לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2009, 15:55
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
מבולבל הוציאו אותי אתמול מהצבא בוועדה רפואית {פרופיל 21} ואני רוצה לחזור, אבל רק לקרבי..

שלום לכולם...אני יודע שזה יישמע הזוי, אבל מי שעוקב אחרי ההודעות שלי, מבין שממני אפשר לצפות להכל....ולמי שלא עוקב- הנה התמצית של הסיפור שלי עד עכשיו עם הצבא:
התגייסתי במרץ 08, אחרי שדחיתי את הגיוס בשמונה חודשים כדי לטפל במספר בעיות רפואיות שהיו לי {דלקת בשוקיים, סחרחורות, בעיות בבטן}.......כעיקרון כבר לקראת המחזור של נובמבר 2007 סיימתי לטפל בבעיות הרפואיות והעלו לי את הפרופיל מ72 ל82, וקיבלתי איגרת של גולני, בדיוק לפי התוכנית...
אבל אז עשיתי את הטעות הראשונה שלי, ודחיתי את הגיוס למרץ 08, כי פחדתי שהבעיות יחזרו, ורציתי לטפל בהם עוד כמה חודשים כדי להיות בטוח שהכל טוב.......כמובן שהבטיחו לי גולני גם במרץ 08, כמובן שגיליתי שחרטטו אותי....נתנו לי בהתחלה תותחנים, אחרי שבכיתי להם קצת, "התפשרו" איתי על הנדסה קרבית....התגייסתי במרץ 08 להנדסה קרבית {אני עד היום זוכר את הכמות האדירה של סרבני הגיוס בבקו"ם: "לא רוצה הנדסה קרבית, רק גולני!"}.....כמובן, שבאופן אירוני, שיבצו אותי לאב"כ, יחידה שאליה יכלתי להגיע גם באוגוסט 2007 עם פרופיל 72.....נחשו מה קרה? אחרי קצת יותר משבועיים הבעיות הרפואיות חזרו....התחלתי לקבל פטורים והתחלתי להכנס לדיכאון {חייל בלאי ביחידה בלאי, שסתם דחה את הגיוס שלו בכ"כ הרבה זמן}, שלחו אותי לשיחה עם קב"ן, ואחרי חודש של טירונות הוציאו אותי על אי התאמה מקרבי {אני חושב שבכל מקרה היו מוציאים אותי בגלל הבעיות הרפואיות אבל לא משנה}.....
הגעתי לגדוד 603, בתור סמב"צ.......ולא אהבתי את העובדה שאני ג'ובניק שטוחן, והבעתי את חוסר המוטיבציה שלי בלשרת בגדוד בדרכים מגוונות, שכללו עריקות, כלא, שיחות קב"ן ולבסוף פסיכיאטר שנתן לי קה"ס 43 והוציא אותי מהגדוד {זה קרה לפני 5 חודשים}.....
הגעתי לבסיס פתוח של אוכלוסיה, איך נאמר, מיוחדת, שבו כל בנאדם שצריך לעלות לשמירה לילית {ובקושי נשארו כאלה- כל אחד הוציא פטור אחר משמירות} עוקץ גימל, ואת מי מקפיצים? צדקתם, אותי.....קרה שגם הקפיצו אותי לשבתות......שלא תטעו- השמירות באמת לא נוראיות, אבל זה עדיין מעצבן שאני צריך לשרת עם אנשים כאלה....כמו כן, הסתכסכתי עם המפקדים שלי מכל מיני סיבות {מסתבר שמפקדים בבסיסים פתוחים שונים ממפקדים בבסיסים סגורים...במובן הרע של המילה...}, ולפני כמה ימים נמאס לי והלכתי לקב"נית להוציא לינת בית.......היא אמרה שהיא לא תיתן לי לינת בית, אז איימתי בפגיעה עצמית, היא שלחה אותי לפסיכיאטר, והפסיכיאטר אמר לי שהוא מוציא אותי מהצבא.....לא התגדתי..והנה, אני בחוץ........
לפני שנמשיך, אני רוצה להציג בפניכם את השקפת עולמי בקשר לצבא- כל חייל שאין לו בעיית ת"ש, בעייה רפואית, או שהוא בן יחיד, צריך לשרת בקרבי..כל שאר התפקידים הלא הקרביים האיכותיים{כל מיני שדורשים מיונים ולא כל טמבל יכול להגיע אליהם}, צריכים להתבצע ע"י אלה שלא יכלו להגיע לקרבי מלכתחילה, או אלה שנשרו מקרבי תוך כדי שירות{מה שלא מתבצע בדר"כ, מי שנשר מקרבי תוך כדי שירות מסיים את השירות שלו בתפקיד רקוב של ג'ובניקים}.....כמו שהבנתם, את השירות שלי עשיתי לא בתפקיד קרבי, ולא בתפקיד איכותי, אחת הסיבות שבגללן יצאתי מהצבא....אני יודע שחלקכם, או אף רובכם, לא יסכימו עם השקפה הזאת, אבל באמת שזה לא משנה לי, כי אני לא זז ממנה.........כל שאר התפקידים בצה"ל הם באמת תפקידים שיכלו להתבצע ע"י עשירית מכמות החיילים שמבצעים אותם כעת, ויכלו להתבצע ע"י כל דפ"ר שרק אתמול התגייס..
או שכמו שנוב' 05 שהיה איתי בגדוד אמר בזמנו: "מטומטמים האנשים שמתעקשים להשאיר את הצבא כצבא העם"....
אבל מה- בחודשים האחרונים, מאז שיצאתי ליומיות והתחלתי להתאמן במכון כושר ולאכול כמו שצריך, הבעיות בבטן וברגליים הופסקו, ונשארה רק בעיית הסחרחורות {שגם אותה אני יודע בדיוק איך פותרים, כי עשיתי בדיקה רפואית ואני יודע ממה היא נובעת- מהעובדה שאני שומע 10 שעות ביום מוזיקה באוזניות, דבר שלא התאפשר לי בשירות קרבי}..............
אני לא יכול, מבחינת מצפונית, להשאיר את המצב בצורה הזאת, אני רוצה לחזור לשירות, אבל רק בתור קרבי, ולא להרקב עוד פעם בתפקידים שנרקבתי בהם עד עכשיו........
לכן, אני רוצה כמה שיותר מהר לערער על ההחלטה של הוועדה הרפואית {היא הייתה אתמול ב09.03.09}, ורוצה להדגיש שברצוני לחזור לצבא רק בתור חייל קרבי...
עובדה חשובה מאוד- הפרופיל הרפואי/גופני שלי הוא 82......

למי אני צריך לכתוב? כי אני לא מוכן לחזור לצבא ולהיות ג'ובניק, לא בבסיס פתוח ולא בגדוד...אבל כן, בפירוש כן, רוצה לחזור לצבא בתור לוחם.....

תודה לכל מי שקרא את הוואחד חפירה הזאת ואני מקווה שתעזרו לי כמה שיותר מהר.....
יום טוב חברים

נערך לאחרונה ע"י steaua rosie בתאריך 10-03-2009 בשעה 15:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2009, 16:10
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "אז אתה רוצה לומר שרוב..."

גם אם תחזור לצבא ובסופו של דבר לפרופיל קרבי, ב-99% מהמקרים העלאת הפרופיל תעשה בצורה הדרגתית.
לאחר החזרה לצבא בזמן שתהיה עם פרופיל עורפי, תצטרך לשרת במקום כלשהו ותפקיד עורפי כלשהו עד לחוות הדעת הבאה בנושא שינוי פרופיל.
אני לא מכיר ולא מאמין שפסיכיאטר וועדה רפואית יקחו סיכון לתת פרופיל קרבי לאדם שכבר היה בצבא ושוחרר עקב בעיות נפשיות כולל איומי פגיעה עצמית.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 10-03-2009 בשעה 16:13.
ישן 10-03-2009, 17:04
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "הוציאו אותי אתמול מהצבא בוועדה רפואית {פרופיל 21} ואני רוצה לחזור, אבל רק לקרבי.."

הגישה שלך בעייתית ומעט סותרת את עצמה. מצד אחד, אתה מעוניין לשרת בקרבי וחושב שלמי שאין בעיות חריגות צריך לשרת בקרבי, ומצד שני בחרת את האופציה לצאת מקרבי דרך קב"ן ולא דרך הבעיות הרפואיות שאתה טוען לגביהם.

לגופו של עניין, אתה יכול לערער על הפרופיל. במקרה האופטימי אתה תקבל פרופיל נפשי עורפי, פרופיל שיפסול אותך מרוב המקצועות הצבאיים. על מנת להעלות פרופיל תידרש להוכיח את עצמך מספר חודשים ביחידה שתגיע אליה על מנת לנסות את סיכוייך לשרת בקרבי.

כדאי שתבדוק עם עצמך אם אתה אכן מעוניין לעבור את התהליך. בהצלחה.
ישן 11-03-2009, 20:45
  danielkrim danielkrim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Linebacker שמתחילה ב "תשמע"

צבא = שירות בהתאם לצרכי הצבא ומדינת ישראל.
השקפת עולמך, צודקת, איתנה ונחושה ככל שתהיה, אינה משנה את ערכי צה"ל, שבמידה ואתה באמת רוצה להיות סמל לדוגמא ומופת (כל מי שאינו בן יחיד, בעל בעיות ת"ש צריך להיות קרבי) עליך לקבל בראש ובראשונה את מהות וערכי צה"ל, ובראשם שלא כל רצונותיך מתממשים, ושיבוצך נעשה בהתאם לצרכי החיל ונתוניך האישיים.
מעבר לכך אני חושב שפושע הפסיכיאטר / קב"ן שיחתום על זה שתחזיק נשק לאחר שאיימת לפגוע בעצמך - ריק האיום אשר יהיה.

ישן 14-03-2009, 00:12
  yochaiTB yochaiTB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "בדיוק. אם בתור ג'ובניק לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DVM
בדיוק. אם בתור ג'ובניק לא הצלחת ששם המערכת הרבה פחות נוקשה, איך תשרוד בקרבי?

לא בהכרח, שמע יש אנשים שצריכים להרגיש שהם "עושים משהו" או תורמים. בשביל להמשיך באותו מסלול.
עם מערכת נוקשה אפשר להתמודד כשיש לך את המוטיבציה הנכונה
----
אחי אם ניהיה מציאותים אתה לא תגיע לקרבי אלה אם יהיה איזה נס, לצבא יש דרך מסוימת שבה הוא פועל לא משנה כמה מוטבציה יש לך החוסר יציבות שהפגנת(8 חודש דח"ש) והעובדה שיצאת מה"ק לג'וב ומשם החוצה מראה על דירדור ולא "השתפרות" במצב כזה קשה לי להאמין שתיהיה לך הזדמנות שניה. יש לי קצת נסיון בנושא אם אתה רוצה עזרה ושיענו לך על שאלות דבר איתי בפרטי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר