנו הסבר הגיוני לכל זה, כי אין שום סיכוי שאנו לבד ביקום! מי שאומר את זה הוא
אטום, הבאסה בכל זה שגם אם יש כאלו שיודעים מה לעשות טבע האדם תמיד היה חמדנות, החזקים שבהם
לא יספרו לעולם כי הם רוצים להשאר היחידים שיודעים, כל השאר לא מספרים כי לא יאמינו להם ומישהו גדול יותר ישתיק אותם..

עולם מוזר ומנוהל לא על הצד הטוב ביותר, לכו תבינו..
ישן 09-03-2009, 01:06

נאס"א שווה אשכול בפניי עצמו,
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "שמע אתה מאוד מותח בתגובותייך..."

בנוגע לסרטון הלייזר,
מעולם לא הוכח שהוא מזוייף, יתרה מכך חברים בכירים בפרוייקט החשיפה (מדענים,אנשי צבא וממשל, וכן עובדים בכירים בנאס"א) הודו שהסרט אכן אותנטי.

אתם מוזמנים לצפות, ולהתרשם לבד:

"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 08-03-2009, 23:11

לא יודע מה קורה שם בכל הפלת הלויינים והתאונות, אבל משהו מאוד מסריח שם!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kotej שמתחילה ב "מלחמה בחלל"

אני מאמין שיש טכנולוגיות להפלת לויינים ואני מאמין שזה לא חדש כ"כ הנושא הזה!
בהתחשב בזה שלפני כשנה בדיוק רוסיה טענה שהלויין האמריקני שכיביכול אבדה עליו השליטה
ונפל זו הייתה לטענת הרוסים מזימה אמריקנית ליירוט לויין מהקרקע בטכנולוגיה חדשה ולא תאונה!
אבל אי אפשר להוכיח את טענת הרוסים מאחר ויש סיכוי שגם להם יש טכנולוגיות דומות ואולי בכלל
כל משחק חתול-עכבר הזה של אמריקה ורוסיה זוהי הצגה לעיני המתבונן בלבד.

לגבי לוחמה בחלל ולויינים שמסוגלים ליירט דברים על האדמה - היה לי אשכול בנושא לפני כמה חודשים,
שקע אי שם במעמקי הפורום
מי שמעוניין מוזמן לעיין. אותי שום דבר לא יפתיע, אני לא אתפלא אם ישנם טכנולוגיות לוחמת חלל
כאלו ואחרות שמסתירים מאיתנו האנשים הפשוטים, לא יודע מה הקטע שלהם לשמור את כל זה בסוד
ולא לספר לפשוטי העם, הרי בשבילם זה יכול להוות כיופי של מערכת הרתעה והפחדה כלפי תושבי כדור הארץ!
הרי זו המטרה של ארה"ב וגם של הNWO להפחיד, להרתיע , לגרום למשמעת וצייתנות!
הרי זה מה שנטען בכל אופן בצייגיסט כשניסו לענות של על השאלה מדוע שארה"ב תביים פיגועי טרור ב911.

הכל מעורר מחשבה והכל קשור בהכל... כנראה שלא נדע בקרוב כלום.
ישן 09-03-2009, 09:15
  shlomishtern shlomishtern אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "לא יודע מה קורה שם בכל הפלת הלויינים והתאונות, אבל משהו מאוד מסריח שם!"

מידע על אינטרס שליחת לווינים לחלל עם נשק הגיע לאוזני לראשונה
מד"ר סטיבן גריר בסרטון שצולם בתחילת המילניום.
באותו הזמן בערך עלה לאויר גם פרויקט החשיפה.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
תריצו ל - 5:30 כדי לשמוע את דבריו של גריר בנושא שליחת נשק לחלל.

בעלי האינטרס שגריר דיבר עליהם תכננו לשלוח נשק לחלל
ולאחריו לזייף תקיפה חוצנית נגדנו.
בשנת 2006 חמש שנים לאחר נאומו של גריר חתם נשיא ארצות הברית ג'ורג' בוש הבן
על הצהרה המאפשרת לשגר נשק לחלל החיצון.

בכל מקרה של הודעה תקשורתית על אירוע תקיפה חוצנית בזמן הקרוב
אני ממליץ לכולנו לחשוד שמדובר בפחד מהונדס.

נערך לאחרונה ע"י shlomishtern בתאריך 09-03-2009 בשעה 09:35.
ישן 10-03-2009, 22:26

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shlomishtern שמתחילה ב "מידע על אינטרס שליחת לווינים..."

קראתי פעם באינטרנט משהו בהקשר להתחממות הגלובלית ולדרכים "מפחידות" איך לחנך את האנושות לחדול מהיצר ההרסני שלה, במאמאר נאמר משהו בסגנון הזה.. שממשלות אולי יצטרכו ליזום מהלך חריג ויוצא דופן,
ליצור לאנושות סוג של אוייב מדומה ע"מ שבני האדם יפסיקו לריב אחד עם השני ולהכנס למלחמות יש צורך
באוייב חריג ומאיים במיוחד שיהווה איום כלפי האנושות, אולי רק ככה באמת בני האדם יבינו שלהיות אוייבים בינם
לבין עצם זה לא מעשה נכון,
וכנראה שמצב כזה יכול להווצר רק אם לאנושות יהיה "אוייב" אחר ושונה, אז מה עדיף ? תקיפת חייזרים אמיתית או מבויימת?
קורבנות יהיו ב2 המקרים, אבל אולי בתקיפה המבוקרת האנושות תתחנך? הרי כמו בכל מלחמה - יש קורבנות
במחשבה שבעתיד זה ישתלם.. אז לכו תדעו איך הראש המעוות של מנהיגי העולם עובד,
אני לא אתפלא אם דבר כזה באמת יקרה.. רק השאלה מה יהיה היעד המועדף עלייהם? עיר מטרופולית או
איזו עיירה נידחת באמצע מדבר?
רק הזמן יגיד כנראה, אבל כמו בכל אשכול כמעט נסיים עם המשפט החביב עלינו בפורום (לצערנו)
'זמנים קשים צפויים לאנושות'
ישן 11-03-2009, 22:05
  kotej kotej אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.08
איפה האופטימיות?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "קראתי פעם באינטרנט משהו בהקשר..."

לך תדע, אולי נגיע למצב כזה שנבין (בלי עזרה חיצונית) שהמצב שלנו קשה והאויב היחיד שלנו הוא עצמנו
וכך ממשלות התאחדו בכל מיני אמנות מסוגים שונים ומגוונים (שאולי אפילו כן ישנו משהו למישהו ולא רק לנייר שהם כתובים אליו לעומת אמנות שנכתבו עד עכשיו)
ויגייסו סכומים גדולים על מנת לשקם את הטבע חזרה ובהמשך על מנת לפתור את בעיית הצפיפות אוכלוסין על ידי ישוב של כוכבי לכת, ירחים, מושבות במעמקי הים או מתחת לאדמה (לא, אני לא מתכוון למקלטים), כל זה כמובן אחרי שנמציא את המקור לאנרגיה טבעית ונקיה ואין סופית.
כמובן שזה רק יקרה אחרי נפילה של כל הבנקים ושל כל חברות הנפט והדלק על סוגיו כך שבאמת אנשים יוכלו לפתוח את העיניים ולראות את האמת.
נו... סתם רגע של פנטזיה :-) אי אפשר להשאיר את כל אשכולות כאן עם סוף מריר כזה
ישן 12-03-2009, 19:19

אתה צודק בכמה דברים, ולגבי האופטימיות - לא אני המצאתי את הפילוסופיה הזו
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי kotej שמתחילה ב "איפה האופטימיות?"

שהאדם אולי יצטרך אויב חיצוני כדי להתעורר.

לגבי שאר הדברים שהזכרת, אוטופיה כזו ספק אם תתרחש בכמה עשורים הקרובים!
לממשלות ולכל אנשי ההון שלטון אין שום אינטרס להוביל את העולם לכיוון שכזה כרגע, מה שמעניין
אותם זה כסף ושליטה כי זה נותן להם עוצמה בלתי מוגבלת לעשות מה שהם רוצים ואיך שהם רוצים!
אם אין להם כוחות על ואם הנושא הזה לא נגיש כעת ע"י האנושות - אז הכלי שלהם הוא כסף ועוצמה.
אין להם שום אנרגיה על טבעית, אין להם שום דרכים אחרות ע"מ לשלוט, רק הכסף מקנה להם את
העוצמה לעשות מה שבא להם במשחק הכדורגל הזה כשהכדור זה כדור הארץ... אז הם מובילים!

כרגע מקור האנרגיה הנגיש ביותר שלהם זה נפט, אז כן זה מזהם, זה משחית, זה הורס וזה הורג,
אבל אתה רואה שהם עושים משהו? לא כי זה מכניס להם כסף! אז במקום למצוא פתרון יעיל ולהביא
לשינוי, שינוי שמניע אותם לא רק במחשבה על כסף, אלא שינוי שיהיה לטובת כולנו, לטובת הפלנטה
לטובת האנושות - במקום זה הם מחפשים פתרונות הרסניים, משחיתים ורצחניים! אז יותר קל כנראה
מבחינתם להתעצם, לשלוט בעולם ביד רמה, לחנך את אלו שאפשר לחנך ולהנדס אותם ולתכנת אותם
לחיות לפי קודי התנהגות שהם שם למעלה יחליטו להכתיב לעולם, מי שלא יציית ולא יהיה ממושמע
כנראה יכלל ב80% האלו ש'יטהרו" אותם מהעולם הזה ויטטאו אותם מתחת לשטיח (האדמה).

אז עיר תת ימית? הלואי, התיישבות על כוכבים קרובים במערת השמש? הלואי והלואי! פיתוח
אמצעים ליצירת אנרגיה טבעית ואין סופית - עובדים על זה אבל בטוח גם במשחק הזה יש מישהו
עם מספיק כסף ומספיק עוצמה שמוביל את ההגה לפי האינטרסים שלו ולפי האג'נדה האישית שלו.
לכן קשה לי להאמין שמשהו כזה יקרה ב50 השנה הקרובות! אולי מה שכן יקרה זה מה שיהיה קל
להם לעשות, להפוך את רוב אוכלוסיית העולם לסוג של גן חיות אחד גדול, להכניס אותם לערים סגורות
תקרו לזה כלובים או גטאות זה אותו הדבר, וכך כשכל האנשים יהיו מרוכזים במקום אחד מפוקח,
מרוכז ומושלט בצורה דיקטטורית יהיה יותר קל להם שם למעלה להוביל את המשחק שלהם לפי
החוקים שלהם, בלי כאב ראש מיותר מצד האוכלוסיה המצומצמת שהם השאירו על הפלנטה.

פתרון קל? אך יעיל כנראה בשביל אותם אנשים בחליפות שבטח מעשנים סיגר קובני משובח.
לך תבין, דרכו של עולם (או שלא).
ישן 13-03-2009, 08:38

אתה רציני?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אתה צודק בכמה דברים, ולגבי האופטימיות - לא אני המצאתי את הפילוסופיה הזו"

קיימות טכנולוגיות כבר מלפני 60 שנה שרק היום מתחילות להחשף לציבור, כבר לפני זמן רב הצלחנו להגיע ליכולת של יצירת אנרגיה נקייה ובכמויות אדירות, שתספיק לכל כדוה"א לאלפי שנים, אבל כמובן שזה לא מסתדר עם האג'נדה של החלאות שרוצים לשנות את העולם, הרי זה לא מתאים להם שלאוכלוסיה הקיימת בכדוה"א תהיה נגישות לטכנולוגיה מתקדמת יותר.

תבינו זה כבר לפני 30 שנה אם לא יותר, הצלחנו לפתח מנועים שלא מתבססים על בעירה פנימית, אבל כמובן שזה יהיה אסון אם זה יגיע לאנושות.

למה אתם חושבים שפרוייקט הרכב החשמלי וההייברדי לא צובר תאוצה?
הרי יש ביקוש, ועובדה שעדיין נמכרים בעיקר רכבים המבוססים על מנוע בעירה.

ישן 13-03-2009, 12:46
  kotej kotej אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "אתה רציני?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AtlantisNumenor
קיימות טכנולוגיות כבר מלפני 60 שנה שרק היום מתחילות להחשף לציבור, כבר לפני זמן רב הצלחנו להגיע ליכולת של יצירת אנרגיה נקייה ובכמויות אדירות, שתספיק לכל כדוה"א לאלפי שנים, אבל כמובן שזה לא מסתדר עם האג'נדה של החלאות שרוצים לשנות את העולם, הרי זה לא מתאים להם שלאוכלוסיה הקיימת בכדוה"א תהיה נגישות לטכנולוגיה מתקדמת יותר.

תבינו זה כבר לפני 30 שנה אם לא יותר, הצלחנו לפתח מנועים שלא מתבססים על בעירה פנימית, אבל כמובן שזה יהיה אסון אם זה יגיע לאנושות.

למה אתם חושבים שפרוייקט הרכב החשמלי וההייברדי לא צובר תאוצה?
הרי יש ביקוש, ועובדה שעדיין נמכרים בעיקר רכבים המבוססים על מנוע בעירה.

זה טענות מעניינות מאוד יש לך מקורות לטענות האלה? איך ניתן לייצר כמויות אדירות של אנרגיה ירוקה? אחרת אי אפשר לקחת את דבריך ברצינות.

בקשר לרכב ההייברדי, אני שמעתי טענות על כך שיש גם עם הפרויקט הזה בעיות (ואני לא מדבר על אופן הפעולה שלו או על הטווח שהוא מגיע עליו בטעינה) אני מדבר על כך ששימוש נרחב בו יפיל את התשתית של החשמל שקיימת מאחר וזה יגדיל את הצריכה באופן משמעותי

- iceman4ever זה היה רגע של חלומות באספמיה, אני יודע שמצב זה הוא כיום בלתי אפשרי בגלל ניגוד של האינטרסים של אנשי החליפות והסיגרים אבל לפי דעתי אנחנו כן יכולים להביא לשינוי, אחרי הכל, אפשר להקביל את זה לבית כלא, המיעוט שולט על הרוב, אבל אם "האסירים" יתאגדו ויתכננו, אין סיכוי שהמצב הזה ימשיך, לפי דעתי ברגע שאתה מוריד את הנפט מהמשוואה, המצב הקיים כיום יתערער וזה יתן אופציה ל"אסירים" לשנות
ישן 13-03-2009, 13:41
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
צריך לבדוק את זה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי shlomishtern שמתחילה ב "[b][size=3]מכונית שנוסעת על..."

אני זוכר שבזמנו טענו את אותו הדבר על מכוניות חשמליות. אמרו שצריך רק לטעון אותן ולאחר מכן אפשר לנסוע בלי לזהם את האוויר בכלל.
זה משחק מילים מצחיק. ברור שבזמן הנסיעה המכונית לא מזהמת את האוויר בכלל, אבל בזמן הטעינה היא מזהמת יותר ממכונית רגילה.
צריך לבדוק את מימדי החומרים המזהמים שנפלטים בתחנת הכוח על טעינה של המכונית הזו ולהשוות את זה למכונית עם מנוע שריפה רגיל.
עד שיעשו את הבדיקה הזו (יכול להיות עשו, לא שידוע לי לפחות), מבחינתי אין הבדל בין המכונית הזו לבין המכוניות החשמליות האחרות שהוצגו בפנינו עד עכשיו.

גם אם המכונית הזו אכן מזהמת פחות, זה עדיין לא אומר שיש קונספירציה כלשהי. לפני כן עלתה תאוריה שמסתירים מאיתנו את הטכנולוגיות האלה במשך עשורים. לעומת זאת, בכתבה שהבאת רואים שלא מסתירים מאיתנו כלום. החברה החלה לפרסם את המוצר שלה בתקשורת מיד לאחר סיום הפיתוח.

ישן 09-03-2009, 10:18
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
טכנולוגיות לוחמה נגד לווינים לבטח יש
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "לא יודע מה קורה שם בכל הפלת הלויינים והתאונות, אבל משהו מאוד מסריח שם!"

אין ספק בכלל שמדינות גדולות, ובראשן מעצמת העל ארה"ב, עבדו עם השנים על הפלת מערכות לווינים. כיום, כשכל כך הרבה נשען על החפצים המעופפים האלה, האינטרס הצבאי סביר להניח מעוניין להפיל אותם במקרה של מתקפה (או שאני טועה. אולי כדאי ללכת עם זה לפורום צו"ב).
אך בכל מקרה, כבר בתגובה לאשכול שלך אז הערתי שפריסת נשק בחלל לא משרתת כלום והיא מיותרת- יקר ופגיע. לכן, עם המשבר הכלכלי שמתרחש היום, לא סביר גם שלמדינות יהיה את הכסף להעלות לחלל כל מיני פלטפורמות נשק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר